• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przyrządy pomiarowe i nastawcze temperatury

Wyniki dla

Przyrządy pomiarowe i nastawcze temperatury - Import eksport

 1. DELTA T GESELLSCHAFT FÜR MEDIZINTECHNIK MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Delta T opracowuje i produkuje rozwiązania transportowe dla produktów wrażliwych na temperaturę w sektorze „nauk przyrodnicznych”. Nasze specjalne elementy regulujące temperaturę oraz izolowane pojemniki i worki umożliwiają transport w stałej temperaturze do 120 godzin. Firma Delta T została założona w 2000 roku i ma siedzibę w Fernwaldzie. Naszymi klientami są zarówno osoby indywidualne oraz - służby krwiodawstwa kupujący pudełka izolacyjne i baterie do swoich worków, pojemników, probówek do krwi czy osocza - producenci farmaceutyczni, hurtownicy montujący odpowiednie opakowania izolacyjne na leki i próbki z naszych systemów - laboratoria, apteki i drobni dystrybutorzy podróżujący z pojemnikami lub torbami izolacyjnymi delta T.

  Witryna www Open In New icon
 2. ESOLVE-SDC

  Francja

  Verified by europages badge

  Od 2019 roku, ESOLVE-SDC jest niezależnym dystrybutorem, specjalizującym się w urządzeniach klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, grzewczych i hydraulicznych w Europie i na eksport (Afryka oraz departamenty i terytoria zamorskie). Od 2019 roku, dobieramy najlepszych dostawców i produkty aby wyjść naprzeciw potrzebom naszych klientów profesjonalnych. Nasze usługi: Doradztwo techniczne przed sprzedażą, Pomoc przy uruchomieniu, Serwis posprzedażny, Serwis części zamiennych, Szkolenia we współpracy z producentami. Nasze produkty: Urządzenia Klimatyzacyjne Wentylacyjne Hydrauliczne do Regulacji Akcesoria. Znajdziesz u nas wszystkie produkty konieczne do realizacji Twoich prac z zakresu klimatyzacji, ogrzewania i uzdatniania powietrza, włącznie z urządzeniami peryferyjnymi. Oferujemy usługi na życzenie, reaktywność i doskonałą realizację projektów naszych klientów (Biura projektów, instalatorzy, inwestorzy). Pomagamy naszym klientom i potencjalnym klientom w poszukiwaniu rozwiązań techniczno-ekonomicznych. Nieustannie pracujemy nad selekcją dystrybuowanych przez nas licznych marek i produktów, a także nad efektywnością naszych zakupów, aby nasi klienci mogli korzystać z najatrakcyjniejszych cen. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami celem uzyskania dodatkowych informacji!

  Witryna www Open In New icon
 3. EUROLINIA

  Białoruś

  Verified by europages badge

  Eurolinia, część grupy firm Nomacon-Eurolinia, która powstała w 1993, projektuje i produkuje wszelkiego rodzaju promienniki podczerwieni, systemy i urządzenia do ogrzewania przemysłowego i domowego. Asortyment produktów Eurolinia obejmuje między innymi przemysłowe tunelowe piece na podczerwień przeznaczone do zastosowań wymagających szybkiego i precyzyjnego ogrzewania; sprzęt i narzędzia do pomiaru i kontroli temperatury; grzałki silikonowe, wstęgowe, mikatermiczne i ceramiczne. Firma świadczy usługi i dzieli się swoją wiedzą fachową z klientami na całym świecie. Zakłady produkcyjne firmy posiadają certyfikaty ISO 9001, CE i zapewniają realizację projektów o wysokim stopniu lokalizacji. Produkty Eurolinia są eksportowane do 47 krajów na całym świecie, a klienci z coraz większej liczby krajów interesują się produktami i rozwojem firmy. Firma poszukuje agentów na całym świecie! MYŚL. WPROWADZAJ INNOWACJE. PODCZERWIEŃ.

  Witryna www Open In New icon
 4. HYB D.O.O.

  Słowenia

  Verified by europages badge

  Posiadamy pięćdziesięcioletnie, powszechnie uznane doświadczenie w produkcji obwodów hybrydowych grubowarstwowych, czujników ciśnienia, produktów wykonanych na indywidualne życzenie klienta i urządzeń medycznychZapewniamy pełen zakres usług, obejmujący procesy od opracowania do produkcji seryjnej po wytwarzanie wyrobów na specjalne zamówienie, zgodnie z potrzebami naszych klientów. Technologia hybrydowa, stosowana w procesach produkcyjnych HYB, łączy różne technologie celem wytwarzania wysokiej jakości i mocy czujników ciśnienia. Oferujemy dostosowane do potrzeb rozwiązania, od niewielkich modyfikacji standardowych produktów pod marką hybysens® po opracowanie całkowicie nowych czujników ciśnienia, zgodnie z życzeniami klienta. Program medyczny jest wynikiem długofalowego rozwoju i wieloletniego doświadczenia w produkcji czujników ciśnienia. Najbardziej rozbudowane są program pomiaru ciśnienia krwi metodą inwazyjną, opatrzoną znakiem towarowym hybymed®, a także autonomiczne komponenty, dostępne także dla innych urządzeń. Certyfikowany i wprowadzony system zarządzania jakością ISO 13485 oraz własna produkcja w pomieszczeniu typu clean room (Klasa 8 według ISO 14644-1) gwarantują wysoką i niezmienną jakość naszych produktów. Wszystkie wyroby hybymed® są opatrzone certyfikatem CE. Działalność przedsiębiorstwa spełnia standardy jakości ISO 9001, ISO 13485 i ISO 14001 a także wymagania przepisów medycznych. Przedstawiamy nasze nowatorskie rozwiązania społeczeństwu. Jako laureaci wielu nagród, jesteśmy dumni z bycia w czołówce najbardziej nowatorskich słoweńskich firm.

  Witryna www Open In New icon
 5. FIEGE ELECTRONIC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Fiege - technologia sterowania gorącymi kanałami: To polaczenie wyjątkowego talentu i zaangażowania. Z jednej strony chodzi o zadowolenie naszych klientów - a z drugiej o precyzyjną kontrolę temperatury w technologii sterowania gorącym kanałem. Oba wymagają wysokiego stopnia profesjonalizmu, solidnego doświadczenia i determinacji, by zawsze wypadać lepiej niż inni. Urządzenia kontrolne - wysokiej klasy serwis, jakość, osobisty kontakt z partnerami, indywidualna produkcja i innowacyjna technologia - wszystko pod jednym dachem, gdzie każdy uczestnik procesu ponosi odpowiedzialność za wykonywane zadania. Nasze sterowniki do gorących kanałów można znaleźć wszędzie tam, gdzie kształtuje się tworzywa sztuczne: Motoryzacja, medycyna, opakowania, elektryka, gospodarstwo domowe, systemy zamknięć itp. Mówisz nam, czego potrzebujesz - my mamy odpowiedni sterownik, niezależnie od producenta gorących kanałów, dla wszystkich materiałów i stopni trudności. Od pierwszego kontaktu telefonicznego odczujesz, że Fiege electronic to 25 lat wiedzy fachowej i konsekwentnego rozwoju produktów w technice sterowania gorącymi kanałami. Co nas wyróżnia na tle konkurencji? Nasze zaangażowanie, rzetelność i krótki czas reakcji na Twoje zapytanie. Ponieważ dbałość o klienta traktujemy bardzo osobiście. Nawet jeśli nasze techniczne spojrzenie jest zawsze skierowane ku przyszłości - tutaj lubimy pozostać „oldschoolowi”: telefoniczne pętle oczekiwania i roboty call center to dla nas obce słowa. Zawsze rozmawiasz osobiście z kompetentnym doradcą.

  Witryna www Open In New icon
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MELUTEC METROLOGY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Nasze laboratorium kalibracji jest akredytowane pod numerem D-K-15048-01-00 zgodnie z normą DIN EN ISO/IEC 17025 przez Deutsche Akkreditierungsstelle GmbH DAkkS w zakresie pomiarów zmian wymiarowych, momentu obrotowego, temperatury, wilgotności względnej i ciężaru. Jako laboratorium kalibracji akredytowane przez DAkkS spełniamy wszystkie krajowe i międzynarodowe normy bezpieczeństwa. Chcemy nie tylko zadowalać naszych klientów, ale także inspirować. Do momentu powstania firmy w 1991 roku nieustannie z każdym dniem rozwijamy nasze usługi i zwiększamy ich asortyment w naszej dziedzinie działalności, opierając się na bogatym doświadczeniu w technice kalibracji. Klienci w Niemczech i na całym świecie korzystają z naszej wiedzy fachowej, elastyczności i solidności. Wyrób sobie własny obraz Melutec Metrology i przekonaj się o naszych kompetencjach, elastyczności i innowacyjności, wyróżniających nas od konkurencji.

  Witryna www Open In New icon
 2. CIDIEMME SNC

  Włochy

  Verified by europages badge

  CIDIEMME to młoda i dynamiczna firma rzemieślnicza, działająca w branży automatycznej regulacji systemów grzewczych i klimatyzacji, a także elementów do kotłów, posiadająca kontakty handlowe na całym świecie. Jakość części, niezawodność i wszechstronność sprawiają, że firma CIDIEMME jest wybierana przez renomowane firmy z branży, zarówno włoskie jak i zagraniczne, jako główny partner, co potwierdza profesjonalizm wykonywanej pracy.

  Witryna www Open In New icon
 3. FLUKE PROCESS INSTRUMENTS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  FLUKE Process Instruments łączy w sobie renomowane marki Raytek, Ircon i DATAPAQ. Producent oferuje przemysłowe pirometry wysokiej precyzji, systemy termowizyjne w podczerwieni oraz systemy rejestracji danych.

  Witryna www Open In New icon
 4. DELTAFLUID

  Francja

  Verified by europages badge
 5. THERMA THERMOFÜHLER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 1. PROTHERM WÄRMESCHUTZ GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 2. BMC SOLUTIONS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 3. TEMTECH EUROPA TEMPERATUR-TECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 4. INFRA RODON SRL

  Włochy

  Verified by europages badge
 5. ROTH + CO. AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge
 6. IBV INGENIEURBÜRO VANBELLE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 7. GRUBE GROUP

  Niemcy

  Verified by europages badge
 8. THERMIK GERÄTEBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 9. RECKMANN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 10. ANDERSON-NEGELE NEGELE MESSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 1. TOP INDUSTRIE

  Francja

  Producent autoklawów, komór i zaworów wysokociśnieniowych, pomp wysokiego ciśnienia, pomp strzykawkowych, komór trójosiowych przepuszczalnych. Top Industrie od 30 lat zajmuje się konstrukcją autoklawów wysokociśnieniowych, proponuje gamę obejmującą autoklawy skręcane, kołnierzowe, do katalizy, reaktory ciśnieniowe, zawory i złącza wysokiego ciśnienia. Top Industrie produkuje także pompy wysokociśnieniowe, precyzyjne pompy strzykawkowe. Top Industrie wykonuje autoklawy do syntezy hydrotermalnej, autoklawy ze szkła, z C276, autoklawy śrubowane, bomby do demineralizacji, komory wziernikowe. Top Industrie projektuje części mechaniczne takie jak automaty kontrolne do kompletnych urządzeń jak komory równowagi faz (vapor liquid equiliblium VLE), komory PVT, sterowniki wychwytywania CO2, autoklawy do katalizy, uwadniania, syntezy hydrotermalnej, komory trójosiowe i przepuszczalności.

 2. JULABO GMBH

  Niemcy

  JULABO jest jednym z wiodących światowych producentów precyzyjnych urządzeń do regulacji temperatury dla badań, nauki i przemysłu. Nasz asortyment obejmuje innowacyjne rozwiązania dla niemal wszystkich zastosowań w zakresie temperatury od -95 do +400°C. Produkty: termostaty zanurzeniowe, cyrkulacyjne, termostaty do chłodzenia i zamrażania, dynamiczne systemy regulacji temperatury, termostaty do wysokich temperatur, chłodnice cyrkulacyjne, zanurzeniowe i przepływowe, łaźnie wodne, łaźnie wodne z mieszadłami, laboratoryjne regulatory temperatury, chłodnice przemysłowe, termostaty kalibracyjne, termostaty Visco, automatyzacja laboratorium, oprogramowanie i akcesoria

