• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przyczepy cysternowe

Wyniki dla

Przyczepy cysternowe - Import eksport

 1. LONGO EUROSERVICE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma LONGO EUROSERVICE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Przyczepy cysternowe, ciężarówka z przyczepą, przyczepy do pojazdów przemysłowych i firmowych, i Przyczepy cysternowe. Ma siedzibę w Conversano, Włochy.

 2. LENKOMTECH

  Rosja

  Lenkomtech działa na rynku maszyn komunalnych od 2009 roku produkując, sprzedając i dostarczając specjalne pojazdy i urządzenia, takie jak maszyny rolnicze, sprzęt użytkowy i części zamienne. W naszym katalogu znajdziesz ponad 1000 pojazdów specjalnych i jednostek: przyczepy rolnicze, cysterny paliwowe, zbiorniki do nawozów i zbiorniki na gnojowicę, maszyny do rozprowadzania płynnych nawozów organicznych i opryskiwacze, urządzenia do mycia, maszyny i sprzęt do odpadów specjalnych, maszyny i sprzęt do produkcji gnojowicy i nawozów, sprzęt do produkcji nawozów, urządzenia do przygotowywania gleby oraz sprzęt i części zamienne. Jesteśmy bezpośrednimi producentami. Możemy dostarczyć Ci jednostki do podwozi GAZ, UAZ, KAMAZ, MAZ, a także ciągniki drogowe i pojazdy użytkowe. Produkujemy części zamienne i urządzenia do sprzętu japońskiego i włoskiego. Posiadamy specjalną linię lakierniczą do naszych produktów oraz stanowiska kontroli technicznej. Pozwala to nam wykonywać duże zamówienia zgodnie z indywidualnymi projektami.

 3. COMPOZZI

  Ukraina

  Firma COMPOZZI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyczepy cysternowe. Jest również obecna w dziedzinach cysterny i zbiorniki z tworzyw sztucznych, zbiorniki z materiałów kompozytowych, i przewody kompozytowe. Ma siedzibę w Kharkov, Ukraina.

 4. MAS TRAILER TANKER

  Turcja

  Firma MAS TRAILER TANKER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyczepy cysternowe. Jest również obecna w dziedzinach przyczepa, i zbiorniki na węglowodory. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 5. CANGÜLLER TREYLER

  Turcja

  Firma CANGÜLLER TREYLER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyczepy cysternowe. Jest również obecna w dziedzinach Wywrotki, Wywrotki, i przyczepa. Ma siedzibę w Karabük, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. VERTRA TRAILER

  Turcja

  Firma VERTRA TRAILER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciągniki do naczep i naczepy. Jest również obecna w dziedzinach Przyczepy cysternowe, Przyczepy i skrzynie ładunkowe do pojazdów przemysłowych, naczepy, Przyczepy cysternowe, Przyczepy i skrzynie ładunkowe do pojazdów przemysłowych, i przyczepy rolnicze. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 2. MEZGIT PTO HIDROLIK POMPA VE YEDEK PARCA SAN TIC LTD STI

  Turcja

  Firma MEZGIT PTO HIDROLIK POMPA VE YEDEK PARCA SAN TIC LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy hydrauliczne. Jest również obecna w dziedzinach Przyczepy cysternowe, i Przyczepy cysternowe. Ma siedzibę w Kemalpaşa, Turcja.

 3. TECIMER LTD

  Turcja

  Firma TECIMER LTD, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Przyczepy cysternowe. Jest również obecna w dziedzinach zbiornik na wodę zdatną do picia, i instalacje uzdatniania wody. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 4. VUR-MAK VURUSKAN MAK SAN TIC A.S.

  Turcja

  Firma VUR-MAK VURUSKAN MAK SAN TIC A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Beton - maszyny i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Przyczepy cysternowe, betonownie, Przyczepy cysternowe, betoniarnie mobilne, i ramiona zgarniające do betoniarek. Ma siedzibę w Mersin, Turcja.

 5. NPF MIDAS LTD.

  Ukraina

  Firma NPF MIDAS LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Naczepy do samochodów ciężarowych. Jest również obecna w dziedzinach Przyczepy cysternowe, Przyczepy cysternowe, ciągniki drogowe, Produkcja zbiorników i cystern, i ciężarówki-cysterny. Ma siedzibę w Kharkov, Ukraina.

 1. O.ME.P.S. SILOTRAILERS

  Włochy

  Firma O.ME.P.S. SILOTRAILERS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyczepy cysternowe. Jest również obecna w dziedzinach tippers. Ma siedzibę w Battipaglia, Włochy.

 2. ALTINORDU PAZARLAMA ITHALAT IHRACAT LTD. STI.

  Turcja

  Firma ALTINORDU PAZARLAMA ITHALAT IHRACAT LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyczepy cysternowe. Jest również obecna w dziedzinach transport towarów niebezpiecznych, i podwozia do naczep. Ma siedzibę w Kazan/ Ankara, Turcja.

 1. GEBROEDERS CLAEYS EN ZONEN

  Belgia

  Firma GEBROEDERS CLAEYS EN ZONEN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rolnictwo - urządzenia rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach Przyczepy cysternowe, maszyny do robót ziemnych, przyczepy do transportu zwierząt, Przyczepy cysternowe, i przyczepy-silosy. Ma siedzibę w Maldegem, Belgia.

 2. SF YILDIZ

  Turcja

  Firma SF YILDIZ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyczepy cysternowe. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 3. SOYDEMIR POLYESTER OTM. MAK. SAN. TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma SOYDEMIR POLYESTER OTM. MAK. SAN. TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Poliester. Jest również obecna w dziedzinach Naprawa i holowanie samochodów ciężarowych, Przyczepy cysternowe, Naprawa i holowanie samochodów ciężarowych, Samochody terenowe, i Przyczepy cysternowe. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 4. KNYNS

  Turcja

  Firma KNYNS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyczepy cysternowe. Jest również obecna w dziedzinach zbiorniki na węglowodory, przyczepa używana, wywrotki do transportu odpadów, i przyczepy do transportu kontenerów. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 5. LAMBRECHT NV

  Belgia

  Firma LAMBRECHT NV, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karoserie samochodów ciężarowych - konstrukcja. Jest również obecna w dziedzinach Przyczepy i skrzynie ładunkowe do pojazdów przemysłowych, Przyczepy do pojazdów przemysłowych, Przyczepy cysternowe, Naczepy do samochodów ciężarowych, Przyczepy i skrzynie ładunkowe do pojazdów przemysłowych, Przyczepy do pojazdów przemysłowych, Przyczepy cysternowe, i Naczepy do samochodów ciężarowych. Ma siedzibę w Kortemark, Belgia.

 6. BESA ENDUSTRI OTOMOTIV

  Turcja

  Firma BESA ENDUSTRI OTOMOTIV, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyczepy cysternowe. Jest również obecna w dziedzinach sprężyny wielopłytkowe. Ma siedzibę w Karatay, Turcja.

 7. RIANDROS TRANS LTD

  Grecja

  Firma RIANDROS TRANS LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przyczepy cysternowe. Ma siedzibę w Eleysina, Grecja.

 8. GILIGROUP

  Hiszpania

  Firma GILIGROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach Przyczepy cysternowe, Rolnictwo - maszyny i sprzęt, Przyczepy cysternowe, przemysłowy sprzęt rolniczy, Rolnictwo - maszyny i sprzęt, i fermy hodowlane. Ma siedzibę w Montgai, Hiszpania.

 1. ŞAHIN TANKER VE NAKLIYAT SAN. TIC. LTD. ŞTI

  Turcja

  Firma ŞAHIN TANKER VE NAKLIYAT SAN. TIC. LTD. ŞTI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyczepy cysternowe. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 2. EXPOTRAILERS

  Turcja

  Firma EXPOTRAILERS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyczepy cysternowe. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 3. SECSANTREYLER

  Turcja

  Firma SECSANTREYLER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyczepy cysternowe. Ma siedzibę w Mersin, Turcja.

 4. OYMAK MAKINA KIMYA ENDÜSTRI

  Turcja

  Firma OYMAK MAKINA KIMYA ENDÜSTRI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyczepy cysternowe. Jest również obecna w dziedzinach przyczepa. Ma siedzibę w Hatay, Turcja.

 5. TÖKE TRAILER

  Turcja

  Firma TÖKE TRAILER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyczepy cysternowe. Jest również obecna w dziedzinach Samochody - cysterny, metal tankers, Tankers, i Samochody - cysterny. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 6. TUERK GROUP

  Turcja

  Firma TUERK GROUP, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przyczepy cysternowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. GIORGIO BERTON S.R.L.

  Włochy

  Firma GIORGIO BERTON S.R.L., roku i działającą w sektorze Przyczepy i skrzynie ładunkowe do pojazdów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Przyczepy do pojazdów przemysłowych, Przyczepy cysternowe, Przyczepy do pojazdów przemysłowych, i Przyczepy cysternowe. Ma siedzibę w Conegliano, Włochy.

 8. HARSAN TANKER TRAILER

  Turcja

  Firma HARSAN TANKER TRAILER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyczepy cysternowe. Jest również obecna w dziedzinach zbiorniki na gaz płynny, i zbiorniki na węglowodory. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 9. PORTER OTOMOTIV MAKINE SAN. TIC.LTD.STI.

  Turcja

  Firma PORTER OTOMOTIV MAKINE SAN. TIC.LTD.STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyczepy cysternowe. Jest również obecna w dziedzinach Części zamienne do samochodów ciężarowych i przyczep, i Części zamienne do samochodów ciężarowych i przyczep. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 10. GUFLER HELMUT S.A.S.

  Włochy

  Firma GUFLER HELMUT S.A.S., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przyczepy i skrzynie ładunkowe do pojazdów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Przyczepy do pojazdów przemysłowych, Przyczepy cysternowe, Przyczepy do pojazdów przemysłowych, i Przyczepy cysternowe. Ma siedzibę w Lana, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo