• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pszenica zwyczajna

Wyniki dla

Pszenica zwyczajna - Import eksport

 1. TERRA LLC

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Terra LLC, innowacyjna ukraińska firma, jest dumna z tworzenia różnorodnej gamy zdrowych i naturalnych produktów spożywczych. Nasze zaangażowanie w zdrowie i dobre samopoczucie znajduje odzwierciedlenie w szerokiej ofercie proponowanych produktów zaspokajających różne gusta i preferencje. Od zachwycających słodkich i pikantnych opcji owsianki po wygodne opakowania granoli doi-pak, Terra LLC zapewnia, że każdy posiłek okaże się wspaniałym przeżyciem. Różnorodna gama płatków, dostępnych w torebkach kraft, opakowaniach kraft "Plus", pudełkach i opakowaniach plastikowych, oferuje wszechstronność i wartość odżywczą. Dla tych, którzy szukają wygodnych rozwiązań w zakresie posiłków, Terra LLC prezentuje zupy i przystawki starannie zapakowane w torebki do gotowania, a także płatki zbożowe w specjalistycznych opakowaniach. Włączenie mąki pszennej, płatków na wagę i płatków zbożowych na wagę pokazuje ich zaangażowanie w dostarczanie wysokiej jakości składników do zbilansowanej diety. Misją Terra LLC jest promowanie zdrowego stylu życia poprzez naturalne, smaczne i odżywcze produkty. Dzięki naszemu zaangażowaniu w jakość, zyskaliśmy reputację zaufanego źródła pożywnych wyborów, co czyni nas preferowanym partnerem dla konsumentów dbających o zdrowie.

 2. LORIN EDIBLE OIL

  Zjednoczone Królestwo

  Dziękujemy za odwiedzenie nas. Firma COMERCIO DE RESIDUOS GRASOS SL. Produkujemy m.in. różne rodzaje rafinowanego oleju roślinnego oraz surowego oleju roślinnego. Jesteśmy producentami olejów roślinnych i produkujemy różnego rodzaju rafinowany olej roślinny i surowy olej roślinny. Nasze zaplecze produkcyjne pozwala nam oferować naszym klientom niskie ceny. Jeśli chcesz zaoszczędzić na rafinowanym oleju roślinnym i surowym oleju roślinnym, wyślij zapytanie do nas. Strona internetowa: https: //comerciodeaceites.com/

 3. CAPITAL TRADE GRAIN

  Polska

  Наша компания “CAPITAL TRADE”, является дочерней компанией от Украинской агро-промишленной групи «PAN KURCHAK”. Ми представляем интереси целой групи предприятий производителей на Евромейском ринке. Обеспечиваем єкспортние и импортние операции между странами Европейского союза и Украиной. Предлагаем поставку автомобільним, железнодорожним и морським транспортом следующих товаров: - Кукуруза на базисах DAP, CPT, FOB Балтийский порт, SIF порт. - Пшеница на базисах DAP, CPT, FOB, SIF. - Фанера из берези, ольхи. - Шпон из берези, ольхи. - Брус оконний, дверной, строительний из сосни. - Улитка для пищевих целей Helix Aspersa Muller охлажденная. Связивайтесь с нами и ми обеспечим вас: - наличием необходимих сертификатов GMP+, FSC, EURO-1, - сервисом високого уровня, - качественним товаром, - конкурентной ценой. С уважением, команда “CAPITAL TRADE”

 4. ALLDENS MASKIN & KROSSMEKS AB

  Szwecja

  Alldéns Maskin & Krossmek AB jest szwedzkim, ogólnoświatowym dostawcą produktów medycznych. Naszą ofertą jest zapewnienie klientom produktów najwyższej jakości, doskonałej obsługi oraz przystępnych cen. Oferujemy szeroką gamę produktów, w tym maseczki na twarz, odzież medyczną, medyczny sprzęt bezpieczeństwa, strzykawki, rękawiczki, środki do dezynfekcji rąk i pomocniczy sprzęt medyczny. Nasze materiały medyczne posiadają wszystkie wymagane dokumenty, a my jesteśmy znani z naszych wysokiej jakości produktów, doskonałej obsługi klienta i przystępnych cen. W Alldéns Maskin & Krossmek AB, kontrola jakości ma dla nas podstawowe znaczenie, wysyłamy produkty o najwyższych standardach. Nasz zespół logistyczny zapewni klientom najlepsze opcje wysyłki dzięki ścisłej współpracy ze spedytorami. Obsługujemy zadowolonych klientów na całym świecie. Prosimy odwiedzić naszą stronę internetową lub skontaktować się z nami w przypadku jakichkolwiek pytań, a chętnie pomożemy Państwu i dostarczymy produkty medyczne, których Państwo potrzebują.

 5. LA FERME DU CHAILLOUE

  Francja

  Firma LA FERME DU CHAILLOUE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pszenica twarda. Jest również obecna w dziedzinach Pszenica zwyczajna, Pszenica zwyczajna, i konopie. Ma siedzibę w Saint Mard De Réno, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. EUXINE SEA TRADING

  Ukraina

  Firma EUXINE SEA TRADING, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Pszenica zwyczajna. Jest również obecna w dziedzinach Rolnictwo - import-export, Rolnictwo - import-export, mąka z pszenicy zwyczajnej, nasiona prosa, i groszek zielony cięty. Ma siedzibę w Chernomorsk, Ukraina.

 2. WICKRAMA TRADING LLC

  Ukraina

  Firma WICKRAMA TRADING LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport artykułów rolno-spożywczych. Jest również obecna w dziedzinach proso, sorgo, kolendra siewna, i pszenica zwyczajna. Ma siedzibę w Kiev, Ukraina.

 3. GLOBEMAR OPERATIONS S.R.L.

  Rumunia

  Firma GLOBEMAR OPERATIONS S.R.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pszenica zwyczajna. Jest również obecna w dziedzinach wchłanianie wilgoci. Ma siedzibę w Bucuresti, Rumunia.

 4. FRATELLI CONTARINI

  Włochy

  Firma FRATELLI CONTARINI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach pszenica, mąki ryżowe, i pszenica zwyczajna. Ma siedzibę w Alfonsine, Włochy.

 5. UNORMAK DEGIRMEN FLOUR MILLING MACHINERY MANUFACTURER

  Turcja

  Firma UNORMAK DEGIRMEN FLOUR MILLING MACHINERY MANUFACTURER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pszenica zwyczajna. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Młyny, zakłady młynarskie, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Młyny, zakłady młynarskie, i separatory. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 1. ACTIVE INTERNATIONAL

  Turcja

  Firma ACTIVE INTERNATIONAL, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Pszenica zwyczajna. Jest również obecna w dziedzinach Oleje roślinne, Benzyna, paliwa silnikowe, Oleje roślinne, i Benzyna, paliwa silnikowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. MUZATO CORPORATION

  Kanada

  Firma MUZATO CORPORATION, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pszenica zwyczajna. Jest również obecna w dziedzinach Oleiste, buckwheat, Oleiste, import and export of pulses, i musztarda. Ma siedzibę w Toronto, Kanada.

 1. MASELIS

  Belgia

  Firma MASELIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pszenica zwyczajna. Jest również obecna w dziedzinach Płatki, chrupki zbożowe śniadaniowe, płatki zbożowe, Płatki, chrupki zbożowe śniadaniowe, i kasze zbożowe. Ma siedzibę w Roeselare, Belgia.

 2. ELLITA EXIM

  Niemcy

  Firma ELLITA EXIM, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze ROLNICTWO BIOLOGICZNE. Jest również obecna w dziedzinach pszenica zwyczajna, i nasiona rzepaku. Ma siedzibę w Dessau-Rosslau, Niemcy.

 3. DE BAERE JAKY

  Belgia

  Firma DE BAERE JAKY, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Karma dla bydła, trzody i drobiu. Jest również obecna w dziedzinach kukurydza, pszenica zwyczajna, fumierobornik, i Komponenty paszy dla bydła. Ma siedzibę w Aalter, Belgia.

 4. AMG-KERNEL SRL

  Mołdawia

  Firma AMG-KERNEL SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pszenica zwyczajna. Jest również obecna w dziedzinach jęczmień, i jabłka. Ma siedzibę w Soroca, Mołdawia.

 5. AGRO TRADE AGENCY

  Polska

  Firma AGRO TRADE AGENCY, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Pszenica zwyczajna. Jest również obecna w dziedzinach Rolnictwo - import-export, Oleje roślinne, Oleje roślinne surowe, olej słonecznikowy, Rolnictwo - import-export, Oleje roślinne, i Oleje roślinne surowe. Ma siedzibę w Warsaw, Polska.

 6. ECLIES TRADE LLC

  Ukraina

  Firma ECLIES TRADE LLC, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pszenica zwyczajna. Jest również obecna w dziedzinach nasiona rzepaku. Ma siedzibę w Kiev, Ukraina.

 7. INTERVIDKONTRAKT LLC

  Ukraina

  Firma INTERVIDKONTRAKT LLC, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pszenica zwyczajna. Jest również obecna w dziedzinach otręby, jęczmień, olej z ziaren, i cukier. Ma siedzibę w Kiev, Ukraina.

 8. PETROHANDEL GMBH

  Niemcy

  Firma PETROHANDEL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Oleiste. Jest również obecna w dziedzinach Zboża, ziarna zbożowe, Pszenica zwyczajna, Zboża, ziarna zbożowe, nasiona lnu, jęczmień, i Pszenica zwyczajna. Ma siedzibę w Pforzheim, Niemcy.

 1. T-INK KONTAR

  Turcja

  Firma T-INK KONTAR, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żywność - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach pszenica zwyczajna, masa drewniana w proszku, i ciasta biologiczne. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 2. GROUPE OROS

  Benin

  Firma GROUPE OROS, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Pszenica zwyczajna. Ma siedzibę w Cotonou, Benin.

 3. EDWIN STELL CORPORATION

  Ukraina

  Firma EDWIN STELL CORPORATION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pszenica zwyczajna. Jest również obecna w dziedzinach węglany wapniowe, sól stołowa, i sorgo. Ma siedzibę w Kiev, Ukraina.

 4. LINK-EXPO

  Niemcy

  Firma LINK-EXPO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pszenica. Jest również obecna w dziedzinach Pszenica zwyczajna, Napoje, Pszenica zwyczajna, olej słonecznikowy, i Napoje. Ma siedzibę w Ebersburg, Niemcy.

 5. SERER IHR ITH INS OTM SANAYI A.Ş

  Turcja

  Firma SERER IHR ITH INS OTM SANAYI A.Ş, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Diet - food. Jest również obecna w dziedzinach Pszenica zwyczajna, pszenica twarda, Buraki cukrowe, Cukier trzcinowy bio, i Pszenica zwyczajna. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 6. SARL L'ARTISAN DES SAVEURS

  Francja

  Firma SARL L'ARTISAN DES SAVEURS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Młyny, zakłady młynarskie. Jest również obecna w dziedzinach Pszenica zwyczajna, mąka, bułka tarta, i Pszenica zwyczajna. Ma siedzibę w Ales, Francja.

 7. PODGORENI SRL

  Mołdawia

  Firma PODGORENI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pszenica zwyczajna. Jest również obecna w dziedzinach jabłka, i kukurydza. Ma siedzibę w Raionul Cantemir, Mołdawia.

 8. TARASIVSKIY MLYN

  Ukraina

  Firma TARASIVSKIY MLYN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pszenica zwyczajna. Jest również obecna w dziedzinach mąka z pszenicy zwyczajnej. Ma siedzibę w Kyiv, Ukraina.

 9. LITHUANIAN UKRAINIAN LIABILITY LIMITED

  Ukraina

  Firma LITHUANIAN UKRAINIAN LIABILITY LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pszenica zwyczajna. Ma siedzibę w Odessa, Ukraina.

 10. LLC "HELIOS GROUP"

  Kirgizja

  Firma LLC "HELIOS GROUP", jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport artykułów rolno-spożywczych. Jest również obecna w dziedzinach pszenica twarda, pszenica zwyczajna, i nasiona słonecznika paczkowane. Ma siedzibę w Bishkek, Kirgizja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo