• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przenośniki podwieszone i podłogowe

Wyniki dla

Przenośniki podwieszone i podłogowe - Import eksport

 1. SAUTEC

  Francja

  SAUTEC jest francuskim projektantem i producentem urządzeń przeładunkowych oraz specjalistą w zakresie mobilnych przenośników typu konik polny. Od 1987 roku, w którym powstała nasza firma, stopniowo rozwinęliśmy pełną gamę obejmującą wszystkie Państwa potrzeby z zakresu obsługi ładunków luzem: rozładunek ciężarówek, załadunek barek, napełnianie kontenerów ... Zadowolenie klientów jest w centrum naszej uwagi. Więcej niż tylko dostawca, naszym zadaniem jest wsłuchanie się w Państwa potrzeby i pomoc w znalezieniu rozwiązania dostosowanego do Państwa potrzeb. Znajduje to odzwierciedlenie w tworzeniu spersonalizowanych ofert, projektowaniu wyposażenia modułowego oraz możliwości wypożyczania sprzętu na pilne i/lub chwilowe potrzeby. Dzięki naszym partnerom handlowym jesteśmy w stanie towarzyszyć Państwu na terenie całej Francji oraz na rynku eksportowym, który stanowi 45% naszych obrotów. Nasza oferta produktów dzieli się na 3 kategorie: - standardowy asortyment przenośników typu konik polny zarządzany w magazynie i dostępny natychmiast . - gama przenośników typu konik polny na zamówienie, dostosowanych do potrzeb klienta. Dzięki szerokiej gamie opcji mogą Państwo otrzymać przenośnik typu konik polny, który będzie dostosowany do Państwo działalności. - gama urządzeń uzupełniających do przenośników typu konik polny składająca się z rozładowywaczy ciężarówek i ze zbiorników odbiorczych. Sprzęt ten uzupełnia ciąg przenośników, upraszczając czynności załadunku i rozładunku. Prosimy nie wahać się i skontaktować z nami.

 2. BENNE SA

  Francja

 3. MAXGERMANY GMBH

  Niemcy

 4. ADC ELECTROMÉCANIQUE

  Belgia

 5. ACS LUX

  Luksemburg

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HANSUNG LIFT TRANSFER CO., LTD.

  Korea Południowa

  Firma Han Sung założona w marcu 1992 r. specjalizuje się w maszynach transportowych i automatycznych przenośnikach towarowych. Pracujemy z największymi zagranicznymi firmami takimi jak Hyundai, Samsung Industry, Daewoo, LG. Znani jesteśmy z jakości i technologii oraz dbałości o satysfakcję klientów. Nasze produkty: urządzenia do przenoszenia rur, urządzenia do rotacji rur, transporter do ciężarówek, pojazdy do przewozu form, podnośniki pneumatyczne, maszyny spawalnicze, maszyny do obróbki rur, maszyny do układania rur, stoły spawalnicze, maszyny do spawania rur, maszyny do gięcia rur.

 2. FEDEX EXPRESS

  Hiszpania

  FedEx Express jest największą na świecie firmą kurierską, szybkie i niezawodne usługi przewozu do ponad 220 krajów i terytoriów.

 3. GEMT

  Francja

 4. PERUZA LTD

  Łotwa

 5. F 2 M

  Francja

 1. CM AUTOMAZIONE SRL

  Włochy

 2. FROST FRANCE

  Francja

 1. CHEVEUX STMM

  Francja

 2. MANUSYSTEMS

  Francja

 3. BELTIS

  Francja

 4. HABASIT FRANCE SAS

  Francja

 5. RGD REVISION GEOMETRY DESIGN

  Turcja

 6. MALFROY

  Francja

 7. OCA - OUEST CONVOYEUR AUTOMATISME

  Francja

 8. LINQ SYSTEMS BV

  Holandia

 1. AVRUPA MÜHENDISLIK KONVEYÖR VE OTOMASYON SISTEMLERI A.Ş.

  Turcja

 2. SYSTEC ENGINEERING

  Francja

 3. SUR INDUSTRIE

  Tunezja

 4. ZETOLINK S.R.L.

  Włochy

 5. MIND SÀRL

  Szwajcaria

 6. PAPADOPOULOS MYMETAFORES.GR

  Grecja

 7. IMETRON GESELLSCHAFT FÜR INDUSTRIELLE MECHATRONIK MBH

  Niemcy

 8. TURBE

  Francja

 9. REXNORD

  Belgia

 10. LIMP, MANUTENTION CONTINUE

  Francja