• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ptaki domowe - pokarm

Wyniki dla

Ptaki domowe - pokarm - Import eksport

 1. SD-BEKS, LLC

  Rosja

  SD-Becks produkuje pasze dla zwierząt gospodarskich i dla drobiu, biologicznie aktywne dodatki paszowe, wytłaczaną paszę typu all-in-one, a także dodatki paszowe do mieszanek paszowych dla drobiu i wszystkich gatunków zwierząt gospodarskich. W asortymencie produktów firmy znajdują się pasze dla kurczaków ras dwufunkcyjnych, brojlerów i przepiórek; karma dla kaczek i innego ptactwa wodnego; dodatki paszowe dla koni. Wytłaczanie umożliwia zniszczenie ścian komórkowych, zerwanie wiązań chemicznych oraz zmianę fizycznej i molekularnej struktury surowców, aby stworzyć paszę dla zwierząt bardziej użyteczną, pożywną i łatwiejszą do strawienia. Wszystkie nasze produkty są wolne od stymulatorów wzrostu i antybiotyków. Pasze dla zwierząt wytwarzane przez SD-Becks są oparte na nauce, ponieważ firma ściśle współpracuje z Państwową Akademią Rolniczą w Kuzbasie w zakresie rozwoju naukowego i wdrażania zaawansowanych technologii w przemyśle paszowym. SD-Becks wykorzystuje odpowiednio dostosowane oprogramowanie do tworzenia precyzyjnie formułowanych pasz dla zwierząt.

 2. GSSE GROUP

  Ukraina

  Firma GSSE GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ptaki domowe - pokarm. Jest również obecna w dziedzinach proso, i sorgo. Ma siedzibę w Kyrylivka, Ukraina.

 3. CHEMI - VIT S.R.L.

  Włochy

  Firma CHEMI - VIT S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pokarm dla zwierząt domowych. Jest również obecna w dziedzinach Ptaki domowe - pokarm, Psy - pokarm, Ptaki domowe - pokarm, i Psy - pokarm. Ma siedzibę w Quattro Castella, Włochy.

 4. HESS VERTRIEB UG

  Niemcy

  Firma HESS VERTRIEB UG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ptaki domowe - pokarm. Ma siedzibę w Geilenkirchen, Niemcy.

 5. KMS FOODS LTD

  Bułgaria

  Firma KMS FOODS LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ptaki domowe - pokarm. Jest również obecna w dziedzinach nasiona słonecznika paczkowane, nasiona lnu, i kolendra siewna. Ma siedzibę w Yambol, Bułgaria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CHICO BIRD FOOD

  Turcja

  Firma CHICO BIRD FOOD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ptaki domowe - pokarm. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 2. AVES-9 LTD

  Bułgaria

  Firma AVES-9 LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ptaki domowe - pokarm. Ma siedzibę w Pazardzhik, Bułgaria.

 3. ANIMALIS PET SHOP

  Belgia

  Firma ANIMALIS PET SHOP, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Ptaki domowe - pokarm. Jest również obecna w dziedzinach Pokarm dla zwierząt domowych, Pokarm dla zwierząt domowych, klatki dla zwierząt domowych, suplementy żywnościowe dla gołębi, i karma dla koni. Ma siedzibę w Eghezée, Belgia.

 4. ALSO SRL

  Włochy

  Firma ALSO SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pokarm dla zwierząt domowych. Jest również obecna w dziedzinach Koty - pokarm, Ptaki domowe - pokarm, Koty - pokarm, i Ptaki domowe - pokarm. Ma siedzibę w Messina, Włochy.

 5. ALBERT E.JAMES & SON LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ALBERT E.JAMES & SON LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ptaki domowe - pokarm. Ma siedzibę w Bristol, Zjednoczone Królestwo.

 1. AQUARIENBAU HEINZ JEBRAMEK

  Niemcy

  Firma AQUARIENBAU HEINZ JEBRAMEK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Mięczaki, skorupiaki, Ryby, Pasze dla zwierząt hodowlanych, Ptaki domowe - pokarm, Mięczaki, skorupiaki, Ryby, Pasze dla zwierząt hodowlanych, i Ptaki domowe - pokarm. Ma siedzibę w Nürnberg, Niemcy.

 2. NATURSCHUTZCENTER

  Niemcy

  Firma NATURSCHUTZCENTER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Pasze dla zwierząt hodowlanych, Pokarm dla zwierząt domowych, Ptaki domowe - pokarm, Ochrona środowiska - maszyny i wyposażenie, Pasze dla zwierząt hodowlanych, Pokarm dla zwierząt domowych, Ptaki domowe - pokarm, i Ochrona środowiska - maszyny i wyposażenie. Ma siedzibę w Stuttgart, Niemcy.

 1. IMPERIAL 21 LTD.

  Bułgaria

  Firma IMPERIAL 21 LTD., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ptaki domowe - pokarm. Ma siedzibę w Silistra, Bułgaria.

 2. GASCO SA

  Francja

  Firma GASCO SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pokarm dla zwierząt domowych. Jest również obecna w dziedzinach Ptaki domowe - pokarm, Ptaki domowe - pokarm, akcesoria dla zwierząt domowych, i krokiety dla zwierząt. Ma siedzibę w Mirande, Francja.

 3. AQUARISTIK-MANTEL

  Niemcy

  Firma AQUARISTIK-MANTEL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, Pasze dla zwierząt hodowlanych, Pokarm dla zwierząt domowych, Ptaki domowe - pokarm, Ryby, Pasze dla zwierząt hodowlanych, Pokarm dla zwierząt domowych, i Ptaki domowe - pokarm. Ma siedzibę w Mannheim, Niemcy.

 4. RIECHMANN`S TOP SECRET GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Firma RIECHMANN`S TOP SECRET GMBH & CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, Pasze dla zwierząt hodowlanych, Pokarm dla zwierząt domowych, Ptaki domowe - pokarm, Ryby, Pasze dla zwierząt hodowlanych, Pokarm dla zwierząt domowych, i Ptaki domowe - pokarm. Ma siedzibę w Borken, Niemcy.

 5. GRAF GMBH

  Niemcy

  Firma GRAF GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Pasze dla zwierząt hodowlanych, Pokarm dla zwierząt domowych, Ptaki domowe - pokarm, Marmur i kamień naturalny, Pasze dla zwierząt hodowlanych, Pokarm dla zwierząt domowych, Ptaki domowe - pokarm, i Marmur i kamień naturalny. Ma siedzibę w Burghaslach, Niemcy.

 6. GABRIELA SCHEIBEL - GABY´S ZOO

  Austria

  Firma GABRIELA SCHEIBEL - GABY´S ZOO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, Pasze dla zwierząt hodowlanych, Pokarm dla zwierząt domowych, Ptaki domowe - pokarm, Ryby, Pasze dla zwierząt hodowlanych, Pokarm dla zwierząt domowych, i Ptaki domowe - pokarm. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 7. VOYADA MALDIVES

  Malediwy

  Firma VOYADA MALDIVES, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Ptaki domowe - pokarm. Ma siedzibę w Feydhoo, Malediwy.

 8. AVICENTRA S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma AVICENTRA S.R.O., roku i działającą w sektorze Ptaki domowe - pokarm. Ma siedzibę w Hrotovice, Republika Czeska.

 1. GARDIF OISILLON

  Francja

  Firma GARDIF OISILLON, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ptaki domowe - pokarm. Ma siedzibę w Saint-Fargeau-Ponthierry, Francja.

 2. CICHLIDEN-KELLER

  Niemcy

  Firma CICHLIDEN-KELLER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, Pasze dla zwierząt hodowlanych, Pokarm dla zwierząt domowych, Ptaki domowe - pokarm, Ryby, Pasze dla zwierząt hodowlanych, Pokarm dla zwierząt domowych, i Ptaki domowe - pokarm. Ma siedzibę w Ruppertshofen, Niemcy.

 3. MADINKA GIDA TARIM ITH.IHR. LTD. STI.

  Turcja

  Firma MADINKA GIDA TARIM ITH.IHR. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pokarm dla zwierząt domowych. Jest również obecna w dziedzinach Ptaki domowe - pokarm, Ptaki domowe - pokarm, i terapia żywieniowa. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 4. VPG HOLDING A/S

  Dania

  Firma VPG HOLDING A/S, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pokarm dla zwierząt domowych. Jest również obecna w dziedzinach Ptaki domowe - pokarm, Koty - pokarm, Ptaki domowe - pokarm, i Koty - pokarm. Ma siedzibę w Hasselager, Dania.

 5. PROGETTO EUROPA

  Włochy

  Firma PROGETTO EUROPA, roku i działającą w sektorze Pokarm dla zwierząt domowych. Jest również obecna w dziedzinach Ptaki domowe - pokarm, Koty - pokarm, Ptaki domowe - pokarm, i Koty - pokarm. Ma siedzibę w Rovigo, Włochy.

 6. G.M. DISTRIBUZIONE S.R.L. - SOCIETA' UNIPERSONALE

  Włochy

  Firma G.M. DISTRIBUZIONE S.R.L. - SOCIETA' UNIPERSONALE, roku i działającą w sektorze Pokarm dla zwierząt domowych. Jest również obecna w dziedzinach Ptaki domowe - pokarm, Koty - pokarm, Ptaki domowe - pokarm, i Koty - pokarm. Ma siedzibę w Osimo, Włochy.

 7. BEYAZDEGIRMEN

  Turcja

  Firma BEYAZDEGIRMEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ptaki domowe - pokarm. Ma siedzibę w Tekirdag, Turcja.

 8. DORADO S.R.L.

  Włochy

  Firma DORADO S.R.L., roku i działającą w sektorze Pokarm dla zwierząt domowych. Jest również obecna w dziedzinach Ptaki domowe - pokarm, Koty - pokarm, Ptaki domowe - pokarm, i Koty - pokarm. Ma siedzibę w Cona, Włochy.

 9. ALAN PET S.R.L.

  Włochy

  Firma ALAN PET S.R.L., roku i działającą w sektorze Pokarm dla zwierząt domowych. Jest również obecna w dziedzinach Ptaki domowe - pokarm, Koty - pokarm, Ptaki domowe - pokarm, i Koty - pokarm. Ma siedzibę w Malnate, Włochy.

 10. CUCCIOLANDIA S.R.L.

  Włochy

  Firma CUCCIOLANDIA S.R.L., roku i działającą w sektorze Pokarm dla zwierząt domowych. Jest również obecna w dziedzinach Ptaki domowe - pokarm, Koty - pokarm, Ptaki domowe - pokarm, i Koty - pokarm. Ma siedzibę w Faenza, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo