• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przyczepy i skrzynie ładunkowe do pojazdów przemysłowych

Wyniki dla

Przyczepy i skrzynie ładunkowe do pojazdów przemysłowych - Import eksport

 1. TRUCK1 SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Truck1 to globalny rynek sprzedaży i kupna używanych pojazdów użytkowych i specjalnych, na którym można znaleźć ponad 450 marek używanych samochodów ciężarowych, pojazdów użytkowych, ciężkich pojazdów budowlanych, sprzętu rolniczego i części, w tym takich marek jak Volvo, Mercedes-Benz, MAN, Schmitz Cargobull. Na stronie truck1.eu dostępnej w 34 językach, można znaleźć ponad 300 000 pozycji wyposażenia i pojazdów, w tym ciągniki siodłowe, samochody dostawcze, samochody kempingowe, wywrotki, osprzęt do pojazdów specjalnych, nadwozia wymienne itp.

 2. STEELPRESS SP. Z O.O.

  Polska

  Firma Steelpress Sp. z o. o. powstała w 1967r. i od tego czasu nieprzerwanie się rozwija. Jest jednym z europejskich liderów w produkcji części i akcesoriów do przyczep. Oferuje głowice zaczepowe, okucia do burt oraz osie niehamowane. Jej produkty, sygnowane zarówno należącym do firmy logo SPP, jak i nadawanymi na specjalne zamówienie logotypami wiodących producentów przyczep, obecne są w ponad 30 krajach świata. Wyroby produkowane są w Polsce, w Luboniu koło Poznania, a park maszynowy firmy jest stale rozbudowywany i unowocześniany. Dzięki połączeniu najnowszych technologii z bogatym doświadczeniem oraz autorskimi pomysłami konstruktorów tworzymy produkty najwyższej jakości, które są regularnie testowane w laboratorium wewnętrznym firmy, jak i przez instytucje zewnętrzne. O odpowiedni standard wyrobów dbamy na każdym etapie ich drogi do klienta: od projektowania poprzez wykonanie aż po proces sprzedaży. Jednym z założeń firmy jest elastyczność działania – wyrób może być dostosowany do indywidualnych oczekiwań odbiorcy. Jesteśmy też otwarci na wspólne prace projektowe z klientem oraz wszelkie konsultacje wykonawcze. Całościowy system zarządzania firmy potwierdzony jest certyfikatem ISO 9001: 2008.

 3. MC BASCULANTES

  Portugalia

  Od 2004 r. produkujemy wszelkiego rodzaju nadwozia wywrotne metalowe i nadwozia drewniane do pojazdów towarowych lekkich i ciężarowych. Nasza działalność zdywersyfikowała się i obejmuje aktualnie także kupno, sprzedaż, montaż i legalizację dźwigów żurawi dla przemysłu, leśnictwa i złomowisk. Jesteśmy poszukiwanym partnerem w zakresie sprzedaży i wymiany pojazdów, które oddajemy do dyspozycji naszych klientów. Dobrą renomą cieszą się także nasze systemy hydrauliczne.

 4. PTHU RATON

  Polska

  Firma Raton zajmuje się głównie produkcją zabudów do samochodów użytkowych. Wykonujemy zabudowy do praktycznie wszystkich marek pojazdów. Wszystkie etapy produkcji odbywają się w naszej firmie od obróbki elementów aż po gotowy produkt dzięki czemu mamy kontrolę nad całym procesem produkcyjnym co pozwala nam zapewnić najwyższą jakość dostarczanych przez nas zabudów i innych elementów.

 5. ÖZ FRIGO OTOMOTIV KAROSER VE IZOLASYON SAN.TIC.LTD.STI.

  Turcja

  Firma ÖZ FRIGO OTOMOTIV KAROSER VE IZOLASYON SAN.TIC.LTD.STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyczepy i skrzynie ładunkowe do pojazdów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach półpiętra. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BRF TRAILER LTD

  Turcja

  Firma BRF TRAILER LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyczepy i skrzynie ładunkowe do pojazdów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach produkcja własna, przyczepa, i naczepy. Ma siedzibę w Antakya, Turcja.

 2. SINAN TANKER TRAILER

  Turcja

  Firma SINAN TANKER TRAILER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyczepy i skrzynie ładunkowe do pojazdów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Samochody - cysterny, Naczepy do samochodów ciężarowych, przyczepy do pojazdów przemysłowych i firmowych, ciężarówki z przyczepą do transportu cementu, Samochody - cysterny, i Naczepy do samochodów ciężarowych. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 3. ALURA TRAILER

  Turcja

  Firma ALURA TRAILER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyczepy i skrzynie ładunkowe do pojazdów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach przyczepa, i truck. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 4. NORDWEST FAHRZEUGMANUFAKTUR GMBH

  Niemcy

  Firma NORDWEST FAHRZEUGMANUFAKTUR GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Samochody przystosowane do objazdowej sprzedaży towarów. Jest również obecna w dziedzinach Przyczepy i skrzynie ładunkowe do pojazdów przemysłowych, i Przyczepy i skrzynie ładunkowe do pojazdów przemysłowych. Ma siedzibę w Rotenburg, Niemcy.

 5. CGAG CARROSSERIE GRENCHEN AG

  Szwajcaria

  Firma CGAG CARROSSERIE GRENCHEN AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przyczepy i skrzynie ładunkowe do pojazdów przemysłowych. Ma siedzibę w Grenchen, Szwajcaria.

 1. VERTRA TRAILER

  Turcja

  Firma VERTRA TRAILER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciągniki do naczep i naczepy. Jest również obecna w dziedzinach Przyczepy cysternowe, Przyczepy i skrzynie ładunkowe do pojazdów przemysłowych, naczepy, Przyczepy cysternowe, Przyczepy i skrzynie ładunkowe do pojazdów przemysłowych, i przyczepy rolnicze. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 2. ESCHLER FAHRZEUGBAU AG

  Szwajcaria

  Firma ESCHLER FAHRZEUGBAU AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyczepy i skrzynie ładunkowe do pojazdów przemysłowych. Ma siedzibę w Bronschhofen, Szwajcaria.

 1. BUDDY STAR GMBH

  Niemcy

  Firma BUDDY STAR GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyczepy do pojazdów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Przyczepy i skrzynie ładunkowe do pojazdów przemysłowych, Samochody przystosowane do objazdowej sprzedaży towarów, Przyczepy i skrzynie ładunkowe do pojazdów przemysłowych, przyczepy samochodowe, przyczepa, i Samochody przystosowane do objazdowej sprzedaży towarów. Ma siedzibę w Freiburg, Niemcy.

 2. PANEELTEC GMBH

  Niemcy

  Firma PANEELTEC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyczepy i skrzynie ładunkowe do pojazdów przemysłowych. Ma siedzibę w Schleusingen, Niemcy.

 3. EVERLAST

  Ukraina

  Firma EVERLAST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyczepy i skrzynie ładunkowe do pojazdów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach ciężarówki-cysterny, cysterny żywnościowe, i stainless steel cisterns. Ma siedzibę w Odessa, Ukraina.

 4. YALÇIN DORSE

  Turcja

  Firma YALÇIN DORSE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyczepy i skrzynie ładunkowe do pojazdów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach przyczepa, i tipper bodies. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. HIAB HIRE SCOTLAND LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HIAB HIRE SCOTLAND LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przyczepy i skrzynie ładunkowe do pojazdów przemysłowych. Ma siedzibę w Linlithgow, Zjednoczone Królestwo.

 6. LENZ ANHÄNGER-CENTER GMBH

  Niemcy

  Firma LENZ ANHÄNGER-CENTER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przyczepy i skrzynie ładunkowe do pojazdów przemysłowych. Ma siedzibę w Böblingen, Niemcy.

 7. HÜSEYIN KOÇ OTOMOTIV LTD. ŞTI.

  Turcja

  Firma HÜSEYIN KOÇ OTOMOTIV LTD. ŞTI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Części zamienne do samochodów ciężarowych i przyczep. Jest również obecna w dziedzinach Przyczepy niskopokładowe do przewozu maszyn i pojazdów, Przyczepy i skrzynie ładunkowe do pojazdów przemysłowych, przyczepa, Przyczepy niskopokładowe do przewozu maszyn i pojazdów, i Przyczepy i skrzynie ładunkowe do pojazdów przemysłowych. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 8. INVEPE - INDUSTRIA DE VEICULOS PESADOS, S.A.

  Portugalia

  Firma INVEPE - INDUSTRIA DE VEICULOS PESADOS, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyczepy i skrzynie ładunkowe do pojazdów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Naczepy do samochodów ciężarowych, Używane pojazdy, Naczepy do samochodów ciężarowych, Używane pojazdy, i sprzedaż samochodów przemysłowych. Ma siedzibę w Rio Maior, Portugalia.

