• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria

Wyniki dla

Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria - Import eksport

 1. BALTEAU NON DESTRUCTIVE TESTING

  Belgia

  Verified by europages badge

  Balteau NDT jest przedsiębiorstwem założonym w Belgii, istnieje od 1906 roku. Początkowa działalność w dziedzinie transformatorów, stopniowo, od 1932 roku, ukierunkowała się na promienie Rayons X. Rok po roku, Balteau umocniło swoją pozycję lidera technologicznego i stworzyło podstawy większości aktualnych technologii w zakresie promieni X. W ten sposób, Balteau było pierwszym przedsiębiorstwem, któremu udało się produkować urządzenia na promienia X 200, 300 i 400 kV. Balteau wnosi obecnie do przemysłu swoją wisję i swoje produkty nastawione na bezpieczeństwo użytkownika i jego środowiska. Balteau bardzo poważnie traktuje środowisko, zawsze stosując najnowocześniejsze materiały i technologie, aby zapewnić efektywność produktu końcowego i jego ekonomiczność dla naszej planety. Pod względem części zamiennych, Balteau zapewnia ciągłość niezrównanych i wyjątkowych usług przez cały cykl życia Twojego produktu.

 2. RHEIX ITALIA SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma RHEIX ITALIA SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach ekranowania ołowiem, drzwi ekranowane, pomieszczenia ekranowane, i projektowanie szpitali. Ma siedzibę w Cologno Monzese, Włochy.

 3. ECOMEXRAY UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ECOMEXRAY UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT), jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 4. SCHUMACHER MEDTECH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHUMACHER MEDTECH GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria. Ma siedzibę w Gräfelfing, Niemcy.

 5. DUNLEE

  Niemcy

  Jesteśmy wiodącym dostawcą wysokoprecyzyjnych elementów drukowanych 3D z czystego wolframu, z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem. Nasze kluczowe kompetencje polegają na przetwarzaniu czystego wolframu w dużych ilościach i z najwyższą precyzją, przy ścisłym przestrzeganiu norm dotyczących sprzętu medycznego. Przywiązujemy dużą wagę do ciągłego doskonalenia naszych usług w zakresie druku metalowego 3D. Wspólnie z naszymi klientami chcemy kształtować przyszłość druku metalowego, a tym samym przyspieszać postęp w tej dziedzinie. Firma Dunlee posiada ponad 100-letnie doświadczenie w opracowywaniu, produkcji i integracji innowacyjnych komponentów do procesów obrazowania. Jako jedna z pierwszych fabryk lamp rentgenowskich na świecie firma Dunlee przeszła od produkcji standardowych lamp szklanych do produkcji zaawansowanych technologicznie komponentów dla rynków całego świata. To doświadczenie i kompetencje pozwalają nam oferować komponenty na najwyższym poziomie jakości i ze zdecydowaną przewagą technologiczną.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GAZ-PRÜFTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Nazwa firmy GAZ-Prüftechnik GmbH oznacza sprzęt, maszyny i urządzenia do badań nieniszczących. Od wielu lat zajmujemy się różnymi metodami badawczymi NDT i stopniowym rozwojem aparatury badawczej. Oprócz szerokiej gamy sprzętu i akcesoriów do badań nieniszczących (NDT) specjalizujemy się w kompletnych zestawach testowych, takich jak nasz zestaw GAZ-Test. Dzięki wieloletniej współpracy z renomowanymi partnerami w dziedzinie badań ultradźwiękowych, kontroli rentgenowskiej i instalacji przemysłowych jesteśmy w stanie zaoferować szeroki zakres badań nieniszczących materiałów. Na naszej stronie internetowej GAZ-direct można znaleźć wiele informacji na temat różnych metod testowych i proponowanych przez nas artykułów. Można także bezpośrednio skorzystać z oferty online lub samemu stworzyć własny zestaw testowy.

 2. NDT-SERVICE GMBH

  Niemcy

  Firma NDT-SERVICE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria. Ma siedzibę w Bad Camberg, Niemcy.

 3. DIGITALXRAY AG

  Szwajcaria

  Firma DIGITALXRAY AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria. Ma siedzibę w Niederscherli, Szwajcaria.

 4. TUR RÖNTGENTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma TUR RÖNTGENTECHNIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria. Ma siedzibę w Potsdam, Niemcy.

 5. ERNST CHRISTIANSEN GMBH

  Niemcy

  Firma ERNST CHRISTIANSEN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach przenośny aparat radiologiczny, i filmy rrentgenowskie. Ma siedzibę w Planegg, Niemcy.

 1. SATAMONI MEDICAL SUPPLIES

  Holandia

  Firma SATAMONI MEDICAL SUPPLIES, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Import-eksport sprzętu medycznego i chirurgicznego. Jest również obecna w dziedzinach Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria, Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia, folie do użytku medycznego, Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria, i Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia. Ma siedzibę w Amsterdam, Holandia.

 2. ILE MEDICAL

  Włochy

  Firma ILE MEDICAL, roku i działającą w sektorze Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia, elektryczna aparatura medyczna, materiały eksploatacyjne dla diagnostyki, i Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia. Ma siedzibę w Oristano (OR), Włochy.

 1. AGFA GEVAERT

  Belgia

  Firma AGFA GEVAERT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Fotograficzny i filmowy sprzęt i akcesoria, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, i Fotograficzny i filmowy sprzęt i akcesoria. Ma siedzibę w Mortsel, Belgia.

 2. ATIMA

  Francja

  Firma ATIMA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria. Ma siedzibę w Heugas, Francja.

 3. PHOENIX X-RAY SYSTEMS & SERVICES GMBH

  Niemcy

  Firma PHOENIX X-RAY SYSTEMS & SERVICES GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria, i Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria. Ma siedzibę w Wunstorf, Niemcy.

 4. ADEFO-CHEMIE GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Niemcy

  Firma ADEFO-CHEMIE GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria, i Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria. Ma siedzibę w Dietzenbach, Niemcy.

 5. E.F.G., ELEKTROTECHNISCHE FABRIKATIONS- UND GROSSHANDELS-GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Niemcy

  Firma E.F.G., ELEKTROTECHNISCHE FABRIKATIONS- UND GROSSHANDELS-GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria, i Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 6. KRANKENHAUS-ORGANISATION LAUBE GMBH

  Niemcy

  Firma KRANKENHAUS-ORGANISATION LAUBE GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria, i Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria. Ma siedzibę w Hannover, Niemcy.

 7. SANOCHEMIA DIAGNOSTICS DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma SANOCHEMIA DIAGNOSTICS DEUTSCHLAND GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria, i Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria. Ma siedzibę w Neuss, Niemcy.

 8. JESCHIORO - RÖNTGENTECHNIK & COMPUTERSYSTEME

  Niemcy

  Firma JESCHIORO - RÖNTGENTECHNIK & COMPUTERSYSTEME, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rentgenologia, radiologia naukowa - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria, i Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria. Ma siedzibę w Weissach, Niemcy.

 1. RÖNTGENSERVICE FEIERABEND GMBH

  Niemcy

  Firma RÖNTGENSERVICE FEIERABEND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria, i Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria. Ma siedzibę w Mannheim, Niemcy.

 2. HAMEDIC GMBH

  Niemcy

  Firma HAMEDIC GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 3. RALCO S.R.L.

  Włochy

  Firma RALCO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria, i Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria. Ma siedzibę w Lissone (MI), Włochy.

 4. KENEX LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma KENEX LTD, roku i działającą w sektorze Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria, i Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria. Ma siedzibę w Harlow, Zjednoczone Królestwo.

 5. OREL ORVOS- ES RONTGENELEKTRONIKAI KFT

  Węgry

  Firma OREL ORVOS- ES RONTGENELEKTRONIKAI KFT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia, i Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia. Ma siedzibę w Debrecen, Węgry.

 6. TYPON RÖNTGEN-FILM GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Niemcy

  Firma TYPON RÖNTGEN-FILM GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria, i Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria. Ma siedzibę w Grünstadt, Niemcy.

 7. DICAM IMAGING S.L.

  Hiszpania

 8. KS-LABORTECHNIK DR. SCHMIDBAUER GMBH & CO. KG

  Niemcy

 9. REAFOTO ES KFT

  Węgry

 10. AGFA HUNGARIA KFT

  Węgry

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo