• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przewody- rurociągi żelazne

Wyniki dla

Przewody- rurociągi żelazne - Import eksport

 1. COPIER MACHINERY

  Holandia

  Verified by europages badge

  Założona w 1997 roku, firma Copier Machinery przeszła długą drogę od swoich początków w Giessen, w Holandii. Zajmujemy się dostarczaniem maszyn i kompletnych rozwiązań do produkcji rur metalowych, wraz z szybkim serwisem i wsparciem technicznym na całym świecie. Posiadamy szeroką gamę maszyn do przygotowywania rur do cięcia, ukosowania, obróbki końcowej, spawania i rowkowania rolkowego, kładąc nacisk na innowacyjność, stabilność, niezawodność i wysoką jakość. Nasze doświadczenie leży w maszynach do przemysłowego przygotowania rur. Specjalizujemy się w obrotowych tokarkach narzędziowych (RTL). Dążenie do rozpoznania problemów naszych klientów i zaoferowanie im odpowiedniego rozwiązania jest naszym głównym kluczem do sukcesu. Aby to osiągnąć, nasze standardowe maszyny mogą być modyfikowane zgodnie z kompleksowymi wymaganiami naszych klientów w zakresie obróbki rur. Dzięki naszej znajomości rynku, doświadczeniu, podejściu zorientowanemu na klienta i zasobom, z powodzeniem zaprojektowaliśmy, wyprodukowaliśmy i dostarczyliśmy ponad 400 maszyn do przygotowywania rur do ponad 40 krajów.

 2. IVT GMBH & CO. KG

  Niemcy

  IVT GmbH & Co. KG łączy przemysł, hurtownie i producentów jako partner handlowy. Bliskość klienta, obsługa i dotrzymywanie terminów dostaw, jak również długotrwałe, udane relacje biznesowe charakteryzują naszą pracę i stanowią ważną część naszej filozofii korporacyjnej. Działamy jako konsultanci dla przemysłu, sektora budowy maszyn i urządzeń, handlowcόw i instalatorόw, jak również dla wielu innych firm, w których produkty, które reprezentujemy, są w codziennym użyciu. Ponadto wspieramy inżynierów i architektów jako kompetentny partner już w fazie planowania i w ten sposób przyczyniamy się do stworzenia optymalnych warunków ramowych i efektywnego planowania projektu. Produkcja i sprzedaż prowadnic do kabli: Siltec A/S Funder Kirkefej 7 DK-8600 Silkeborg Dania. Nasze produkty: prowadnice kablowe z metalu i stali szlachetnej, siatkowe prowadnice kablowe, prowadnice kablowe, prowadnice kablowe ze stali.

 3. STEEL GATE

  Rumunia

  Firma STEEL GATE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rury stalowe. Jest również obecna w dziedzinach Przewody, rurociągi żelazne, Rury bez szwu, żelazne, Import-eksport stali i metali, Przewody, rurociągi żelazne, Rury bez szwu, żelazne, i Import-eksport stali i metali. Ma siedzibę w Bucuresti, Rumunia.

 4. FRANCE CALFEUTRAGE

  Francja

  Firma FRANCE CALFEUTRAGE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Złącza i systemy uszczelniania, Przewody, rurociągi żelazne, Złącza i systemy uszczelniania, Przewody, rurociągi żelazne, i izolacja. Ma siedzibę w Fourqueux, Francja.

 5. BIM CELIK & STEEL PIPE

  Turcja

  Firma BIM CELIK & STEEL PIPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przewody, rurociągi żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Rury stalowe, Rury stalowe, rury spiroidalne, i welded pipes - pipe fittings - boilers. Ma siedzibę w Hatay, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ELITEC ELEKTROTECHNIK HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Firma ELITEC ELEKTROTECHNIK HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przewody, rurociągi żelazne. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 2. ELITEC ELEKTROTECHNIK HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Firma ELITEC ELEKTROTECHNIK HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przewody, rurociągi żelazne. Ma siedzibę w Graz, Austria.

 3. ELITEC ELEKTROTECHNIK HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Firma ELITEC ELEKTROTECHNIK HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przewody, rurociągi żelazne. Ma siedzibę w Oftering, Austria.

 4. GUSTAV GRAAF GMBH

  Niemcy

  Firma GUSTAV GRAAF GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przewody, rurociągi żelazne. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 5. KAYNAR METAL ÇELIK BORU PROFIL VE PASLANMAZ SAN TIC LTD ŞTI

  Turcja

  Firma KAYNAR METAL ÇELIK BORU PROFIL VE PASLANMAZ SAN TIC LTD ŞTI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przewody, rurociągi żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Rury stalowe, Handel produktami metalurgicznymi, Rury ze stali nierdzewnej, Rury stalowe, Handel produktami metalurgicznymi, kołnierze ze stali nierdzewnej, i Rury ze stali nierdzewnej. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. BARAD KABELKANÄLE GMBH

  Niemcy

  Firma BARAD KABELKANÄLE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przewody, rurociągi żelazne. Ma siedzibę w Cadolzburg, Niemcy.

 2. VHL TECHNICS

  Belgia

  Firma VHL TECHNICS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przewody, rurociągi żelazne. Jest również obecna w dziedzinach roboty ziemne, i horizontal drilling operations. Ma siedzibę w Manage, Belgia.

 1. MONTER INSTALL GROUP. INSTALACJE PRZEMYSLOWE, RUROCIAGI. PIOTR BUJAK

  Polska

  Firma MONTER INSTALL GROUP. INSTALACJE PRZEMYSLOWE, RUROCIAGI. PIOTR BUJAK, roku i działającą w sektorze Przewody, rurociągi żelazne. Jest również obecna w dziedzinach konstrukcje stalowe, i przemysłowe instalacje hydrauliczne. Ma siedzibę w Pastuchow, Polska.

 2. AD IZOLIR

  Serbia

  Firma AD IZOLIR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przewody, rurociągi żelazne. Ma siedzibę w Zrenjanin, Serbia.

 3. TUBOSIDER S.P.A.

  Włochy

  Firma TUBOSIDER S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przewody, rurociągi żelazne. Jest również obecna w dziedzinach instalacja systemów oświetlenia miejskiego, i instalacja oświetlenia drogowego poza miejskiego. Ma siedzibę w Asti, Włochy.

 4. CONDOTTE GRAZIOSI DI GRAZIOSI ENNIO

  Włochy

  Firma CONDOTTE GRAZIOSI DI GRAZIOSI ENNIO, roku i działającą w sektorze Przewody, rurociągi żelazne. Jest również obecna w dziedzinach montaż przewodów nośnych, i przewody powietrzne do urządzeń klimatyzacyjnych. Ma siedzibę w Corridonia, Włochy.

 5. VARESCO S.R.L.

  Włochy

  Firma VARESCO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Rozbiórki i wyburzanie - przedsiębiorcy, Przewody, rurociągi żelazne, Rozbiórki i wyburzanie - przedsiębiorcy, i Przewody, rurociągi żelazne. Ma siedzibę w Egna, Włochy.

 6. NKT FLEXIBLES I/S

  Dania

  Firma NKT FLEXIBLES I/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Przewody, rurociągi żelazne, i Przewody, rurociągi żelazne. Ma siedzibę w Broendby, Dania.

 7. WESTAFLEX IBERICA SA

  Hiszpania

  Firma WESTAFLEX IBERICA SA, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Przewody, rurociągi żelazne, i Przewody, rurociągi żelazne. Ma siedzibę w Murcia, Hiszpania.

 8. IDROMET SIDER SRL

  Włochy

  Firma IDROMET SIDER SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przewody, rurociągi żelazne. Jest również obecna w dziedzinach rury do akweduktów, i rury kanalizacyjne. Ma siedzibę w Bari, Włochy.

 1. MOSTERT PIJPLEIDINGEN B.V.

  Holandia

  Firma MOSTERT PIJPLEIDINGEN B.V., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Przewody, rurociągi żelazne, i Przewody, rurociągi żelazne. Ma siedzibę w Papendrecht, Holandia.

 2. POTRUBI PRAHA,SPOL. S R.O.

  Republika Czeska

  Firma POTRUBI PRAHA,SPOL. S R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje metalowe lekkie, Przewody, rurociągi żelazne, Konstrukcje metalowe lekkie, i Przewody, rurociągi żelazne. Ma siedzibę w Praha 9, Republika Czeska.

 3. CENTROMET AD

  Bułgaria

  Firma CENTROMET AD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Rury z metali kolorowych, Przewody, rurociągi żelazne, Rury z metali kolorowych, i Przewody, rurociągi żelazne. Ma siedzibę w Vratsa, Bułgaria.

 4. PLAIN SISTEM S.N.C. DI PILOT FERDINANDO & BUCCIOL GIANLUCA

  Włochy

  Firma PLAIN SISTEM S.N.C. DI PILOT FERDINANDO & BUCCIOL GIANLUCA, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Przewody, rurociągi żelazne. Jest również obecna w dziedzinach montaż przewodów nośnych, i przewody powietrzne do urządzeń klimatyzacyjnych. Ma siedzibę w Pasiano Di Pordenone, Włochy.

 5. STATS (UK) LTD.

  Zjednoczone Królestwo

  Firma STATS (UK) LTD., roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Przewody, rurociągi żelazne, i Przewody, rurociągi żelazne. Ma siedzibę w Aberdeen, Zjednoczone Królestwo.

 6. METALLITYO VAINIO OY

  Finlandia

  Firma METALLITYO VAINIO OY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje metalowe lekkie. Jest również obecna w dziedzinach Przewody, rurociągi żelazne, i Przewody, rurociągi żelazne. Ma siedzibę w Iisalmi, Finlandia.

 7. ZENITH BIRLA (INDIA) LIMITED

  Indie

  Firma ZENITH BIRLA (INDIA) LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przewody, rurociągi żelazne. Jest również obecna w dziedzinach rury spawane. Ma siedzibę w Thane, Indie.

 8. ZAKLAD BUDOWY APARATURY S.A.

  Polska

  Firma ZAKLAD BUDOWY APARATURY S.A., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przewody, rurociągi żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Zbiorniki metalowe, i Zbiorniki metalowe. Ma siedzibę w Plock, Polska.

 9. GONSTAL KAROL WALENCIK

  Polska

  Firma GONSTAL KAROL WALENCIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przewody, rurociągi żelazne. Ma siedzibę w Kazimierz Dolny, Polska.

 10. RODINA BALTIC OÜ

  Estonia

  Firma RODINA BALTIC OÜ, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przewody, rurociągi żelazne. Ma siedzibę w Tallinn, Estonia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo