• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pustaki ścienne betonowe

Wyniki dla

Pustaki ścienne betonowe - Import eksport

 1. TETRA STRUCTURE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma TETRA STRUCTURE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Pustaki ścienne betonowe, Pustaki ścienne betonowe, produkcja bloczków betonowych, formy do cegieł, maszyna do cegieł, rury betonowe, i betonbeton. Ma siedzibę w Wignehies, Francja.

 2. LEGIOBLOCK

  Holandia

  Legioblock jest elastycznym systemem konstrukcyjnym składającym się z bloków betonowych do układania w stos pozwalającym budowanie wszelkich pożądanych struktur. Dzięki ich strukturze węzłowej, bloki są łatwe do układania w stos jeden na drugim bez potrzeby lania cementu na fundament. Legioblock jest idealny do konstrukcji murów wspierających, boksów do składowania, silosów dołowych, hangarów na sól, hal składowych, murów wyciszających hałas lub murów przeciwpożarowych. Legioblock proponuje Państwu rozwiązanie odpowiednie do każdej sytuacji, z planami, transportem, budową...

 3. KERAMZYT SYSTEM. BLOCZKI FUNDAMENTOWE, PUSTAKI ŚCIENNE, BETON TOWAROWY

  Polska

  Specjalizujemy się w produkcji materiałów budowlanych oraz betonu. Oferujemy szeroką gamę wyrobów z keramzytu, czyli lekkiego kruszywa o doskonałych właściwościach akustycznych i termoizolacyjnych. Wyróżnia się również najlepszą paroprzepuszczalnością, co pozwala ściano i stropom swobodnie odprowadzać parę wodną, dzięki czemu zapewnia dobrą izolację przed zimnem. Jest to sprawdzony materiał gwarantujący trwałość. Nasz zakład wyposażyliśmy w nowoczesne maszyny, co pozwala nam wytwarzać najlepsze wyroby budowlane. W ofercie posiadamy szeroki wybór bloczków fundamentowych zarówno keramzytowych, jak i betonowych. Dysponujemy bloczkami ściennymi keramzytowymi ułatwiającymi wykonywanie ścian działowych. Oferujemy trzy rodzaje pustaków ściennych, w tym m.in. pustaków do stawiania ścian zewnętrznych oraz pustaków Teriva i pustaków wentylacyjnych. Klientom możemy także zaproponować wybór belek stropowych Teriva, żelbetowych nadproży orz cegieł keramzytowych do obmurowywania wieńców.

 4. SOLBET SPÓŁKA Z O.O.

  Polska

  Nasza spółka Solbet stworzyła całościowy system wznoszenia budynków, ze ścian jednowarstwowych wykonanych z bloczków z betonu komórkowego. Toteż oprócz rzeczonych bloczków paramy się fabrykacją klejów do terakoty oraz do systemów dociepleń, zapraw i tynków. Wszystko po to, żeby stawiany z naszych materiałów obiekt był energooszczędny i niebanalny architektonicznie.

 5. MVS PROJE CONCRETE BLOCK MAKING MACHINERY

  Turcja

  Firma MVS PROJE CONCRETE BLOCK MAKING MACHINERY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pustaki ścienne betonowe. Jest również obecna w dziedzinach belki brzegowe przydrożne. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BEYAZLI GROUP

  Turcja

  Firma BEYAZLI GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pustaki ścienne betonowe. Ma siedzibę w Trabzon, Turcja.

 2. KCS SÖKE GAZ BETON

  Turcja

  Firma KCS SÖKE GAZ BETON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pustaki ścienne betonowe. Ma siedzibę w Söke, Turcja.

 3. H. KEULEN

  Belgia

  Firma H. KEULEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Cement i dodatki, Betoniarki, Pustaki ścienne betonowe, Pompy do betonu, Cement i dodatki, Betoniarki, Pustaki ścienne betonowe, i Pompy do betonu. Ma siedzibę w Lanaken, Belgia.

 4. BUYSSE BETON

  Belgia

  Firma BUYSSE BETON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cement i dodatki. Jest również obecna w dziedzinach Beton - maszyny i urządzenia do produkcji, Pustaki ścienne betonowe, Beton - maszyny i urządzenia do produkcji, construction materials, Pustaki ścienne betonowe, i wyroby i struktury prefabrykowane z żelbetu wstępnie sprężonego. Ma siedzibę w Evergem, Belgia.

 5. BOUWMATERIALEN & BETONCENTRALE BLOMME

  Belgia

  Firma BOUWMATERIALEN & BETONCENTRALE BLOMME, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cement i dodatki. Jest również obecna w dziedzinach Pustaki ścienne betonowe, Beton - maszyny i urządzenia do produkcji, Konstrukcje betonowe, Płyty betonowe, Pustaki ścienne betonowe, Beton - maszyny i urządzenia do produkcji, Konstrukcje betonowe, i Płyty betonowe. Ma siedzibę w Nieuwpoort, Belgia.

 1. INDUSTRIEBOUW DE PELSMAEKER

  Belgia

  Firma INDUSTRIEBOUW DE PELSMAEKER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pustaki ścienne betonowe. Jest również obecna w dziedzinach konstrukcje stalowe, i prefabrykaty z betonu. Ma siedzibę w Westerlo, Belgia.

 2. MERMANS BETON

  Belgia

  Firma MERMANS BETON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pustaki ścienne betonowe. Jest również obecna w dziedzinach Surowce i materiały budowlane, Pompy do betonu, Surowce i materiały budowlane, precast concrete, Pompy do betonu, i betonownie. Ma siedzibę w Arendonk, Belgia.

 1. PHENIX TOTAL INTERIOR

  Belgia

  Firma PHENIX TOTAL INTERIOR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe. Jest również obecna w dziedzinach Pustaki ścienne betonowe, podłogi marmurowe, podłoga drewniana, i Pustaki ścienne betonowe. Ma siedzibę w Schoten, Belgia.

 2. CENTAVRSTROY

  Białoruś

  Firma CENTAVRSTROY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pustaki ścienne betonowe. Ma siedzibę w Gomel, Białoruś.

 3. PROSIM MAKINA METAL ELEKTRONIK

  Turcja

  Firma PROSIM MAKINA METAL ELEKTRONIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pustaki ścienne betonowe. Jest również obecna w dziedzinach betonownie. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 4. KB-BLOK SYSTEM S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma KB-BLOK SYSTEM S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pustaki ścienne betonowe. Ma siedzibę w Postoloprty, Republika Czeska.

 5. BETON DELEERSNYDER

  Belgia

  Firma BETON DELEERSNYDER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Pustaki ścienne betonowe, Konstrukcje betonowe, betonowe balkony, Pustaki ścienne betonowe, Konstrukcje betonowe, i wyroby i struktury prefabrykowane z żelbetu wstępnie sprężonego. Ma siedzibę w Wielsbeke, Belgia.

 6. CLAUWERS

  Belgia

  Firma CLAUWERS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje betonowe. Jest również obecna w dziedzinach Pustaki ścienne betonowe, Pustaki stropowe, Pustaki ścienne betonowe, Pustaki stropowe, i piwnice prefabrykowane. Ma siedzibę w Bocholt, Belgia.

 7. BRAUN-STEINE GMBH

  Niemcy

  Firma BRAUN-STEINE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Pustaki ścienne betonowe, Podłogi i posadzki przemysłowe, Płyty betonowe, Pustaki ścienne betonowe, Podłogi i posadzki przemysłowe, kostka kamienna, i Płyty betonowe. Ma siedzibę w Amstetten, Niemcy.

 8. BETON DOBBELAERE

  Belgia

  Firma BETON DOBBELAERE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Karczowanie - maszyny i sprzęt, Pustaki ścienne betonowe, Karczowanie - maszyny i sprzęt, prefabrykaty przemysłowe, i Pustaki ścienne betonowe. Ma siedzibę w Tielt, Belgia.

 1. BETOMIX

  Belgia

  Firma BETOMIX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odzysk i użycie wtórne odpadków i odpadów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Cementownie - maszyny i urządzenia, Pustaki ścienne betonowe, Cementownie - maszyny i urządzenia, zaprawa cementowa, Pustaki ścienne betonowe, i stale do nawęglania. Ma siedzibę w Hever, Belgia.

 2. BETONPROFIEL

  Belgia

  Firma BETONPROFIEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Pustaki ścienne betonowe, Beton - maszyny i urządzenia do produkcji, Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe, Pustaki ścienne betonowe, Beton - maszyny i urządzenia do produkcji, Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe, i construction materials. Ma siedzibę w Zonhoven, Belgia.

 3. ELBA-BETON

  Ukraina

  Firma ELBA-BETON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pustaki ścienne betonowe. Ma siedzibę w Kherson, Ukraina.

 4. CIERS BETON

  Belgia

  Firma CIERS BETON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Pustaki ścienne betonowe, Konstrukcje betonowe, Pustaki ścienne betonowe, Konstrukcje betonowe, i urządzenia i sprzęt do przetwarzania gnojowicy. Ma siedzibę w Oostrozebeke, Belgia.

 5. BETONCENTRALE VAN DEN BRAEMBUSSCHE

  Belgia

  Firma BETONCENTRALE VAN DEN BRAEMBUSSCHE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cement i dodatki. Jest również obecna w dziedzinach Pustaki ścienne betonowe, Beton - maszyny i urządzenia do produkcji, Lichtowanie, przedsiębiorstwa ładowania statków, Pustaki ścienne betonowe, Beton - maszyny i urządzenia do produkcji, Lichtowanie, przedsiębiorstwa ładowania statków, i construction materials. Ma siedzibę w Eeklo, Belgia.

 6. BLEIJKO ROESELARE

  Belgia

  Firma BLEIJKO ROESELARE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Pustaki ścienne betonowe, Pustaki ścienne betonowe, posadzka z ceramiki, i street furniture. Ma siedzibę w Roulers, Belgia.

 7. MULTI-MIX

  Belgia

  Firma MULTI-MIX, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Pustaki ścienne betonowe, bloki cementowe, Pustaki ścienne betonowe, Kamienie, i gres. Ma siedzibę w Gent, Belgia.

 8. CLAESEN BETONBEDRIJF

  Belgia

  Firma CLAESEN BETONBEDRIJF, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Pustaki ścienne betonowe, Konstrukcje betonowe, Pustaki ścienne betonowe, Specjalne bloki betonowe do robót budowlanych w stanie surowym, i Konstrukcje betonowe. Ma siedzibę w Lummen, Belgia.

 9. COECK

  Belgia

  Firma COECK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pustaki ścienne betonowe. Jest również obecna w dziedzinach Płyty betonowe, Ceramiczne płytki wykładzinowe, Płyty betonowe, concrete blocks, Ceramiczne płytki wykładzinowe, i tiles coverings. Ma siedzibę w Niel, Belgia.

 10. CLAES SIERBETON

  Belgia

  Firma CLAES SIERBETON, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Pustaki ścienne betonowe, Konstrukcje betonowe, Płyty betonowe, Belki betonowe, Pustaki ścienne betonowe, Konstrukcje betonowe, Płyty betonowe, i Belki betonowe. Ma siedzibę w Hamont-Achel, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo