• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przesiewacze

Wyniki dla

Przesiewacze - Import eksport

 1. BAUERMEISTER ZERKLEINERUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Bauermeister - połączenie innowacji i tradycji. W Bauermeister innowacyjną siłę łączy się z długą tradycją w inżynierii mechanicznej, aby dostarczać klientom na całym świecie indywidulnie dostosowane maszyny i urządzenia. Dzięki ponad 135-letniemu doświadczeniu, Bauermeister jest jednym z wiodących na świecie producentów maszyn do mielenia i młynów dla przemysłu spożywczego, mineralnego i chemicznego. Z siedzibą w Norderstedt, na północ od Hamburga, firma Bauermeister jest członkiem grupy Probat, światowego lidera na rynku maszyn i urządzeń dla przemysłu kawowego i spożywczego. Dzięki wysokiemu standardowi jakości swoich maszyn i urządzeń, kwalifikacjom pracowników oraz dogodnej lokalizacji w pobliżu Hamburga z połączeniami na całym świecie, Bauermeister jest kompetentnym partnerem i rozwiązaniem problemów dla swoich klientów. W dobrze wyposażonym centrum technologicznym specjaliści Bauermeister analizują specyficzne wymagania klientów, aby zapewnić im najkorzystniejsze ekonomicznie rozwiązanie.

 2. COMEX SRL

  Włochy

  Comex srl działa na rynku światowym od 1980 r., od samego początku wzmacniając swoją pozycję rynkową dzięki produkcji i dystrybucji części zamiennych wysokiej jakości do kombajnów zbożowych Laverda, Fiat Agri. Z biegiem lat nasza struktura ulegała zmianie, dostosowując się do wymagań rynku. Obecnie przedsiębiorstwo posiada trzy budynki przeznaczone na projektowanie, produkcję, dział logistyczno-handlowy i administracyjny.

 3. RUSSELL FINEX LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma RUSSELL FINEX LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przesiewacze, Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia, filtr PRZEMYSŁOWY, filtr samoczyszczący, Przesiewacze, i Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Feltham, Zjednoczone Królestwo.

 4. VIBTECH GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma VIBTECH GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przesiewacze. Ma siedzibę w Hanau, Niemcy.

 5. S.F.G. SIEB- UND FÖRDERSYSTEME GMBH - NL: HEIN, LEHMANN - ISENMANN

  Austria

  Firma S.F.G. SIEB- UND FÖRDERSYSTEME GMBH - NL: HEIN, LEHMANN - ISENMANN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przesiewacze. Ma siedzibę w Wien, Austria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GABRIELA NICA MÜHLENSERVICE GMBH

  Niemcy

  Firma GABRIELA NICA MÜHLENSERVICE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przesiewacze. Ma siedzibę w Wieren, Niemcy.

 2. INDUSTRIEFABRIK SCHNEIDER GMBH

  Niemcy

  Firma INDUSTRIEFABRIK SCHNEIDER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przesiewacze. Jest również obecna w dziedzinach sita kołowe. Ma siedzibę w Großzöberitz, Niemcy.

 3. OLI VIBRATIONSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma OLI VIBRATIONSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przesiewacze. Ma siedzibę w Limburg An Der Lahn, Niemcy.

 4. SMS-SONDERMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Firma SMS-SONDERMASCHINEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przesiewacze. Ma siedzibę w Buch, Niemcy.

 5. OFAMA SP. Z O.O.

  Polska

  Produkujemy m.in: przesiewacze wibracyjne elektromagnetyczne, przesiewacze wibracyjne bezwładnościowe, podajniki wibracyjne elektromagnetyczne, podajniki wibracyjne bezwładnościowe, przenośniki: bezwładnościowe, taśmowe, kubełkowe, śrubowe, zgrzebłowe, stalowo-członowe, rolkowe oraz napędy wibracyjne: wibratory elektromagnetyczne, elektrowibratory bezwładnościowe jak również: kruszarki, dezintegratory, torkretnice, dozowniki celkowe, podajniki talerzowe, podawacze rusztowe, zasuwy, stoły i kraty wibracyjne.

  Wszystkie wyroby na "przesiewacze"

 1. HAVER NIAGARA GMBH

  Niemcy

  Główne kompetencje HAVER NIAGARA GmbH to zapewnianie rozwiązań w dziedzinie przesiewania, mycia i peletowania. W tym celu oferujemy kompleksowe rozwiązania, które integrują i realizują indywidualne życzenia klientów. Asortyment produktów HAVER NIAGARA GmbH uwzględnia łańcuch procesów w branży górnictwa, minerałów przemysłowych, chemikaliów i materiałów budowlanych oraz recyklingu. Obecny zakres „technologii przetwarzania“ sięga od indywidualnego rozwiązania z poszczególnymi maszynami, poprzez konfigurację systemu, aż po kompleksową dostawę urządzeń pod klucz. We współpracy z naszymi klientami lub wiodącymi firmami inżynieryjnymi i dostawcami procesów opracowujemy zrównoważone rozwiązania ku pełnej satysfakcji naszych klientów. Chcemy tworzyć wartość dodaną dla naszych klientów, z doskonałymi rozwiązaniami technicznymi, doskonałą jakością, gwarancją bezpieczeństwa i absolutną elastycznością!

 2. ANTHA-POL

  Polska

  Wiele branż ma styczność z transportem ładunków luzem. Recykling materiałów odpadowych i transport suchych materiałów sypkich, to przykłady procesów, w których transport ładunków luzem jest powszechny. Oprócz rozwijających się rynków w branży recyklingu, w celu zmniejszenia ilości odpadów i składowisk odpadów, również inne branże, takie jak np. zakłady produkcyjne, terminale suchych materiałów sypkich, przemysł spożywczy i paszowy wymagają szybkiej i dokładnej obsługi swoich materiałów. W Antha-Pol posiadamy wiedzę i doświadczenie w projektowaniu i produkcji przeznaczonych do tego celu maszyn, urządzeń i konstrukcji stalowych. Wspieramy transport, sortowanie, przechowywanie, oddzielanie i rozładowywanie. Wiemy, że każda branża ma swoje własne wymagania. Idealne rozwiązanie często wymaga odpowiedniego podejścia, a niewielkie zmiany w standardowych urządzeniach pozwalają na uzyskanie większej wydajności i czystości w danym procesie produkcyjnym. Naszym zadaniem jest pomoc naszym klientom w osiągnięciu ich celów poprzez dostarczanie urządzeń idealnie dopasowanych do ich instalacji. W ramach koncernu Heilig, firma Antha-Pol działa na rynku wschodnioeuropejskim. Zapraszamy do przeglądania naszej strony internetowej. Dowiedzcie się Państwo kim jesteśmy oraz jakie urządzenia oferujemy.

 1. SORTBG LTD.

  Bułgaria

 2. SIMATEC MASCHINENBAU AG

  Szwajcaria

 3. HOELSCHERTECHNIC-GORATOR® GMBH & CO.KG

  Niemcy

 4. MOGENSEN GMBH & CO KG

  Niemcy

 5. MOHR + KÖHLER GMBH

  Niemcy

 6. DI POLDLEHNER GMBH - SCREENING TECHNOLOGIES

  Austria

 7. IPRO SP. Z O.O.

  Polska

 8. VIBROPLAN GMBH

  Niemcy

 1. AUFBEREITUNGSTECHNIK UND VERPACKUNGSTECHNIK ROBERT JUNGNISCHKE

  Niemcy

 2. DIFF SPEED ENGINEERING GMBH

  Niemcy

 3. ETS SCHNEIDER JAQUET & CIE SAS

  Francja

 4. LABOPOLIS, S.L.

  Hiszpania

 5. ELIAS ENGINEERING GMBH

  Niemcy

 6. VIBRAPLANT LTD

  Zjednoczone Królestwo

 7. BACKERS MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

 8. FARLEYGREENE LTD

  Zjednoczone Królestwo

 9. BLAU-METALL

  Niemcy

 10. CRACO GMBH

  Niemcy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo