• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rafinacja ropy - instalacje i urządzenia

Wyniki dla

Rafinacja ropy - instalacje i urządzenia - Import eksport

 1. STERLING THERMAL TECHNOLOGY LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma STERLING THERMAL TECHNOLOGY LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rafinacja ropy - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wymienniki ciepła, Wymienniki ciepła, ochładzacze, i Kondensatory powietrzne. Ma siedzibę w Aylesbury, Zjednoczone Królestwo.

 2. VEGEFIL KIZARTMA YAGI ARITMA SISTEMLERI

  Turcja

  Firma VEGEFIL KIZARTMA YAGI ARITMA SISTEMLERI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rafinacja ropy - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Filtry oleju, Wyposażenie kuchni dla gastronomii, Filtry oleju, Wyposażenie kuchni dla gastronomii, frytownice dla kolektywów, i wynajem wyposażenia dla restauracji i hoteli. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 3. T. & C. ANALYZERS SRL UNIPERSONALE

  Włochy

  Firma T. & C. ANALYZERS SRL UNIPERSONALE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rafinacja ropy - instalacje i urządzenia. Ma siedzibę w Monserrato, Włochy.

 4. STC SERVICES TECNOLOGY CONSULTING

  Włochy

  Firma STC SERVICES TECNOLOGY CONSULTING, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rafinacja ropy - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach oczyszczacze wody, components for valves, i Agencje I PRZEDSTAWICIELSTWA W DZIEDZINIE NARZĘDZI. Ma siedzibę w Busseto, Włochy.

 5. KALHOUR OILFIELD EQUIPMENTS LTD.

  Zjednoczone Emiraty Arabskie

  Firma KALHOUR OILFIELD EQUIPMENTS LTD., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rafinacja ropy - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach carbon pipes, złącze, i industrial valves. Ma siedzibę w Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. VITCOM GLOBAL SOLUTIONS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma VITCOM GLOBAL SOLUTIONS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rafinacja ropy - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach termopodgrzewacze, i rafineria. Ma siedzibę w Bournemouth, Zjednoczone Królestwo.

 2. LLC DERSIM

  Ukraina

  Firma LLC DERSIM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rafinacja ropy - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Produkcja rolna, Produkcja rolna, olej słonecznikowy, i oleje przemysłowe rafinowane. Ma siedzibę w Kahovka, Ukraina.

 3. BEOLETTO

  Francja

  Firma BEOLETTO, roku i działającą w sektorze Rafinacja ropy - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Obiekty sportowe - budowa, Parki miejskie - urządzenia do gier i zabaw, Nieruchomości komercyjne i przemysłowe - agencje sprzedaży i wynajmu, firmy deweloperskie, Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych, Obiekty sportowe - budowa, Parki miejskie - urządzenia do gier i zabaw, Nieruchomości komercyjne i przemysłowe - agencje sprzedaży i wynajmu, firmy deweloperskie, i Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych. Ma siedzibę w Le Haillan, Francja.

 4. CHANZY SAS

  Francja

  Firma CHANZY SAS, roku i działającą w sektorze Rafinacja ropy - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Obiekty sportowe - budowa, Parki miejskie - urządzenia do gier i zabaw, Nieruchomości komercyjne i przemysłowe - agencje sprzedaży i wynajmu, firmy deweloperskie, Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych, Obiekty sportowe - budowa, Parki miejskie - urządzenia do gier i zabaw, Nieruchomości komercyjne i przemysłowe - agencje sprzedaży i wynajmu, firmy deweloperskie, i Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych. Ma siedzibę w Marly, Francja.

 5. BATIR FRANCE INGENIERIE

  Francja

  Firma BATIR FRANCE INGENIERIE, roku i działającą w sektorze Rafinacja ropy - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Obiekty sportowe - budowa, Parki miejskie - urządzenia do gier i zabaw, Nieruchomości komercyjne i przemysłowe - agencje sprzedaży i wynajmu, firmy deweloperskie, Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych, Obiekty sportowe - budowa, Parki miejskie - urządzenia do gier i zabaw, Nieruchomości komercyjne i przemysłowe - agencje sprzedaży i wynajmu, firmy deweloperskie, i Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych. Ma siedzibę w Chateaubourg, Francja.