 3. HITIN SP. Z O.O.

  Polska

  Firma Hitin Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie projektowania, montażu i uruchamiania układów sterowania maszyn i urządzeń oraz systemów automatyki wraz z ich serwisem. Jesteśmy producentem zabezpieczeń termicznych RTT do transformatorów i silników oraz pieców indukcyjnych do wytopu żeliwa, brązu itd. Zajmujemy się m.in.: -automatyką przemysłową, - naprawą elektroniki przemysłowej (falowniki, sterowniki, regulatory, generatory, zasilacze, napędy itp), -projektowaniem układów sterowania i automatyki przemysłowej, -programowaniem sterowników PLC, paneli HMI, wizualizacji SCADA, -prefabrykacją szaf sterowniczych w oparciu o dokumentację własną lub klienta, -serwisem i remontami maszyn i urządzeń elektrycznych, -usuwaniem awarii maszyn przemysłowych, -modernizacją maszyn i układów sterowania, -naprawą transformatorów suchych łącznie z nawijaniem nowych uzwojeń np. 400kVA/6kV/500V, -wykonawstwem prostych konstrukcji mechanicznych, dorabianiem elementów do maszyn i urządzeń (spawanie MIG, TIG, dysponujemy wypalarką plazmową, tokarką i frezarką CNC), - naprawą elektroniki przemysłowej (falowniki, sterowniki, regulatory, generatory, zasilacze, napędy itp). Współpracujemy ściśle z kilkoma producentami różnego rodzaju przenośników co pozwala nam oferować kompleksowe systemy transportu wewnętrznego wraz z ich pełnym serwisem. Firma Hitin świadczy również kompleksowe usługi w zakresie serwisu i napraw elektroniki przemysłowej, układów automatyki przemysłowej, maszyn itp.

 4. BALCIK ISI ELEMANLARI SANAYI TICARET AS

  Turcja

  BALCIK Heating Element Technologies, który powstał w Ankarze, w Turcji pod koniec lat pięćdziesiątych, to jeden z pionierów i bardzo znany producent rurowatych, osłanianych elementów grzewczych do gotowania, podgrzewania powietrza, prania oraz do zastosowań związanych z podgrzewaniem wody oraz termostatów na podstawce. W ostatnim okresie, BALCIK dużo działał w dziedzinie produkcji termostatów, wytwarzając termostaty na podstawce do podgrzewaczy na wodę - bojlerów.

 5. CD AUTOMATION UK LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CD Automation UK Ltd została założona w 1987 r. z jasną strategią stania się wiodącym dostawcą i producentem wysokiej jakości produktów w dziedzinie automatyki przemysłowej na rynku europejskim. Regulatory mocy CD Automation są zdolne do przełączania różnych obciążeń od 1 do 3 fazowych, w zakresie od 3 A do 2700 A. Nasze tyrystory są odpowiednie do zasilania urządzeń przemysłowych nagrzewanych elektrycznie, takich jak suszarki, piece, paleniska, a także szeroki wachlarz innych urządzeń.

 6. S PRODUCTS B.V.

  Holandia

  Producent: 2-przewodowe przetworniki (główka lub szyna), 4-przewodowe przetworniki, mikroprocesor przetworniki temperatury i wskaźniki. Sprzęt projektowany na zamówienie. Płytki obwodu drukowanego. Kabel termoelementu z izolacją mineralną.

 7. JRI

  Francja

  Systemy spójności pomiarów & produktów. Rozwiązania w zakresie spójności pomiarów opracowane przez JRI umożliwiają kontrolę różnych parametrów: temperatury, wilgotności, ciśnienia, poziomu, CO2.

 8. METRICS GMBH

  Niemcy

 9. MEASUREMENT COMPUTING GMBH

  Niemcy

 10. THERMOZYKLUS

  Francja

Filtry

Wyniki dla

Przyrządy pomiarowe i nastawcze temperatury - Import eksport

Liczba wyników

2972 przedsiębiorstwa