• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia

Wyniki dla

Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia - Import eksport

 1. ERDWICH ZERKLEINERUNGS-SYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Rozdrabniacze, niszczarki i indywidualne urządzenia do recyklingu - to świat ERDWICH. Jesteśmy wysoce wyspecjalizowaną firmą inżynieryjną i produkcyjną w dziedzinie technologii recyklingu i rozdrabniania. Nasze główne kompetencje obejmują maszyny rozdrabniające, kompletne urządzenia i kompleksowe usługi. W przedsiębiorstwach przemysłowych lub utylizacji odpadów - jeśli chodzi o rozdrabnianie i recykling, ERDWICH jest Waszym partnerem. Nasze rozdrabniacze z jednym wałkiem, dwoma lub drzema oraz kompletne rozwiązania zapewniają efektywne kruszenie materiałów - stosowane jako pojedyńcze niszczarki lub niszczarki zintegrowanej z urządzeniem do recyklingu. Także w dziedzinie recyklingu ekranów LCD firma ERDWICH wyznacza nowe standardy i opiera się na dwóch różnych nieszkodliwych dla zdrowia metodach przetwarzania ekranów LCD do 55“. Rozdrabniacze ERDWICH wyróżniają się wysoką niezawodnością i trwałością.

 2. DUTCH SCRAP RECYCLING B.V.

  Holandia

  Verified by europages badge

  Dutch Scrap Recycling B.V. jest firmą rodzinną z ponad 35-letnim doświadczeniem w dziedzinie recyklingu. Cztery pokolenia pracowały nad wprowadzeniem innowacji w przemyśle recyklingowym. Dutch Scrap Recycling B.V. rozrosła się do 2 krajów, zatrudnia ponad 130 osób i zajmuje się recyklingiem od ponad wieku. Nasze wyroby: - złom aluminiowy - złom plastikowy - złom gumowy - złom papierowy - złom sztabek - recykling tworzyw sztucznych - recykling elektroniki - złom drutu miedzianego - katoda miedziana. Innowacja jest kluczową zasadą i czynnikiem sukcesu w Dutch Scrap Recycling B.V. Pracownicy generują każdego roku średnio 200 pomysłów w dziedzinie ciągłego doskonalenia. Nowe innowacje wykorzystują wszystkie aspekty naszej działalności, przyczyniając się do ulepszeń u Ciebie. Od ponad 100 lat stawiamy sobie wyzwania, aby inwestować w naszych pracowników, rodziny i społeczności, którym służymy. Od rozwijania programów społecznych po pomoc w ochronie środowiska, jesteśmy mocno zaangażowani w pomoc Twojej społeczności w osiągnięciu jej potencjału. Dutch Scrap Recycling B.V prowadzi 2 zakłady recyklingu w Stanach Zjednoczonych i Tanzanii. Na każdym poziomie istnieje wiele możliwości wykorzystania inteligentnych kandydatów z podejściem rozwiązywania problemów. Nasze kryteria to pozytywne nastawienie połączone z silną etyką pracy. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, jak możesz stworzyć karierę na całe życie. Zapraszamy na naszą stronę internetową lub do skontaktowania się z nami w celu uzyskania dokładniejszych informacji.

 3. HAMMEL RECYCLINGTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HAMMEL Recyclingtechnik GmbH jest obecna w branży technologii rozdrabniania i urządzeń do recyklingu od ponad 25 lat i jest synonimem niezawodności, wysokiej wydajności i jakości. Dzięki znanej "zasadzie dwóch wałów HAMMEL" powstają wydajne maszyny, które są przyjazne w obsłudze i konserwacji. Rozdrabniacze znajdują uniwersalne zastosowanie w obróbce starego i świeżego drewna, podkładów, podkładów kolejowych, odpadów wielkogabarytowych, gospodarczych i domowych, jak również w obróbce karoserii samochodowych, złomu opon i aluminium). Asortyment produktów obejmuje mobilne i stacjonarne kruszarki podstawowe (typ VB 450 / 650 / 750 / 850, VB 950 RED GIANT, VB 1500) oraz kruszarki wtórne (typ NZS 700 / NZS 1000). Asortyment uzupełnia technologia sortowania i separacji, które mogą być połączone w jeden system. Oryginalne" rozdrabniacze HAMMEL są projektowane i produkowane w Bad Salzungen w Niemczech. Dzięki rozbudowanej sieci sprzedaży i serwisu HAMMEL jest aktywny w prawie wszystkich krajach świata.

 4. REP INTERNATIONAL

  Francja

  Verified by europages badge

  REP international, to dostawca rozwiązań dla przemysłu gumowego, termoplastycznego i zajmującego się innymi polimerami. REP international projektuje, produkuje i sprzedaje prasy do wstrzykiwania pionowego i poziomego do formowania gumy i plastyku. REP international to przedsiębiorstwo ze stuletnią tradycją, posiadające certyfikat ISO9001, producent zaawansowanych technologicznie pras wstrzykujących z przeznaczeniem dla następujących gałęzi przemysłu: samochodowy, gospodarstwa domowego, elektryczny, farmaceutyczny i wojskowy.

 5. NAESSENS HYDRAULICS

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma NAESSENS HYDRAULICS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Sieving machines, i Jaw crushers. Ma siedzibę w Oosterzele, Belgia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. IDEAL TECHNOLOGIES

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma IDEAL TECHNOLOGIES, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach projektowanie maszyn do recyklizacji, produkcja maszyn do recyklizacji, Recykling wyrobów spożywczych, i urządzenia do recyklizacji metalu. Ma siedzibę w Rambouillet, Francja.

 2. MYSCRAPMACHINE

  Luksemburg

  Verified by europages badge

  Firma MYSCRAPMACHINE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Metale kolorowe - odzysk i użycie jako surowce wtórne. Jest również obecna w dziedzinach Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia, Wyburzenia, rozbiórki - wyposażenie i sprzęt, Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym, Kruszarki i młyny, Żurawie samochodowe, Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia, Collection, recycling, elimination waste, roboty konstrukcyjne, i Wyburzenia, rozbiórki - wyposażenie i sprzęt. Ma siedzibę w Luxembourg, Luksemburg.

 3. MSR MÜNSTERLAND SCHROTT RECYCLING INH. AHMAD AL KRAIDY

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MSR MÜNSTERLAND SCHROTT RECYCLING INH. AHMAD AL KRAIDY, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia. Ma siedzibę w Nottuln, Niemcy.

 4. NCA FRANCE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma NCA FRANCE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Trociny i wióry drewniane. Jest również obecna w dziedzinach Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego, Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia, Maszyny do drewna, Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego, industrial crushers for recycling waste, i Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia. Ma siedzibę w Reims, Francja.

 5. MASUR ENERGIESYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MASUR ENERGIESYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia. Ma siedzibę w Hörstel, Niemcy.

 1. LIST TECHNOLOGY AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma LIST TECHNOLOGY AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Technologia reaktor ugniatania, Jednowałowy reaktor ugniatający, Dwuwałowy reaktor ugniatający, reaktor ugniatania jednostka pilotująca, wyposażenie dodatkowe do reaktora ugniatania, Jednostki pilotujące LIST do wynajęcia, Zakłady inżynierii procesów termicznych, Biura inżynieryjne do procesów separacji termicznej, i Biura inżynieryjne dla inżynierii procesów termicznych. Ma siedzibę w Arisdorf, Szwajcaria.

 2. RECICLADOS SOLÚCAR S.L.

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma RECICLADOS SOLÚCAR S.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Złom metalowy - odzysk i użycie wtórne. Jest również obecna w dziedzinach Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia, Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia, urządzenia do odbioru satelitarnego, Skup odpadów elektronicznych, recykling odpadów kruszywa, odzyskiwanie odpadów, Scrap metal business, zbieranie baterii, i demontaże przemysłowe. Ma siedzibę w Sanlúcar La Mayor (sevilla), Hiszpania.

 1. KARATSIALIS BROS & CO

  Grecja

  Verified by europages badge

  Firma KARATSIALIS BROS & CO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - odzysk i użycie jako surowiec wtórny. Jest również obecna w dziedzinach Tkaniny i dzianiny, Szmaty - odzysk i użycie wtórne, Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia, Kontenery, Polietylen, tworzywa sztuczne, recykling tworzyw sztucznych, papiery, i powtórne wykorzystywanie makulatury. Ma siedzibę w Thessaloniki, Grecja.

 2. VECOPLAN AG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma VECOPLAN AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia. Ma siedzibę w Bad Marienberg, Niemcy.

 3. REMA ANLAGENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma REMA ANLAGENBAU GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia. Ma siedzibę w Mölln, Niemcy.

 4. WRIGHTS RECYCLING MACHINERY LTD

  Zjednoczone Królestwo

  WRIGHTS RECYCLING MACHINERY LIMITED jest brytyjskim producentem urządzeń i maszyn do recyklingu: urządzenia do zdzierania powłok z kabli, granulatory i rozdrabniacze do tworzyw sztucznych, do złomów żelaznych i nieżelaznych. Projektujemy i budujemy najpotężniejsze, najtrwalsze i najbardziej wytrzymałe na rynku maszyny do rozbiórki kabli. Nasze ŚCIAGACZE POWŁOKI Z KABLI przeznaczone do użytku intensywnego mogą działać w najtrudniejszych warunkach i są w stanie zdjąć izolację i rozebrać prawie każdy rodzaj kabla, a także papier olejowany, stal i uzbrojenie z podwójnej stali (SWA), taśmy stalowe, powłoki z PCV, powłoki ołowiowe, kable pokryte grubą warstwą gumy lub nylonem, itp. PILARKI BĘBNOWE WRIGHTS są w stanie skutecznie rozebrać ciężkie bębny, które nie poddają się normalnym urządzeniom tnącym. Nasze pilarki bębnowe/gilotyny są w stanie rozciąć bębny od 800mm średnicy x 1500mm szerokości do 1200mm średnicy x 3000mm szerokości. Sprzedajemy na całym świecie nasze ściągarki do kabli, nożyce aligatory, zgniatarki do pojazdów samochodowych, pilarki bębnowe do papieru, granulatory, rozdrabniacze, krajarki przenośne i pilarki bębnowe do tworzyw sztucznych

 5. ANTHA-POL

  Polska

  Wiele branż ma styczność z transportem ładunków luzem. Recykling materiałów odpadowych i transport suchych materiałów sypkich, to przykłady procesów, w których transport ładunków luzem jest powszechny. Oprócz rozwijających się rynków w branży recyklingu, w celu zmniejszenia ilości odpadów i składowisk odpadów, również inne branże, takie jak np. zakłady produkcyjne, terminale suchych materiałów sypkich, przemysł spożywczy i paszowy wymagają szybkiej i dokładnej obsługi swoich materiałów. W Antha-Pol posiadamy wiedzę i doświadczenie w projektowaniu i produkcji przeznaczonych do tego celu maszyn, urządzeń i konstrukcji stalowych. Wspieramy transport, sortowanie, przechowywanie, oddzielanie i rozładowywanie. Wiemy, że każda branża ma swoje własne wymagania. Idealne rozwiązanie często wymaga odpowiedniego podejścia, a niewielkie zmiany w standardowych urządzeniach pozwalają na uzyskanie większej wydajności i czystości w danym procesie produkcyjnym. Naszym zadaniem jest pomoc naszym klientom w osiągnięciu ich celów poprzez dostarczanie urządzeń idealnie dopasowanych do ich instalacji. W ramach koncernu Heilig, firma Antha-Pol działa na rynku wschodnioeuropejskim. Zapraszamy do przeglądania naszej strony internetowej. Dowiedzcie się Państwo kim jesteśmy oraz jakie urządzenia oferujemy.

 6. SIGLO

  Polska

  Omawiany portal prezentuje ofertę zlokalizowanej w Karczewie firmy SIGLO. Trzonem jej działań jest skup oraz utylizacja odpadów elektronicznych, na przykład sprzętu komputerowego, telewizorów LCD. Zajmuje się recyklingiem odpadów zawierających metale niezależne i stal, jak również odpadów z tworzyw sztucznych. Spółka zajmuje się rozwojem nowych technik, które wykorzystuje się w recyklingu. Dysponuje stosownymi licencjami, zezwalającymi na transport i zbieranie surowców.

 7. PALBASE - EQUIPAMENTOS INDUSTRIAIS, LDA

  Portugalia

  Firma PALBASE - EQUIPAMENTOS INDUSTRIAIS, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia. Ma siedzibę w Marinha Grande, Portugalia.

 8. ISIVAC

  Francja

  Firma ISIVAC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia, Storage systems, Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia, Linie opakowujące folią dużych rozmiarów, i Industry. Ma siedzibę w Ennevelin, Francja.

 1. FIMAK PLASTIK MAKINA SAN. VE TIC. LTD STI.

  Turcja

  Firma FIMAK PLASTIK MAKINA SAN. VE TIC. LTD STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego. Jest również obecna w dziedzinach Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia, i Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 2. ALREC-TEC GMBH

  Niemcy

  Firma ALREC-TEC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Odpady - recykling, Selekcja odpadów - maszyny i urządzenia, systemy sortowania, wykrywacz metalu, Odpady - recykling, i Selekcja odpadów - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Mömbris, Niemcy.

 3. ALTERVAL

  Francja

  Firma ALTERVAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci. Jest również obecna w dziedzinach Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia, belownice, Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia, wynajem walców, i waste machinery. Ma siedzibę w Epouville, Francja.

 4. NEUE HERBOLD MASCHINEN- UND ANLAGENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma NEUE HERBOLD MASCHINEN- UND ANLAGENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach kruszarki tnące, i industrial crushers for recycling waste. Ma siedzibę w Sinsheim, Niemcy.

 5. METALINE SURFACE PROTECTION GMBH

  Niemcy

  Firma METALINE SURFACE PROTECTION GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia. Ma siedzibę w Hildrizhausen, Niemcy.

 6. TARTAR RECYCLING EQUIPMENTS

  Turcja

  Firma TARTAR RECYCLING EQUIPMENTS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia, Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego, Żurawie przejezdne, Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia, Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego, odpady metalowe, i Żurawie przejezdne. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 7. ANLAGENBAU GÜNTHER GMBH

  Niemcy

  Firma ANLAGENBAU GÜNTHER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia. Ma siedzibę w Wartenberg, Niemcy.

 8. RECAP MAKINA MÜHENDISLIK

  Turcja

  Firma RECAP MAKINA MÜHENDISLIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach autoklawy. Ma siedzibę w Eskisehir, Turcja.

 9. ENVIROCHEMIE GMBH

  Niemcy

  Firma ENVIROCHEMIE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia. Ma siedzibę w Roßdorf, Niemcy.

 10. SOLUTEX LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SOLUTEX LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia do odparowywania wody, destylatory rozpuszczalnika, i kruszarki walcowe. Ma siedzibę w Ellesmere, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

441 Przedsiębiorstwa