 1. ROCHEFORTAISE TRANSPORTS MATERIAU TERR

  Francja

  Firma ROCHEFORTAISE TRANSPORTS MATERIAU TERR, roku i działającą w sektorze Rafinacja ropy - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Obiekty sportowe - budowa, Parki miejskie - urządzenia do gier i zabaw, Nieruchomości komercyjne i przemysłowe - agencje sprzedaży i wynajmu, firmy deweloperskie, Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych, Obiekty sportowe - budowa, Parki miejskie - urządzenia do gier i zabaw, Nieruchomości komercyjne i przemysłowe - agencje sprzedaży i wynajmu, firmy deweloperskie, i Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych. Ma siedzibę w Tonnay Charente, Francja.

 2. TERIMMO ATLANTIQUE

  Francja

  Firma TERIMMO ATLANTIQUE, roku i działającą w sektorze Rafinacja ropy - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Obiekty sportowe - budowa, Parki miejskie - urządzenia do gier i zabaw, Nieruchomości komercyjne i przemysłowe - agencje sprzedaży i wynajmu, firmy deweloperskie, Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych, Obiekty sportowe - budowa, Parki miejskie - urządzenia do gier i zabaw, Nieruchomości komercyjne i przemysłowe - agencje sprzedaży i wynajmu, firmy deweloperskie, i Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych. Ma siedzibę w Belleville Sur Vie, Francja.

 1. FRANCE REALISATIONS

  Francja

  Firma FRANCE REALISATIONS, roku i działającą w sektorze Rafinacja ropy - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Obiekty sportowe - budowa, Parki miejskie - urządzenia do gier i zabaw, Nieruchomości komercyjne i przemysłowe - agencje sprzedaży i wynajmu, firmy deweloperskie, Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych, Obiekty sportowe - budowa, Parki miejskie - urządzenia do gier i zabaw, Nieruchomości komercyjne i przemysłowe - agencje sprzedaży i wynajmu, firmy deweloperskie, i Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych. Ma siedzibę w Bregnier Cordon, Francja.

 2. FONCIERE IMMOBILIERE MANCHE ATLANTIQUE

  Francja

  Firma FONCIERE IMMOBILIERE MANCHE ATLANTIQUE, roku i działającą w sektorze Rafinacja ropy - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Obiekty sportowe - budowa, Parki miejskie - urządzenia do gier i zabaw, Nieruchomości komercyjne i przemysłowe - agencje sprzedaży i wynajmu, firmy deweloperskie, Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych, Obiekty sportowe - budowa, Parki miejskie - urządzenia do gier i zabaw, Nieruchomości komercyjne i przemysłowe - agencje sprzedaży i wynajmu, firmy deweloperskie, i Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych. Ma siedzibę w Brest, Francja.

 3. OPUS DEVELOPPEMENT

  Francja

  Firma OPUS DEVELOPPEMENT, roku i działającą w sektorze Rafinacja ropy - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Obiekty sportowe - budowa, Parki miejskie - urządzenia do gier i zabaw, Nieruchomości komercyjne i przemysłowe - agencje sprzedaży i wynajmu, firmy deweloperskie, Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych, Obiekty sportowe - budowa, Parki miejskie - urządzenia do gier i zabaw, Nieruchomości komercyjne i przemysłowe - agencje sprzedaży i wynajmu, firmy deweloperskie, i Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych. Ma siedzibę w Montpellier, Francja.

 4. PIGNAT

  Francja

  Firma PIGNAT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Petrochemia - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Szkło przemysłowe, Rafinacja ropy - instalacje i urządzenia, Szkło przemysłowe, i Rafinacja ropy - instalacje i urządzenia. Ma siedzibę w Genas Cedex, Francja.

 5. SOLS MEDITERRANEE

  Francja

  Firma SOLS MEDITERRANEE, roku i działającą w sektorze Rafinacja ropy - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Obiekty sportowe - budowa, Parki miejskie - urządzenia do gier i zabaw, Nieruchomości komercyjne i przemysłowe - agencje sprzedaży i wynajmu, firmy deweloperskie, Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych, Obiekty sportowe - budowa, Parki miejskie - urządzenia do gier i zabaw, Nieruchomości komercyjne i przemysłowe - agencje sprzedaży i wynajmu, firmy deweloperskie, i Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych. Ma siedzibę w Milhaud, Francja.

 6. SECTION URBAINE

  Francja

  Firma SECTION URBAINE, roku i działającą w sektorze Rafinacja ropy - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Obiekty sportowe - budowa, Parki miejskie - urządzenia do gier i zabaw, Nieruchomości komercyjne i przemysłowe - agencje sprzedaży i wynajmu, firmy deweloperskie, Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych, Obiekty sportowe - budowa, Parki miejskie - urządzenia do gier i zabaw, Nieruchomości komercyjne i przemysłowe - agencje sprzedaży i wynajmu, firmy deweloperskie, i Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych. Ma siedzibę w Strasbourg, Francja.

 7. I.T.EX QUALITY SERVICES

  Włochy

  Firma I.T.EX QUALITY SERVICES, roku i działającą w sektorze Petrochemia - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Rurociągi gazu i ropy - instalacje, Rafinacja ropy - instalacje i urządzenia, instalacje i urządzenia dla rafinerii naftowych, instalacje i oprzyrządowanie do rurociągów gazowych, Rurociągi gazu i ropy - instalacje, i Rafinacja ropy - instalacje i urządzenia. Ma siedzibę w San Donato Milanese, Włochy.

 8. LOTIM S

  Francja

  Firma LOTIM S, roku i działającą w sektorze Rafinacja ropy - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Obiekty sportowe - budowa, Parki miejskie - urządzenia do gier i zabaw, Nieruchomości komercyjne i przemysłowe - agencje sprzedaży i wynajmu, firmy deweloperskie, Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych, Obiekty sportowe - budowa, Parki miejskie - urządzenia do gier i zabaw, Nieruchomości komercyjne i przemysłowe - agencje sprzedaży i wynajmu, firmy deweloperskie, i Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych. Ma siedzibę w L Abergement Clemenciat, Francja.

 1. SUD REALISATIONS CONSTRUCTIONS

  Francja

  Firma SUD REALISATIONS CONSTRUCTIONS, roku i działającą w sektorze Rafinacja ropy - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Obiekty sportowe - budowa, Parki miejskie - urządzenia do gier i zabaw, Nieruchomości komercyjne i przemysłowe - agencje sprzedaży i wynajmu, firmy deweloperskie, Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych, Obiekty sportowe - budowa, Parki miejskie - urządzenia do gier i zabaw, Nieruchomości komercyjne i przemysłowe - agencje sprzedaży i wynajmu, firmy deweloperskie, i Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych. Ma siedzibę w Aubagne, Francja.

 2. PROFIL MEDITERRANEE

  Francja

  Firma PROFIL MEDITERRANEE, roku i działającą w sektorze Rafinacja ropy - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Obiekty sportowe - budowa, Parki miejskie - urządzenia do gier i zabaw, Nieruchomości komercyjne i przemysłowe - agencje sprzedaży i wynajmu, firmy deweloperskie, Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych, Obiekty sportowe - budowa, Parki miejskie - urządzenia do gier i zabaw, Nieruchomości komercyjne i przemysłowe - agencje sprzedaży i wynajmu, firmy deweloperskie, i Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych. Ma siedzibę w Marseille, Francja.

 3. BGER

  Francja

  Firma BGER, roku i działającą w sektorze Rafinacja ropy - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Obiekty sportowe - budowa, Parki miejskie - urządzenia do gier i zabaw, Nieruchomości komercyjne i przemysłowe - agencje sprzedaży i wynajmu, firmy deweloperskie, Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych, Obiekty sportowe - budowa, Parki miejskie - urządzenia do gier i zabaw, Nieruchomości komercyjne i przemysłowe - agencje sprzedaży i wynajmu, firmy deweloperskie, i Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych. Ma siedzibę w Baie Mahault, Francja.

 4. SOLEIL D OC AMENAGEMENT

  Francja

  Firma SOLEIL D OC AMENAGEMENT, roku i działającą w sektorze Rafinacja ropy - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Obiekty sportowe - budowa, Parki miejskie - urządzenia do gier i zabaw, Nieruchomości komercyjne i przemysłowe - agencje sprzedaży i wynajmu, firmy deweloperskie, Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych, Obiekty sportowe - budowa, Parki miejskie - urządzenia do gier i zabaw, Nieruchomości komercyjne i przemysłowe - agencje sprzedaży i wynajmu, firmy deweloperskie, i Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych. Ma siedzibę w Beziers, Francja.

 5. LESTREM TP

  Francja

  Firma LESTREM TP, roku i działającą w sektorze Rafinacja ropy - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Obiekty sportowe - budowa, Parki miejskie - urządzenia do gier i zabaw, Nieruchomości komercyjne i przemysłowe - agencje sprzedaży i wynajmu, firmy deweloperskie, Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych, Obiekty sportowe - budowa, Parki miejskie - urządzenia do gier i zabaw, Nieruchomości komercyjne i przemysłowe - agencje sprzedaży i wynajmu, firmy deweloperskie, i Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych. Ma siedzibę w Lestrem, Francja.

 6. SOGARIS DEVELOPPEMENT

  Francja

  Firma SOGARIS DEVELOPPEMENT, roku i działającą w sektorze Rafinacja ropy - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Obiekty sportowe - budowa, Parki miejskie - urządzenia do gier i zabaw, Nieruchomości komercyjne i przemysłowe - agencje sprzedaży i wynajmu, firmy deweloperskie, Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych, Obiekty sportowe - budowa, Parki miejskie - urządzenia do gier i zabaw, Nieruchomości komercyjne i przemysłowe - agencje sprzedaży i wynajmu, firmy deweloperskie, i Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych. Ma siedzibę w Rungis, Francja.

 7. CABINET VILLAIN SA

  Francja

  Firma CABINET VILLAIN SA, roku i działającą w sektorze Rafinacja ropy - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Obiekty sportowe - budowa, Parki miejskie - urządzenia do gier i zabaw, Nieruchomości komercyjne i przemysłowe - agencje sprzedaży i wynajmu, firmy deweloperskie, Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych, Obiekty sportowe - budowa, Parki miejskie - urządzenia do gier i zabaw, Nieruchomości komercyjne i przemysłowe - agencje sprzedaży i wynajmu, firmy deweloperskie, i Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych. Ma siedzibę w Mantes La Ville, Francja.

 8. HUADU LONG METAL PROCESSING MACHINERY EQUIPMENT CO., LTD

  Chiny

  Firma HUADU LONG METAL PROCESSING MACHINERY EQUIPMENT CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rafinacja ropy - instalacje i urządzenia. Ma siedzibę w Xuchang, Chiny.

 9. SOCIETE NAZAIRIENNE DE DEVELOPPEMENT

  Francja

  Firma SOCIETE NAZAIRIENNE DE DEVELOPPEMENT, roku i działającą w sektorze Rafinacja ropy - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Obiekty sportowe - budowa, Parki miejskie - urządzenia do gier i zabaw, Nieruchomości komercyjne i przemysłowe - agencje sprzedaży i wynajmu, firmy deweloperskie, Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych, Obiekty sportowe - budowa, Parki miejskie - urządzenia do gier i zabaw, Nieruchomości komercyjne i przemysłowe - agencje sprzedaży i wynajmu, firmy deweloperskie, i Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych. Ma siedzibę w St Nazaire, Francja.

 10. SHANDONG HONGDA TECHNOLOGY GROUP CO., LTD.

  Chiny

  Firma SHANDONG HONGDA TECHNOLOGY GROUP CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rafinacja ropy - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Tank, i wymienniki ciepła. Ma siedzibę w Jinan, Chiny.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Rafinacja ropy - instalacje i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

351 Przedsiębiorstwa