• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • psy - pokarm

Wyniki dla

Psy - pokarm - Import eksport

 1. KESSLER ZOOLOGIEGROSSHANDEL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma Kessler Zoologiegroßhandel GmbH & Co. jest producentem i hurtownikiem surowców naturalnych w sektorze karmy dla zwierząt domowych. Zdrowie i witalność naszych zwierząt domowych to dla naszej firmy rodzinnej zarówno zadanie, jak i obowiązek. Stosujemy wyłącznie surowce naturalne o gwarantowanym pochodzeniu, co stanowi podstawę naszej jakości. Gwarantujemy wysoką i stałą jakość dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, a także dzięki współpracy bezpośrednio z producentami. Nasze specjalnie suszone surowce naturalne są pozyskiwane na całym świecie dzięki starannym badaniom i stałemu monitorowaniu, a następnie udoskonalane w naszej fabryce za pomocą różnych procesów. Cały zespół tworzy w ten sposób fundament jakości, wspierany przez wysokiej jakości koncepcję HACCP (Hazard Analysis Critical Control Point). Na terenie zakładu o powierzchni 10500 m² zajmujemy się handlem, uszlachetnianiem i produkcją ponad 1000 różnych surowców naturalnych w licznych procesach. Nasi znani klienci krajowi i zagraniczni ufają naszej jakości i uczciwym warunkom. Wszechstronny asortyment produktów obejmuje pokarm dla ryb ozdobnych, pokarm dla ryb stawowych, pokarm dla karpi koi, pokarm dla gryzoni, pokarm dla gadów, pokarm dla koni, pokarm dla ptaków i pokarm dla psów. Nasi klienci otrzymują swoje produkty z jednego źródła - od zaopatrzenia, poprzez rafinację, produkcję i pakowanie. Ponadto mają oni możliwość tworzenia własnych pasz z naszej szerokiej gamy produktów i oznaczania ich "prywatną etykietą".

 2. TROPICAL

  Polska

  Od 45 lat karmy TROPICAL cieszą się dużą popularnością i uznaniem w branży akwarystycznej. Eksportowane są do ponad 80 krajów na całym świecie Nasza oferta: •PRODUKT UZDATNIAJĄCY WODĘ Produkty uzdatniające wodę Tropical zawierają wszystkie niezbędne składniki do uzdatnienia wody w akwarium i dostosowania jej do potrzeb jego mieszkańców. Uzupełnieniem oferty są specjalistyczne sole przydatne podczas transportu i wylęgu. •PRO DEFENCE - POKARMY W LINII PROBIOTYCZNEJ PRO DEFENCE obejmuje pokarmy z probiotykiem przeznaczone do codziennego karmienia ryb. Pokarmy dostępne są w czterech rozmiarach: Rozmiar Mikro, XXS, S i M. •SOFT LINE - INNOWACYJNA KONCEPCJA PRODUKTÓW AKWARYSTYCZNYCH Miękkie granulki, wysoka hydrostabilność, wyjątkowa przyswajalność i bogactwo składników odżywczych - to naprawdę wyjątkowe cechy tej linii produktów akwarystycznych. Polski producent opracował unikalną metodę produkcji miękkich pokarmów ekstrudowanych, które są atrakcyjniejsze dla ryb i łatwiejsze do strawienia. •TROPICAL PREMIUM LINE Linia Premium obejmuje zarówno pokarmy uniwersalne, jak i specjalistyczne, przeznaczone do karmienia ryb o specyficznych wymaganiach żywieniowych. •TROPICAL MARINE POWER Jest to linia pokarmów, środków do uzdatniania wody, soli morskiej przeznaczona dla akwariów morskich. W ofercie Tropical nie mogło zabraknąć specjalistycznych pokarmów dla ozdobnych ryb stawowych dedykowanych dla karpi koi, jesiotrów i innych gatunków.

 3. THE PETFOOD COMPANY B.V.

  Holandia

  Odkryj CHAMP, wyjątkową markę karmy dla psów, która oferuje wysoką jakość w przyjaznej cenie eksportowej. CHAMP jest precyzyjnie zbudowana i spełnia wymagania normy ISO 9001 oraz systemu H.A.C.C.P. W szczególności, nasze receptury są ściśle zgodne ze standardami US NRC i Aafco, co wyraża nasze zaangażowanie w spełnianie najwyższych kryteriów. CHAMP charakteryzuje się doskonałym składem wysokiej jakości białek i tłuszczów, starannie zbilansowanych, aby zepewnić Twojemu psu optymalną mieszankę pokarmu. Zawiera podstawowe witaminy, gwarantując kompletną i zróżnicowaną dietę. Dzięki umiejętnemu połączeniu surowców i procesu wytłaczania, CHAMP osiąga wyjątkowy stopień strawności, torując drogę dla lepszego przyswajania składników odżywczych. Techniki produkcji, z wykorzystaniem wysoko zaawansowanych technologii, stosowane w CHAMP, w połączeniu z selekcją składników, są gwarancją uzyskania cenionych przez psy walorów smakowych. CHAMP jest preferowanym wyborem posiadaczy psów, poszukujących oferty karmy pobudzającej ich psa i dodającej mu wigoru. Oprócz konsumenckich, celem CHAMP są profesjonaliści w różnych dziedziniach, w tym instytucje, takie jak jednostki wojskowe, czy policji. Hodowcy i sieci detaliczne także polegają na niezmiennie wysokiej jakości i niezawodności CHAMP. Champ jest dostępna na codzień w 22 krajach, takich jak Egipt, Arabia Saudyjska, Katar, Kuwejt, Malezja Zapraszamy Cię do odwiedzenia naszej strony internetowej, aby dowiedzieć się więcej na temat CHAMP i jej oferty. CHAMP - WYBÓR PROFESJONALISTÓW

 4. ARGOS

  Grecja

  ARGOS działa w branży karmy dla psów. W naszym asortymencie znajdują się naturalne suszone przysmaki dla psów, a dokładniej przysmaki z naturalnym futrem. Naszym celem jest oferowanie naszym czworonożnym przyjaciołom naturalnych i zdrowych przekąsek, aby promować ich ogólny stan zdrowia. Stosujemy specjalną technikę odwadniania, która pozwala zachować składniki odżywcze mięsa bez zmiany jego naturalnego stanu. Ponadto mamy 20-letnie doświadczenie w obróbce mięsa. Dziś eksportujemy do 7 krajów i jesteśmy obecni w ponad 70 punktach sprzedaży w Grecji.

 5. ZAREA SP Z.O.O

  Polska

  Firma ZAREA SP Z.O.O, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Psy - pokarm. Jest również obecna w dziedzinach krokiety dla zwierząt, cukierki dla psów, kiełbasa dla psa, Karma dietetyczna dla psów, kości dla zwierząt domowych, kości dla żywności, i suche produkty żywnościowe. Ma siedzibę w Oborniki, Polska.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. NUOVA FATTORIA SRL

  Włochy

  Nuova Fattoria SRL produkuje kompletne karmy dla psów i kotów, z certyfikatem „Made in Italy 100%”, na bazie kukurydzy, wieprzowej mączki mięsnej, tłuszczu wieprzowego, witamin i minerałów, które dostarczają zwierzętom wszystkich składników niezbędnych do prawidłowego metabolizmu. „W produkcji wykorzystywana jest technologia selektywnego wytłaczania; produkty są oferowane przede wszystkim pod marką NUOVA FATTORIA. Firma daje klientom do dyspozycji własne know-how i technologie produkcyjne, umożliwiając tworzenie prywatnych marek.

 2. NATURAL GREATNESS

  Hiszpania

  Firma NATURAL GREATNESS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Psy - pokarm. Jest również obecna w dziedzinach producent karmy dla kotów, karma dla zwierząt bez konserwantów, naturalna karma dla zwierząt, holistyczna karma dla zwierząt, hipoalergiczna karma dla zwierząt, producent karmy dla psów, i sucha karma dla zwierząt. Ma siedzibę w Aielo De Malferit, Valencia, Hiszpania.

 3. HAUSMANNS TIERISCHE FEINKOST MANUFAKTUR INH. U. RIEDEL

  Niemcy

  Firma HAUSMANNS TIERISCHE FEINKOST MANUFAKTUR INH. U. RIEDEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Psy - pokarm. Ma siedzibę w Ronnenberg, Niemcy.

 4. NOACK DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma NOACK DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Psy - pokarm. Ma siedzibę w Warendorf, Niemcy.

 5. VITALIZE SAINTHUBERT SAS BOYER

  Francja

  Firma VITALIZE SAINTHUBERT SAS BOYER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Psy - pokarm. Jest również obecna w dziedzinach karmy dla psów, krokiety dla psów, krokiety dla kotów, i krokiety dla zwierząt. Ma siedzibę w Beleymas, Francja.

 1. BIONIC NATURE GMBH

  Niemcy

  Firma BIONIC NATURE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Psy - pokarm. Ma siedzibę w Wehringen, Niemcy.

 2. CHILLAX - EINE MARKE DER CHAIROS AG

  Szwajcaria

  Firma CHILLAX - EINE MARKE DER CHAIROS AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pokarm dla zwierząt domowych. Jest również obecna w dziedzinach Psy - pokarm, konopie, Psy - pokarm, i karma dla koni. Ma siedzibę w Küsnacht, Szwajcaria.

 1. COLONEL GUSTAVE

  Belgia

  Firma COLONEL GUSTAVE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pokarm dla zwierząt domowych. Jest również obecna w dziedzinach Psy - pokarm, Koty - pokarm, krokiety dla zwierząt, krokiety dla psów, krokiety dla kotów, żywność pochodzenia naturalnego dla zwierząt, Psy - pokarm, karma mokra dla kotów, i karma mokra dla psów. Ma siedzibę w Landenne, Belgia.

 2. SDGA CROQUETTES

  Francja

  Firma SDGA CROQUETTES, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pokarm dla zwierząt domowych. Jest również obecna w dziedzinach Psy - pokarm, Koty - pokarm, Psy - pokarm, Koty - pokarm, dog accessory, i żywność pochodzenia naturalnego dla psów. Ma siedzibę w Saint-Genest-Lerpt, Francja.

 3. B2B KAUARTIKEL.COM GMBH

  Niemcy

  Firma B2B KAUARTIKEL.COM GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Psy - pokarm. Jest również obecna w dziedzinach Zwierzęta domowe - artykuły, Zwierzęta domowe - artykuły, i suche produkty żywnościowe. Ma siedzibę w Göhl, Niemcy.

 4. PRIMOFOOD GMBH

  Niemcy

  Firma PRIMOFOOD GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasze dla zwierząt hodowlanych. Jest również obecna w dziedzinach Psy - pokarm, Koty - pokarm, karmy dla zwierząt, Karma i pasze dla zwierząt, integratory dietetyczne dla psów, Psy - pokarm, i Koty - pokarm. Ma siedzibę w Rottenburg, Niemcy.

 5. NACANI GMBH

  Niemcy

  Firma NACANI GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Psy - pokarm. Ma siedzibę w Grafing, Niemcy.

 6. SD-BEKS, LLC

  Rosja

  SD-Becks produkuje pasze dla zwierząt gospodarskich i dla drobiu, biologicznie aktywne dodatki paszowe, wytłaczaną paszę typu all-in-one, a także dodatki paszowe do mieszanek paszowych dla drobiu i wszystkich gatunków zwierząt gospodarskich. W asortymencie produktów firmy znajdują się pasze dla kurczaków ras dwufunkcyjnych, brojlerów i przepiórek; karma dla kaczek i innego ptactwa wodnego; dodatki paszowe dla koni. Wytłaczanie umożliwia zniszczenie ścian komórkowych, zerwanie wiązań chemicznych oraz zmianę fizycznej i molekularnej struktury surowców, aby stworzyć paszę dla zwierząt bardziej użyteczną, pożywną i łatwiejszą do strawienia. Wszystkie nasze produkty są wolne od stymulatorów wzrostu i antybiotyków. Pasze dla zwierząt wytwarzane przez SD-Becks są oparte na nauce, ponieważ firma ściśle współpracuje z Państwową Akademią Rolniczą w Kuzbasie w zakresie rozwoju naukowego i wdrażania zaawansowanych technologii w przemyśle paszowym. SD-Becks wykorzystuje odpowiednio dostosowane oprogramowanie do tworzenia precyzyjnie formułowanych pasz dla zwierząt.

 7. XAVER SCHEULE GMBH

  Niemcy

  Xaver Scheule GmbH ma siedzibę w Kirchheim w sercu pięknego Unterallgäus. Od ponad 90 lat zajmujemy się tworzeniem i produkcją karm na najwyższym poziomie dla zwierząt użytkowych oraz również koni. Nasze roczne obroty przekraczają 10 milionów, zatrudniamy ponad 50 pracowników, co sprawia, że jesteśmy jednym z bardziej znanych średnich przedsiębiorstw w regionie.

 8. GAHERPROGA SL

  Hiszpania

 1. DFC PET IC VE DIS TIC.LTD.STI.

  Turcja

 2. CROQUETTES SERVICE

  Francja

 3. FITMIN

  Republika Czeska

 4. GOUT DE CANARD LTD

  Bułgaria

 5. ARMITAGE PET CARE

  Zjednoczone Królestwo

 6. CHEMI - VIT S.R.L.

  Włochy

 7. HOURAL'S FOOD

  Francja

 8. TUTIENDADEANIMALES.COM

  Hiszpania

 9. OZIDEAL AHMET AYRANCI

  Turcja

 10. SFS PET FOOD

  Turcja

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo