• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przenośniki podwieszone i podłogowe

Wyniki dla

Przenośniki podwieszone i podłogowe - Import eksport

 1. SAUTEC

  Francja

  Verified by europages badge

  SAUTEC jest francuskim projektantem i producentem urządzeń przeładunkowych oraz specjalistą w zakresie mobilnych przenośników typu konik polny. Od 1987 roku, w którym powstała nasza firma, stopniowo rozwinęliśmy pełną gamę obejmującą wszystkie Państwa potrzeby z zakresu obsługi ładunków luzem: rozładunek ciężarówek, załadunek barek, napełnianie kontenerów ... Zadowolenie klientów jest w centrum naszej uwagi. Więcej niż tylko dostawca, naszym zadaniem jest wsłuchanie się w Państwa potrzeby i pomoc w znalezieniu rozwiązania dostosowanego do Państwa potrzeb. Znajduje to odzwierciedlenie w tworzeniu spersonalizowanych ofert, projektowaniu wyposażenia modułowego oraz możliwości wypożyczania sprzętu na pilne i/lub chwilowe potrzeby. Dzięki naszym partnerom handlowym jesteśmy w stanie towarzyszyć Państwu na terenie całej Francji oraz na rynku eksportowym, który stanowi 45% naszych obrotów. Nasza oferta produktów dzieli się na 3 kategorie: - standardowy asortyment przenośników typu konik polny zarządzany w magazynie i dostępny natychmiast . - gama przenośników typu konik polny na zamówienie, dostosowanych do potrzeb klienta. Dzięki szerokiej gamie opcji mogą Państwo otrzymać przenośnik typu konik polny, który będzie dostosowany do Państwo działalności. - gama urządzeń uzupełniających do przenośników typu konik polny składająca się z rozładowywaczy ciężarówek i ze zbiorników odbiorczych. Sprzęt ten uzupełnia ciąg przenośników, upraszczając czynności załadunku i rozładunku. Prosimy nie wahać się i skontaktować z nami.

 2. PROGRES MACHINERY S.C.

  Polska

  Verified by europages badge

  Produkcja, konstruowanie oraz montaż wszelkiego rodzaju przenośników, transporterów oraz szeroko rozumianej automatyzacji liń produkcyjnych. Wykonujemy transportery rolkowe, taśmowe, łańcuchowe i inne. Pracujemy w różnych gałęziach przemysłu w tym również wykonujemy zlecenia z powierzonej dokumentacji. Wiele lat doświadczenia pozwoliło naszej rodzinnej firmie ciągle się rozwijać i doskonalić zarówno proces produkcyjny jak i kontakt z klientem.

 3. BENNE SA

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma BENNE SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przenośniki taśmowe. Jest również obecna w dziedzinach Przenośniki podwieszone i podłogowe, Przenośniki podwieszone i podłogowe, linie do konfekcjonowania, i Przemysł rolno-spożywczy. Ma siedzibę w Castres, Francja.

 4. MAXGERMANY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MAXGERMANY GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Przenośniki podwieszone i podłogowe. Ma siedzibę w Schwabach, Niemcy.

 5. ADC ELECTROMÉCANIQUE

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma ADC ELECTROMÉCANIQUE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przenośniki podwieszone i podłogowe. Jest również obecna w dziedzinach przenośniki taśmowe, przenośniki łańcuchowe, przenośniki paletowe, i taśmociągi. Ma siedzibę w Estaimbourg, Belgia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ACS LUX

  Luksemburg

  Verified by europages badge

  Firma ACS LUX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przenośniki podwieszone i podłogowe. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje aluminiowe, Konstrukcje aluminiowe, Przenośniki naziemne, Overhead conveyors, i plany pracy. Ma siedzibę w Drinklange, Luksemburg.

 2. HANSUNG LIFT TRANSFER CO., LTD.

  Korea Południowa

  Firma Han Sung założona w marcu 1992 r. specjalizuje się w maszynach transportowych i automatycznych przenośnikach towarowych. Pracujemy z największymi zagranicznymi firmami takimi jak Hyundai, Samsung Industry, Daewoo, LG. Znani jesteśmy z jakości i technologii oraz dbałości o satysfakcję klientów. Nasze produkty: urządzenia do przenoszenia rur, urządzenia do rotacji rur, transporter do ciężarówek, pojazdy do przewozu form, podnośniki pneumatyczne, maszyny spawalnicze, maszyny do obróbki rur, maszyny do układania rur, stoły spawalnicze, maszyny do spawania rur, maszyny do gięcia rur.

 3. SERIMECA

  Francja

  SERIMECA jest przedsiębiorstwem działającym od ponad 20 lat w dziedzinie badań i realizacji systemów transportowych, przenośnikowych, logistycznych. W zależności od waszego projektu, SERIMECA jest w stanie opracować i wdrożyć dostosowane i specyficzne systemy w zakresie transportu bliskiego, przenośników, manipulatorów, paletyzatorów, podnośników, urządzeń magazynujących, urządzeń pakujących...dla przemysłu mechanicznego, farmaceutycznego, rolno-spożywczego…

 4. FEDEX EXPRESS

  Hiszpania

  FedEx Express jest największą na świecie firmą kurierską, szybkie i niezawodne usługi przewozu do ponad 220 krajów i terytoriów.

 5. GEMT

  Francja

  Firma GEMT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przenośniki podwieszone i podłogowe. Ma siedzibę w Collégien, Francja.

 1. PERUZA LTD

  Łotwa

  Firma PERUZA LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Automatyzacja - maszyny i urządzenia, Automaty przemysłowe, Przenośniki podwieszone i podłogowe, Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki, Automatyzacja - maszyny i urządzenia, Automaty przemysłowe, Przenośniki podwieszone i podłogowe, i Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki. Ma siedzibę w Ropazu Novads, Mucenieki, Łotwa.

 2. CONVOYNORT

  Francja

  Firma CONVOYNORT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przenośniki podwieszone i podłogowe. Ma siedzibę w Bethune, Francja.

 1. RGD REVISION GEOMETRY DESIGN

  Turcja

  Firma RGD REVISION GEOMETRY DESIGN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przenośniki podwieszone i podłogowe. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 2. CM AUTOMAZIONE SRL

  Włochy

  Firma CM AUTOMAZIONE SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przenośniki podwieszone i podłogowe. Jest również obecna w dziedzinach taśmociągi. Ma siedzibę w Giussano, Włochy.

 3. M C M CONVEYOR SYSTEMS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma M C M CONVEYOR SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przenośniki podwieszone i podłogowe. Jest również obecna w dziedzinach Systemy transportowe, Systemy transportowe, i mechaniczne przenośniki listwowe dla wewnętrznego transportu towarów. Ma siedzibę w Oldham, Zjednoczone Królestwo.

 4. MANUSYSTEMS

  Francja

  Firma MANUSYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przenośniki podwieszone i podłogowe, i Przenośniki podwieszone i podłogowe. Ma siedzibę w Venarey Les Laumes, Francja.

 5. A.R.C.E.M.I. IMPIANTI S.R.L.

  Włochy

  Firma A.R.C.E.M.I. IMPIANTI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy przewozowe, Przenośniki podwieszone i podłogowe, Łańcuchy przewozowe, Przenośniki podwieszone i podłogowe, instalacje do podnoszenia, i przenośniki pionowe kubełkowe. Ma siedzibę w Mattarello Di Trento, Włochy.

 6. HABASIT FRANCE SAS

  Francja

  Firma HABASIT FRANCE SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przenośniki podwieszone i podłogowe. Jest również obecna w dziedzinach taśmy do przenośników i podnośników, kształtownik z plastiku, taśmy dla mechanicznych przenośników towarowych, i pasy napędowe płaskie. Ma siedzibę w Mulhouse, Francja.

 7. GOVONI HANDLING SYSTEMS SRL

  Włochy

  Firma GOVONI HANDLING SYSTEMS SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przenośniki podwieszone i podłogowe. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy przewozowe, Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia, Łańcuchy przewozowe, Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia, i screw-type conveyors. Ma siedzibę w Cento, Włochy.

 8. FROST FRANCE

  Francja

  Firma FROST FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przenośniki podwieszone i podłogowe. Jest również obecna w dziedzinach Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia, przenośnik podwieszany z łańcuchem kutym, łożyska i części do przenośników, Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia, i przenośnik odwracalny do farb. Ma siedzibę w Savigny-Le-Temple, Francja.

 1. BELTIS

  Francja

  Firma BELTIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przenośniki podwieszone i podłogowe. Jest również obecna w dziedzinach taśmy przenośnika z pcv, produkcja taśm przenośnikowych, i akcesoria do taśm metalowych przenośnikowych. Ma siedzibę w Saint-Germain De La Grange, Francja.

 2. ARCANE

  Francja

  Firma ARCANE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przenośniki podwieszone i podłogowe. Jest również obecna w dziedzinach apron conveyors, full construction of conveyors, i przenośniki łańcuchowe. Ma siedzibę w Aizenay, Francja.

 3. CMAT

  Francja

  Firma CMAT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przenośniki podwieszone i podłogowe. Jest również obecna w dziedzinach przenośniki rolkowe dla mechanicznych przenośników towarowych. Ma siedzibę w SAINT ANDRE DES EAUX, Francja.

 4. F 2 M

  Francja

  Firma F 2 M, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przenośniki podwieszone i podłogowe. Jest również obecna w dziedzinach korytka, leje, i apron conveyors. Ma siedzibę w Roézé Sur Sarthe, Francja.

 5. CHEVEUX STMM

  Francja

  Firma CHEVEUX STMM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przenośniki podwieszone i podłogowe. Jest również obecna w dziedzinach Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia, i Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia. Ma siedzibę w Mesnil Saint Nicaise, Francja.

 6. MALFROY

  Francja

  Firma MALFROY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przenośniki podwieszone i podłogowe. Jest również obecna w dziedzinach taśmociągi, i przenośniki taśmowe. Ma siedzibę w Moirans En Montagne, Francja.

 7. VIGGO HANSEN A/S SMEDE- OG MASKINFABRIK

  Dania

  Firma VIGGO HANSEN A/S SMEDE- OG MASKINFABRIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przenośniki podwieszone i podłogowe. Jest również obecna w dziedzinach cięcie laserowe, i transparenty zwijane. Ma siedzibę w Odense C, Dania.

 8. GAZIOSMANPAŞA EVDEN EVE NAKLIYAT

  Turcja

  Firma GAZIOSMANPAŞA EVDEN EVE NAKLIYAT, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Przenośniki podwieszone i podłogowe. Ma siedzibę w 0 532 385 97 41, Turcja.

 9. ZETOLINK S.R.L.

  Włochy

  Firma ZETOLINK S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przenośniki podwieszone i podłogowe. Jest również obecna w dziedzinach taśmociągi. Ma siedzibę w Castelfranco Di Sopra, Włochy.

 10. PAPADOPOULOS MYMETAFORES.GR

  Grecja

  Firma PAPADOPOULOS MYMETAFORES.GR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przenośniki podwieszone i podłogowe. Jest również obecna w dziedzinach transporty lotnicze, przeprowadzka międzynarodowa, i pakowanie mebli do przeprowadzki. Ma siedzibę w Thessaloniki, Grecja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo