• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przenośniki taśmowe

Wyniki dla

Przenośniki taśmowe - Import eksport

 1. SAUTEC

  Francja

  Verified by europages badge

  SAUTEC jest francuskim projektantem i producentem urządzeń przeładunkowych oraz specjalistą w zakresie mobilnych przenośników typu konik polny. Od 1987 roku, w którym powstała nasza firma, stopniowo rozwinęliśmy pełną gamę obejmującą wszystkie Państwa potrzeby z zakresu obsługi ładunków luzem: rozładunek ciężarówek, załadunek barek, napełnianie kontenerów ... Zadowolenie klientów jest w centrum naszej uwagi. Więcej niż tylko dostawca, naszym zadaniem jest wsłuchanie się w Państwa potrzeby i pomoc w znalezieniu rozwiązania dostosowanego do Państwa potrzeb. Znajduje to odzwierciedlenie w tworzeniu spersonalizowanych ofert, projektowaniu wyposażenia modułowego oraz możliwości wypożyczania sprzętu na pilne i/lub chwilowe potrzeby. Dzięki naszym partnerom handlowym jesteśmy w stanie towarzyszyć Państwu na terenie całej Francji oraz na rynku eksportowym, który stanowi 45% naszych obrotów. Nasza oferta produktów dzieli się na 3 kategorie: - standardowy asortyment przenośników typu konik polny zarządzany w magazynie i dostępny natychmiast . - gama przenośników typu konik polny na zamówienie, dostosowanych do potrzeb klienta. Dzięki szerokiej gamie opcji mogą Państwo otrzymać przenośnik typu konik polny, który będzie dostosowany do Państwo działalności. - gama urządzeń uzupełniających do przenośników typu konik polny składająca się z rozładowywaczy ciężarówek i ze zbiorników odbiorczych. Sprzęt ten uzupełnia ciąg przenośników, upraszczając czynności załadunku i rozładunku. Prosimy nie wahać się i skontaktować z nami.

 2. BRÄUER SYSTEMTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Kompetentny i niezawodny partner technologiczny w zakresie automatyzacji budowy maszyn. Bräuer Systemtechnik GmbH jest średniej wielkości przedsiębiorstwem z południowo-wschodnich Niemiec. Jako doświadczony i niezawodny dostawca systemów, jesteśmy znani nie tylko w przemyśle motoryzacyjnym, ale również w przemyśle spożywczym oraz w dziedzinie techniki medycznej. Nasza firma inżynieryjna oferuje najlepsze warunki dla rozwoju i produkcji wysokiej jakości rozwiązań produktowych w dziedzinie spawania rezystancyjnego i technologii przenośników. Indywidualne rozwiązania w zakresie obróbki elektrod i automatyzacji procesów spawania są w równym stopniu częścią naszego portfolio produktów, jak specyficzne dla klienta małe systemy przenośnikowe. Od ponad 10 lat nasze zarządzanie jakością jest certyfikowane zgodnie z normą DIN EN ISO 9001: 2015, a w 2016 roku firma wdrożyła i certyfikowała zarządzanie środowiskowe zgodnie z normą DIN EN ISO 14001: 2015.

 3. BUETTNER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Specjalizujemy się w planowaniu, projektowaniu i produkcji przenośników i systemów przenośnikowych do przenoszenia ładunków jednostkowych. Indywidualnie zaprojektowane dla danego zastosowania lub dostosowane do danych procesów produkcyjnych i warunków ramowych, nasza technika przenośnikowa zapewnia naszym klientom efektywne procesy w produkcji, dalszej obróbce i logistyce. Naszymi atutami są innowacyjność i kultura korporacyjna oraz wyjątkowo wysokie kompetencje naszych pracowników. Zawsze koncentrujemy się na Państwa indywidualnych wymaganiach, dlatego też opracowujemy odpowiednie rozwiązania na miarę. Skontaktuj się z nami! Chętnie doradzamy i wspieramy Państwa od samego początku i jesteśmy Państwa niezawodnym partnerem przez cały cykl życia urządzeń i systemów. Od ponad czterech dekad klienci z całego świata ufają wydajności i niezawodności naszych produktów.

 4. WENZ KUNSTSTOFF GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  WENZ Kunststoff GmbH & Co.KG jest związana z technologią tworzyw sztucznych od 1997 roku. Jako specjalista w zakresie regulacji temperatury i techniki chłodzenia, suszenia materiałów, separacji, odpylania i transportu materiałów oferujemy klientom indywidualne doradztwo we wszystkich kwestiach związanych z przetwórstwem tworzyw sztucznych. Przejęcie przedstawicielstwa w dziedzinie urządzeń do regulacji temperatury Regloplas stanowiło podstawę naszego dalszego rozwoju. Nasze dążenie do innowacji doprowadziło do rozwoju nowych technologii, takich jak suszarki qip® lub Cycletemp® Vario, Impuls i Flow jako wariant do specjalnej kontroli temperatury. Rozwinęliśmy również pomysł centralnego zaopatrzenia materiałowego z kodowaną stacją sprzęgającą, w tamtym czasie nasz ósmy patent. Posiadamy obecnie najlepsze technologie na rynku. Planowanie projektów, projektowanie i budowa systemów transportu i suszenia tworzyw sztucznych. Mamy nie tylko silne powiązanie z firmami średniej wielkości – nasza elastyczność pozwala nam obsługiwać firmy każdej wielkości. W ramach zrównoważonego rozwoju przekształcamy również stare instalacje zaopatrzenia materiałowego, wynosząc je na nowy poziom technologiczny – bez konieczności nowej konstrukcji, niezależnie od wieku i rodzaju produkcji. Nasi klienci odnoszą znaczące korzyści w zakresie wydajności, energii, ochrony środowiska, integracji systemów i kosztów. Naszą ofertę uzupełniają akcesoria naszych własnych marek Talkob i Mouldpro - złącza do kontroli temperatury, węże do kontroli temperatury, granulaty czyszczące, przepływomierze i wiele innych.

 5. FORBO SIEGLING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  O nas - Innowacyjne koncepcje w produkcji, przepływie materiałów i logistyce są dziś istotnymi czynnikami konkurencyjności. Wysokowydajne taśmy płaskie, a także taśmy przenośnikowe i procesowe często odgrywają w tym kluczową rolę. Dlatego wiodące firmy przemysłowe na całym świecie liczą na specjalistów z Forbo Movement Systems jako kompetentnych partnerów w opracowywaniu przyszłościowych rozwiązań w zakresie napędu, transportu i produkcji. Rezultat: kompleksowe, dostosowane do branży programy produktowe dla naszych klientów. Nasze wartości - Jako światowy lider w dziedzinie systemów przemieszczania, zapewniamy naszym klientom najwyższej klasy rozwiązania pozwalające utrzymać ich sukces biznesowy na dobrej drodze. Nasze zaangażowanie i doświadczenie oferują naszym interesariuszom obiecujące perspektywy. Poprzez naszą obecność na całym świecie i 300 lokalizacjami serwisowymi, dążymy do utrzymania i rozszerzenia naszej pozycji globalnego gracza. Jesteśmy przekonani, że najważniejsza jest jakość i jej ciągłe doskonalenie. Wyraża się to zarówno w naszych wysokiej jakości i ekonomicznych produktach, jak i w kompetentnym doradztwie zorientowanym na klienta. Konsekwentnie zachowujemy się tak, jak chcielibyśmy, aby zachowywało się nasze otoczenie biznesowe: jako niezawodny partner.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FÖRDERTECHNIK KENTZLER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Fördertechnik Kentzler GmbH jest zaufanym dostawcą łańcuchów napędowych, przekładniowych, dźwigowych, kół zębatych i różnych zastosowań specjalnych. Doświadczenie i kompetencja gwarantują wysoką jakość naszych wyrobów. Korzystaj z naszych usług od samego początku: od konsultacji i doboru komponentów dostosowanych do Twoich potrzeb, aż do zakończenia produkcji wyrobu. Od łańcuchów specjalnych po koła łańcuchowe i wszelkiego rodzaju łańcuchy na zamówienie - oferujemy Państwu szeroką gamę produktów standardowych, jak również indywidualne, kompletne rozwiązania dostosowane do wymagań każdego indywidualnego klienta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zgodności z obowiązującymi normami DIN gwarantujemy Państwu pierwszorzędne produkty naszej firmy. Niezależnie od aktualnego stopnia zadowolenia naszych klientów, stale zwiększamy jakość, solidność i wydajność naszych wyrobów.

 2. IBH INGENIEURBETRIEB HENKE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Urządzenia specjalnem opracowane przez nas, od etapu rozwoju po konstrukcję, produkcję, automatyzację po montaż końcowy według specyfikacji klienta. Motto firmy: "Czego nikt nie śmie – my w Henke to robimy! " Mały przykład możliwości firmy: Budowa, przygotowanie: taśmy rolkowe, aparatura, urządzenia transportowe, transport bliski, uchwyty, urządzenia uchylne, przenośniki, przenośniki łańcuchowe, przenośniki rolkowe (taśmowe), zwrotne ciężkie przenośniki rolkoowe.

 3. MESUTRONIC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Innowacyjna technologia, wiodący know-how. MESUTRONIC Gerätebau GmbH produkuje od ponad 25 lat innowacyjną technikę wykrywania metali do zastosowań przemysłowych. Z naszej siedziby w Kirchberg im Wald dostarczamy naszym działającym globalnie klientom wysoko rozwinięte wykrywacze metalu, separatory metalu i systemy do badania metali promieniami rentgena. Nasza innowacyjność przyczynia się do najwyższych osiągnięć, dzięki czemu możemy się zaliczyć do liderów technologicznych w dziedzinie wykrywania metali i ciał obcych. Dla segmentów żywieniowego, farmaceutycznego, higienicznego, tworzyw sztucznych, drewna i górnictwa oferujemy szeroką paletę produktów, dzięki którym maszyny produkcyjne i Państwa klienci są chronieni przed ciałami obcymi. Jako firma zarządzana przez właściciela, od dziesięcioleci pokładamy zaufanie w naszym niemieckim zakładzie i ich pracownikach. Dzięki ich energii i wiedzy fachowej możliwe jest stosowanie naszych wysokiej jakości systemów.

 4. KEIPER GMBH & CO. KG ANTRIEBS- U. TRANSPORTTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Nasz obszerny program dostaw obejmuje indywidualne rozwiązania w dziedzinie napędów i przenośników technicznych dla wszystkich branż. Od przemysłu spożywczego po takie dziedziny jak inżynieria mechaniczna i budowa maszyn, przemysł opakowaniowy, obróbka metali, przemysł motoryzacyjny, rolnictwo i hodowla, obróbka drewna, recykling i gospodarka odpadami, wyrób pianek, obróbka kamienia, produkcja mebli, logistyka, centra dystrybucji poczty i paczek, przemysł drukarski i papierniczy oraz działalność międzysektorowa dla wszystkich gałęzi przemysłu. Pasy przenośnikowe, taśmy przenośnikowe, pasy zębate do transportu i napędu, również z odpowiednim wykończeniem, takim jak szeroka gama powłok i profili, koła pasowe z pasami zębatymi, pasy płaskie, pasy okrągłe, pasy klinowe pasy napędowe, dostosowane do konkretnych zastosowań i wymagań. Jako nowoczesny partner oferujący pełen zakres usług, zapewniamy odpowiednie i kompleksowe rozwiązania dla różnorodnych i stale rosnących wymagań w zakresie techniki napędowej i transportowej. KEIPER - WYDAJNOŚĆ W RUCHU!

 5. KRAUS BETRIEBSAUSSTATTUNG UND FÖRDERTECHNIK GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  KRAUS Austria - od ponad 80 lat wydajne komponenty intralogistyki i techniki przenośnikowej. KRAUS jest największym austriackim producentem kół zębatych i specjalistą w dziedzinie komponentów techniki przenośnikowej, stołów podnośnych, rolek z napędem silnikowym i rozwiązań transportowych. Dzięki konfiguratorowi kół zębatych KRAUS oferuje unikalny na skalę światową serwis. Klienci i osoby zainteresowane mogą wirtualnie zmontować koła zębate w ponad 1500 różnych wariantach i bezpłatnie pobrać dane CAD we wszystkich popularnych formatach. Kolejnym kamieniem węgielnym są wszelkiego rodzaju hydrauliczne stoły podnoszące. Od stołów podnoszących zapewniających optymalną ergonomię w miejscu pracy, poprzez podnośniki do pokonywania przeszkód na budowie, aż po rozwiązania indywidualne - pomagamy Państwu w podnoszeniu ciężarów. Konsultacje za pomocą wideokonferencji uzupełniają serwis KRAUS - Quality Made in Austria. Korzystają z tego liczne renomowane firmy, takie jak między innymi Amazon, Liebherr, Deutsche Post, Siemens, SSI Schäfer czy Zalando.

 1. HENNIG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Produkty Hennig dostosowane do potrzeb klienta chronią maszyny przed korozją, osadami i zanieczyszczeniami. Zakłady produkcyjne Hennig znajdują się w USA, Niemczech, Czechach, Francji, Brazylii, Wielkiej Brytanii, Bośni i Hercegowinie, Japonii oraz Korei Południowej. Nasze centra serwisowe znajdują się na całym świecie. Hennig produkuje: Teleskopowe osłony stalowe: wszystkie rodzaje osłon, poziome i pionowe, w prawie każdym rozmiarze. Osłony elastyczne: szyte i uszczelnione, itp., dostosowane do Twoich potrzeb. Przenośniki wiórów i systemy filtrujące: przenośniki wiórów dostosowane do wymagań klienta, system CDF z ciągłym samoczyszczeniem. Osłony maszyn: do ochrony ludzi i maszyn. Osłony rolek i elastyczne fartuchy ochronne: chronią prowadnice i odsłonięte części maszyn. Inne produkty: Systemy Flex-Protect, sprężyny teleskopowe, systemy wycieraczek, pokrywy skośne, składane pokrywy dachowe, systemy drzwi roletowych.

 2. SCHÜBEL ANTRIEBSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Schübel Antriebstechnik GmbH & Co. KG wyrobił sobie już w latach 80. pozycję wyspecjalizowanego technicznego dystrybutora elementów napędowych i inżynierii przemysłowej dzięki znajomości wyrobów oraz bezkompromisowej orientacji na klienta. Aktualnie firma Schuebel proponuje rozwiązania różnorodnych kwestii w dziedzinie technologii przemysłowych. Posiadamy renomowanych klientów z branży przemysłu, handlu, usług i usług publicznych, mających do czynienia z istotnymi zagadnieniami gospodarczymi. Schübel specjalizuje się w istotnych zagadnieniach techniczno-inżynierskich, kładąc szczególny nacisk na elementy związane z napędem i transportem, oferując tutaj pełen zakres dostaw. Oferujemy naszym klientom szeroką gamę rozmiarów oraz ilość wyrobów na składzie większą niż średnia w branży. Schuebel wykonuje zindywidualizowane usługi wykonawcze oraz przetwarzanie (np. obróbka mechaniczna, wykrawanie). Gamę proponowanych wyrobów dopełnia kompleksowy serwis techniczny.

 1. TANALS

  Francja

  Verified by europages badge

  Wyspecjalizowana w dziedzinie pasów i taśm przenośnikowych od 1936 roku, firma TANALS jest alzackim producentem, który zaleca i opracowuje rozwiązania techniczne, zawsze ukierunkowane na poprawę wyników, opierając się na partnerach o dużej renomie: GATES MECTROL, GATES, BGK, NITTA, ESBELT, BEHABELT. Tanals złożył również patenty na proces realizacji demontowalnych złączy mechanicznych do poliuretanowych taśm zębatych i taśm przenośnikowych. Nasz dział badań i rozwoju może wykonać wszystkie rodzaje obliczeń i prób pozwalających na określanie rozmiarów pasów transmisyjnych lub udoskonalanie wyrobów dostosowanych do Państwa potrzeb. Nasza struktura, środki i organizacja pozwalają nam na wykonywanie pilnych napraw. (Podajemy przez telefon cenę i termin). Nasza ekipa pozostaje do Państwa dyspozycji, by zapewnić montaż pasów i taśm na miejscu. Wykonywanie wyrobów zaprojektowanych wewnętrznie do specjalnych zastosowań.

 2. ERO JOINT .TANALS

  Francja

  Verified by europages badge
 3. EDER PTFE SOLUTIONS SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Produkujemy powlekane PTFE taśmy z włókna szklanego i aramidowego. Dzięki ponad 35-letniemu doświadczeniu i wiedzy naszego wyspecjalizowanego zespołu doradców technicznych i pracowników produkcyjnych, a także doborowi najlepszych materiałów dostępnych na rynku, profesjonalnemu doborowi połączeń, wzmocnień i systemów prowadzących, dostarczamy nasze rozwiązania PTFE do różnych gałęzi przemysłu na całym świecie. Nasza obecna technologia produkcji i konserwacji łączy w sobie wszystkie najnowocześniejsze rozwiązania stosowane na całym świecie. Jesteśmy nie tylko największym producentem taśm PTFE w Polsce, ale także trzecią firmą w Europie. Naszym celem jest osiągnięcie pozycji lidera na rynku europejskim do 2030 roku. Dzięki regularnym inwestycjom patrzymy w przyszłość z optymizmem i pewnością siebie. Wiemy, że doskonałe wykonanie naszych taśm PTFE to wyznacznik jakości dla innych producentów pasów PTFE.

 4. MELUCCI - CUSCINETTI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Melucci srl, firma, którą założył Giovanni Melucci, jest obecna na rynku już od lat 50. i z biegiem czasu rozwijała się w zakresie dystrybucji łożysk, specjalizując się w dziedzinie napędów i włączając do swoich produktów pasy, koła pasowe, łańcuchy, korony, koła zębate itp. oraz współpracując ze światowymi liderami w dziedzinie zaopatrzenia przemysłowego. SKF, Timken, Ina i Nadella są powszechnie uznawane za liderów w swoich segmentach rynku.

 5. BONINO SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Grupa BONINO z miasta Alessandria oferuje rozwiązania naprowadzania automatycznego o wysokiej wydajności i wykorzystujące innowacyjne technologie, spełniające nawet najbardziej złożone wymagania. Nawiąż z nami szybki kontakt. Bonino opracowuje systemy naprowadzania będące w stanie spełnić najwyższe wymagania w kwestii czasu i elastyczności, gwarantując najlepsze standardy jakościowe. Firma Bonino osiągnęła liczne sukcesy w sektorze elektromechanicznym, oczyszczania, spożywczym, kosmetycznym i farmaceutycznym, aż do klasy ISO 8.

 6. COMERC SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo COMERC jest aktywnym podmiotem w sektorze odnawialnych źródeł energii. Jego specjalnością jest projektowanie i montaż linii do przetwarzania biomasy na pellet i produkcji brykietu (na przykład trocinowego lub słomianego). Nasza oferta obejmuje szeroki wybór urządzeń do produkcji biopaliw, na przykład: granulatory, piece/suszarnie, brykieciarki, rębaki, rolki, matryce i wiele innych. Oferujemy także zaawansowane i nowoczesne rozwiązania w sektorze automatyki przemysłowej

 7. CARBOMECH SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Carbomech Sp. z o.o. to firma z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w branży górniczej działająca z sukcesem na rynku krajowym i międzynarodowym. Dodatkową dziedziną naszej działalności jest gospodarka odpadami oraz projektowanie i budowa linii przetwarzania odpadów. W swojej ofercie posiadamy maszyny, urządzenia i konstrukcje przeznaczone zarówno do pracy w podziemiach kopalń jak i w innych obszarach przemysłu. Naszymi przewodnimi produktami w obszarze górniczym są układy transportowe do przemieszczania aparatury elektrycznej, samozaciskowe uchwyty do kabli szybowych, pomosty do jazdy ludzi przenośnikami taśmowymi oraz systemy wspomagające transport ręczny szynowy.

 8. WIRE BELT COMPANY LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Wire Belt Co. Ltd wytwarza metalowe przenośniki taśmowe, dopasowane do różnych zastosowań, zwiększając efektywność procesów. Nasza oferta obejmuje różne przenośniki taśmowe z tkaną siatką, zaspokajając specyficzne potrzeby w sektorze przetwórstwa spożywczego, włókienniczym, elektronicznym, rolniczym, motoryzacyjnym i innych. Dzięki globalnej obecności i obsłudze klienta na najwyższym poziomie, zapewniamy błyskawiczną dystrybucję na całym świecie. Wiarygodna nazwa przedsiębiorstwa: Jesteśmy znani z rozumienia Twoich potrzeb i dostarczania optymalnych rozwiązań.

 1. WIRE BELT COMPANY OSTERLOH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 2. YONGMING MACHINERY MANUFACTURING CO., LTD

  Chiny

  Verified by europages badge

  YONGMING MACHINERY produkuje i dostarcza standardowe i niestandardowe urządzenia do obsługi upraw, od czyszczenia po dogłębne przetwarzanie. Produkty i usługi obejmują zarówno podstawowe rozwiązania czyszczące, jak i czynności na liniach montażowych związane z obieraniem, ekstrakcją oleju i selekcją chili. Nasze produkty to: •Maszyna do łuskania nasion słonecznika •Oczyszczacz powietrza •Polerka ziarna •Separator grawitacyjny •Destonator ziarna • Maszyna do sortowania kolorów •Odpylacz z filtrem workowym impulsowym itp. Aby dowiedzieć się więcej, prosimy odwiedzić naszą stronę internetową.

 3. SIBAN PEOSA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma SIBAN PEOSA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przenośniki taśmowe. Jest również obecna w dziedzinach przenośniki transportowe, taśmy przenośnikowe, i taśma do użytku spożywczego. Ma siedzibę w Abanto y Ciervana-Abanto Zierbena-Vizcaya, Hiszpania.

 4. BENNE SA

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma BENNE SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przenośniki taśmowe. Jest również obecna w dziedzinach Przenośniki podwieszone i podłogowe, Przenośniki podwieszone i podłogowe, linie do konfekcjonowania, i Przemysł rolno-spożywczy. Ma siedzibę w Castres, Francja.

 5. ASCHAUER E. GMBH ANTRIEBS- UND FÖRDERTECHNIK

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma ASCHAUER E. GMBH ANTRIEBS- UND FÖRDERTECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przenośniki taśmowe, Łańcuchy przewozowe, Łańcuchy, Kompensatory, Przenośniki taśmowe, Łańcuchy przewozowe, screw-type conveyors, Łańcuchy, i Kompensatory. Ma siedzibę w Traiskirchen, Austria.

 6. S&F GMBH - SIEBMASCHINEN UND FÖRDERTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma S&F GMBH - SIEBMASCHINEN UND FÖRDERTECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przenośniki taśmowe. Ma siedzibę w Grünkraut, Niemcy.

 7. BINDER GMBH FÖRDERTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BINDER GMBH FÖRDERTECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przenośniki taśmowe. Ma siedzibę w Burgstetten, Niemcy.

 8. EUROPA SYSTEMS FÖRDERTECHNIK ESF GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EUROPA SYSTEMS FÖRDERTECHNIK ESF GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przenośniki taśmowe. Ma siedzibę w Minden, Niemcy.

 9. GLOBAL NASTRI S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma GLOBAL NASTRI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przenośniki taśmowe. Jest również obecna w dziedzinach taśma przenośnikowa, taśmy gumowe, taśmy do podnośników, i zgarniarki. Ma siedzibę w Roncade, Włochy.

 10. GURA FÖRDERTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GURA FÖRDERTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przenośniki taśmowe. Ma siedzibę w Lindlar, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Przenośniki taśmowe - Import eksport

Liczba wyników

519 Przedsiębiorstwa