• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przenośniki taśmowe

Wyniki dla

Przenośniki taśmowe - Import eksport

 1. BUETTNER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Specjalizujemy się w planowaniu, projektowaniu i produkcji przenośników i systemów przenośnikowych do przenoszenia ładunków jednostkowych. Indywidualnie zaprojektowane dla danego zastosowania lub dostosowane do danych procesów produkcyjnych i warunków ramowych, nasza technika przenośnikowa zapewnia naszym klientom efektywne procesy w produkcji, dalszej obróbce i logistyce. Naszymi atutami są innowacyjność i kultura korporacyjna oraz wyjątkowo wysokie kompetencje naszych pracowników. Zawsze koncentrujemy się na Państwa indywidualnych wymaganiach, dlatego też opracowujemy odpowiednie rozwiązania na miarę. Skontaktuj się z nami! Chętnie doradzamy i wspieramy Państwa od samego początku i jesteśmy Państwa niezawodnym partnerem przez cały cykl życia urządzeń i systemów. Od ponad czterech dekad klienci z całego świata ufają wydajności i niezawodności naszych produktów.

  Witryna www Open In New icon
 2. METZEN INDUSTRIES GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  METZEN Industries jest pierwszorzędnym dostawcą rozwiązań złożonych probelmów w budowie instalacji przemysłowych i maszyn. Zapewniamy wyniki – od analizy po wdrożenie. Jako dostawca kompleksowych usług, nasze zespoły profesjonalnych i doświadczonych inżynierów dbają o Wasze projekty na wszystkich etapach. W ten sposób gwarantujemy Wam ciągłą poprawę wydajności waszych instalacji. Będą one bardziej wydajne, bardziej zrównoważone i przyjazne środowisku. Wyróżniamy się interdyscyplinarnym know-how, kompetencjami naszych doświadczonych specjalistów, systematycznym zarządzaniem jakością oraz rzetelną i terminową obsługą. Naszym celem jest oferowanie komponentów i usług dostosowanych do indywidualnych potrzeb w zakresie budowy maszyn i instalacji w dziedzinie techniki ochrony środowiska, urządzeń przenośnikowych, chwytaków i dostarczanie ich dla różnych gałęzi przemysłu. Nasz sposób pracy sprawia, że jesteśmy preferowanym partnerem dla przemysłu – Tam, gdzie to się liczy

  Witryna www Open In New icon
 3. BRÄUER SYSTEMTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Kompetentny i niezawodny partner technologiczny w zakresie automatyzacji budowy maszyn. Bräuer Systemtechnik GmbH jest średniej wielkości przedsiębiorstwem z południowo-wschodnich Niemiec. Jako doświadczony i niezawodny dostawca systemów, jesteśmy znani nie tylko w przemyśle motoryzacyjnym, ale również w przemyśle spożywczym oraz w dziedzinie techniki medycznej. Nasza firma inżynieryjna oferuje najlepsze warunki dla rozwoju i produkcji wysokiej jakości rozwiązań produktowych w dziedzinie spawania rezystancyjnego i technologii przenośników. Indywidualne rozwiązania w zakresie obróbki elektrod i automatyzacji procesów spawania są w równym stopniu częścią naszego portfolio produktów, jak specyficzne dla klienta małe systemy przenośnikowe. Od ponad 10 lat nasze zarządzanie jakością jest certyfikowane zgodnie z normą DIN EN ISO 9001: 2015, a w 2016 roku firma wdrożyła i certyfikowała zarządzanie środowiskowe zgodnie z normą DIN EN ISO 14001: 2015.

