• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pudła z tworzyw sztucznych

Wyniki dla

Pudła z tworzyw sztucznych - Import eksport

 1. KONSA PACKAGING

  Turcja

  Verified by europages badge

  Witamy w KONSA PACKAGING, u zaufanego partnera w tureckim sektorze opakowań od 1920 roku. Dzięki ponad stuletniemu doświadczeniu łączymy tradycję i innowację, aby dostarczać najwyższej jakości rozwiązania w zakresie opakowań dostosowanych do Twoich potrzeb. W KONSA PACKAGING łączymy wieloletnie doświadczenie z najnowocześniejszą technologią, aby przekraczać Twoje oczekiwania. Możesz na nas polegać jako na niezawodnym partnerze w dziedzinie opakowań, oferującym dostosowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania zwiększające atrakcyjność i funkcjonalność Twoich produktów. Poznaj naszą różnorodną ofertę: •Produkty mleczarskie: Wiaderka na świeży jogurt i pudełka na sery. •Produkty spożywcze: Pojemniki na olej roślinny i pudełka na produkty do smarowania. •Produkty mrożone: Pudełka na mrożone mięso, pudełka na owoce, pudełka na lody. •Kosmetyki i środki czystości: Pojemniki na detergenty w proszku, pojemniki na detergenty w żelu, pojemniki na żele do włosów. •Zabawki: Wiaderka na klocki, wiaderka na ciasto do zabawy, wiaderka na piasek kinetyczny. •Materiały budowlane: Pojemniki na farbę i pojemniki na gips. •Karma dla zwierząt: Wiaderka na żwirek dla kotów, pojemniki na witaminy mineralne i na karmę dla ptaków. Odkryj wszechstronność naszych opakowań z tworzyw sztucznych PP, oferujących trwałość i elastyczność odpowiadające Twoim potrzebom w zakresie opakowań. Przedstawiamy nasze plastikowe opakowania IML na żywność, zwiększające zarówno atrakcyjność wizualną produktów, jak i praktyczność użytkowania. Odkryj wyjątkowość naszych flagowych opakowań z serii Damla, okrągłych i prostokątnych, starannie wykonanych z myślą o niezrównanej jakości i wydajności. Zaufaj KONSA PACKAGING we wszystkich kwestiach związanych z opakowaniami.

 2. ROSE PLASTIC AG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  jest uznawane na całym świecie za nr 1 w zakresie wysokiej jakości sztywnych opakowań z tworzyw sztucznych dla przemysłu narzędziowego. Ale również wiele innych branż docenia bezkompromisową jakość, precyzję i niezawodność firmy, która obecnie zarządzana jest przez trzecie pokolenie właścicieli. Opakowania plastikowe Rose Plastic zapewniają optymalną ochronę Państwa wyrobów i łączą funkcjonalność z prezentacją produktów promującą sprzedaż. Nasz asortyment obejmuje ponad 4.000 artykułów opakowaniowych do różnych zastosowań, np. plastikowe tuby, pudełka, kasety, skrzynki oraz systemy transportowe i organizacyjne.

 3. BECHTOLD & SOHN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Nazwa, która brzmi dobrze, już od 1885 roku. Firma Bechtold & Sohn posiada długą i pełną sukcesów historię, co nie jest przypadkowe. Również w czwartym pokoleniu ta rodzinna firma kieruje się tymi samymi wartościami, co mistrz tokarski, Johann Peter Bechtold, który założył ją w roku 1885: Są to jakość, ciągłość, osobowość i zaangażowanie. Cechy te stanowią podstawę filozofii naszej firmy. Wolfgang Bechtold i jego 150 pracowników zdobyli dzięki nim doskonałą renomę wśród zakładów przemysłowych, głównie w obszarze farmaceutyki, medycyny i chemii. Pasja do tworzyw sztucznych i technologii: już od ponad pięciu dekad tworzywa sztuczne są dla Bechtold & Sohn materiałem nr. 1. Jest to podstawą ogromnego bogactwa doświadczenia, dzięki któremu wysoko wykwalifikowani pracownicy wytwarzają w systemie 3-zmianowym elementy z tworzyw sztucznych dla dużych firm.

 4. PROCESS COLOR

  Rumunia

  Verified by europages badge

  Założone w 1993 roku, przedsiębiorstwo Process Color jest producentem opakowań kartonowych i z tworzyw sztucznych. Jako Process Color, wytwarzamy w naszym zakładzie tworzywa sztuczne i tekturę do form, pudełek, sztywnych pojemników, pojemników z tektury falistej, pudełek prezentowych, tac na jajka, wieczek plastikowych i wielu innych do odkrycia na naszej stronie internetowej! . Produkujemy także różne materiały reklamowe zgodnie z życzeniem klienta, stosując druk sitowy, tampodruk, folio, suchy stempel, tłoczenie, malowanie szablonowe, peforację i termoformowanie. Produkujemy opakowania z tworzyw sztucznych i tektury w różnych modelach i rozmiarach, zgodnie z indywidualnymi projektami i życzeniami klienta. Kwestia ochrony środowiska jest dla nas jednym z podstawowych obowiązków; dlatego też wszystkie nasze produkty w 100% nadają się do recyklingu. Skontaktuj się z nami bez wahania aby uzyskać więcej informacji!

 5. CD PLASTIK

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma CD PLASTIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - odzysk i użycie jako surowiec wtórny. Jest również obecna w dziedzinach Granulaty do tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, Pudła z tworzyw sztucznych, Skrzynki z tworzyw sztucznych, Obróbka tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu, Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych, Formowanie tworzyw sztucznych, i recykling. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DISTRIPLAST

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma DISTRIPLAST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pakowanie - przedsiębiorstwa. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania plastikowe, Skrzynki z tworzyw sztucznych, Pudła z tworzyw sztucznych, Opakowania plastikowe, Skrzynki z tworzyw sztucznych, Pudła z tworzyw sztucznych, i płyty z polipropylenu wnękowego. Ma siedzibę w Dunkerque Cedex 2, Francja.

 2. PSAPLAST - PLÁSTICOS SANTO ANTÓNIO, LDA.

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma PSAPLAST - PLÁSTICOS SANTO ANTÓNIO, LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pudła z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Pojemniki transportowe kołowe, Opakowania plastikowe, Pojemniki dystrybucyjne, Pojemniki transportowe kołowe, skrzynki plastikowe, wiadra plastikowe, i Opakowania plastikowe. Ma siedzibę w Leiria, Portugalia.

 3. PLASTOPIAVE SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma PLASTOPIAVE SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pudła z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach bańka z plastiku. Ma siedzibę w Conegliano, Włochy.

 4. ELPACK PACKAGING GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma ELPACK PACKAGING GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pudła z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Tobelbad, Austria.

 5. JOOP VOET

  Holandia

  Verified by europages badge

  Firma JOOP VOET, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - opakowania. Jest również obecna w dziedzinach Pudła z tworzyw sztucznych, Opakowania - konfekcjonowanie na życzenie klienta, Pakowanie według życzenia klienta - przedsiębiorstwa, Opakowania, Opakowania plastikowe, Opakowania spożywcze, zbiorniki do przechowywania produktów spożywczych, małe filiżanki z plastiku, i sztywne kontenery z plastiku. Ma siedzibę w Linde, Holandia.

 1. PI.QU. SRL UNIPERSONALE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma PI.QU. SRL UNIPERSONALE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pudła z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Kubki plastikowe. Ma siedzibę w Conegliano, Włochy.

 2. G.N.C.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma G.N.C., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Opakowania plastikowe. Jest również obecna w dziedzinach Pudełka tekturowe, Pakowanie - przedsiębiorstwa, Tworzywa sztuczne - opakowania, Pudła z tworzyw sztucznych, pakowanie typu blister, stojak wystawowy, Pudełka tekturowe, opakowania, i Pakowanie - przedsiębiorstwa. Ma siedzibę w Azzio, Włochy.

 1. MES TRADE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MES TRADE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Opakowania termoizolacyjne. Jest również obecna w dziedzinach Pudła z tworzyw sztucznych, Galanteria łazienkowa, Zabawki z drewna, Lampy stojące i biurkowe, Żyrandole i lampy, manierki, kadzie plastikowe, Pudełka z tworzyw sztucznych, i opakowania dla przemysłu spożywczego. Ma siedzibę w Frankfurt Am Main, Niemcy.

 2. NGPLAST SP. Z O.O. - OPAKOWANIA PRZEMYSŁOWE

  Polska

  Firma Ngplast, produkcja opakowań z tworzyw sztucznych, opakowań przemysłowych. Bogate doświadczenie na rynku Polskim i Europejskim. W branży opakowaniowej działamy od 2011r. Specjalizujemy się w opakowaniach z tworzyw sztucznych, pojemnikach magazynowych i transportowych, wykorzystywanych w procesach logistycznych i łańcuchach dostaw. Posiadamy własny zespół projektowy, gotowy do opracowania opakowań na indywidualne potrzeby. W połączeniu z zaawansowanym parkiem maszyn, kompleksowo produkujemy opakowania, od projektu do gotowych produktów oraz z dostarczonych projektów. Wykonujemy zarówno krótkie serie jak i duże zamówienia. Największymi odbiorcami opakowań z jakimi współpracujemy są branża motoryzacyjna i agd. Dzięki doświadczeniu z dużymi i znanymi markami, jesteśmy godnym zaufania partnerem. W ofercie produkcji opakowań przemysłowych, posiadamy: paletowe kontenery transportowe różnych typów, pudła z tworzyw sztucznych wielokrotnego użytku, pudła do sztaplowania, pudła plastikowe wielorazowe, danpla box, kratownice i wkłady kratowe do opakowań, kratownice z tworzyw, wkłady szyte do opakowań, miękkie wkłady do opakowań, opakowania termoformowane, przekładki, wypełnienia opakowań, przegrody i wkłady piankowe, oraz różnego rodzaju opakowania do specjalnych zastosowań, opakowania według projektu i systemy pakowania tworzone na zamówienie klientów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy. NGplast Twój partner w opakowaniach.

 3. BOXPLUS

  Belgia

  BOXPLUS JEST SYNONIMEM PLASTIKOWYCH POJEMNIKÓW I WÓZKÓW DOLLY PO NAJKORZYSTNIEJSZYCH CENACH! SPECJALNOŚCI BOXPLUS: WÓZKI DOLLY, WÓZKI TRANSPORTOWE LUB WÓZKI Z POJEMNIKAMI 600x400 MM I 800X600 MM. Boxplus jest jednym z najpoważniejszych dostawców pojemników plastikowych do środowiskowych zastosowań logistycznych i technicznych w EUROPIE, z siedzibą prawną w Maaseik. Stosujemy strategię przedsiębiorstwa “COST LEADERSHIP”, dzięki której Boxplus jest w stanie proponować swoją gamę produktów po NAJKORZYSTNIEJSZYCH CENACH na rynku.

 4. H&K MÜLLER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma H&K Müller GmbH & Co. Przedsiębiorstwo H&K Müller GmbH & Co. KG Kunststoffspritzgusswerk działa od 1934 r. Formowanie wtryskowe z tworzyw sztucznych, opakowania z tworzyw sztucznych, puszki z tworzyw sztucznych, miarki i łyżki pomiarowe. Jako producent, jesteśmy na rynku od 1934 roku i możemy korzystać z bogatego doświadczenia oraz wiedzy fachowej, co znajduje odzwierciedlenie w każdej produkowanej puszce z nakrętką. Zawsze podejmowaliśmy nowe wyzwania i byliśmy w stanie rozwijać się w wielu obszarach, a przy budowie nowej siedziby firmy zwracaliśmy szczególną uwagę na to, aby sprostać wyzwaniom przyszłości. Dzięki licznym działaniom osiągnęliśmy wysoki stopień trwałości. Najnowocześniejsza technologia jest dostępna nie tylko w siedzibie firmy., ale również w procesie produkcyjnym poprzez zastosowanie nowoczesnych maszyn produkcyjnych, z których część została nawet opracowana we własnym zakresie. Wykwalifikowani pracownicy interweniują na wszystkich etapach, optymalnie towarzysząc całemu procesowi produkcyjnemu.

 5. PAVIPLAST S.A.

  Grecja

  PA.VI.PLAST. To firma powstała w 1996 r. w przemysłowej strefie Patras. Produkujemy plastikowe skrzynki, plastikowe skrzynie jednorazowego użytku do zastosowań rolniczych i przemysłowych. Wytwarzane one są metodą wlewania do for (wstrzykiwanie produktów formujących).Wszystkie nasze wyroby podlegają całkowitym kontrolom jakościowym nie tylko w trakcie procesu produkcyjnego, ale także w trakcie pakowania i składowania. Firma posiada certyfikaty ISO 9001: 2000 i ISO 14001: 2004 Poszukujemy hurtowników Europie.

 6. R. GERSCHON GMBH COSMETICS -VERPACKUNGEN

  Niemcy

  Serdecznie zapraszamy do firmy Gerschon Cosmetics! Szukasz opakowań dla przemysłu kosmetycznego, farmaceutycznego i spożywczego? W dużych lub małych ilościach? Dla produktów najwyższej jakości? Zatem cieszymy się, jeśli uda nam się przekonać Państwo co do naszej oferty. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo częściowy wybór pochodzący z naszej standardowej oferty! Na naszej stronie internetowej (www.gerschon.de) znajdziesz ponad 2000 rodzajów wysokiej jakości opakowań: butelki, puszki i opakowania specjalne, takie jak rolli-on, opakowania na szminki i wiele więcej. Wszystkie te artykuły są stale dostępne i mogą być otrzymywane zarówno w małych jak i dużych ilościach. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia i wyjątkowego stosunku ceny do jakości. Życzymy przyjemnego przeglądania naszych stron. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania drogą mailową shop@gerschon.de zur Seite. Twoja ekipa Gerschon Cosmetics

 7. ALFA PLASTIK, A.S.

  Republika Czeska

  Jesteśmy firmą z ponad 60-letnią tradycją i doświadczeniem w branży tworzyw sztucznych. Obecnie, jako nowoczesna i dynamiczna firma europejska, oferujemy rozwój, produkcję i montaż wyprasek z tworzyw sztucznych o wadze od 100 g do 5 000 g. Wszystko w jednym miejscu dla naszych partnerów biznesowych; - propozycja komponentów do formowania - konstrukcja i produkcja form wtryskowych - tłoczenie - kompletacja i montaż.

 8. WS. PRODUKCJA OPAKOWAN Z FOLII TWARDYCH I TEKTURY

  Polska

  Produkcja opakowań z folii sztywnych (twardych).Pudełka wykrawane, tłoczone.Opakowania typu blister, tuby foliowe.Pudełka plastikowe.Pudełka sztancowane.Wykroje foliowe.Opakowania tłoczone, formowane z folii.

 1. CHRISOTHIKI

  Grecja

  Firma CHRISOTHIKI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pudła z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach pudełka. Ma siedzibę w Thessaloniki, Grecja.

 2. YARDIMCI INDUSTRIAL DESIGN ,PACKING AND AUTO CO.

  Turcja

  Firma YARDIMCI INDUSTRIAL DESIGN ,PACKING AND AUTO CO., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pudła z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Worki z tworzyw sztucznych i torebki (reklamówki) plastikowe, Worki z tworzyw sztucznych i torebki (reklamówki) plastikowe, przekładka plastikowa, Automotive, i kontenerowy transport kolejowy towarów. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 3. REVOLUPLAST BOITIERS EN PLASTIQUE SANS MOULE

  Francja

  Firma REVOLUPLAST BOITIERS EN PLASTIQUE SANS MOULE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pudła z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Skrzynki plastikowe. Ma siedzibę w Gallardon, Francja.

 4. EIMERZENTRALE.DE - H.T.K MICHAEL SCHENK

  Niemcy

  Firma EIMERZENTRALE.DE - H.T.K MICHAEL SCHENK, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - opakowania. Jest również obecna w dziedzinach Pudła z tworzyw sztucznych, Opakowania spożywcze, Pudła z tworzyw sztucznych, Opakowania spożywcze, wiadra plastikowe, i Pudełka z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Maxdorf, Niemcy.

 5. MIM PLASTIC

  Turcja

  Firma MIM PLASTIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pudła z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - artykuły gospodarstwa domowego, Tworzywa sztuczne - artykuły gospodarstwa domowego, i Skrzynki plastikowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. PLASTIUM GMBH

  Niemcy

  Firma PLASTIUM GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pudła z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach elementy techniczne z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Lauterbach, Niemcy.

 7. SPETZTEKHOSNASTKA, LTD (VITAL-PLAST)

  Ukraina

  Firma SPETZTEKHOSNASTKA, LTD (VITAL-PLAST), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pudła z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania na żywność. Ma siedzibę w Dneprodzerzhinsk, Ukraina.

 8. DEMAREIS GMBH

  Niemcy

  Firma DEMAREIS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pudła z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Sarstedt, Niemcy.

 9. BEKRISTON PI

  Ukraina

  Firma BEKRISTON PI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pudła z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach opakowania dla sektora owoców i warzyw, skrzynki plastikowe, i skrzynki składane. Ma siedzibę w Kyuv, Ukraina.

 10. ALLURE FISHING EQUIPMENT

  Turcja

  Firma ALLURE FISHING EQUIPMENT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pudła z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Pudła z tworzyw sztucznych - Import eksport

Liczba wyników

738 Przedsiębiorstwa