• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rama i ościeżnica

Wyniki dla

Rama i ościeżnica - Import eksport

 1. VIRGIS FILTER SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Virgis Filter jest liderem w produkcji filtrów powietrza, filtrów kasetowych i drobnego sprzętu, homologowanych i stosowanych jako wyposażenie fabryczne sprzętu znanych producentów silników, sprężarek, zespołów prądnicowych, wagonów silnikowych, zamiatarek ulic i do wielu innych zastosowań w branży rolniczej, nieruchomości, wydobywania kopalin i w przemyśle. Od zawsze wyczuleni odnośnie znaczenia innowacji i kontroli sprawności produktów, dużo zainwestowaliśmy w tę branżę.

 2. BERICOPLAST SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Od 1974 r. Bericolaplast S.p.A. jest jednym z najważniejszych europejskich producentów siedzeń monokokowych wytwarzanych metodą formowania tworzyw sztucznych. Firma działa od ponad 30 lat w sektorze obiektów sportowych, od 2006 r. jest oficjalnym dostawcą FIFA, uczestnicząc w realizacjach na potrzeby Mistrzostw Świata, Mistrzostw Europy i Pucharu Narodów Afryki. Oprócz obiektów sportowych firma zajmuje się również siedziskami do obiektów użyteczności publicznej, takich jak teatry, szkoły, sale kongresowe, areny, hale, wioski i obszary zabytkowe.

 3. SARGAM MENUISERIE INDUSTRIELLE BOIS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma SARGAM MENUISERIE INDUSTRIELLE BOIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rama i ościeżnica. Jest również obecna w dziedzinach Fryzy i kantówka, ramy drewniane, stolarka, Fryzy i kantówka, okna z litego drewna, Wyroby drewniane, Drewno na MEBLE I do STOLARKi, wyposażenie bibliotek, i profile z drewna. Ma siedzibę w Val En Vignes, Francja.

 4. SM WOOD PRODCOM SRL

  Rumunia

  Verified by europages badge

  Firma SM WOOD PRODCOM SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okna drewniane. Jest również obecna w dziedzinach Rama i ościeżnica, Drzwi wejściowe mieszkaniowe, drzwi drewniane, okna z drewna klejonego, okna drewniane z podwójnym oszkleniem, okna z drewna, okna z drewna z izolacją akustyczną, Okna drewniane z ramami aluminiowymi, i Rama i ościeżnica. Ma siedzibę w Floresti, Cluj, Rumunia.

 5. THOMAS MÜLLNER E.U.

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma THOMAS MÜLLNER E.U., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rama i ościeżnica. Ma siedzibę w Wiener Neustadt, Austria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KÜFFNER ALUZARGEN GMBH & CO OHG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KÜFFNER ALUZARGEN GMBH & CO OHG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rama i ościeżnica. Ma siedzibę w Rheinstetten, Niemcy.

 2. ROBERT ESCHE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ROBERT ESCHE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rama i ościeżnica. Ma siedzibę w Einbeck, Niemcy.

 3. OR.MA.SER.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma OR.MA.SER., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rama i ościeżnica. Jest również obecna w dziedzinach Okna, korpus, żaluzje, Okna, i zasłony zwijane zmotoryzowane. Ma siedzibę w Passirano, Włochy.

 4. TC VALTELLINA SERRAMENTI DI CAPETTI ERMES & C. S.N.C.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma TC VALTELLINA SERRAMENTI DI CAPETTI ERMES & C. S.N.C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rama i ościeżnica. Jest również obecna w dziedzinach Okno z laminowanego PCV, i special structural shapes for frames. Ma siedzibę w Teglio, Włochy.

 5. TC VALTELLINA SERRAMENTI DI CAPETTI ERMES & C. S.N.C.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma TC VALTELLINA SERRAMENTI DI CAPETTI ERMES & C. S.N.C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rama i ościeżnica. Jest również obecna w dziedzinach Okno z laminowanego PCV, i special structural shapes for frames. Ma siedzibę w Teglio, Włochy.

 1. ASTEC

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma ASTEC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rama i ościeżnica. Jest również obecna w dziedzinach special structural shapes for frames. Ma siedzibę w Casier, Włochy.

 2. BERTOLETTI MECCANICA S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma BERTOLETTI MECCANICA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkielet metalowy. Jest również obecna w dziedzinach ELECTRIC EQUIPMENT, Rama i ościeżnica, Maszyny rolnicze, zamki bezpieczństwa do mebli metalowych, ELECTRIC EQUIPMENT, Rama i ościeżnica, i Maszyny rolnicze. Ma siedzibę w Ospitaletto, Włochy.

 1. SENZANI BREVETTI SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SENZANI BREVETTI SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - urządzenia do pakowania. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania spożywcze, Agroturystyka, Rama i ościeżnica, ELECTRIC EQUIPMENT, opakowania przemysłowe, pakowanie żywności, Opakowania spożywcze, pudła cięte, i Agroturystyka. Ma siedzibę w Faenza, Włochy.

 2. SICUREZZA & STILE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SICUREZZA & STILE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żelazostopy. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, Rama i ościeżnica, obróbka żelaza, obróbka blach i rur, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, i Rama i ościeżnica. Ma siedzibę w Fonte Nuova, Włochy.

 3. TERMOEXPRESS TRADING SRL

  Rumunia

  Verified by europages badge

  Firma TERMOEXPRESS TRADING SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okna. Jest również obecna w dziedzinach Ramy okienne, Drzwi garażowe, Drzwi i bramy, Stolarka aluminiowa - maszyny i materiały, Rama i ościeżnica, Roboty ciesielskie i stolarskie, Budownictwo - maszyny i sprzęt, Materiały budowlane, i okna aluminiowe. Ma siedzibę w Floresti, Rumunia.

 4. SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rama i ościeżnica. Jest również obecna w dziedzinach Kraty do bram, Okno z laminowanego PCV, drzwi pancerne, Kraty do bram, drzwi uchylne, ościeżnice okienne i drzwiowe z pcv, drzwi z pcv, korpus aluminiowy, i ramy z izolacją cieplną. Ma siedzibę w San Cipriano D'aversa, Włochy.

 5. TRV TRAVISANI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma TRV TRAVISANI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rama i ościeżnica. Jest również obecna w dziedzinach Prace budowlane wykończeniowe, Okno z laminowanego PCV, Prace budowlane wykończeniowe, Stolarka z PCV, i stal węglowa i aluminium. Ma siedzibę w Foggia, Włochy.

 6. GIUSEPPE RASPANTI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma GIUSEPPE RASPANTI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rama i ościeżnica. Jest również obecna w dziedzinach Kowalstwo artystyczne, special structural shapes for frames, okucia aluminiowe, Kowalstwo artystyczne, i krata żelazna. Ma siedzibę w Nicosia, Włochy.

 7. FABRYKA OKIEN VIDAWO

  Polska

  Firma Vidawo Serramenti, specjalizująca się w produkcji okien drewnianych. Fabryka Okien Vidawo powstała w 2000 roku jako mała rodzinna firma w najbardziej wschodniej części Polski. Nasze wysokiej jakości okna drewniane doskonale spełniają swoją funkcję użytkową i estetyczną, dzięki czemu doceniają je nawet najbardziej wymagający klienci. Sekret tkwi w doborze odpowiedniego materiału. Do produkcji używamy wyłącznie najwyższej jakości drewna, wolnego od wad takich jak sęki, niebieszczenia czy odchylenia włókien. Zdobyte przez wiele lat doświadczenie pozwoliło nam na opracowanie sprawdzonych i wydajnych technologii produkcji. Stosujemy technikę klejenia wzdłużnego i warstwowego, dzięki czemu okna są stabilne i odporne na wszelkiego rodzaju odkształcenia. Do nałożenia trzech warstw farby używamy farb wodorozcieńczalnych oraz podkładu impregnującego. Dzięki temu nasze okna są odporne na najbardziej niekorzystne warunki atmosferyczne. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wysokiej jakości okna drewniane Euroline 68, 78 i 90 mm, okna stylizowane i historyczne, okna francuskie, okiennice oraz akcesoria drewniane. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami, niektóre z nich znajdziesz w załączniku. Wierząc, że jesteśmy w stanie zaoferować Państwu możliwość biznesową, pozostajemy do Państwa dyspozycji w przypadku wszelkich wyjaśnień w tej sprawie. Odwiedź naszą stronę https: //vidawo.com lub skontaktuj się z nami pod adresem email: ewelina@vidawo.pl +48660488174

 8. PLIENINIS SKYDAS, UAB

  Litwa

  JSC PLIENINIS SKYDAS produkuje bezpieczne, pancerne drzwi (klasy bezpieczeństwa RC2, RC3 i RC4 według normy EN 1627: 2011), ognioodporne (EI30/45/60/120), kuloodporne FB4 i drzwi wejściowe. Inne nasze produkty to bezpieczne okna, bramy i sejfy pokojowe. Drzwi są testowane w laboratorium Ift Rosenheim w Niemczech.Fabryka posiada certyfikat ISO. Nieograniczone możliwości dyzajnerskie wraz z wysokim poziomem bezpieczeństwa sprawiają, że drzwi SKYDAS są wyjątkowe. Drzwi Skydas – bezpieczne i piękne!

 1. MORALT AG

  Niemcy

  Firma Moralt AG, z siedzibą w Hausham, jest producentem drzwi oraz produktów do wyrobu drzwi i jest dostawcą rozwiązań systemowych do funkcjonalnych drzwi wewnętrznych i zewnętrznych. W zakresie opracowywania i rozwoju produktów oraz jako producent drzwi i półproduktów do drzwi, to tradycyjne przedsiębiorstwo odgrywa wiodącą rolę w górnym segmencie produktów w swej dziedzinie.

 2. CAPPELLI BIANCHI HOME

  Włochy

  Przedsiębiorstwo produkcji i sprzedaży drzwi, okien, wyrobów stolarskich, kuchni, akcesoriów dekoracyjnych i basenów. Naszą siłą jest projektowanie całkowicie Made in Italy. Jakość i usługa są dowodem doskonałości włoskiej produkcji. Dział projektów, pomiarów i montażu naszych produktów gwarantuje ich jakość. Nasza siedziba, jak też nasze zakłady produkcyjne znajdują się w Maroku.

 3. BORTOLETTO SERRAMENTI

  Włochy

  Produkcja elementów drzwi od 1950 r. Firma Bortoletto Serramenti założona na początku lat pięćdziesiątych przez Dino Bortoletto, doświadczonego przedsiębiorcę w dziedzinie ciesielstwa, bardzo się rozwinęła; Spółka Bortoletto menuiserie to firma, która postanowiła pozostać wierna najcenniejszym wartościom tradycji rzemieślniczej, łącząc je z najnowocześniejszymi i najbardziej zaawansowanymi technologiami. plasując się w ten sposób wśród lokalnych potwierdzonych firm w produkcji skrzydeł drzwi.

 4. INFISSI POINT

  Włochy

  Firma INFISSI POINT, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Rama i ościeżnica. Jest również obecna w dziedzinach door frames. Ma siedzibę w Alghero, Włochy.

 5. LEGNO IN SRL

  Włochy

  Firma LEGNO IN SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rama i ościeżnica. Jest również obecna w dziedzinach ościeżnica drewniano-aluminiowa, drzwi suwane, i bramy drewniane. Ma siedzibę w Cisternino, Włochy.

 6. SAP SRL

  Włochy

  Firma SAP SRL, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Budownictwo - wyposażenie i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Rama i ościeżnica, fasady ciągłe, elewacje przewietrzane, i Rama i ościeżnica. Ma siedzibę w Settima Di Gossolengo, Włochy.

 7. BIÀ INFISSI E ARREDI

  Włochy

  Firma BIÀ INFISSI E ARREDI, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Rama i ościeżnica. Ma siedzibę w Abbiategrasso, Włochy.

 8. QUATTROEFFE DI FRANCINI RUGGERO & C. S.N.C.

  Włochy

  Firma QUATTROEFFE DI FRANCINI RUGGERO & C. S.N.C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rama i ościeżnica. Jest również obecna w dziedzinach Ogrodzenia i bramy, rynny z miedzi, Special steel structures, Ogrodzenia i bramy, i schody. Ma siedzibę w Torrita Di Siena, Włochy.

 9. TIGULLIO DESIGN GENOVA SRL

  Włochy

  Firma TIGULLIO DESIGN GENOVA SRL, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Okna z PCV. Jest również obecna w dziedzinach Okna aluminiowe, Rama i ościeżnica, Okna aluminiowe, Rama i ościeżnica, i drzwi pancerne. Ma siedzibę w Genova, Włochy.

 10. DANELIS GROUP

  Grecja

  Firma DANELIS GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rama i ościeżnica. Jest również obecna w dziedzinach meble kuchenne, drzwi drewniane, meble dla hoteli, i okna z drewna. Ma siedzibę w Chalkida, Evia Greece, Grecja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo