• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przesiewacze

Wyniki dla

Przesiewacze - Import eksport

 1. BAUERMEISTER ZERKLEINERUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Bauermeister - połączenie innowacji i tradycji. W Bauermeister innowacyjną siłę łączy się z długą tradycją w inżynierii mechanicznej, aby dostarczać klientom na całym świecie indywidulnie dostosowane maszyny i urządzenia. Dzięki ponad 135-letniemu doświadczeniu, Bauermeister jest jednym z wiodących na świecie producentów maszyn do mielenia i młynów dla przemysłu spożywczego, mineralnego i chemicznego. Z siedzibą w Norderstedt, na północ od Hamburga, firma Bauermeister jest członkiem grupy Probat, światowego lidera na rynku maszyn i urządzeń dla przemysłu kawowego i spożywczego. Dzięki wysokiemu standardowi jakości swoich maszyn i urządzeń, kwalifikacjom pracowników oraz dogodnej lokalizacji w pobliżu Hamburga z połączeniami na całym świecie, Bauermeister jest kompetentnym partnerem i rozwiązaniem problemów dla swoich klientów. W dobrze wyposażonym centrum technologicznym specjaliści Bauermeister analizują specyficzne wymagania klientów, aby zapewnić im najkorzystniejsze ekonomicznie rozwiązanie.

 2. MPN - MECÂNICA DE PRECISÃO DO NORTE, LDA.

  Portugalia

  Verified by europages badge

  MPN - Mecânica de Precisão do Norte, Lda. jest istniejącą od ponad 30 lat firmą referencyjną, jeśli chodzi o dostarczanie rozwiązań w zakresie mechaniki precyzyjnej i obróbki metali, . Nieustanne inwestowanie w najnowocześniejszy sprzęt i technologię oraz w wykwalifikowane zasoby ludzkie zapewnia najlepsze alternatywy, zarówno dla urządzeń kruszących (myjki, młyny, taśmy), jak i dla odpowiednich materiałów eksploatacyjnych (sita, szczęki, walce, przesiewacze itp.). Z drugiej strony, MPN produkuje z doskonałością rozmaite konstrukcje metalowe do najróżniejszych celów: kotłownie, dachy, kontenery, silosy, zbiorniki, leje i pawilony metalowe. Nie skupiając się wyłącznie na mechanice metalowej, firma ta posiada również wykwalifikowany sektor, poświęcony wyłącznie mechanice precyzyjnej, w którym produkuje między innymi czerpaki, podstawy do młotów, tuleje, śruby, kotwy, siłowniki hydrauliczne, szybkozłącza mechaniczne i hydrauliczne, siatki sitowe, zrywaki, walce, bębny nadawcze (z wulkanizacją lub bez) i podajniki, sita przenośnikowe, wały i wały gwintowane. Dlaczego warto wybrać właśnie nas? - 30 lat doświadczenia; - konwencjonalne i/lub współczesne zdolności produkcyjne; - wykwalifikowani i certyfikowani specjaliści; - młody, dynamiczny zespół zdolny do podjęcia każdego wyzwania; - produkty i usługi dostarczane z wysokim poziomem rygoru i precyzji, zgodnie z oczekiwaniami klientów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, skontaktowania się z nami i zostania zaskoczonym!

 3. RUSSELL FINEX LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Firma RUSSELL FINEX LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przesiewacze, Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia, filtr PRZEMYSŁOWY, filtr samoczyszczący, Przesiewacze, i Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Feltham, Zjednoczone Królestwo.

 4. VIBTECH GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma VIBTECH GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przesiewacze. Ma siedzibę w Hanau, Niemcy.

 5. S.F.G. SIEB- UND FÖRDERSYSTEME GMBH - NL: HEIN, LEHMANN - ISENMANN

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma S.F.G. SIEB- UND FÖRDERSYSTEME GMBH - NL: HEIN, LEHMANN - ISENMANN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przesiewacze. Ma siedzibę w Wien, Austria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GABRIELA NICA MÜHLENSERVICE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GABRIELA NICA MÜHLENSERVICE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przesiewacze. Ma siedzibę w Wieren, Niemcy.

 2. INDUSTRIEFABRIK SCHNEIDER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma INDUSTRIEFABRIK SCHNEIDER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przesiewacze. Jest również obecna w dziedzinach sita kołowe. Ma siedzibę w Großzöberitz, Niemcy.

 3. OLI VIBRATIONSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma OLI VIBRATIONSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przesiewacze. Ma siedzibę w Limburg An Der Lahn, Niemcy.

 4. SMS-SONDERMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SMS-SONDERMASCHINEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przesiewacze. Ma siedzibę w Buch, Niemcy.

 5. OFAMA SP. Z O.O.

  Polska

  Produkujemy m.in: przesiewacze wibracyjne elektromagnetyczne, przesiewacze wibracyjne bezwładnościowe, podajniki wibracyjne elektromagnetyczne, podajniki wibracyjne bezwładnościowe, przenośniki: bezwładnościowe, taśmowe, kubełkowe, śrubowe, zgrzebłowe, stalowo-członowe, rolkowe oraz napędy wibracyjne: wibratory elektromagnetyczne, elektrowibratory bezwładnościowe jak również: kruszarki, dezintegratory, torkretnice, dozowniki celkowe, podajniki talerzowe, podawacze rusztowe, zasuwy, stoły i kraty wibracyjne.

 1. HAVER NIAGARA GMBH

  Niemcy

  Główne kompetencje HAVER NIAGARA GmbH to zapewnianie rozwiązań w dziedzinie przesiewania, mycia i peletowania. W tym celu oferujemy kompleksowe rozwiązania, które integrują i realizują indywidualne życzenia klientów. Asortyment produktów HAVER NIAGARA GmbH uwzględnia łańcuch procesów w branży górnictwa, minerałów przemysłowych, chemikaliów i materiałów budowlanych oraz recyklingu. Obecny zakres „technologii przetwarzania“ sięga od indywidualnego rozwiązania z poszczególnymi maszynami, poprzez konfigurację systemu, aż po kompleksową dostawę urządzeń pod klucz. We współpracy z naszymi klientami lub wiodącymi firmami inżynieryjnymi i dostawcami procesów opracowujemy zrównoważone rozwiązania ku pełnej satysfakcji naszych klientów. Chcemy tworzyć wartość dodaną dla naszych klientów, z doskonałymi rozwiązaniami technicznymi, doskonałą jakością, gwarancją bezpieczeństwa i absolutną elastycznością!

 2. ANTHA-POL

  Polska

  Wiele branż ma styczność z transportem ładunków luzem. Recykling materiałów odpadowych i transport suchych materiałów sypkich, to przykłady procesów, w których transport ładunków luzem jest powszechny. Oprócz rozwijających się rynków w branży recyklingu, w celu zmniejszenia ilości odpadów i składowisk odpadów, również inne branże, takie jak np. zakłady produkcyjne, terminale suchych materiałów sypkich, przemysł spożywczy i paszowy wymagają szybkiej i dokładnej obsługi swoich materiałów. W Antha-Pol posiadamy wiedzę i doświadczenie w projektowaniu i produkcji przeznaczonych do tego celu maszyn, urządzeń i konstrukcji stalowych. Wspieramy transport, sortowanie, przechowywanie, oddzielanie i rozładowywanie. Wiemy, że każda branża ma swoje własne wymagania. Idealne rozwiązanie często wymaga odpowiedniego podejścia, a niewielkie zmiany w standardowych urządzeniach pozwalają na uzyskanie większej wydajności i czystości w danym procesie produkcyjnym. Naszym zadaniem jest pomoc naszym klientom w osiągnięciu ich celów poprzez dostarczanie urządzeń idealnie dopasowanych do ich instalacji. W ramach koncernu Heilig, firma Antha-Pol działa na rynku wschodnioeuropejskim. Zapraszamy do przeglądania naszej strony internetowej. Dowiedzcie się Państwo kim jesteśmy oraz jakie urządzenia oferujemy.

 1. SORTBG LTD.

  Bułgaria

  Firma SORTBG LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przesiewacze, i Przesiewacze. Ma siedzibę w Veliko Tarnovo, Bułgaria.

 2. SIMATEC MASCHINENBAU AG

  Szwajcaria

  Firma SIMATEC MASCHINENBAU AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przesiewacze. Ma siedzibę w Horw, Szwajcaria.

 3. MOGENSEN GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma MOGENSEN GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przesiewacze. Ma siedzibę w Wedel, Niemcy.

 4. HOELSCHERTECHNIC-GORATOR® GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Firma HOELSCHERTECHNIC-GORATOR® GMBH & CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przesiewacze. Ma siedzibę w Gescher, Niemcy.

 5. MOHR + KÖHLER GMBH

  Niemcy

  Firma MOHR + KÖHLER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przesiewacze. Jest również obecna w dziedzinach Fine grinding mills, kruszarki stożkowe, Raymond grinding mills, i młyny bijakowe. Ma siedzibę w Kassel, Niemcy.

 6. DI POLDLEHNER GMBH - SCREENING TECHNOLOGIES

  Austria

  Firma DI POLDLEHNER GMBH - SCREENING TECHNOLOGIES, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przesiewacze. Ma siedzibę w Millstatt, Austria.

 7. IPRO SP. Z O.O.

  Polska

  Firma IPRO SP. Z O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przesiewacze. Jest również obecna w dziedzinach przesiewanie, Przesiewanie i odsiewanie wibracyjne, i pytle. Ma siedzibę w Gniezno, Polska.

 8. VIBROPLAN GMBH

  Niemcy

  Firma VIBROPLAN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przesiewacze. Ma siedzibę w Sandhausen, Niemcy.

 1. AUFBEREITUNGSTECHNIK UND VERPACKUNGSTECHNIK ROBERT JUNGNISCHKE

  Niemcy

  Firma AUFBEREITUNGSTECHNIK UND VERPACKUNGSTECHNIK ROBERT JUNGNISCHKE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przesiewacze. Ma siedzibę w Wesseling, Niemcy.

 2. DIFF SPEED ENGINEERING GMBH

  Niemcy

  Firma DIFF SPEED ENGINEERING GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przesiewacze. Ma siedzibę w Dornum, Niemcy.

 3. VIBRAPLANT LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma VIBRAPLANT LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przesiewacze. Ma siedzibę w Grantham, Zjednoczone Królestwo.

 4. ELIAS ENGINEERING GMBH

  Niemcy

  Firma ELIAS ENGINEERING GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przesiewacze. Ma siedzibę w Königsfeld, Niemcy.

 5. STE LHEUREUX & CIE

  Francja

  Firma STE LHEUREUX & CIE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Przesiewacze, Urządzenia do mycia przemysłowego, Roboty podziemne - przedsiębiorstwa, Przesiewacze, urządzenia do kruszenia minerałów, Urządzenia do mycia przemysłowego, i Roboty podziemne - przedsiębiorstwa. Ma siedzibę w Perigny, Francja.

 6. ETS SCHNEIDER JAQUET & CIE SAS

  Francja

  Firma ETS SCHNEIDER JAQUET & CIE SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przesiewacze. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia i sprzęt do przesiewania zbóż. Ma siedzibę w St Barthelemy D'anjou, Francja.

 7. LABOPOLIS, S.L.

  Hiszpania

  Firma LABOPOLIS, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przesiewacze. Jest również obecna w dziedzinach sito, i separatory. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 8. BLAU-METALL

  Niemcy

  Firma BLAU-METALL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przesiewacze. Ma siedzibę w Triptis, Niemcy.

 9. FARLEYGREENE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma FARLEYGREENE LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przesiewacze. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia, przesiewacze wibracyjne, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia, i przesiewanie. Ma siedzibę w Mapledurwell, Zjednoczone Królestwo.

 10. BACKERS MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma BACKERS MASCHINENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przesiewacze. Ma siedzibę w Twist, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo