• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pszenica twarda

Wyniki dla

Pszenica twarda - Import eksport

 1. GK KUSHPIT-AGRO

  Ukraina

  Verified by europages badge

  KUSHPIT-AGRO jest stowarzyszeniem ukraińskich rolników (FE "Kushpita BO", FE "Kushpit", LLC "AGRO-LAN"), którego główną działalnością jest uprawa zbóż, roślin technicznych i roślin oleistych. Zajmujemy się magazynowaniem i sprzedażą, utrzymując krajowy sektor spożywczy produktów roślinnych poprzez uprawę roślin ziarnistych i zaangażowanie wykwalifikowanych pracowników oraz wykorzystanie najnowszych technologii. GC KUSHPIT-AGRO to firma rodzinna prosperująca od prawie 30 lat. Obszar uprawny wynosi około 5 000 hektarów. Główne uprawy: pszenica jara, pszenica ozima, słonecznik, kukurydza, soja, gryka. Gospodarstwa posiadają własną flotę maszyn i ciągników. W 2020 roku uruchomiliśmy własny kompleks czyszczenia ziarna z suszarnią. Pojemność elewatora wynosi 40 tysięcy ton. Posiadamy również własne laboratorium i własny transport - ciężarówki do przewozu zboża. Krótkie informacje o nas można znaleźć na naszej stronie internetowej: www.kushpit-agro.com - Sprzedajemy nasze produkty zarówno na Ukrainie, jak i za granicą. Możemy pracować według warunków dostaw DAP i CIF. Dostarczamy produkty własnymi pojazdami zbożowymi, możemy również użyć transportu kontenerowego i kolejowego.

 2. V.O.F. PLANTENDIENST VENLO

  Holandia

  Verified by europages badge

  VOF Plantendienst jest międzynarodowym producentem 100% rafinowanego oleju spożywczego na świecie. Głównymi produktami są rafinowany słonecznik, rafinowany olej kukurydziany, pszenica, jęczmień, żółta kukurydza, nasiona słonecznika, soczewica. Przez lata działalności zdobyliśmy doświadczenie w produkcji rafinowanego oleju słonecznikowego, rafinowego oleju kukurydzianego, a także w handlu nasionami i zbożami na całym świecie. Oferujemy rozwiązania możliwe najlepiej odpowiadające na potrzeby logistyczne i wymagania jakościowe naszych klientów. Wierzymy, że możemy budować i utrzymać silne relacje z każdym klientem poprzez ciągłe zapewnianie ścisłych środków kontroli jakości, oferowanie konkurencyjnych cen i profesjonalnych usług. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasz zespół handlowców doskonale rozumie funkcjonowanie międzynarodowego rynku artykułów spożywczych. W połączeniu z naszym zaangażowaniem i profesjonalizmem sprawia to, że jesteśmy pierwszą opcją jako globalny producent i eksporter. Prosimy o kontakt z nami w celu uzyskania dalszych informacji.

 3. GLOBAL COMMODITIES TRADING SOLUTIONS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma GLOBAL COMMODITIES TRADING SOLUTIONS, to Twój zaufany partner z siedzibą w Cergy, specjalizujący się w rozwiązaniach handlowych dla różnorodnych towarów. Specjalizujemy się w handlu produktami ropopochodnymi, w tym cukrem ICUMSA 45 z Brazylii, olejami roślinnymi, takimi jak słonecznikowy, sojowy, rzepakowy, kukurydziany i oliwa z oliwek, a także ryżem z Tajlandii, Wietnamu i Kambodży. Nasze portfolio obejmuje również pszenicę, kukurydzę i wiele innych produktów na zamówienie. Przez lata nasze doświadczenie i wiedza pozwoliły nam zbudować silne partnerstwo z renomowanymi i niezawodnymi dostawcami produktów spożywczych i innych niestandardowych towarów. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić indywidualną i profesjonalną obsługę w celu zaspokojenia konkretnych potrzeb w zakresie handlu towarami. Nasze zespoły są gotowe odpowiedzieć na wszystkie pytania i prośby.

 4. LORIN EDIBLE OIL

  Zjednoczone Królestwo

  Dziękujemy za odwiedzenie nas. Firma COMERCIO DE RESIDUOS GRASOS SL. Produkujemy m.in. różne rodzaje rafinowanego oleju roślinnego oraz surowego oleju roślinnego. Jesteśmy producentami olejów roślinnych i produkujemy różnego rodzaju rafinowany olej roślinny i surowy olej roślinny. Nasze zaplecze produkcyjne pozwala nam oferować naszym klientom niskie ceny. Jeśli chcesz zaoszczędzić na rafinowanym oleju roślinnym i surowym oleju roślinnym, wyślij zapytanie do nas. Strona internetowa: https: //comerciodeaceites.com/

 5. BS SARIYAVUZ EXPORTERS

  Turcja

  Firma BS SARIYAVUZ EXPORTERS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mąka, grysiki, kasze. Jest również obecna w dziedzinach Pszenica twarda, mąka, mąka z pszenicy zwyczajnej, mąki lub kasze z twardej pszenicy, i Pszenica twarda. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LA FERME DU CHAILLOUE

  Francja

  Firma LA FERME DU CHAILLOUE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pszenica twarda. Jest również obecna w dziedzinach Pszenica zwyczajna, Pszenica zwyczajna, i konopie. Ma siedzibę w Saint Mard De Réno, Francja.

 2. AYER TOHUMCULUK LTD.STI

  Turcja

  Firma AYER TOHUMCULUK LTD.STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryż. Jest również obecna w dziedzinach pszenica twarda, Pszenica twarda, jęczmień, i nasiona pszenicy miękkiej. Ma siedzibę w Gönen, Turcja.

 3. JOHNLEE TRADECORP UK LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma JOHNLEE TRADECORP UK LIMITED, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pszenica twarda. Jest również obecna w dziedzinach Usługowe firmy dla przemysłu naftowego, Handel zagraniczny - doradztwo, Giełdy handlowe, Usługowe firmy dla przemysłu naftowego, Handel zagraniczny - doradztwo, Giełdy handlowe, i Diesel fuel. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 4. RM & INVEST

  Francja

  Firma RM & INVEST, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pszenica twarda. Jest również obecna w dziedzinach Oleiste, Oleiste, nasiona lnu, węgiel i drewno opałowe, i węgiel opałowy. Ma siedzibę w Le Mesnil Le Roi, Francja.

 5. BIOPROTECT SRL

  Mołdawia

  Firma BIOPROTECT SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Soki owocowe i jarzynowe. Jest również obecna w dziedzinach Pszenica twarda, i Pszenica twarda. Ma siedzibę w Chisinau, Mołdawia.

 1. BALKAN COMMODITIES LTD.

  Bułgaria

  Firma BALKAN COMMODITIES LTD., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pszenica twarda. Ma siedzibę w Sofia, Bułgaria.

 2. SERER IHR ITH INS OTM SANAYI A.Ş

  Turcja

  Firma SERER IHR ITH INS OTM SANAYI A.Ş, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Diet - food. Jest również obecna w dziedzinach Pszenica zwyczajna, pszenica twarda, Buraki cukrowe, Cukier trzcinowy bio, i Pszenica zwyczajna. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 1. ALDEERAFOOD

  Turcja

  Firma ALDEERAFOOD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pszenica twarda. Jest również obecna w dziedzinach Produkcja rolna, Ryż, pszenica, Produkcja rolna, i Ryż. Ma siedzibę w Gaziantep, Turcja.

 2. AGROSFERA-BM SRL

  Mołdawia

  Firma AGROSFERA-BM SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pszenica twarda. Jest również obecna w dziedzinach Soki jarzynowe, i Soki jarzynowe. Ma siedzibę w Raionul Ungheni, Mołdawia.

 3. ANVAR-COM SRL

  Mołdawia

  Firma ANVAR-COM SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pszenica twarda. Jest również obecna w dziedzinach kukurydza, i Groch zwyczajny. Ma siedzibę w Balti, Mołdawia.

 4. AGROTERRA-IMPEX SRL

  Mołdawia

  Firma AGROTERRA-IMPEX SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pszenica twarda. Jest również obecna w dziedzinach jęczmień, kukurydza, i Groch zwyczajny. Ma siedzibę w Bascalia Raionul Basarabeasca, Mołdawia.

 5. UNIDESCAL LTD

  Ukraina

  Firma UNIDESCAL LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pszenica twarda. Ma siedzibę w Odessa, Ukraina.

 6. INTERAGROINVEST SA

  Mołdawia

  Firma INTERAGROINVEST SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pszenica twarda. Jest również obecna w dziedzinach zlewy, i buraki cukrowe. Ma siedzibę w Chisinau, Mołdawia.

 7. IVALAGA COM SRL

  Mołdawia

  Firma IVALAGA COM SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pszenica twarda. Jest również obecna w dziedzinach jęczmień. Ma siedzibę w Balti, Mołdawia.

 8. TOV AMBER

  Ukraina

  Firma TOV AMBER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pszenica twarda. Ma siedzibę w Kapitanovka, Ukraina.

 1. FLEX GRUP VE DIS TICARET

  Turcja

  Firma FLEX GRUP VE DIS TICARET, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pszenica twarda. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. SINIRLI SORUMLU BOGAZLIYAN VE ÇEVRE KOYLERI TARIMSAL KALKINMA KOOPERATIFI

  Turcja

  Firma SINIRLI SORUMLU BOGAZLIYAN VE ÇEVRE KOYLERI TARIMSAL KALKINMA KOOPERATIFI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pszenica twarda. Jest również obecna w dziedzinach makaron i ciecierzyca pospolita. Ma siedzibę w Yozgat, Turcja.

 3. GATTARI SANTE

  Włochy

 4. RATTI ORSOLA DI FABRIS C.

  Włochy

 5. TREVICER S.A.S. DI BARBISAN FERRUCCIO & C.

  Włochy

 6. MALFATTO GUIDO

  Włochy

 7. FULGERI S.R.L.

  Włochy