  Witryna www Open In New icon
 4. FÖRDERGURT-SERVICE GEBRÜDER GROSS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  USUWANIE AWARII PRZEZ CAŁĄ DOBĘ. TAŚMY GUMOWE, Z PCV I PU. MONTAŻ I DOSTAWA GUM, LINATEKS, SKROBAKÓW . W efekcie zmiany pokoleniowej nowo założona spółka Fördergurt-Service Gebrüder Groß GmbH ze wspólnikami Andreasem Großem i Peterem Großem przejęła dnia 01.07.2015 większą część działalności operacyjnej spółki Fördergurt-Service Groß & Sohn KG. Uwe Groß będzie kontynuował pracę w nowo założonej firmie Fördergurt-Service Gebrüder Groß GmbH. Fördergurt-Service Groß & Sohn KG będzie nadal istnieć jako spółka zarządzająca i zajmująca się nieruchomościami. Jak zwykle jesteśmy do Państwa dyspozycji od godz. 5: 30 do 16: 30 od poniedziałku do piątku, a w nagłych wypadkach 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Cieszymy się na dalszą dobrą, pełną zaufania współpracę.

  Witryna www Open In New icon
 5. GEMTEC AG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Gemtec jest średniej wielkości firmą specjalizującą się w rozwiązaniach automatyki procesowej, budowie maszyn specjalnych oraz obróbce metali i blach. Od 1992 roku zapewniamy kompletne etapy produkcyjne od planowania i konstruowania po montaż i rozruch na całym świecie. Dzięki naszym zasobom ludzkim i finansowym jesteśmy w stanie obsługiwać kompleksowe zadania. Zatrudniamy ponad 100 pracowników, którzy codziennie pracują nad koncepcją sprawnego wdrażania projektów i zapewnieniem ich prawidłowego uruchomienia. Dostarczamy maszyny specjalnie zautomatyzowane całkowicie lub częściowo. W fazie budowy zwracamy baczną uwagę na to, aby zapewniać energooszczędną eksploatację zakładu w długiej perspektywie. Dzięki budowie modułowej instalacja w miejscu przeznaczenia jest szybka i niezawodna.

  Witryna www Open In New icon
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. IBH INGENIEURBETRIEB HENKE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Urządzenia specjalnem opracowane przez nas, od etapu rozwoju po konstrukcję, produkcję, automatyzację po montaż końcowy według specyfikacji klienta. Motto firmy: "Czego nikt nie śmie – my w Henke to robimy! " Mały przykład możliwości firmy: Budowa, przygotowanie: taśmy rolkowe, aparatura, urządzenia transportowe, transport bliski, uchwyty, urządzenia uchylne, przenośniki, przenośniki łańcuchowe, przenośniki rolkowe (taśmowe), zwrotne ciężkie przenośniki rolkoowe.

  Witryna www Open In New icon
 2. HENNIG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Produkty Hennig dostosowane do potrzeb klienta chronią maszyny przed korozją, osadami i zanieczyszczeniami. Zakłady produkcyjne Hennig znajdują się w USA, Niemczech, Czechach, Francji, Brazylii, Wielkiej Brytanii, Bośni i Hercegowinie, Japonii oraz Korei Południowej. Nasze centra serwisowe znajdują się na całym świecie. Hennig produkuje: Teleskopowe osłony stalowe: wszystkie rodzaje osłon, poziome i pionowe, w prawie każdym rozmiarze. Osłony elastyczne: szyte i uszczelnione, itp., dostosowane do Twoich potrzeb. Przenośniki wiórów i systemy filtrujące: przenośniki wiórów dostosowane do wymagań klienta, system CDF z ciągłym samoczyszczeniem. Osłony maszyn: do ochrony ludzi i maszyn. Osłony rolek i elastyczne fartuchy ochronne: chronią prowadnice i odsłonięte części maszyn. Inne produkty: Systemy Flex-Protect, sprężyny teleskopowe, systemy wycieraczek, pokrywy skośne, składane pokrywy dachowe, systemy drzwi roletowych.

  Witryna www Open In New icon
 3. SCHÜBEL ANTRIEBSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Schübel Antriebstechnik GmbH & Co. KG wyrobił sobie już w latach 80. pozycję wyspecjalizowanego technicznego dystrybutora elementów napędowych i inżynierii przemysłowej dzięki znajomości wyrobów oraz bezkompromisowej orientacji na klienta. Aktualnie firma Schuebel proponuje rozwiązania różnorodnych kwestii w dziedzinie technologii przemysłowych. Posiadamy renomowanych klientów z branży przemysłu, handlu, usług i usług publicznych, mających do czynienia z istotnymi zagadnieniami gospodarczymi. Schübel specjalizuje się w istotnych zagadnieniach techniczno-inżynierskich, kładąc szczególny nacisk na elementy związane z napędem i transportem, oferując tutaj pełen zakres dostaw. Oferujemy naszym klientom szeroką gamę rozmiarów oraz ilość wyrobów na składzie większą niż średnia w branży. Schuebel wykonuje zindywidualizowane usługi wykonawcze oraz przetwarzanie (np. obróbka mechaniczna, wykrawanie). Gamę proponowanych wyrobów dopełnia kompleksowy serwis techniczny.

  Witryna www Open In New icon
 4. FÖRDERTECHNIK KENTZLER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Fördertechnik Kentzler GmbH jest zaufanym dostawcą łańcuchów napędowych, przekładniowych, dźwigowych, kół zębatych i różnych zastosowań specjalnych. Doświadczenie i kompetencja gwarantują wysoką jakość naszych wyrobów. Korzystaj z naszych usług od samego początku: od konsultacji i doboru komponentów dostosowanych do Twoich potrzeb, aż do zakończenia produkcji wyrobu. Od łańcuchów specjalnych po koła łańcuchowe i wszelkiego rodzaju łańcuchy na zamówienie - oferujemy Państwu szeroką gamę produktów standardowych, jak również indywidualne, kompletne rozwiązania dostosowane do wymagań każdego indywidualnego klienta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zgodności z obowiązującymi normami DIN gwarantujemy Państwu pierwszorzędne produkty naszej firmy. Niezależnie od aktualnego stopnia zadowolenia naszych klientów, stale zwiększamy jakość, solidność i wydajność naszych wyrobów.

  Witryna www Open In New icon
 5. KEIPER GMBH & CO. KG ANTRIEBS- U. TRANSPORTTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Nasz obszerny program dostaw obejmuje indywidualne rozwiązania w dziedzinie napędów i przenośników technicznych dla wszystkich branż. Od przemysłu spożywczego po takie dziedziny jak inżynieria mechaniczna i budowa maszyn, przemysł opakowaniowy, obróbka metali, przemysł motoryzacyjny, rolnictwo i hodowla, obróbka drewna, recykling i gospodarka odpadami, wyrób pianek, obróbka kamienia, produkcja mebli, logistyka, centra dystrybucji poczty i paczek, przemysł drukarski i papierniczy oraz działalność międzysektorowa dla wszystkich gałęzi przemysłu. Pasy przenośnikowe, taśmy przenośnikowe, pasy zębate do transportu i napędu, również z odpowiednim wykończeniem, takim jak szeroka gama powłok i profili, koła pasowe z pasami zębatymi, pasy płaskie, pasy okrągłe, pasy klinowe pasy napędowe, dostosowane do konkretnych zastosowań i wymagań. Jako nowoczesny partner oferujący pełen zakres usług, zapewniamy odpowiednie i kompleksowe rozwiązania dla różnorodnych i stale rosnących wymagań w zakresie techniki napędowej i transportowej. KEIPER - WYDAJNOŚĆ W RUCHU!

  Witryna www Open In New icon
 1. KRAUS BETRIEBSAUSSTATTUNG UND FÖRDERTECHNIK GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  KRAUS Austria - od ponad 80 lat wydajne komponenty intralogistyki i techniki przenośnikowej. KRAUS jest największym austriackim producentem kół zębatych i specjalistą w dziedzinie komponentów techniki przenośnikowej, stołów podnośnych, rolek z napędem silnikowym i rozwiązań transportowych. Dzięki konfiguratorowi kół zębatych KRAUS oferuje unikalny na skalę światową serwis. Klienci i osoby zainteresowane mogą wirtualnie zmontować koła zębate w ponad 1500 różnych wariantach i bezpłatnie pobrać dane CAD we wszystkich popularnych formatach. Kolejnym kamieniem węgielnym są wszelkiego rodzaju hydrauliczne stoły podnoszące. Od stołów podnoszących zapewniających optymalną ergonomię w miejscu pracy, poprzez podnośniki do pokonywania przeszkód na budowie, aż po rozwiązania indywidualne - pomagamy Państwu w podnoszeniu ciężarów. Konsultacje za pomocą wideokonferencji uzupełniają serwis KRAUS - Quality Made in Austria. Korzystają z tego liczne renomowane firmy, takie jak między innymi Amazon, Liebherr, Deutsche Post, Siemens, SSI Schäfer czy Zalando.

  Witryna www Open In New icon
 2. MESUTRONIC GERÄTEBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Innowacyjna technologia, wiodący know-how. MESUTRONIC Gerätebau GmbH produkuje od ponad 25 lat innowacyjną technikę wykrywania metali do zastosowań przemysłowych. Z naszej siedziby w Kirchberg im Wald dostarczamy naszym działającym globalnie klientom wysoko rozwinięte wykrywacze metalu, separatory metalu i systemy do badania metali promieniami rentgena. Nasza innowacyjność przyczynia się do najwyższych osiągnięć, dzięki czemu możemy się zaliczyć do liderów technologicznych w dziedzinie wykrywania metali i ciał obcych. Dla segmentów żywieniowego, farmaceutycznego, higienicznego, tworzyw sztucznych, drewna i górnictwa oferujemy szeroką paletę produktów, dzięki którym maszyny produkcyjne i Państwa klienci są chronieni przed ciałami obcymi. Jako firma zarządzana przez właściciela, od dziesięcioleci pokładamy zaufanie w naszym niemieckim zakładzie i ich pracownikach. Dzięki ich energii i wiedzy fachowej możliwe jest stosowanie naszych wysokiej jakości systemów.

  Witryna www Open In New icon
 3. SAUTEC

  Francja

  Verified by europages badge

  SAUTEC jest francuskim projektantem i producentem urządzeń przeładunkowych oraz specjalistą w zakresie mobilnych przenośników typu konik polny. Od 1987 roku, w którym powstała nasza firma, stopniowo rozwinęliśmy pełną gamę obejmującą wszystkie Państwa potrzeby z zakresu obsługi ładunków luzem: rozładunek ciężarówek, załadunek barek, napełnianie kontenerów ... Zadowolenie klientów jest w centrum naszej uwagi. Więcej niż tylko dostawca, naszym zadaniem jest wsłuchanie się w Państwa potrzeby i pomoc w znalezieniu rozwiązania dostosowanego do Państwa potrzeb. Znajduje to odzwierciedlenie w tworzeniu spersonalizowanych ofert, projektowaniu wyposażenia modułowego oraz możliwości wypożyczania sprzętu na pilne i/lub chwilowe potrzeby. Dzięki naszym partnerom handlowym jesteśmy w stanie towarzyszyć Państwu na terenie całej Francji oraz na rynku eksportowym, który stanowi 45% naszych obrotów. Nasza oferta produktów dzieli się na 3 kategorie: - standardowy asortyment przenośników typu konik polny zarządzany w magazynie i dostępny natychmiast . - gama przenośników typu konik polny na zamówienie, dostosowanych do potrzeb klienta. Dzięki szerokiej gamie opcji mogą Państwo otrzymać przenośnik typu konik polny, który będzie dostosowany do Państwo działalności. - gama urządzeń uzupełniających do przenośników typu konik polny składająca się z rozładowywaczy ciężarówek i ze zbiorników odbiorczych. Sprzęt ten uzupełnia ciąg przenośników, upraszczając czynności załadunku i rozładunku. Prosimy nie wahać się i skontaktować z nami.

  Witryna www Open In New icon
 4. BEHA INNOVATION GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Pod marką "BEHAbelt" firma BEHA Innovation GmbH od 1974 roku projektuje, produkuje i sprzedaje pasy okrągłe i klinowe, profile T, elastyczne pasy transportowe oraz technologie spawalnicze do zastosowań w napędach i przenośnikach. Riemenprofile (PU/TPE) BEHAbelt oferuje jeden z największych asortymentów na rynku. Dotyczy to liczby geometrii, właściwości i stopni twardości. Ponadto, dzięki naszemu działowi rozwoju, chętnie zrealizujemy Państwa indywidualny profil produktowy. Elastyczne taśmy przenośnikowe (PU/TPE) Szeroka gama kombinacji taśm przenośnikowych pod względem struktury powierzchni, właściwości materiału, twardości i kolorów. Technika spawania Nasz asortyment obejmuje specjalnie opracowaną technikę spawania profili i pasów. Powłoki z PU do pasków zębatych i klinowych Materiały powłokowe zapewniające np. antypoślizgowy uchwyt, napęd przeciwpyłowy lub łatwiejsze odłączanie produktu. Profile zgrzewane z PU Profile zgrzewane, jak np. listwy, listwy krawędziowe lub profile prowadzące dla przenośników taśmowych.

  Witryna www Open In New icon
 5. TANALS

  Francja

  Verified by europages badge

  Wyspecjalizowana w dziedzinie pasów i taśm przenośnikowych od 1936 roku, firma TANALS jest alzackim producentem, który zaleca i opracowuje rozwiązania techniczne, zawsze ukierunkowane na poprawę wyników, opierając się na partnerach o dużej renomie: GATES MECTROL, GATES, BGK, NITTA, ESBELT, BEHABELT. Tanals złożył również patenty na proces realizacji demontowalnych złączy mechanicznych do poliuretanowych taśm zębatych i taśm przenośnikowych. Nasz dział badań i rozwoju może wykonać wszystkie rodzaje obliczeń i prób pozwalających na określanie rozmiarów pasów transmisyjnych lub udoskonalanie wyrobów dostosowanych do Państwa potrzeb. Nasza struktura, środki i organizacja pozwalają nam na wykonywanie pilnych napraw. (Podajemy przez telefon cenę i termin). Nasza ekipa pozostaje do Państwa dyspozycji, by zapewnić montaż pasów i taśm na miejscu. Wykonywanie wyrobów zaprojektowanych wewnętrznie do specjalnych zastosowań.

  Witryna www Open In New icon
 6. ERO JOINT .TANALS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma Tanals Undertaken Alsatian polepsza proces produkcji demontowanych mechanicznych połączeń do pasów zębatych z poliuretanu i taśm transportowych. Połączenia ERO Joint® stosowane w pomocy drogowej lub w zastosowaniach trwałych sprawiają, że pasy można zamienić bardzo szybko. Ten rodzaj połączenia jest możliwy do wykonania w przypadku każdego pasa zębatego o kroku równym lub większym niż 8 mm. Nasz dział badań i rozwoju dysponuje środkami obliczeniowymi i sprzętem; do testowania, dospasowywania pasów transmisyjnych lub tworzenia wyrobów przystosowanych do Twoich zastosowań.

  Witryna www Open In New icon
 7. ASMKO-BIS S.C.

  Polska

  Verified by europages badge

  ASMKO-BIS S.C. jest dostawcą odlewanych elastomerów poliuretanowych, utwardzanych termicznie. Zdobyliśmy doświadczenie od 1991 roku. Jesteśmy wysokowykwalifikowanym zespołem, bogatym w kilkudziesięcioletnie doświadczenie w produkcji elastomerów poliuretanowych. Prowadzimy doradztwo, projektujemy i wytwarzamy dowolne elementy z elastomerów poliuretanowych. Naszym celem jest przewyższenie Twoich oczekiwań. Poliuretany są naszą specjalnością! Skontaktuj się z nami bez wahania, aby uzyskać więcej informacji!

  Witryna www Open In New icon
 8. CARBOMECH SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Carbomech Sp. z o.o. to firma z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w branży górniczej działająca z sukcesem na rynku krajowym i międzynarodowym. Dodatkową dziedziną naszej działalności jest gospodarka odpadami oraz projektowanie i budowa linii przetwarzania odpadów. W swojej ofercie posiadamy maszyny, urządzenia i konstrukcje przeznaczone zarówno do pracy w podziemiach kopalń jak i w innych obszarach przemysłu. Naszymi przewodnimi produktami w obszarze górniczym są układy transportowe do przemieszczania aparatury elektrycznej, samozaciskowe uchwyty do kabli szybowych, pomosty do jazdy ludzi przenośnikami taśmowymi oraz systemy wspomagające transport ręczny szynowy.

  Witryna www Open In New icon
 9. WIRE BELT COMPANY OSTERLOH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 10. BONINO SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Grupa BONINO z miasta Alessandria oferuje rozwiązania naprowadzania automatycznego o wysokiej wydajności i wykorzystujące innowacyjne technologie, spełniające nawet najbardziej złożone wymagania. Nawiąż z nami szybki kontakt. Bonino opracowuje systemy naprowadzania będące w stanie spełnić najwyższe wymagania w kwestii czasu i elastyczności, gwarantując najlepsze standardy jakościowe. Firma Bonino osiągnęła liczne sukcesy w sektorze elektromechanicznym, oczyszczania, spożywczym, kosmetycznym i farmaceutycznym, aż do klasy ISO 8.

  Witryna www Open In New icon
 1. INTERKRĄŻ SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma INTERkrąż od 30 lat jest producentem krążników do przenośników taśmowych, elementów konstrukcji do przenośników taśmowych oraz komponentów obudowy kotwowej dla sektora górniczego, budowlanego oraz wielu innych. W ofercie mamy: krążniki gładkie, kierunkowe, powlekane, tarczowe, udarowe, elementy konstrukcji: sztywne i przegubowe oraz zestawy krążnikowe i kotwy. Aby jak najlepiej dostosować naszą ofertę produktową do indywidualnych potrzeb oraz konkretnych wymagań Klientów proponujemy 5 standardów wykonania krążników. Nasze krążniki cechuje m.in.: absorbcja energii kinetycznej, wysoka szczelność na wodę i pył, odporność na czynniki chemiczne. Elementy konstrukcji są idealnie dopasowane do standardowych szerokości taśm. Wykonujemy też elementy konstrukcyjne na produkty otrzymują wysokiej jakości zabezpieczenie antykorozyjne, wykonane w kilku wariantach: ocynk ogniowy lub malowanie farbą proszkową lub malowanie farbą podkładową. Zapewniamy wysoką jakość produktów zgodnych z międzynarodowymi normami i standardami (DIN, PN, ISO, ATEX, „B”), gwarancję na min. 24 miesiące, realizację indywidualnych rozwiązań zarówno produktowych jak i logistycznych a także krótkie terminy realizacji zamówienia. Od wielu lat prowadzimy ścisłą współpracę badawczo-rozwojową z czołowymi uczelniami technicznymi w Polsce. Produkty INTERkrąż znajdują swoich odbiorców na rynku polskim, ale głównie trafiają do wielu krajów europejskich, a także na rynek rosyjski, bliskiego wschodu oraz afrykański.

  Witryna www Open In New icon
 2. SIBAN PEOSA

  Hiszpania

  Verified by europages badge
 3. ASCHAUER E. GMBH ANTRIEBS- UND FÖRDERTECHNIK

  Austria

  Verified by europages badge
 4. ITWH INDUSTRIE- HEBE- UND FÖRDERTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 5. FRIEDRICH BENIEN GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 6. TRIBELT B.V

  Niemcy

  Verified by europages badge
 7. EDM GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 8. HUMBERT & POL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 9. GKM SIEBTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 10. ISH-SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
Filtry

Wyniki dla

Przenośniki taśmowe - Import eksport

Liczba wyników

491 przedsiębiorstwa