 1. SIEVERSDORFER L-MASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Firma SIEVERSDORFER L-MASCHINEN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Przyczepy i skrzynie ładunkowe do pojazdów przemysłowych, przyczepy rolnicze, Maszyny UŻYWANE, i Przyczepy i skrzynie ładunkowe do pojazdów przemysłowych. Ma siedzibę w Sieversdorf-Hohenofen, Niemcy.

 2. LOHR INDUSTRIE

  Francja

  Firma LOHR INDUSTRIE, roku i działającą w sektorze Naczepy do samochodów ciężarowych. Jest również obecna w dziedzinach Przyczepy i skrzynie ładunkowe do pojazdów przemysłowych, Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego, Tramwaje - tabor i wyposażenie, Przyczepy i skrzynie ładunkowe do pojazdów przemysłowych, Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego, i Tramwaje - tabor i wyposażenie. Ma siedzibę w Hangenbieten, Francja.

 3. KLEYN TRUCKS

  Holandia

  Firma KLEYN TRUCKS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wózki ręczne i wózki dwukołowe. Jest również obecna w dziedzinach Samochody ciężarowe używane, Ciągniki, Przyczepy i skrzynie ładunkowe do pojazdów przemysłowych, Samochody ciężarowe używane, Ciągniki, ciężarówki używane, i Przyczepy i skrzynie ładunkowe do pojazdów przemysłowych. Ma siedzibę w Vuren, Holandia.

 4. STIC EQUIPEMENTS

  Francja

  Firma STIC EQUIPEMENTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyczepy i skrzynie ładunkowe do pojazdów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Kubły do wywrotek i chwytaki, Meble biurowe, Kubły do wywrotek i chwytaki, Meble biurowe, i kontenery. Ma siedzibę w Oullins, Francja.

 5. BUMER MAKINA

  Turcja

  Firma BUMER MAKINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyczepy i skrzynie ładunkowe do pojazdów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach kontenery o zdejmowanych kółkach do przechowywania. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 6. JPM BENNES

  Francja

  Firma JPM BENNES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karoserie pojazdów - konstrukcja. Jest również obecna w dziedzinach Przyczepy i skrzynie ładunkowe do pojazdów przemysłowych, Przyczepy i skrzynie ładunkowe do pojazdów przemysłowych, i Nadwozia wywrotne do pojazdów towarowych. Ma siedzibę w Naucelle, Francja.

 7. JOLUSO - INVEPE

  Portugalia

  Firma JOLUSO - INVEPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyczepy i skrzynie ładunkowe do pojazdów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach naczepy, i transport drogowy towarów. Ma siedzibę w Rio Maior, Portugalia.

 8. RENAULT TRUCKS

  Francja

  Firma RENAULT TRUCKS, roku i działającą w sektorze Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Przyczepy i skrzynie ładunkowe do pojazdów przemysłowych, Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze, Używane pojazdy, Samochody półciężarowe używane, Przyczepy i skrzynie ładunkowe do pojazdów przemysłowych, Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze, Używane pojazdy, i Samochody półciężarowe używane. Ma siedzibę w Saint-Priest Cedex, Francja.

 9. SA ETABLISSEMENTS DANGREVILLE

  Francja

  Firma SA ETABLISSEMENTS DANGREVILLE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciągniki i przyczepy rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach Przyczepy i skrzynie ładunkowe do pojazdów przemysłowych, Przyczepy i skrzynie ładunkowe do pojazdów przemysłowych, i rozścielacze. Ma siedzibę w Caulieres, Francja.

 10. GIRKE FAHRZEUG- UND STAHLBAU GMBH

  Niemcy

  Firma GIRKE FAHRZEUG- UND STAHLBAU GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Maszynownie (kabiny) żurawi i suwnic pomostowych. Jest również obecna w dziedzinach Samochody ciężarowe, Przyczepy i skrzynie ładunkowe do pojazdów przemysłowych, Przyczepy do pojazdów przemysłowych, Kubły do wywrotek i chwytaki, Samochody ciężarowe, Przyczepy i skrzynie ładunkowe do pojazdów przemysłowych, Przyczepy do pojazdów przemysłowych, i Kubły do wywrotek i chwytaki. Ma siedzibę w Bochum, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Przyczepy i skrzynie ładunkowe do pojazdów przemysłowych - Import eksport

Liczba wyników

938 Przedsiębiorstwa