• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • recykling ścieków

Wyniki dla

Recykling ścieków - Import eksport

 1. FLOTTWEG SE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od ponad 60 lat projektujemy i produkujemy w naszym zakładzie w Niemczech wirówki Dekanter, separatory, prasy taśmowe i inne urządzenia, charakteryzujące się wyjątkową wydajnością i niezawodnością. W wielu branżach przemysłu pełnią one kluczową rolę w procesie oczyszczania cieczy, rozdzielania mieszanek oraz zagęszczania i odprowadzania cieczy. Firma Flottweg jest jednym z wiodących oferentów, rozwiązań w dziedzinie mechanicznej techniki oddzielania, o zasięgu światowym. Wirówki dekantacyjne, separatory i prasy taśmowe produkowane wyłącznie w Niemczech, są podstawą wysokiej efektywności produkcji i doskonałej jakości produktów końcowych naszych klientów. Produkty „premium” firmy Flottweg są stosowane z powodzeniem w przemyśle petrochemicznym, chemicznym, farmaceutycznym i spożywczym, ale również w górnictwie i ochronie środowiska do przeróbki ścieków lub osadów. Tysiące zadowolonych klientów na całym świecie stanowią najlepszą referencję. www.flottweg.com

 2. SEWEC OZON GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Główną działalnością gospodarczą SEWEC OZON jest rozwój, produkcja i dystrybucja generatorów ozonu, kompleksowych systemów ozonowania i komponentów systemu, jak instalacji oczyszczania powietrza wylotowego. Portfolio naszych produktów: generatory ozonu; urządzenia do rozkładania ozonu; ozonatory; instalacje do dezynfekcji artykułów spożywczych; zawory napowietrzające i odpowietrzające; mieszalniki, statyczne; łazienki hotelowe; instalacje powietrzno-techniczne dla gastronomii; instalacje do dezynfekcji wody pitnej; przyrządy mierzące temperaturę punktu rosy

 3. ATMOSFER MACHINERY

  Turcja

  Verified by europages badge

  Przedstawiamy Atmosfer Makina, niezawodnego partnera w zakresie najnowocześniejszych rozwiązań, dumnie produkującego w Turcji. Jako pionierski producent rewolucjonizujemy branże, kładąc nacisk na zrównoważony rozwój i innowacje. Nasza globalna misja jest jasna: Pozytywnie wpływamy na branże, płynnie integrując wiodące technologie i świadome ekologicznie praktyki w naszych inteligentnych obiektach, pokazując nasze zaangażowanie w zrównoważony rozwój. Nasz portfel produktowy obejmuje: 1. wielofunkcyjny zakład produkcyjny (produkcja NPK - UAN - AUS) 2. zakład produkcyjny DEF/AUS 3. zakład produkcyjny UAN: Zapewnia stałe dostawy wysokiej jakości roztworu mocznika i azotanu amonu do różnych zastosowań. 4.Uzdatnianie wody metodą odwróconej osmozy: •Seria Premium i Ultimate •Hemodializa Rozwiązania do uzdatniania wody 5.Zakład produkcji wody butelkowanej 6.6.Linia do napełniania, zamykania i etykietowania: Kompletne rozwiązania dla wydajnego pakowania produktów. 7.Homogenizatory: Zapewnienie idealnych mieszanek płynów dla różnych gałęzi przemysłu. Dostarczamy również niezbędne materiały: Mocznik do DEF, Mocznik dla rolnictwa, zbiorniki IBC i płyn do silników wysokoprężnych (AdBlue®). W firmie Atmosfer Makina jesteśmy dumni ze ścisłej zgodności z przepisami Euro, normami ISO i standardami branżowymi. Nasza certyfikacja jest świadectwem naszego niezachwianego zaangażowania w jakość i bezpieczeństwo. Przekraczamy standardy branżowe, zapewniając stałą, niezrównaną jakość produktów i procesów. Odpowiedzialność za środowisko jest nieodłącznym elementem wszystkich naszych działań, a zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze. Skontaktuj się z nami!

 4. MITA WATER TECHNOLOGIES

  Włochy

  Verified by europages badge

  Minimalny koszt cyklu życia produktu dla oczyszczania ścieków. Towarzyszymy firmom inżynierskim i wykonawcom w wyborze najlepszych rozwiązań do wszystkich etapów oczyszczania ścieków komunalnych, a także we wszystkich branżach przemysłowych: filtry płócienne z luźnymi włóknami, tarcze biologiczne do biooczyszczania, kompaktowe instalacje Biocombi dla niewielkich społeczności, odolejacze i dekantery z pakietami lamelarnymi, flotatory z rozpuszczonym powietrzem, usługi przed- i posprzedażowe: testy pilotażowe, usługi rozruchu i odbioru, konserwacja, revamping. MITA produkuje i sprzedaje filtry włókninowe do filtracji trzeciorzędowej będące rozwiązaniami o bardzo wysokiej wydajności dzięki głębokiej filtracji. Nasza firma w liczbach: 3 300 000+ m2 zainstalowanych walców biologicznych, co odpowiada ponad 1570 maszynom; 2000+ pakietów lamelarnych i systemów sedymentacji i odolejania; 800+ zainstalowanych filtrów płóciennych; 50+ lat doświadczenia w zakresie uzdatniania wody

 5. KLEEMEIER, SCHEWE UND CO. KSH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy producentem dysz filtrowych i systemów drenażowych do uzdatniania wody i oczyszczania ścieków. Projektowanie, konstruowanie narzędzi oraz produkcja we własnym zakresie umożliwiają nam szybką i elastyczną reakcję na życzenia klientów.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MAYI TREATMENT FRANCE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma MAYI TREATMENT FRANCE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie ścieków przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Recykling ścieków, recyrkulacja wody, obróbka wody, Recykling ścieków, i zapobieganie tworzeniu się kamienia kotłowego. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 2. G. & S. PHILIPP CHEMISCHE PRODUKTE VERTRIEBSGESELLSCHAFT

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma G. & S. PHILIPP CHEMISCHE PRODUKTE VERTRIEBSGESELLSCHAFT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Recykling ścieków. Jest również obecna w dziedzinach Przepływ wody - urządzenia, Chemiczne środki wiążące, Przepływ wody - urządzenia, i Chemiczne środki wiążące. Ma siedzibę w Thaining, Niemcy.

 3. OVIVO DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma OVIVO DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Recykling ścieków. Ma siedzibę w Ditzingen, Niemcy.

 4. HEIN CHEMISCHE VERFAHRENSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Istniejemy na rynku od 1995 roku i mamy wieloletnie doświadczenie oraz dogłębną wiedzę fachową. Stosujemy wyłącznie produkty opracowane i wyprodukowane przez nas. Nasze produkty i procesy wysokiej jakości są bezpieczne i powtarzalne. Dysponując wykwalifikowanymi pracownikami, dokonujemy uzdatniania wody przemysłowej i ścieków z przemysłu spożywczego "CSB"– i to idealnie. Co Wam oferujemy. Nasze produkty zostały opracowane i zoptymalizowane pod kątem praktycznego zastosowania. Nasze koncepcje rozwiązań oparte są na analizie próbek wody i określonych danych. Eliminujemy problemy ze ściekami specjalnie i przy stosunkowo niewielkich ilościach. Naszą wielką siłą jest diagnoza problemu i ukierunkowany wybór odpowiedniego produktu. Dostarczamy również urządzenia dozujące i kompletne oczyszczalnie ścieków każdego wymiaru. Obróbka tlenowa - redukcja tlenu w ściekach z mleczarni, rzeźni, zakładów produkcji serów, skór, olejów takich jak oliwa z oliwek, olej palmowy

 5. BELKI FILTERTECHNIK GMBH

  Niemcy

  BELKI teknik został założony w 1888 roku jako mała wiejska kuźnia. Stara kuźnia jest nadal w pełni funkcjonalna i obecnie służy jako muzeum. Firma została przejęta w 1945 roku przez K. Skjellerupa seniora, ojca obecnego właściciela. W latach sześćdziesiątych uruchomiono nowo wybudowany warsztat, aby zapewnić lepszy rozwój wyrobów i zdolności produkcyjnej firmy. W 1979 r. firmę przejął jego syn Ivan Skjellerup. W latach osiemdziesiątych opracowano pierwszy papierowy filtr taśmowy BELKI i w ten sposόb narodził się BELKI teknik. W 1994 roku teknik przeniósł się do Rødkærsbro, by mόc zwiększyć wydajność i obecnie dysponuje 2000 m2 powierzchni produkcyjno-biurowej. W latach dziewięćdziesiątych nastąpił dalszy rozwój systemów filtracji, separatorów oleju i instalacji centralnych. Jednocześnie prowadzono prace serwisowe i dostawcze dla firm znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie.

 1. SEPARATOREN-TECHNIK & ANLAGENBAU GMBH

  Niemcy

  Od 1992 r. STA jest firmą rodzinną, zatrudniającą ponad 40 pracowników i zorientowaną na klienta. Dzięki znajomości zastosowań i starannemu projektowi systemu z powodzeniem integrujemy nasze rozwiązania z procesami produkcyjnymi naszych klientów. Dzięki nowoczesnym zasobom inżynierskim można szybko i niezawodnie realizować specjalne wymagania klientów. Bazując na doświadczeniu zdobytym dzięki ponad 2000 separatorom zainstalowanych na całym świecie oraz biorąc pod uwagę aktualne normy bezpieczeństwa, opracowujemy wysokowydajne, trwałe i bezpieczne maszyny. Badamy dynamiczne relacje płynów w naszych maszynach i przeprowadzamy szeroko zakrojone testy w terenie; w ten sposób zapewniamy, że separatory STA będą w przyszłości nadal najbardziej wydajnymi maszynami na rynku. Na powierzchni produkcyjnej ponad 800 m² gwarantujemy wysoki standard jakości poprzez własną wartość dodaną oraz poprzez certyfikowane procesy (WHG 19 L, ISO 9001).

 2. JÄGER UMWELT-TECHNIK GMBH

  Niemcy

  - Produkujemy ponad 25 mln membran w tym m.in. aeratory dla wiodących firm w dziedzinie budowy oczyszczalni ścieków- Posiadamy ponad 30 patentów w dziedzinie technik wentylacji- Wspieramy naszych dostawców rowiązaniami technicznymi, aby sprostać potrzebom ekonomicznym- Nieustannie ulepszamy długowieczność i wydajność energetyczną naszych aeratorów

 1. XL CARWASH PARTS OHG

  Niemcy

  Części zamienne oraz wyposażenie do myjni portalowych i automatycznych myjni samochodowych wszystkich wiodących producentów, m.in. marki Washtec i Wesumat. Nasze produkty: szczotki do mycia samochodów, szczotki do myjni samochodowych, wyposażenie myjni samochodowych, części zamienne do myjni samochodowych, myjnie dla samochodów użytkowych, portalowe myjnie samochodowe, instalacje do uzdatniania ścieków w myjniach samochodowych, używane myjnie samochodowe.

 2. DAYSIL SILICONE

  Turcja

  Firma DAYSIL SILICONE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Recykling ścieków. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 3. WILMS GMBH

  Niemcy

  Firma WILMS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Recykling ścieków. Jest również obecna w dziedzinach konserwacja instalacji do uzdatniania wody, i Surface finishing, galvanic. Ma siedzibę w Unna, Niemcy.

 4. ENVICON GMBH

  Niemcy

  Firma ENVICON GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przepływ wody - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Recykling ścieków, filtrowanie wody zużytej, Recykling ścieków, complete water purification systems, i Treatment plant works. Ma siedzibę w Dinslaken, Niemcy.

 5. SIROX CLEANECH GMBH

  Szwajcaria

  Firma SIROX CLEANECH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Komponenty elektroniczne. Jest również obecna w dziedzinach Recykling ścieków, instalacje do biologicznego uzdatniania wody, elektroniczne i magnetyczne instalacje zapobiegające osadzaniu się kamienia z wody, Recykling ścieków, i obróbka magnetyczna przeciw kamieniowi wapiennemu. Ma siedzibę w Otelfingen, Szwajcaria.

 6. KRYSTELINE GROUP LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma KRYSTELINE GROUP LTD, roku i działającą w sektorze Odpady - recykling. Jest również obecna w dziedzinach Recykling ścieków, Recykling ścieków, i produkcja maszyn do recyklizacji. Ma siedzibę w Wimborne, Zjednoczone Królestwo.

 7. ENVIROZONE INSTRUMENTS & EQUIPMENTS

  Indie

  Firma ENVIROZONE INSTRUMENTS & EQUIPMENTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Recykling ścieków. Ma siedzibę w New Delhi, Indie.

 8. APATEQ

  Luksemburg

  Firma APATEQ, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Recykling ścieków. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie ścieków przemysłowych, Oczyszczanie ścieków, przetwarzanie miejskich wód ściekowych, Oczyszczanie ścieków przemysłowych, i Oczyszczanie ścieków. Ma siedzibę w Luxembourg, Luksemburg.

 1. LRT INFRASTRUCTURE CONSTRUCTION LTD. STI.

  Turcja

  Firma LRT INFRASTRUCTURE CONSTRUCTION LTD. STI., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Recykling ścieków. Jest również obecna w dziedzinach Woda pitna - dystrybucja, Woda pitna - dystrybucja, materiały nawadniające, zawory żeliwne, i dysze. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 2. HYBRAIN AIR AND LIQUID SEPARATION GMBH

  Austria

  Firma HYBRAIN AIR AND LIQUID SEPARATION GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia. Jest również obecna w dziedzinach Recykling ścieków, węgiel aktywny, instalacje do uzdatniania wody, i Recykling ścieków. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 3. INOPSYS

  Belgia

  Firma INOPSYS, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie ścieków przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Recykling ścieków, Recykling ścieków, odzyskiwanie wody, i uzdatnianie ścieków przemysłowych. Ma siedzibę w Mechelen, Belgia.

 4. SCHUBERT ELEKTROANLAGEN GMBH

  Austria

  Firma SCHUBERT ELEKTROANLAGEN GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Elektrownie wodne, Recykling ścieków, Elektrownie wodne, Renewable energies, i Recykling ścieków. Ma siedzibę w Ober-Grafendorf, Austria.

 5. CUSS CHRIWA UMWELT-SYSTEMTECHNIK UND SERVICE GMBH

  Niemcy

  Firma CUSS CHRIWA UMWELT-SYSTEMTECHNIK UND SERVICE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Recykling ścieków. Jest również obecna w dziedzinach Bioenergia - instalacje zgazowania substancji organicznych, urządzenia i sprzęt do biologicznego uzdatniania osadów kanalizacyjnych oraz ścieków, odzyskiwanie energii, Ścieki i oczyszczanie ścieków, i Bioenergia - instalacje zgazowania substancji organicznych. Ma siedzibę w Hambühren, Niemcy.

 6. QINGDAO YIMEI ENVIRONMENT PROJECT CO.,LTD

  Chiny

  Firma QINGDAO YIMEI ENVIRONMENT PROJECT CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Recykling ścieków. Ma siedzibę w Qingdao, Chiny.

 7. FRACCAROLI E BALZAN S.P.A.

  Włochy

  Firma FRACCAROLI E BALZAN S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie wody - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Recykling ścieków, Recykling ścieków, filtrowanie wody zużytej, i urządzenia do uzdatniania ścieków. Ma siedzibę w Pescantina, Włochy.

 8. CHEMTRADE INTERNATIONAL BV

  Holandia

  Firma CHEMTRADE INTERNATIONAL BV, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie ścieków przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Recykling ścieków, uzdatnianie ścieków przemysłowych, i Recykling ścieków. Ma siedzibę w Bussum, Holandia.

 9. G&G ERSATZTEILE KG

  Niemcy

  Firma G&G ERSATZTEILE KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mechanika pojazdowa - wyposażenie zakładów naprawczych. Jest również obecna w dziedzinach Myjnie pojazdów, Tkaniny powlekane, Import-eksport - przedstawiciele, Recykling ścieków, Myjnie pojazdów, Tkaniny powlekane, Import-eksport - przedstawiciele, i Recykling ścieków. Ma siedzibę w Iphofen, Niemcy.

 10. CANADIAN CLEAR

  Indie

  Firma CANADIAN CLEAR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Recykling ścieków. Jest również obecna w dziedzinach recyrkulacja wody, i odsalanie. Ma siedzibę w Chennai, Indie.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo