• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • radiotelefony

Wyniki dla

Radiotelefony - Import eksport

 1. RIEDEL COMMUNICATIONS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Riedel Communications GmbH & Co. KG projektuje, produkuje i sprzedaje zaawansowany sprzęt do transmisji w czasie rzeczywistym z użyciem wideo, audio i komunikacji radiowej, na potrzeby organizacji imprez, przedstawień teatralnych i dla przemysłu. Projektowanie i rozwój, produkcja i sprzedaż oraz usługi w zakresie elektroniki komunikacyjnej, zwłaszcza rozwiązań w dziedzinie interkomu, światłowodów, audio i radiowych. Założona w 1987 roku firma jest jednym z pionierów w rozwoju cyfrowych systemów krosownic audio i światłowodowych sieci wideo czasu rzeczywistego. Firma ma siedzibę główną w Wuppertalu w Niemczech i zatrudnia ponad 600 osób w 20 lokalizacjach (m.in. w Dubaju, Sydney, Londynie i Tokio) w Europie, Australii, Azji i USA.

 2. WEMPE ELEKTRONIC GMBH, WETECH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WEMPE ELEKTRONIC GMBH, WETECH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Radiotelefony. Ma siedzibę w Bad Hersfeld, Niemcy.

 3. FELLECS-TECH HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FELLECS-TECH HANDELSGESELLSCHAFT MBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Radiotelefony. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 4. MOTCOM COMMUNICATION AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma MOTCOM COMMUNICATION AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Radiotelefony. Ma siedzibę w Zürich, Szwajcaria.

 5. WS COM SOLUTIONS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WS COM SOLUTIONS GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Radiotelefony. Ma siedzibę w Leverkusen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AZ STUDIO

  Polska

  Nasza firma, AZSTUDIO.COM.PL, działa na rynku już blisko 20 lat. Świadczymy usługi z zakresu doradztwa i sprzedaży urządzeń łączności radiowej. Zajmujemy się ich montażem i serwisem. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo: radiotelefony przeznaczone do użytku prywatnego, półprofesjonalnego bądź łączności wewnętrznej, niewymagające specjalnych zezwoleń; oferta obejmuje też CB RADIO, radiotelefony profesjonalne, pozwalające na uzyskanie łączności w zakresach LB, MB, VHF i UHF, zakupywane przez firmy i przedsiębiorstwa, w tym również policję i wojsko, radiotelefony specjalistyczne, stosowane przez służby specjalne i ratownicze, w tym radio morskie i jachtowe, zaawansowane systemy i sprzęt do łączności dyspozytorskiej, przeznaczony m. in. dla korporacji taksówkarskich, służb miejskich, służb drogowych i leśnych, radiowe systemy konferencyjne, czyli pagery, profesjonalne akcesoria do radiotelefonów, akumulatory do radiotelefonów przenośnych, wielokanałowe, cyfrowe archiwizery rozmów telefonicznych i radiotelefonicznych, baterie, akumulatory, ładowarki, latarki i inne wyroby GP Batteries. wyrobów GP Batteries

 2. MCKAYEUROPE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MCKAYEUROPE LTD, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Odbiorniki radiowe. Jest również obecna w dziedzinach Radiokomunikacja - sprzęt i systemy, Radiotelefony, Radiokomunikacja - sprzęt i systemy, i Radiotelefony. Ma siedzibę w Rochdale, Zjednoczone Królestwo.

 3. NACHRICHTENTECHNIK EMMERL GMBH

  Niemcy

  Firma NACHRICHTENTECHNIK EMMERL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Radiotelefony. Ma siedzibę w Polling, Niemcy.

 4. PFSAT DI PIGHIN FLAVIO - SKY SERVICE PORDENONE -TIM VODAFONE ILIAD EOLO TIVUSAT

  Włochy

  Firma PFSAT DI PIGHIN FLAVIO - SKY SERVICE PORDENONE -TIM VODAFONE ILIAD EOLO TIVUSAT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Radiotelefony. Ma siedzibę w Pordenone, Włochy.

 5. MOBICOM VERTRIEBS- UND SERVICE GMBH

  Niemcy

  Firma MOBICOM VERTRIEBS- UND SERVICE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Radiotelefony. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 1. ATELCO

  Belgia

  Firma ATELCO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Radiotelefonia. Jest również obecna w dziedzinach Radiokomunikacja - sprzęt i systemy, Radiotelefony, Odbiorniki radiowe, Radiokomunikacja - sprzęt i systemy, Radiotelefony, Odbiorniki radiowe, i usługi z zakresu telekomunikacji mobilnej. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 2. DETRONIC GMBH FUNKGERÄTE + SYSTEME

  Niemcy

  Firma DETRONIC GMBH FUNKGERÄTE + SYSTEME, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Radiotelefony. Ma siedzibę w Bonn, Niemcy.

 1. A.S.TELECOM B.V.

  Holandia

  Firma A.S.TELECOM B.V., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Radiotelefony. Ma siedzibę w Den Haag, Holandia.

 2. RTS COMMUNICATION

  Francja

  Firma RTS COMMUNICATION, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Radiotelefony. Ma siedzibę w Carros, Francja.

 3. DISCOBY MULTIMEDIA DI AMBROSI MARCO E RENATO S.N.C.

  Włochy

  Firma DISCOBY MULTIMEDIA DI AMBROSI MARCO E RENATO S.N.C., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Telefonia - sprzęt i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Radiotelefony, Telefony komórkowe, Radiotelefony, i Telefony komórkowe. Ma siedzibę w Cremona, Włochy.

 4. OKTH - ORTAK KULLANIMLI TELSIZ HIZMETLERI LTD

  Turcja

  Firma OKTH - ORTAK KULLANIMLI TELSIZ HIZMETLERI LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Radiotelefony. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 5. DE CAMMINADA MAURO

  Włochy

  Firma DE CAMMINADA MAURO, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Radiotelefony. Jest również obecna w dziedzinach Telefony komórkowe, telefon komórkowy, i Telefony komórkowe. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 6. SMELT EUROPE GMBH

  Niemcy

  Firma SMELT EUROPE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Radiotelefony. Jest również obecna w dziedzinach przenośne urządzenia radiofoniczne, i zakażenia. Ma siedzibę w Viersen, Niemcy.

 7. GENOVARENT S.R.L.

  Włochy

  Firma GENOVARENT S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wynajem samochodów. Jest również obecna w dziedzinach Radiotelefony, Telefony komórkowe, Radiotelefony, i Telefony komórkowe. Ma siedzibę w Genova, Włochy.

 8. DAICOM S.R.L.

  Włochy

  Firma DAICOM S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja - sprzęt peryferyjny. Jest również obecna w dziedzinach Radiotelefony, Telefonia - sprzęt i systemy, Radiotelefony, i Telefonia - sprzęt i systemy. Ma siedzibę w Vicenza, Włochy.

 1. SEIT IMPIANTI TELEFONICI S.R.L.

  Włochy

  Firma SEIT IMPIANTI TELEFONICI S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telefonia - sprzęt i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Radiotelefony, Telefony komórkowe, Radiotelefony, i Telefony komórkowe. Ma siedzibę w Reggio Nell'emilia, Włochy.

 2. IL MERCATINO DEL CELLULARE

  Włochy

  Firma IL MERCATINO DEL CELLULARE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja - sprzęt peryferyjny. Jest również obecna w dziedzinach Telefonia - sprzęt i systemy, Radiotelefony, Telefonia - sprzęt i systemy, i Radiotelefony. Ma siedzibę w Anzio, Włochy.

 3. LUCCHESINI P. E C. S.N.C.

  Włochy

  Firma LUCCHESINI P. E C. S.N.C., roku i działającą w sektorze Telekomunikacja - sprzęt peryferyjny. Jest również obecna w dziedzinach Telefonia - sprzęt i systemy, Radiotelefony, Telefonia - sprzęt i systemy, i Radiotelefony. Ma siedzibę w Prato, Włochy.

 4. PVT PRÄZISIONS-VERBINDUNGSTECHNIK UND STEUERUNGSBAU GMBH

  Niemcy

  Firma PVT PRÄZISIONS-VERBINDUNGSTECHNIK UND STEUERUNGSBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Telefonia - sprzęt i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Radiotelefony, i Radiotelefony. Ma siedzibę w Dettenhausen, Niemcy.

 5. ALPHA CHALLENGE

  Maroko

  Firma ALPHA CHALLENGE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Radiotelefony. Ma siedzibę w casablanca, Maroko.

 6. METRO-BIP SP ZOO

  Polska

  Firma METRO-BIP SP ZOO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja - sprzęt peryferyjny. Jest również obecna w dziedzinach Radiotelefony, i Radiotelefony. Ma siedzibę w Warszawa, Polska.

 7. EXPEDITOR PREST SRL

  Rumunia

  Firma EXPEDITOR PREST SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja - sprzęt peryferyjny. Jest również obecna w dziedzinach Radiotelefony, Przewozy międzynarodowe - kompleksowa obsługa tranzytowa i celna, Radiotelefony, i Przewozy międzynarodowe - kompleksowa obsługa tranzytowa i celna. Ma siedzibę w Bucuresti Sectorul 2, Rumunia.

 8. ELECTRONIC CENTER S.R.L.

  Włochy

  Firma ELECTRONIC CENTER S.R.L., roku i działającą w sektorze Telefonia - sprzęt i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Radiotelefony, Telefony komórkowe, Radiotelefony, i Telefony komórkowe. Ma siedzibę w Castelletto Sopra Ticino, Włochy.

 9. DISEÑADOR WEB TOLEDO

  Hiszpania

  Firma DISEÑADOR WEB TOLEDO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Radiotelefony. Jest również obecna w dziedzinach hermetyzacja azbestu, i herbata z cytryną. Ma siedzibę w Olias Del Rey, Hiszpania.

 10. RADMOR S A

  Polska

  Firma RADMOR S A, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja - sprzęt peryferyjny. Jest również obecna w dziedzinach Radiotelefony, i Radiotelefony. Ma siedzibę w Gdynia, Polska.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo