• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ramy okienne

Wyniki dla

Ramy okienne - Import eksport

 1. RS CONCEPT

  Polska

  Verified by europages badge

  RS Export Service oferuje szeroką gamę niestandardowych rozwiązań okiennych, aby zaspokoić różnorodne potrzeby naszych klientów. Nasze zobowiązanie do doskonałości jest widoczne w wyjątkowych produktach, które dostarczamy, a w tym: - Okna i drzwi drewniane. - Okna i drzwi drewniano-aluminiowe. - Drzwi i okna uPCV. - Okna i drzwi aluminiowe. - Aluminiowe drzwi ognioodporne. - Żaluzje zwijane. - Drzwi garażowe. - Fasady, ściany osłonowe, ogrody zimowe. Aby zapewnić szybką dostawę, skrupulatnie zorganizowaliśmy nasz łańcuch dostaw, umożliwiający nam realizację zamówień w ciągu trzech tygodni w przypadku wybranych linii produktów. Potrzeby naszych klientów traktujemy priorytetowo i staramy się przekraczać Państwa oczekiwania na każdym etapie realizacji. W RS Export Service cieszymy się z możliwości współpracy z Państwa cenioną firmą i ze zbadania, w jaki sposób nasze wysokiej jakości produkty mogą płynnie uzupełniać Państwa projekty. Razem twórzmy przestrzenie, które są naprawdę wyjątkowe!

 2. ARCHWOOD

  Rumunia

  Verified by europages badge

  Firma ARCHWOOD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okna drewniane. Jest również obecna w dziedzinach Drzwi wejściowe mieszkaniowe, Okiennice, Schody i poręcze, Stoły drewniane, Ramy okienne, Drzwi mieszkaniowe wewnętrzne, Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane, Drzwi wejściowe mieszkaniowe, i drzwi zewnętrzne. Ma siedzibę w Bucarest, Rumunia.

 3. GESCO-METALL GMBH SCHOTTENHAMML-BIEGETECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  GESCO-metall GmbH od ponad 30 lat symbolizuje jakość, kompetencje i doświadczenie w dziedzinie kontraktowego gięcia metali. Głównym przedmiotem produkcji są elementy z blach do okien, drzwi i fasad, a także profile specjalne dla budownictwa przemysłowego, branży budowy pojazdów, instalacji i urządzeń oraz dla techniki medycznej. Oczywiście dokonujemy także gięcia osłon aluminiowych dla potrzeb branży drewno/aluminium. Naszą ofertę z zakresie techniki gięcia uzupełniają także kompletne elementy łukowe, w tym anodowanie, malowanie, proszkowanie, montaż i szkło, a także parapety okienne i odkryte pokrycia. GESCO od lat produkuje iluminatory ze stali i iluminatory z aluminium. Ramy te przyciągają uwagę zarówno w przypadku drzwi wewnętrznych, zewnętrznych, jak i paneli elewacji i fasad. Nie tylko ze względów wizualnych, ale także wygody użytkowania iluminatory GESCO znajdują swoje miejsce w wielu różnych obiektach, takich jak hotele, restauracje, lotniska, szpitale, przedszkola, szkoły itp.

 4. FRITZ ROBERING GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od dziesięcioleci nazwa Robering kojarzy się z profilami, które wyróżniają się szczególną jakością. Dzięki blisko 60-letniemu doświadczeniu w branży profili, jesteśmy w stanie nie tylko zaoferować ten standard, ale także innowacyjnie realizować nowe pomysły profilowe z wykorzystaniem istniejącej wiedzy. Listwy okienne z białymi występami i czarną taśmą mocującą nie są już standardowo dostępne w magazynie. Produkcja takich zamówień kombinowanych odbywa się jako produkcja specjalna z odpowiednio dostosowanymi terminami dostaw. Ze względu na koncentrację stosowanych systemów profili na kolorze białym zbliżonym do RAL 9016, kolory białe zbliżone do RAL 9010 i białe zbliżone do RAL 9003 są obecnie kolorami specjalnymi, których nie posiadamy już w magazynie dla wielu profili, ale oczywiście możemy produkować na życzenie klienta. Nasze standardowe profile produkujemy wyłącznie z nowego twardego i miękkiego PVC (nie stosujemy recyklingu).

 5. CAIXILHARIAS MANUEL COSTA UNIP LDA

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma CAIXILHARIAS MANUEL COSTA UNIP LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okna. Jest również obecna w dziedzinach Ramy okienne, Drzwi sektorowe przemysłowe, Okna aluminiowe, Okna z PCV, Ramy okienne, żaluzje, Drzwi sektorowe przemysłowe, Okna aluminiowe, i drzwi składane. Ma siedzibę w Viseu, Portugalia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. JANELA EXÓTICA, LDA

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma JANELA EXÓTICA, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okna. Jest również obecna w dziedzinach Ramy okienne, Okna z PCV, Drzwi sektorowe przemysłowe, Okna aluminiowe, Ramy okienne, rampa aluminiowa, parapety, Aluminium Window, i Okna z PCV. Ma siedzibę w Esposende, Portugalia.

 2. TERMOEXPRESS TRADING SRL

  Rumunia

  Verified by europages badge

  Firma TERMOEXPRESS TRADING SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okna. Jest również obecna w dziedzinach Ramy okienne, Drzwi garażowe, Drzwi i bramy, Stolarka aluminiowa - maszyny i materiały, Rama i ościeżnica, Roboty ciesielskie i stolarskie, Budownictwo - maszyny i sprzęt, Materiały budowlane, i okna aluminiowe. Ma siedzibę w Floresti, Rumunia.

 3. WIB

  Belgia

  WIB, producent drzwi i okien z aluminium i PCV. Nasze motto: jakość, bezpieczeństwo, oszczędność i usługi lokalne. Przekłada się to na: Produkcję belgijsko-luksemburską Profile Schüco lub Aliplast wysokiej jakości Szeroki wybór produktów o dużej zdolności izolacji Dostawy na miejsce robót Montaż przez doświadczonych stolarzy należących do sieci regionalnej W razie konieczności, sprawna obsługa posprzedażna Zapraszamy na naszą stronę internetową, aby odkryć naszą gamę produktów i przykłady różnych zrealizowanych projektów.

 4. CERAM-ZET

  Polska

  Od dwudziestu lat zajmujemy się produkcją płytek. Dzięki długoletniemu doświadczeniu jesteśmy obecnie jednym z wiodących producentów parapetów ceramicznych na polskim rynku. Ogromną uwagę przykładamy do jakości naszych płytek na parapety zewnętrzne. Dbamy o to, aby produkowane przez nas parapety ceramiczne były zgodne z polską normą PN-EN 14411. Stale prowadzimy kontrolę jakości naszych płytek. Gwarantujemy, ze są mrozoodporne, wytrzymałe oraz odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne. Płytki parapetowe produkowane są z wielką starannością, spełniając wysokie wymogi estetyczne i praktyczne. Jest to możliwe dzięki kształtowi S, który nadajemy naszym płytkom klinkierowym na parapety zewnętrzne. Jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która produkuje płytki na parapety zewnętrzne w siedmiu kolorach. Proponujemy też aż 9 różnych długości wykonywanych płytek.

 5. EFFECTOR S.A.

  Polska

  Effector jako firma zorientowana na jakość oraz ochronę środowiska, podjął decyzję o wdrożeniu Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i Ochrony Środowiska zgodnego z normami z serii ISO 9001/ISO 14001. Misją firmy jest utrzymanie wiodącej pozycji na rynku w zakresie obróbki powierzchniowej i mechanicznej aluminium, produkcji listew ozdobnych, okapników, rynnowych, okładzin okiennych, systemów drewniano - aluminiowych oraz prefabrykacji stolarki aluminiowej przy zapewnieniu możliwie najmniejszego oddziaływania na środowisko.Nasza Polityka Jakości i Zarządzania Środowiskiem wynika z konsekwentnie realizowanej strategii, której celem jest utrzymanie pozycji rynkowej oraz statusu solidnej firmy, która dążąc do osiągnięcia zysków, uwzględnia interesy swoich partnerów biznesowych oraz społeczeństwa.Realizacja Polityki Zarządzania Jakością i Środowiskiem oraz funkcjonowanie Zintegrowanego Systemu Zarządzania są systematycznie nadzorowane poprzez audity wewnętrzne i przeglądy zarządzania.

 1. MÜLLER TB TECHNOLOGIES AG

  Szwajcaria

  Firma Müller TB Technologies AG od ponad 50 lat zajmuje się produkcją maszyn dla przemysłu okiennego i od tego czasu jest liderem w tym sektorze. Do naszych klientów zaliczamy prawie wszystkie znane zakłady wytłaczania aluminium i producentów instalacji. Przy każdym zamówieniu staramy się dawać przykład proponowanymi innowacjami, aby umożliwiać klientom osiąganie dodatkowych korzyści w trakcie procesu produkcyjnego.

 2. OUVERTURE CHASSIS

  Belgia

  Od blisko 10 lat, firma Ouverture Châssis w Romsée zajmuje się produkcją wszelkiego typu ram z PCV, aluminium lub drewna. Pracujemy wyłącznie z największymi markami, aby zapewnić naszym klientom produkty najwyższej jakości. Możemy również zająć się wymianą lub montażem ram w budynku klienta. Należymy do Ligi Rodzin i wspieramy Centrum Kreatywności Arlequin. Sprzedajemy & montujemy wszystkie typy ram do drzwi i okien z PCV, aluminium lub drewna.

 1. HM RÉNOVATION

  Belgia

  Firma HM RÉNOVATION, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Elektryczne roboty instalacyjne. Jest również obecna w dziedzinach Roboty ziemne - przygotowanie gruntu, Roboty malarskie - firmy usługowe, Ramy okienne, Tynkowanie elewacji, Roboty ziemne - przygotowanie gruntu, Roboty malarskie - firmy usługowe, Ramy okienne, i Tynkowanie elewacji. Ma siedzibę w Isières/ Ath, Belgia.

 2. MASTERWALL

  Turcja

  Firma MASTERWALL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ramy okienne. Jest również obecna w dziedzinach aluminium facades, i Aluminium Window. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 3. CHASSIS JETTE

  Belgia

  Firma CHASSIS JETTE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ramy okienne. Jest również obecna w dziedzinach Remonty i renowacje, Drzwi pancerne i przeciwpożarowe przemysłowe, Remonty i renowacje, i Drzwi pancerne i przeciwpożarowe przemysłowe. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 4. VDK CHASSIS

  Belgia

  Firma VDK CHASSIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ramy okienne. Jest również obecna w dziedzinach Okna aluminiowe, Okna drewniane, okna pcv, ramy drewniane, Okna aluminiowe, i Okna drewniane. Ma siedzibę w Liège, Belgia.

 5. LOMAX + WOOD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma LOMAX + WOOD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ramy okienne. Jest również obecna w dziedzinach okna z drewna. Ma siedzibę w Mountnessing, Zjednoczone Królestwo.

 6. AUTHENTIC TIMBER WINDOWS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma AUTHENTIC TIMBER WINDOWS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ramy okienne. Ma siedzibę w Ashford, Zjednoczone Królestwo.

 7. WOODANDHOME LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma WOODANDHOME LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ramy okienne. Jest również obecna w dziedzinach drzwi. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 8. CHÂSSIS MARIEN

  Belgia

  Firma CHÂSSIS MARIEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drzwi i bramy. Jest również obecna w dziedzinach Okiennice, Ramy okienne, Okiennice, Ramy okienne, weranda, i osłony przeciwsłoneczne. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 1. SALBERTER

  Belgia

  Firma SALBERTER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wejścia automatyczne i przejścia kontrolne. Jest również obecna w dziedzinach Szlabany, bariery i zamknięcia automatyczne, Ramy okienne, Szlabany, bariery i zamknięcia automatyczne, rolety na zamówienie, instalacja moskitier, i Ramy okienne. Ma siedzibę w Ampsin, Belgia.

 2. VITRERIE GLASS

  Belgia

  Firma VITRERIE GLASS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ramy okienne. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 3. VDD TOITURES

  Belgia

  Firma VDD TOITURES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje dachowe - wykonanie, Ramy okienne, Konstrukcje dachowe - wykonanie, Ramy okienne, stawianie konstrukcji wspierających dla budownictwa, i prace stolarskie. Ma siedzibę w Anderlues, Belgia.

 4. CHASSIS OFFERMANS

  Belgia

  Firma CHASSIS OFFERMANS, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Ramy okienne. Jest również obecna w dziedzinach Drzwi garażowe, Zasłony przeciwsłoneczne wewnętrzne i zewnętrzne, werandy aluminiowe, Drzwi garażowe, Zasłony przeciwsłoneczne wewnętrzne i zewnętrzne, i Okiennica jednoczęściowa. Ma siedzibę w Aubel, Belgia.

 5. LES CHÂSSIS NOËL

  Belgia

  Firma LES CHÂSSIS NOËL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ramy okienne. Ma siedzibę w Fléron, Belgia.

 6. STUMP & FILS

  Belgia

  Firma STUMP & FILS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Okiennice. Jest również obecna w dziedzinach Werandy metalowe, Drzwi i bramy, Ramy okienne, Werandy metalowe, Drzwi i bramy, Ramy okienne, i osłony przeciwsłoneczne. Ma siedzibę w Membach, Belgia.

 7. XHONNEUX FRERES

  Belgia

  Firma XHONNEUX FRERES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prace budowlane wykończeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Roboty budowlane ciężkie, Ramy okienne, Roboty budowlane ciężkie, Ramy okienne, Stolarka z PCV, i artykuły stolarskie. Ma siedzibę w Welkenraedt, Belgia.

 8. MENUISERIE BALASSE

  Belgia

  Firma MENUISERIE BALASSE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi i bramy. Jest również obecna w dziedzinach Drzwi garażowe, Ramy okienne, Drzwi garażowe, Ramy okienne, i weranda. Ma siedzibę w Manage, Belgia.

 9. ALTO SERVICES SA

  Belgia

  Firma ALTO SERVICES SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ramy okienne. Ma siedzibę w Grace-Hollogne, Belgia.

 10. GAUME

  Belgia

  Firma GAUME, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ramy okienne. Jest również obecna w dziedzinach Drzwi i bramy przemysłowe i budynków użyteczności publicznej, Okiennice, Okna, Ogrodzenia i bramy, Drzwi i bramy przemysłowe i budynków użyteczności publicznej, Okiennice, Okna, i Ogrodzenia i bramy. Ma siedzibę w Montignies-Sur-Sambre, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo