• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia

Wyniki dla

Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia - Import eksport

 1. ERDWICH ZERKLEINERUNGS-SYSTEME GMBH

  Niemcy

  Rozdrabniacze, niszczarki i indywidualne urządzenia do recyklingu - to świat ERDWICH. Jesteśmy wysoce wyspecjalizowaną firmą inżynieryjną i produkcyjną w dziedzinie technologii recyklingu i rozdrabniania. Nasze główne kompetencje obejmują maszyny rozdrabniające, kompletne urządzenia i kompleksowe usługi. W przedsiębiorstwach przemysłowych lub utylizacji odpadów - jeśli chodzi o rozdrabnianie i recykling, ERDWICH jest Waszym partnerem. Nasze rozdrabniacze z jednym wałkiem, dwoma lub drzema oraz kompletne rozwiązania zapewniają efektywne kruszenie materiałów - stosowane jako pojedyńcze niszczarki lub niszczarki zintegrowanej z urządzeniem do recyklingu. Także w dziedzinie recyklingu ekranów LCD firma ERDWICH wyznacza nowe standardy i opiera się na dwóch różnych nieszkodliwych dla zdrowia metodach przetwarzania ekranów LCD do 55“. Rozdrabniacze ERDWICH wyróżniają się wysoką niezawodnością i trwałością.

 2. HAMMEL RECYCLINGTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma HAMMEL Recyclingtechnik GmbH jest obecna w branży technologii rozdrabniania i urządzeń do recyklingu od ponad 25 lat i jest synonimem niezawodności, wysokiej wydajności i jakości. Dzięki znanej "zasadzie dwóch wałów HAMMEL" powstają wydajne maszyny, które są przyjazne w obsłudze i konserwacji. Rozdrabniacze znajdują uniwersalne zastosowanie w obróbce starego i świeżego drewna, podkładów, podkładów kolejowych, odpadów wielkogabarytowych, gospodarczych i domowych, jak również w obróbce karoserii samochodowych, złomu opon i aluminium). Asortyment produktów obejmuje mobilne i stacjonarne kruszarki podstawowe (typ VB 450 / 650 / 750 / 850, VB 950 RED GIANT, VB 1500) oraz kruszarki wtórne (typ NZS 700 / NZS 1000). Asortyment uzupełnia technologia sortowania i separacji, które mogą być połączone w jeden system. Oryginalne" rozdrabniacze HAMMEL są projektowane i produkowane w Bad Salzungen w Niemczech. Dzięki rozbudowanej sieci sprzedaży i serwisu HAMMEL jest aktywny w prawie wszystkich krajach świata.

 3. DUTCH SCRAP RECYCLING B.V.

  Holandia

  Dutch Scrap Recycling B.V. jest firmą rodzinną z ponad 35-letnim doświadczeniem w dziedzinie recyklingu. Cztery pokolenia pracowały nad wprowadzeniem innowacji w przemyśle recyklingowym. Dutch Scrap Recycling B.V. rozrosła się do 2 krajów, zatrudnia ponad 130 osób i zajmuje się recyklingiem od ponad wieku. Nasze wyroby: - złom aluminiowy - złom plastikowy - złom gumowy - złom papierowy - złom sztabek - recykling tworzyw sztucznych - recykling elektroniki - złom drutu miedzianego - katoda miedziana. Innowacja jest kluczową zasadą i czynnikiem sukcesu w Dutch Scrap Recycling B.V. Pracownicy generują każdego roku średnio 200 pomysłów w dziedzinie ciągłego doskonalenia. Nowe innowacje wykorzystują wszystkie aspekty naszej działalności, przyczyniając się do ulepszeń u Ciebie. Od ponad 100 lat stawiamy sobie wyzwania, aby inwestować w naszych pracowników, rodziny i społeczności, którym służymy. Od rozwijania programów społecznych po pomoc w ochronie środowiska, jesteśmy mocno zaangażowani w pomoc Twojej społeczności w osiągnięciu jej potencjału. Dutch Scrap Recycling B.V prowadzi 2 zakłady recyklingu w Stanach Zjednoczonych i Tanzanii. Na każdym poziomie istnieje wiele możliwości wykorzystania inteligentnych kandydatów z podejściem rozwiązywania problemów. Nasze kryteria to pozytywne nastawienie połączone z silną etyką pracy. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, jak możesz stworzyć karierę na całe życie. Zapraszamy na naszą stronę internetową lub do skontaktowania się z nami w celu uzyskania dokładniejszych informacji.

 4. REP INTERNATIONAL

  Francja

  REP international, to dostawca rozwiązań dla przemysłu gumowego, termoplastycznego i zajmującego się innymi polimerami. REP international projektuje, produkuje i sprzedaje prasy do wstrzykiwania pionowego i poziomego do formowania gumy i plastyku. REP international to przedsiębiorstwo ze stuletnią tradycją, posiadające certyfikat ISO9001, producent zaawansowanych technologicznie pras wstrzykujących z przeznaczeniem dla następujących gałęzi przemysłu: samochodowy, gospodarstwa domowego, elektryczny, farmaceutyczny i wojskowy.

 5. YUMEX PLASTIC

  Turcja

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. NAESSENS HYDRAULICS

  Belgia

 2. METALINE SURFACE PROTECTION GMBH

  Niemcy

 3. MSR MÜNSTERLAND SCHROTT RECYCLING INH. AHMAD AL KRAIDY

  Niemcy

 4. IDEAL TECHNOLOGIES

  Francja

 5. ENVIROCHEMIE GMBH

  Niemcy

 1. NCA FRANCE

  Francja

 2. MASUR ENERGIESYSTEME GMBH

  Niemcy

 1. BRONNEBERG DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

 2. LIST TECHNOLOGY AG

  Szwajcaria

 3. KARATSIALIS BROS & CO

  Grecja

 4. ZENTEK GMBH & CO. KG

  Niemcy

 5. VECOPLAN AG

  Niemcy

 6. REMA ANLAGENBAU GMBH

  Niemcy

 7. WRIGHTS RECYCLING MACHINERY LTD

  Zjednoczone Królestwo

  WRIGHTS RECYCLING MACHINERY LIMITED jest brytyjskim producentem urządzeń i maszyn do recyklingu: urządzenia do zdzierania powłok z kabli, granulatory i rozdrabniacze do tworzyw sztucznych, do złomów żelaznych i nieżelaznych. Projektujemy i budujemy najpotężniejsze, najtrwalsze i najbardziej wytrzymałe na rynku maszyny do rozbiórki kabli. Nasze ŚCIAGACZE POWŁOKI Z KABLI przeznaczone do użytku intensywnego mogą działać w najtrudniejszych warunkach i są w stanie zdjąć izolację i rozebrać prawie każdy rodzaj kabla, a także papier olejowany, stal i uzbrojenie z podwójnej stali (SWA), taśmy stalowe, powłoki z PCV, powłoki ołowiowe, kable pokryte grubą warstwą gumy lub nylonem, itp. PILARKI BĘBNOWE WRIGHTS są w stanie skutecznie rozebrać ciężkie bębny, które nie poddają się normalnym urządzeniom tnącym. Nasze pilarki bębnowe/gilotyny są w stanie rozciąć bębny od 800mm średnicy x 1500mm szerokości do 1200mm średnicy x 3000mm szerokości. Sprzedajemy na całym świecie nasze ściągarki do kabli, nożyce aligatory, zgniatarki do pojazdów samochodowych, pilarki bębnowe do papieru, granulatory, rozdrabniacze, krajarki przenośne i pilarki bębnowe do tworzyw sztucznych

 8. ANTHA-POL

  Polska

  Wiele branż ma styczność z transportem ładunków luzem. Recykling materiałów odpadowych i transport suchych materiałów sypkich, to przykłady procesów, w których transport ładunków luzem jest powszechny. Oprócz rozwijających się rynków w branży recyklingu, w celu zmniejszenia ilości odpadów i składowisk odpadów, również inne branże, takie jak np. zakłady produkcyjne, terminale suchych materiałów sypkich, przemysł spożywczy i paszowy wymagają szybkiej i dokładnej obsługi swoich materiałów. W Antha-Pol posiadamy wiedzę i doświadczenie w projektowaniu i produkcji przeznaczonych do tego celu maszyn, urządzeń i konstrukcji stalowych. Wspieramy transport, sortowanie, przechowywanie, oddzielanie i rozładowywanie. Wiemy, że każda branża ma swoje własne wymagania. Idealne rozwiązanie często wymaga odpowiedniego podejścia, a niewielkie zmiany w standardowych urządzeniach pozwalają na uzyskanie większej wydajności i czystości w danym procesie produkcyjnym. Naszym zadaniem jest pomoc naszym klientom w osiągnięciu ich celów poprzez dostarczanie urządzeń idealnie dopasowanych do ich instalacji. W ramach koncernu Heilig, firma Antha-Pol działa na rynku wschodnioeuropejskim. Zapraszamy do przeglądania naszej strony internetowej. Dowiedzcie się Państwo kim jesteśmy oraz jakie urządzenia oferujemy.

 1. ALREC-TEC GMBH

  Niemcy

 2. PALBASE - EQUIPAMENTOS INDUSTRIAIS, LDA

  Portugalia

 3. FIMAK PLASTIK MAKINA SAN. VE TIC. LTD STI.

  Turcja

 4. ISIVAC

  Francja

 5. ALTERVAL

  Francja

 6. NEUE HERBOLD MASCHINEN- UND ANLAGENBAU GMBH

  Niemcy

 7. RECAP MAKINA MÜHENDISLIK

  Turcja

 8. TARTAR RECYCLING EQUIPMENTS

  Turcja

 9. ANLAGENBAU GÜNTHER GMBH

  Niemcy

 10. SOLUTEX LTD

  Zjednoczone Królestwo

Filtry

Wyniki dla

Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

435 przedsiębiorstwa