• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ramki i szkło do zdjęć i obrazów

Wyniki dla

Ramki i szkło do zdjęć i obrazów - Import eksport

 1. GLOBAL FRAMING SUPPLIES LTD

  Zjednoczone Królestwo

 2. DOSŁOŃCE - PAMIĄTKI I UPOMINKI

  Polska

  Producent pamiątek turystycznych. Pamiątki, upominki i prezenty z Polski, Warszawy, Krakowa, Gdańska, Lublina, Łodzi, Poznania, Torunia, Wrocławia i wielu innych. Znajdziesz u nas bogaty asortyment prezentów i suwenirów. Nasze wyroby cechuje wysoka estetyka oraz niepowtarzalna grafika. Posiadamy własny bank zdjęć z wielu regionów Polski. Wykonujemy pamiątki na zamówienie sklepów, punktów sprzedaży detalicznej, informacji turystycznych oraz Urzędów Miast.. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Na naszej stronie internetowej znajduje się sklep dla klientów. Przesyłki wysyłamy do wszystkich krajów Europy.

  Wszystkie wyroby na "ramki i szkło do zdjęć i obrazów"

 3. FRAMES FACTORY

  Polska

  Producent ram, ramek oraz antyram polegający na Polskich oraz Europejski dostawcach profili. Dzięki bezpośredniej produkcji odznaczamy się niską ceną oraz możliwie najlepszą jakością , a dzięki zróżnicowanemu asortymentowi oraz kolorystyce jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wyrafinowanemu odbiorcy. Nasze ramy cieszą się dobrą opinią pośród dystrybutorów ramek na zdjęcia, drukarni grafik oraz plakatów jak i dekoratorów wnętrz. Zapraszam do kontaktu i przekonaniu się o jakości naszych wyrobów .

  Wszystkie wyroby na "ramki i szkło do zdjęć i obrazów"

 4. KARTHÄUSER-BREUER GMBH

  Niemcy

  Firma Karthäuser-Breuer od wielu dziesięcioleci opracowuje i sprzedaje wysokiej jakości bezkwasowe, odporne na starzenie tektury, kartony i papiery do renowacji, archiwizacji i oprawiania dzieł sztuki. Ponadto oferujemy różne rodzaje tektury, panele dekoracyjne, lekkie panele z pianki i aluminiowe panele kompozytowe do prezentacji wizualnej dla potrzeb reklamy, wystaw, ekspozycji, targów, tworzenia tła. Ofertę uzupełnia starannie dobrany asortyment aluminiowych profili ramowych. Oferujemy profile brzegowe do lekkich paneli piankowych, a także wymienne profile ramowe, jak również profile nośne do zdjęć na aluminiowych panelach kompozytowych. Oferowane produkty są montowane i wykańczane w naszych warsztatach zgodnie z życzeniami klienta. Różne piły i plotery umożliwiają przycinanie i realizację passe-partout we wszystkich możliwych formatach.

 5. ALEKSART

  Polska

  Szanowni Państwo Firma ALEKSART pragnie przedstawić swoją ofertę . Jesteśmy młodym, dynamicznie się rozwijającym producentem tyłow z podpórką do fotoramek. Produkcję opieramy na wysokogatunkowej płycie HDF, o grubości 2, 5 - 3mm..Wykonujemy sześć typowych formatów : 90x130 100x150 130x180 150x210 180x240 210x297(300) oraz dodatkowo formaty nietypowe - na indywidualne życzenie klienta.Ofertę uzupełniają zawieszki wsuwane ząbkowane.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. R. SOEN & ZONEN

  Belgia

  Od 1977 roku specjalizujemy się w produkcji listew do ram. Szeroki wybór modeli. Bogaty asortyment kształtowników warstwowych. Żadnych ograniczeń pod względem rozmiarów. SOEN oferuje szeroką gamę listw do ram i do ramek na klucze, wysokiej jakości i solidnie wykonanych. Wykonanie z drewna sosnowego litego lub warstwowego (opatrzonego certyfikatem FSC), gwarancja dla produktów wysokojakościowych, produkowanych zawsze z poszanowaniem środowiska naturalnego.

 2. ARBRAS GALLERY

  Zjednoczone Królestwo

 3. DEYIM PICTURE FRAME

  Turcja

 4. JO TEMPLE PHOTOGRAPHY

  Zjednoczone Królestwo

 5. MOLDURARTE - INDÚSTRIA DE MOLDURAS

  Brazylia

 1. MEMORY BOX

  Zjednoczone Królestwo

 2. LIJSTENMAKERIJ

  Holandia

 1. OZCANLAR

  Turcja

 2. RAMENDO E.K.

  Niemcy

 3. RAMEX A.S.

  Słowacja

 4. STERLING COMERCIO

  Indie

 5. MUELLER: KUNST & RAHMEN E.K.

  Niemcy

 6. PRESTIJ ÇERÇEVE

  Turcja

 7. APDENMARK A/S

  Dania

 8. PERITEXNO

  Grecja

 1. FOTOLIJSTEN ONLINE

  Holandia

 2. MACCAN INDUSTRIA COMPONENTI PER MOBILI S.R.L.

  Włochy

 3. ITALGLASS S.R.L.

  Włochy

 4. L.P.M. S.R.L.

  Włochy

 5. S.M.C. S.R.L.

  Włochy

 6. BOMARS

  Włochy

 7. DEL BONO CORNICI S.R.L.

  Włochy

 8. D'ANTONIO S.A.S. DI D'ANTONIO CRISTIAN & C.

  Włochy

 9. ASTRO S.R.L.

  Włochy

 10. CIONI CORNICI S.R.L.

  Włochy