• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • raki

Wyniki dla

Raki - Import eksport

 1. POLAND SP. Z O.O.

  Polska

  Firma POLAND SP. Z O.O., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Raki. Ma siedzibę w Podlaskie, Polska.

 2. SHRIMP DREAM

  Portugalia

  Firma SHRIMP DREAM, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Raki. Jest również obecna w dziedzinach Ryby egzotyczne, i krewetki. Ma siedzibę w Amora, Portugalia.

 3. ESPORTSBETTING

  Francja

  Firma ESPORTSBETTING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Raki. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria do połączenia źródła danych i wideo, kapelusz melonik, skup monet, i mięsa francuskie. Ma siedzibę w 101100, Francja.

 4. LEHNHERR S.A.

  Szwajcaria

  Firma LEHNHERR S.A., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ryby. Jest również obecna w dziedzinach Raki, Drób, króliki i dziczyzna – hodowla, Mięczaki, skorupiaki, Langusty, Raki, Drób, króliki i dziczyzna – hodowla, Mięczaki, skorupiaki, i Langusty. Ma siedzibę w Bevaix, Szwajcaria.

 5. FISHLIME SU ÜRÜNLERI

  Turcja

  Firma FISHLIME SU ÜRÜNLERI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Raki. Jest również obecna w dziedzinach Ryby słodkowodne, troć słodkowodna, karpie, krewetki paczkowane, i Ryby słodkowodne. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. STEF SERV IMPEX SRL

  Rumunia

  Firma STEF SERV IMPEX SRL, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Raki. Ma siedzibę w Bucuresti, Rumunia.

 2. POISTETTU

  Finlandia

  Firma POISTETTU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Raki. Ma siedzibę w Vantaa, Finlandia.

 3. RAT-MET

  Polska

  Firma RAT-MET, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Raki. Ma siedzibę w Konstantynów Łódzki, Polska.

 4. PRODUCTOS

  Hiszpania

  Firma PRODUCTOS, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Raki. Ma siedzibę w Almoradi, Hiszpania.

 5. S.R.O.

  Słowacja

  Firma S.R.O., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Raki. Ma siedzibę w Púchov, Słowacja.

 1. GRAMELLINI F.LLI S.P.A.

  Włochy

 2. L' ECREVISSE

  Francja

 1. FEINKOSTFABRIK GUSTAV L. LANGBEIN & CO. GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Niemcy

 2. CHAMPEMY

  Francja

  Verified by europages badge

  CHAMPEMY, mieszczące się we Francji, jest przedsiębiorstwem handlu spożywczego i delikatesowego o charakterze międzynarodowym, oferującym wysokiej jakości produkty firmom. Posiada zdolność magazynowania 2000 m2 i chłodnie 500 m2, zapewniając Ci regularne dostawy. CHAMPEMY, przedsiębiorstwo grzybów dziko rosnących w krainie Franche-Comté, łączy się z przedsiębiorstwem EKOLFOOD, mieszczącym się w Turcji i założonym przez wielkiego szefa kuchni, będącym wyłącznym dystrybutorem marek ANDROS, ELLE&VIRE, PHILADELPHIA, w renomowanych hotelach i restauracjach, które zaufały nam, na przykład RITZ, CARLTON, HILTON. Jako lider na rynku tureckim, prowadzi także dystrybucję w sklepach: MIGROS, METRO i CARREFOUR. Pan BILEN, będący właścicielem 8 przedsiębiorstw, w tym Anatolia, firmy opatrzonej certyfikatem BRC, oferuje grzyby świeże, suszone lub sproszkowane, w 100% dziko rosnące i naturalne, a także 20 rodzajów przypraw, oliwę z oliwek z truflami, owoce mrożone, świeże lub suszone, marmolady, owoce liofilizowane, czyste soki owocowe mrożone (pomarańczowy, wiśniowy, cytrynowy, z granatu), 60 rodzajów i aromatów naparów, suszony czosnek, szafran, wanilię z Madagaskaru… Wysoka jakość naszych produktów jest kontrolowana przez 3 inżynierów agronomów, z identyfikowalnością wykazaną certyfikatami branży spożywczej ISO 22000-FSSC 22000-BRC. Przedsiębiorstwo posiada także certyfikat ISO 9001. Nasze produkty są świeże, suszone, mrożone lub pakowane i mogą być opatrzone oznakowaniem. Pakowanie odbywa się w systemie modułowym.

 3. BTS BEFESTIGUNGSELEMENTE-TECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  BTS Befestigungselemente-Technik GmbH jest średniej wielkości przedsiębiorstwem z branży obróbki metali, które koncentruje się na produkcji i sprzedaży elementów złącznych i mocujących. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1983 roku i ma siedzibę w Saarburgu, Nadrenia-Palatynat. Łącznie zatrudniamy około 50 pracowników. Stale uzupełniany i rozszerzany asortyment produktów obejmuje nakrętki skrzydełkowe, śruby skrzydełkowe, nakrętki kołpakowe, łączniki drewniane, zaciski dźwigarów, nakrętki szynowe, bloki ślizgowe, śruby z łbem młotkowym i różne części specjalne wykonane według rysunków lub próbek. Cechuje nas łańcuch wartości dodanej o wysokiej wartości, począwszy od fazy odlewania metali "Made in Germany", obróbki mechanicznej, specyficznej dla klienta obróbki powierzchni do etapu indywidualnego pakowania. Działamy w sposób wysoce zorientowany na klienta, elastyczny i świadomy jakości w oparciu o certyfikowane systemy zarządzania.

 4. CONFREMARCA

  Wenezuela

  Firma CONFREMARCA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rybołówstwo - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach raki paczkowane, krewetki, i krewetki paczkowane. Ma siedzibę w Maracaibo, Wenezuela.

 5. JJ SEA FOODS

  Indie

  Firma JJ SEA FOODS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby mrożone. Jest również obecna w dziedzinach sepia, owoce morza, kalmary konfekcjonowane, i raki paczkowane. Ma siedzibę w Mangrol, Indie.

 6. RAPEKS SP. Z O.O.

  Polska

  Firma RAPEKS SP. Z O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sport i wypoczynek czynny. Jest również obecna w dziedzinach raczki turystyczne, raki na buty, stuptuty, i kije trekkingowe. Ma siedzibę w Kobylka, Polska.

 7. TIGER TRAIL CORPORATE SOLUTIONS P LTD

  Indie

  Firma TIGER TRAIL CORPORATE SOLUTIONS P LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso mrożone. Jest również obecna w dziedzinach kurczaki, i raki paczkowane. Ma siedzibę w Gurgaon, Haryana, Indie.

 8. LA TRUITE DE FREUX

  Belgia

  Firma LA TRUITE DE FREUX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kultura wodna i hodowla ryb. Jest również obecna w dziedzinach pstrąg, i raki paczkowane. Ma siedzibę w Freux-libramont, Belgia.

 1. STE DE CONFECTION RAKI TEXTIL (EX SAHATEX)

  Tunezja

  Firma STE DE CONFECTION RAKI TEXTIL (EX SAHATEX), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odzież męska. Ma siedzibę w M'saken Riadh, Tunezja.