• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przemysłowe alkohole tłuszczowe

Wyniki dla

Przemysłowe alkohole tłuszczowe - Import eksport

 1. MERCUR HANDEL GMBH

  Niemcy

  Firma MERCUR HANDEL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Oleje roślinne, Przemysłowe alkohole tłuszczowe, Oleje roślinne, gliceryna, Przemysłowe alkohole tłuszczowe, i kwasy tłuszczowe. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 2. YAG VE YAG PETROL ÜRÜNLERI ÜRETIMI ITHALAT VE IHRACAT

  Turcja

  Firma YAG VE YAG PETROL ÜRÜNLERI ÜRETIMI ITHALAT VE IHRACAT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysłowe alkohole tłuszczowe. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 3. SEKOTILL GMBH

  Austria

  Firma SEKOTILL GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Napoje gazowane bezalkoholowe. Jest również obecna w dziedzinach Alkohole i wyroby spirytusowe, Wina - Francja, Budownictwo przemysłowe, Konstrukcje metalowe lekkie, Alkohole i wyroby spirytusowe, Wina - Francja, Budownictwo przemysłowe, i Konstrukcje metalowe lekkie. Ma siedzibę w Studenzen, Austria.

 4. SPÄTH ZELTE UND HALLEN

  Niemcy

  Firma SPÄTH ZELTE UND HALLEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Napoje gazowane bezalkoholowe. Jest również obecna w dziedzinach Alkohole i wyroby spirytusowe, Budownictwo przemysłowe, Konstrukcje metalowe lekkie, Hale metalowe, Alkohole i wyroby spirytusowe, Budownictwo przemysłowe, Konstrukcje metalowe lekkie, i Hale metalowe. Ma siedzibę w Grevenbroich, Niemcy.

 5. OTTO PLOGMAKER GMBH

  Niemcy

  Firma OTTO PLOGMAKER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Napoje gazowane bezalkoholowe. Jest również obecna w dziedzinach Alkohole i wyroby spirytusowe, Budownictwo przemysłowe, Konstrukcje metalowe lekkie, Hale metalowe, Alkohole i wyroby spirytusowe, Budownictwo przemysłowe, Konstrukcje metalowe lekkie, i Hale metalowe. Ma siedzibę w Tramm, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. OTECH

  Polska

  Produkcja sterylizacyjnych lamp antywirusowych promieniowaniem UV-C. Sterylizacja powietrza w wentylacji, biurach, budynkach, halach produkcyjnych, żywności, szpitalach, również zakaźnych. Dezynfekcja powietrza w układach wentylacji, gabinetach lekarskich i przychodniach. Produkcja systemów nawilżania powietrza dla hal produkcyjnych, przemysłu drzewnego, tekstylnego, samochodowego, drukarni i innych. Dobór odpowiedniego systemu nawilżania dla hali produkcyjnej lub pomieszczenia, wraz z projektem, doradztwem i analizą wymagań klienta. Monitorowanie parametrów wilgotności i temperatury powietrza w procesach produkcyjnych. Produkujemy systemy mgłowe do następujących sektorów: - Nawilżanie powietrza w halach produkcyjnych. - Redukcja zapylenia przy procesie technologicznym lub przy przesypach i taśmociągach. - Redukcja elektrostatyki szkodliwej dla elektroniki oraz w przemyśle tekstylnym. Produkcja filtrów tłuszczowych do okapów, odciągów kuchennych dla restauracji i barów szybkiej obsługi. Produkcja i montaż systemów gaszenia iskier w odciągach od maszyn do silosów. Przeciwpożarowe wykrywanie iskier i zapobieganie pożarom w rurociągach, filtrach i silosach.