• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rękawice do badań lekarskich

Wyniki dla

Rękawice do badań lekarskich - Import eksport

 1. HEBET ASIEN GMBH

  Niemcy

  Firma Duesberg powstała pod koniec lat 80. XIX wieku i jest jednym z czołowych światowych producentów produktów do pielęgnacji skóry i urody – oczywiście wytwarzanych według najwyższych międzynarodowych standardów i „Made in Germany“. Hebet Asien, oficjalny dystrybutor firmy Duesberg, oznacza innowacyjność, odpowiedzialność, niezawodność i jakość.

 2. IQX GMBH

  Austria

  Firma IQX GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maski ochronne. Jest również obecna w dziedzinach Rękawiczki JEDNORAZOWEGO UŻYTKU, środki czystości, Rękawice do badań lekarskich, i toothbrushes. Ma siedzibę w Linz, Austria.

 3. BSP ULUSLARARASI TICARET DAN.LT.STI

  Turcja

  Firma BSP ULUSLARARASI TICARET DAN.LT.STI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport sprzętu medycznego i chirurgicznego. Jest również obecna w dziedzinach granulat drewniany, Rękawice do badań lekarskich, i produkcja toreb reklamowych zgodnie z potrzebami klienta. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 4. HAYDSWISS SÀRL

  Szwajcaria

  Firma HAYDSWISS SÀRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sprzęt medyczny. Jest również obecna w dziedzinach Rękawice do badań lekarskich, środki dezynfekujące do użytku medycznego, środek dezynfekujący do rąk, i żel do rąk. Ma siedzibę w Rennaz, Szwajcaria.

 5. HARMONY CARE 24 GMBH

  Niemcy

  Firma HARMONY CARE 24 GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sterylizacja i dezynfekcja - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach incontinence pads, artykuły do zapobiegania wypadkom, hurtownicy artykułów higienicznych, i Rękawice do badań lekarskich. Ma siedzibę w Siegburg, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. WATTANA TRADING AB

  Szwecja

  Firma WATTANA TRADING AB, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Artykuły medyczno-chirurgiczne jednorazowego użytku. Jest również obecna w dziedzinach rękawice nitrylowe, Zabezpieczenie twarzy, fartuchy lekarskie, i Rękawice do badań lekarskich. Ma siedzibę w Helsingborg, Szwecja.

 2. CA DIFFUSION

  Francja

  Firma CA DIFFUSION, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ortopedyczno-rehabilitacyjny sprzęt, materiały i artykuły. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły i sprzęt dla osób niepełnosprawnych, Artykuły i sprzęt dla osób niepełnosprawnych, i Rękawice do badań lekarskich. Ma siedzibę w Halluin, Francja.

 3. BAAL FRANCE LABORATOIRE INNOVIA

  Francja

  Firma BAAL FRANCE LABORATOIRE INNOVIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maski ochronne. Jest również obecna w dziedzinach Rękawice do badań lekarskich, i incontinence pads. Ma siedzibę w Valbonne, Francja.

 4. HB MED DIFFUSION

  Francja

  Firma HB MED DIFFUSION, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Artykuły medyczno-chirurgiczne jednorazowego użytku. Jest również obecna w dziedzinach Medical articles, Rękawice do badań lekarskich, rękawice medyczne do jednorazowego użytku, i Rękawice lekarskie. Ma siedzibę w Montreuil, Francja.

 5. J & P HEALTHCARE LLP

  Zjednoczone Królestwo

  Firma J & P HEALTHCARE LLP, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Artykuły medyczno-chirurgiczne jednorazowego użytku. Jest również obecna w dziedzinach Rękawice do badań lekarskich, i fartuchy jednorazowe. Ma siedzibę w St Austell, Zjednoczone Królestwo.

 1. APPAREILS MEDICAUX SUISSE

  Szwajcaria

  Firma APPAREILS MEDICAUX SUISSE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sprzęt medyczny. Jest również obecna w dziedzinach Rękawice do badań lekarskich. Ma siedzibę w Carouge, Szwajcaria.

 2. MOTEX HEALTHCARE CORP.

  Tajwan R.O.C.

  Verified by europages badge

  Od ponad 50 lat Motex Healthcare Group zapewnia pracownikom służby zdrowia spokój ducha dla lepszej ochrony, a także zajmuje się dostawcami usług medycznych, szczególnie w zakresie masek chirurgicznych, opatrunków na rany i rękawic chirurgicznych. Jako wiodący producent i dostawca, Motex dostarcza niezawodny sprzęt ochrony osobistej (PPE) i rozwiązania do kontroli infekcji podczas wielu kryzysów zdrowotnych, w tym epidemii i pandemii, takich jak SARS, H1N1 i COVID-19. Nasza ogólnoświatowa sieć dystrybucji i serwisu zapewnia naszym klientom najbardziej wyróżniające się usługi. Nieustannie dążąc do sukcesu, zawsze zobowiązujemy się do opracowywania zaawansowanych produktów na lepsze jutro. Specjalizujemy się w: 1. Medyczna maska ​​na twarz i niemedyczna maska ​​na twarz: maska ​​w kształcie diamentu, respirator FFP2, chirurgiczna maska ​​na twarz, maska ​​na twarz w kształcie litery C dla dzieci. 2. Opatrunki na rany i taśmy chirurgiczne. 3. Rękawiczki chirurgiczne i diagnostyczne. 4. Usługa OEM / ODM Aby uzyskać więcej informacji, nie wahaj się z nami skontaktować.