• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przewody kominków domowych

Wyniki dla

Przewody kominków domowych - Import eksport

 1. PARKANEX SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma Parkanex, założona w 1996 roku, jest wiodącym polskim producentem rur przyłączeniowych do kominów. Dzięki naszemu nowoczesnemu i zautomatyzowanemu zakładowi produkcyjnemu z dumą dostarczamy przewody kominowe doskonałej jakości. Dzięki rocznej zdolności produkcyjnej wynoszącej 500 000 metrów przewodów, zapewniamy naszym partnerom w całej Europie krótkie terminy realizacji zamówień. Zastosowanie technologii spawania laserowego pozwala uzyskać estetyczny szew spoiny. W pełni zautomatyzowana linia malarska z tunelem grzewczym zapewnia wyjątkową powtarzalność, a także sprawia, że nasze przewody kominowe są bezdymne podczas pierwszego użycia. Najnowocześniejsza technologia walcowania arkuszy blachy gwarantuje idealną okrągłość elementów. System rur spalinowych zawiera różne elementy, takie jak rury, regulowane kolanka, stałe kolanka, grzejniki, redukcje, tłumiki, elementy T i Y itp.. Oprócz przewodów kominowych produkujemy również wkłady kominkowe (Uniflam DURO), kratki wentylacyjne, piecyki Brasero i grille ogrodowe (barbecue) i meble (Artiss), kominki na bioetanol i akcesoria kominkowe.. Szeroka gama produktów kominkowych pozwala nam kompleksowo zaopatrywać branżę kominkowo-piecową. Oferujemy również usługi dotyczące współpracy w następujących dziedzinach: -cięcie laserowe - walcowanie blach - spawanie zrobotyzowane (CMT) - gięcie blach. W trakcie całej naszej działalności zawsze stawialiśmy jakość jako nasz główny cel, ponieważ wierzymy, że zaufanie zależy od jakości.

 2. EXOJO SL

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  EXOJO, S.L. jest firmą rodzinną z ponad 50-letnim doświadczeniem i uznanym prestiżem w produkcji rur i akcesoriów do odprowadzania dymu i gazu. Produkujemy wyroby z oznaczeniem CE, certyfikowane przez oficjalny organ KIWA Cermet Italia SpA, przestrzegając wymogów jakościowych, opartych na testach, kontroli procesów produkcyjnych i badaniach przeprowadzonych z zachowaniem rygoru technicznego. Wszystko to ma na celu zaoferowanie produktu budzącego zaufanie i reprezentowanej przez niego jakości.

 3. KAPNOTECHNIKI

  Grecja

  Kapnotechniki posiada 35-letnie doświadczenie w produkcji deflektorów kominowych z gładkiej stali nierdzewnej, kominów spawanych, elementów kominowych, burzowych deflektorów kominowych ze st. nierdz. (deflektorów obrotowych), magnetycznych i galwanizowanych, a także ochronnych deflektorów, takich jak deflektory przypominające ptaki, dzwony, deflektory typu chińskiego i deflektory-pagody). W 2009 roku firma przeniosła się do nowej, własnej siedziby i magazynów w miejscowości Lakkia k. Salonik. Wykorzystuje nowoczesny sprzęt, usprawniający pionową integrację linii produkcyjnych i zapewnia wysokie standardy jakości i obsługi klienta.KAPNOTECHNIKI produkuje: Gładkopowierzchniowe kominy ze st. nierdz., elementy kominowe, burzowe deflektory kominowe, przeciwwiatrowe deflektory kominowe, w tym: Gama kominów ze st. nierdz., burzowych deflektorów kominowych (obrotowych), wiatrowych deflektorów kominowych (deflektory przypominające ptaki, dzwony, deflektory typu chińskiego i deflektory-pagody). Posiada certyfikaty ISO 9001: 2008 i CE, zgodnie z normami europejskimi EN 1856-1 i 1856-2. Dostarczamy produkty na całym świecie.Przyjmujemy zamówienia na wszystkie typy deflektorów kominowych

 4. KOMINO EWELINA PASTUSIAK

  Polska

  Komino to przedsiębiorstwo dostarczające usług kominiarskich. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że oferowane usługi są najwyższej jakości. W naszej ofercie znajdą Państwo: montaż wkładów kominowych, a także frezowanie kominów, rozwiercanie oraz usuwanie plam na kominie. Zajmujemy się również pracami wysokościowymi, czyli w naszym zakresie jest montaż kominów. Dostarczamy usług najwyższej jakości, które mają zagwarantować bezpieczeństwo działania systemu kominowego.Wieloletnie doświadczenie w branży, pozwala nam świadczyć usługi doradcze w kwestach projektowania przewodów kominowych. Nasze usługi kierujemy do osób z terenu Dolnego Śląska, a także województwa Opolskiego, Wielkopolskiego oraz Śląskiego.Zapraszamy do kontaktu!

 5. ZAKŁAD KOMINIARSKI JAKUB MAŁMYGA

  Polska

  Jesteśmy firmą znającą się na swoim fachu, z tradycjami oraz wieloletnim doświadczeniem, co potwierdza zdobyty przez nas tytuł Mistrza Kominiarskiego. Ponadto posiadamy wymagane uprawnienia, udzielamy również gwarancji na wykonane przez nas prace.Oferujemy swoje usługi na terenie Warszawy i Piaseczna.Świadczymy szeroki zakres usług, m.in.: - Przeprowadzanie okresowych kontroli stanu technicznego przewodów kominowych, - Czyszczenie i sprawdzanie przewodów kominowych, - Pomiary ciągów kominowych, - Sprawdzanie szczelności wewnętrznej instalacji gazowej, - Inwentaryzacja przewodów kominowych, - Stała konserwacja oraz kompleksowa obsługa kotłowni na paliwa stałe, płynne i gazowe, - Udrożnienia przewodów kominowych, zabezpieczanie przed ptactwem, itd.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. WKŁAD-KOM

  Polska

  Frezujemy kominy. Montujemy systemy kominowe. Atrakcyjne ceny Tel 602327051 Gwarancja 60 mies.Dojazd do 100 km.Gratis.

 2. HBCM RAMONAGE MULTISERVICES

  Francja

  Firma HBCM RAMONAGE MULTISERVICES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przewody kominków domowych. Jest również obecna w dziedzinach szczotki do rdzy, kominy, eliminacja skrystalizowanego kreozotu i smoły w kominach, i dostosowanie kominów azbestowych do norm. Ma siedzibę w Gonesse, Francja.

 3. VM CHIMNEYS

  Portugalia

  Firma VM CHIMNEYS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przewody kominków domowych. Jest również obecna w dziedzinach ventilation pipe, stainless steel chimney flues, industrial chimney flues, i kanały dymowe do kominków. Ma siedzibę w Leiria, Portugalia.

 4. COLLINET GRES & BETON

  Belgia

  Firma COLLINET GRES & BETON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Przewody kominków domowych, Materiały budowlane, Przewody kominków domowych, Nadproże betonowe, prefabrykaty z betonu, i Materiały budowlane. Ma siedzibę w Wandre, Belgia.

 5. VG PLASTIC'S

  Belgia

  Firma VG PLASTIC'S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - materiały dla budownictwa. Jest również obecna w dziedzinach Przewody kominków domowych, Rynny dachowe PCW, Przewody kominków domowych, kopuły, i weranda. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 1. PEFOC.RO SRL

  Rumunia

  Firma PEFOC.RO SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kominki - akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Paleniska kominków domowych, Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria, Piece żeliwne, Przewody kominków domowych, Paleniska kominków domowych, Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria, Piece żeliwne, i Przewody kominków domowych. Ma siedzibę w Sibiu, Rumunia.

 2. KAMINAS HELLAS

  Grecja

  Firma KAMINAS HELLAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przewody kominków domowych. Ma siedzibę w Thessaloniki, Grecja.

 1. KOMINUS POLSKA SP. Z O.O.

  Polska

  Firma KOMINUS POLSKA SP. Z O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przewody kominków domowych. Ma siedzibę w Kłaj, Polska.

 2. SYNERGY S.R.L.

  Włochy

  Firma SYNERGY S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przewody kominków domowych. Jest również obecna w dziedzinach stainless steel chimney flues, kanały spalinowe dla budownictwa, industrial chimney flues, i konstrukcja kanałów spalinowych. Ma siedzibę w Niella Tanaro, Włochy.

 3. TOPKA DYMOKHODY

  Ukraina

  Firma TOPKA DYMOKHODY, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Przewody kominków domowych. Jest również obecna w dziedzinach kanały dymowe, i kominki. Ma siedzibę w Lviv, Ukraina.

 4. SOLINOX CHIMNEY SYSTEMS

  Turcja

  Firma SOLINOX CHIMNEY SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kanały kominów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Przewody kominków domowych, Przewody kominków domowych, kanał dymowy o podwójnej ściance, i kanał dymowy o pojedynczej ściance. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 5. GREEN MAN STOVES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma GREEN MAN STOVES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przewody kominków domowych. Ma siedzibę w Ross-On-Wye, Zjednoczone Królestwo.

 6. CAMINOTECA.IT

  Włochy

  Firma CAMINOTECA.IT, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Przewody kominków domowych. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 7. COSMOVENT INOX LTD

  Bułgaria

  Firma COSMOVENT INOX LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przewody kominków domowych. Jest również obecna w dziedzinach kominy, orurowanie przewodów odprowadzanie dymu ze stali nierdzewnej, stainless steel chimney flues, i Przewód kominowy ze stali nierdzewnej. Ma siedzibę w Sadanski, Bułgaria.

 8. COTTYN-KIEFFER

  Luksemburg

  Firma COTTYN-KIEFFER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty zduńskie przemysłowe - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Kominy przemysłowe, Przewody kominków domowych, Kominy przemysłowe, Przewody kominków domowych, czyszczenie kominów, i orurowanie przewodów odprowadzanie dymu. Ma siedzibę w Foetz, Luksemburg.

 1. CHEMINEEO.FR

  Niemcy

  Firma CHEMINEEO.FR, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Przewody kominków domowych. Jest również obecna w dziedzinach orurowanie przewodów odprowadzanie dymu ze stali nierdzewnej, kominy metalowe dla budownictwa, piece na drewno, i piecyki na brykiet. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 2. G. IOANNIDIS & CO P.C. ATRITUBE HVAC PRODUCTS

  Grecja

  Firma G. IOANNIDIS & CO P.C. ATRITUBE HVAC PRODUCTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przewody kominków domowych. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia do klimatyzacji i wentylacji dla budownictwa, kominy metalowe dla budownictwa, Przewód kominowy ze stali nierdzewnej, i stainless steel chimney flues. Ma siedzibę w Thessaloniki, Grecja.

 3. BAEYENS M CHEMINEES

  Belgia

  Firma BAEYENS M CHEMINEES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Piece i kominy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Kominy przemysłowe, Przewody kominków domowych, Kanały kominów przemysłowych, Kominy przemysłowe, Przewody kominków domowych, czyszczenie kominów, i Kanały kominów przemysłowych. Ma siedzibę w Braine-L'alleud, Belgia.

 4. BOHUS. LIMPIEZA DE CHIMENEAS

  Hiszpania

  Firma BOHUS. LIMPIEZA DE CHIMENEAS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przewody kominków domowych. Ma siedzibę w Granada, Hiszpania.

 5. SO-STEEL

  Francja

  Firma SO-STEEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przewody kominków domowych. Jest również obecna w dziedzinach orurowanie przewodów odprowadzanie dymu, Przewód kominowy ze stali nierdzewnej, metalowe kanały spalinowe dla budownictwa, i przewody odprowadzania dymu. Ma siedzibę w Saint Jean D'illac, Francja.

 6. TECHNOMETAL HELLAS

  Grecja

  Firma TECHNOMETAL HELLAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przewody kominków domowych. Ma siedzibę w Langadas Thessaloniki, Grecja.

 7. FLUES2YOU

  Zjednoczone Królestwo

  Firma FLUES2YOU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przewody kominków domowych. Jest również obecna w dziedzinach orurowanie przewodów odprowadzanie dymu, orurowanie przewodów odprowadzanie dymu ze stali nierdzewnej, i konstrukcja kanałów spalinowych. Ma siedzibę w Preston, Zjednoczone Królestwo.

 8. RAMONAGE RUBEN

  Francja

  Firma RAMONAGE RUBEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przewody kominków domowych. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 9. PRO INVEST SRL

  Rumunia

  Firma PRO INVEST SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przewody kominków domowych. Ma siedzibę w Iasi, Rumunia.

 10. JEREMIAS FRANCE

  Francja

  Firma JEREMIAS FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przewody kominków domowych. Jest również obecna w dziedzinach flue accessories, Przewód kominowy ze stali nierdzewnej, i industrial chimney flues. Ma siedzibę w Lentilly, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo