• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria

Wyniki dla

Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria - Import eksport

 1. DÜRR NDT GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  DÜRR NDT oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie cyfryzacji dla branży NDT: Sieciowe systemy radiografii cyfrowej w połączeniu z innowacyjnym oprogramowaniem. Obejmują one skanery płyt obrazowych o wysokiej rozdzielczości (CR) i detektory płaskie (DDA), oprogramowanie do przechwytywania i analizy obrazów, zgodne z normami narzędzia do archiwizacji cyfrowej oraz całościową platformę do zarządzania przepływem pracy i raportowania NDT DRIVE NDT. Innowacyjne systemy DÜRR NDT są zawsze w czołówce technologii i nadal wyznaczają nowe standardy w zakresie rozdzielczości, łatwości obsługi i trwałości. Wciąż jedyny producent CR z certyfikowaną przez BAM podstawową rozdzielczością lokalną 30 μm na całym świecie! W ciągu prawie 20 lat systemy kontroli rentgenowskiej DÜRR NDT ugruntowały swoją pozycję w szerokim zakresie zastosowań przemysłowych, zarówno mobilnych, jak i stacjonarnych, i są używane w ponad 80 krajach.

 2. BALTEAU NON DESTRUCTIVE TESTING

  Belgia

  Verified by europages badge

  Balteau NDT jest przedsiębiorstwem założonym w Belgii, istnieje od 1906 roku. Początkowa działalność w dziedzinie transformatorów, stopniowo, od 1932 roku, ukierunkowała się na promienie Rayons X. Rok po roku, Balteau umocniło swoją pozycję lidera technologicznego i stworzyło podstawy większości aktualnych technologii w zakresie promieni X. W ten sposób, Balteau było pierwszym przedsiębiorstwem, któremu udało się produkować urządzenia na promienia X 200, 300 i 400 kV. Balteau wnosi obecnie do przemysłu swoją wisję i swoje produkty nastawione na bezpieczeństwo użytkownika i jego środowiska. Balteau bardzo poważnie traktuje środowisko, zawsze stosując najnowocześniejsze materiały i technologie, aby zapewnić efektywność produktu końcowego i jego ekonomiczność dla naszej planety. Pod względem części zamiennych, Balteau zapewnia ciągłość niezrównanych i wyjątkowych usług przez cały cykl życia Twojego produktu.

 3. ECOMEXRAY UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ECOMEXRAY UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT), jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 4. RHEIX ITALIA SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma RHEIX ITALIA SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach ekranowania ołowiem, drzwi ekranowane, pomieszczenia ekranowane, i projektowanie szpitali. Ma siedzibę w Cologno Monzese, Włochy.

 5. SCHUMACHER MEDTECH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHUMACHER MEDTECH GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria. Ma siedzibę w Gräfelfing, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DUNLEE

  Niemcy

  Jesteśmy wiodącym dostawcą wysokoprecyzyjnych elementów drukowanych 3D z czystego wolframu, z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem. Nasze kluczowe kompetencje polegają na przetwarzaniu czystego wolframu w dużych ilościach i z najwyższą precyzją, przy ścisłym przestrzeganiu norm dotyczących sprzętu medycznego. Przywiązujemy dużą wagę do ciągłego doskonalenia naszych usług w zakresie druku metalowego 3D. Wspólnie z naszymi klientami chcemy kształtować przyszłość druku metalowego, a tym samym przyspieszać postęp w tej dziedzinie. Firma Dunlee posiada ponad 100-letnie doświadczenie w opracowywaniu, produkcji i integracji innowacyjnych komponentów do procesów obrazowania. Jako jedna z pierwszych fabryk lamp rentgenowskich na świecie firma Dunlee przeszła od produkcji standardowych lamp szklanych do produkcji zaawansowanych technologicznie komponentów dla rynków całego świata. To doświadczenie i kompetencje pozwalają nam oferować komponenty na najwyższym poziomie jakości i ze zdecydowaną przewagą technologiczną.

 2. GAZ-PRÜFTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Nazwa firmy GAZ-Prüftechnik GmbH oznacza sprzęt, maszyny i urządzenia do badań nieniszczących. Od wielu lat zajmujemy się różnymi metodami badawczymi NDT i stopniowym rozwojem aparatury badawczej. Oprócz szerokiej gamy sprzętu i akcesoriów do badań nieniszczących (NDT) specjalizujemy się w kompletnych zestawach testowych, takich jak nasz zestaw GAZ-Test. Dzięki wieloletniej współpracy z renomowanymi partnerami w dziedzinie badań ultradźwiękowych, kontroli rentgenowskiej i instalacji przemysłowych jesteśmy w stanie zaoferować szeroki zakres badań nieniszczących materiałów. Na naszej stronie internetowej GAZ-direct można znaleźć wiele informacji na temat różnych metod testowych i proponowanych przez nas artykułów. Można także bezpośrednio skorzystać z oferty online lub samemu stworzyć własny zestaw testowy.

 3. NDT-SERVICE GMBH

  Niemcy

  Firma NDT-SERVICE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria. Ma siedzibę w Bad Camberg, Niemcy.

 4. DIGITALXRAY AG

  Szwajcaria

  Firma DIGITALXRAY AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria. Ma siedzibę w Niederscherli, Szwajcaria.

 5. TUR RÖNTGENTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma TUR RÖNTGENTECHNIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria. Ma siedzibę w Potsdam, Niemcy.

 1. MEDICAL ECONET GMBH

  Niemcy

  Firma MEDICAL ECONET GMBH, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach maszyny do rtg zwierząt. Ma siedzibę w Oberhausen, Niemcy.

 2. ERNST CHRISTIANSEN GMBH

  Niemcy

  Firma ERNST CHRISTIANSEN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach przenośny aparat radiologiczny, i filmy rrentgenowskie. Ma siedzibę w Planegg, Niemcy.

 1. ILE MEDICAL

  Włochy

  Firma ILE MEDICAL, roku i działającą w sektorze Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia, elektryczna aparatura medyczna, materiały eksploatacyjne dla diagnostyki, i Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia. Ma siedzibę w Oristano (OR), Włochy.

 2. SATAMONI MEDICAL SUPPLIES

  Holandia

  Firma SATAMONI MEDICAL SUPPLIES, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Import-eksport sprzętu medycznego i chirurgicznego. Jest również obecna w dziedzinach Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria, Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia, folie do użytku medycznego, Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria, i Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia. Ma siedzibę w Amsterdam, Holandia.

 3. AGFA GEVAERT

  Belgia

  Firma AGFA GEVAERT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Fotograficzny i filmowy sprzęt i akcesoria, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, i Fotograficzny i filmowy sprzęt i akcesoria. Ma siedzibę w Mortsel, Belgia.

 4. JESCHIORO - RÖNTGENTECHNIK & COMPUTERSYSTEME

  Niemcy

  Firma JESCHIORO - RÖNTGENTECHNIK & COMPUTERSYSTEME, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rentgenologia, radiologia naukowa - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria, i Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria. Ma siedzibę w Weissach, Niemcy.

 5. ADEFO-CHEMIE GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Niemcy

  Firma ADEFO-CHEMIE GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria, i Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria. Ma siedzibę w Dietzenbach, Niemcy.

 6. KRANKENHAUS-ORGANISATION LAUBE GMBH

  Niemcy

  Firma KRANKENHAUS-ORGANISATION LAUBE GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria, i Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria. Ma siedzibę w Hannover, Niemcy.

 7. RALCO S.R.L.

  Włochy

  Firma RALCO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria, i Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria. Ma siedzibę w Lissone (MI), Włochy.

 8. RÖNTGENSERVICE FEIERABEND GMBH

  Niemcy

  Firma RÖNTGENSERVICE FEIERABEND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria, i Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria. Ma siedzibę w Mannheim, Niemcy.

 1. PHOENIX X-RAY SYSTEMS & SERVICES GMBH

  Niemcy

  Firma PHOENIX X-RAY SYSTEMS & SERVICES GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria, i Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria. Ma siedzibę w Wunstorf, Niemcy.

 2. ATIMA

  Francja

  Firma ATIMA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria. Ma siedzibę w Heugas, Francja.

 3. E.F.G., ELEKTROTECHNISCHE FABRIKATIONS- UND GROSSHANDELS-GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Niemcy

  Firma E.F.G., ELEKTROTECHNISCHE FABRIKATIONS- UND GROSSHANDELS-GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria, i Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 4. SANOCHEMIA DIAGNOSTICS DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma SANOCHEMIA DIAGNOSTICS DEUTSCHLAND GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria, i Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria. Ma siedzibę w Neuss, Niemcy.

 5. HAMEDIC GMBH

  Niemcy

  Firma HAMEDIC GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 6. KENEX LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma KENEX LTD, roku i działającą w sektorze Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria, i Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria. Ma siedzibę w Harlow, Zjednoczone Królestwo.

 7. TYPON RÖNTGEN-FILM GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Niemcy

  Firma TYPON RÖNTGEN-FILM GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria, i Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria. Ma siedzibę w Grünstadt, Niemcy.

 8. OREL ORVOS- ES RONTGENELEKTRONIKAI KFT

  Węgry

  Firma OREL ORVOS- ES RONTGENELEKTRONIKAI KFT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Radiologia - filmy rentgenowskie i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia, i Rentgenografia i radiologia - sprzęt i urządzenia. Ma siedzibę w Debrecen, Węgry.

 9. ZESPOL PUBLICZNYCH ZAKLADOW OPIEKI ZDROWOTNEJ

  Polska

 10. AGFA HUNGARIA KFT

  Węgry

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo