• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania- drukowania i farbowania

Wyniki dla

Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania- drukowania i farbowania - Import eksport

 1. GRANDIS SRL

  Włochy

  Grandis to firma dysponująca maszynami i technologiami, które pozwalają nam opracowywać i realizować wszystkie rodzaje konstrukcji szkieletowych ze stali nierdzewnej, aluminium i superstopów. Możemy więc zaspokoić wszystkie wymagania różnych branży przemysłu. Produkujemy przede wszystkim: maszyny do farbowania ze stali nierdzewnej; maszyny do operacji pad-steam oraz autoklawy ze stali nierdzewnej; maszyny i sprzęt laboratoryjny oraz wirówki różnego typu; kadzie, pojemniki i lejki ze stali nierdzewnej;

 2. GISKA GROUP/ALMATEXTIL

  Polska

  Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w handlu maszynami dla przemysłu włókienniczego. Prawie 20 lat współpracy z największymi polskimi zakładami włókienniczymi pozwoliło nam dogłębnie zapoznać się z potrzebami i oczekiwaniami naszych klientów. GISKA GROUP, której brandem jest min. Almatextil oferuje maszyny oraz urządzenia uznanych światowych producentów, a także wysokiej jakości oleje i smary dla włókiennictwa.Oferujemy maszyny dziewiarskie okrągłe do produkcji dzianin zarówno w rozcięciu i w worku firmy LEADSFON, maszyny wykończalnicze do dzianin i tkanin, części zamienne do maszyn dziewiarskich okrągłych, oraz narzędzia i akcesoria niezbędne do optymalizacji produkcji włókienniczej: "BRAZZOLI S.A", "HAS GROUP", "MONTI MAC", "BIERREBI", "MARTEX", części do maszyn "MERROW", holenderskie oleje igłowe oraz przekładniowe Produkty firm, które reprezentujemy na terenie Polski, zostały uznane i docenione przez największych polskich producentów, spełniają one najsurowsze wymogi tech

 3. BIANCALANI TEXTILE MACHINERY

  Włochy

  Firma BIANCALANI TEXTILE MACHINERY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania. Jest również obecna w dziedzinach maszyny do obróbki i wykańczania tkanin, maszyny do obróbki i wykańczania włókien tekstylnych, MONTAŻ Maszyn DLA PRZEMYSŁU TEKSTYLNEGO, i badania i rozwój w sektorze tekstylnym. Ma siedzibę w Prato, Włochy.

 4. MACCHINE CARU' S.R.L.

  Włochy

  Firma MACCHINE CARU' S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Textile machine manufacture, urządzenia do automatycznego wykrawania tkanin, i maszyna do grawerowania laserowego. Ma siedzibę w Lonate Pozzolo, Włochy.

 5. ONURAY

  Turcja

  Firma ONURAY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł tekstylny - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, obróbka wykończeniowa i farbowanie włókien i nici tekstylnych, i wykańczanie i farbowanie tkanin i wyrobów tekstylnych. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ATAC ELEKTRIK VE MAKINA SANAYI TICARET LTD STI

  Turcja

  Firma ATAC ELEKTRIK VE MAKINA SANAYI TICARET LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farbowanie materiałów - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Laboratoria - przyrządy i instrumenty, maszyny do artykułów tekstylnych, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, i Laboratoria - przyrządy i instrumenty. Ma siedzibę w Çerkezkoy/tekirdag, Turcja.

 2. BWME | WEISSENBÖCKMASCHINENBAU GMBH

  Austria

  Firma BWME | WEISSENBÖCKMASCHINENBAU GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania. Ma siedzibę w Ternitz, Austria.

 3. YESTERDAY AND TOMORROW - REPRESENTAÇÕES DE VESTUÁRIO, LDA

  Portugalia

  Firma YESTERDAY AND TOMORROW - REPRESENTAÇÕES DE VESTUÁRIO, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki krawieckie, galanteria. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, apretury dla przemysłu tekstylnego, odzież z dzianiny, bielizna nocna męska, i Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania. Ma siedzibę w Braga, Portugalia.

 4. COMERCIAL CATALANA DE MAQUINARIA TEXTIL

  Hiszpania

  Firma COMERCIAL CATALANA DE MAQUINARIA TEXTIL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania. Jest również obecna w dziedzinach Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia, Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia, Maszyny do szycia, przemysłowe, Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia, Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia, i Maszyny do szycia, przemysłowe. Ma siedzibę w Esparreguera-Barcelona, Hiszpania.

 5. GLOBAL ENGINEERING WORKSHOP LTD.

  Niemcy

  Firma GLOBAL ENGINEERING WORKSHOP LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania. Ma siedzibę w Großostheim, Niemcy.

 1. ANDRITZ ASSELIN THIBEAU

  Francja

  Firma ANDRITZ ASSELIN THIBEAU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania. Jest również obecna w dziedzinach Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia, Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia, i przemysł tekstylny. Ma siedzibę w Elbeuf, Francja.

 2. MACTEC S.R.L.

  Włochy

  Firma MACTEC S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł tekstylny - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, i Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania. Ma siedzibę w Bellocchi Di Fano, Włochy.

 1. MECATEX S.R.L.

  Włochy

  Firma MECATEX S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł tekstylny - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, i maszyny i urządzenia do przędzenia i skręcania. Ma siedzibę w Terranuova Bracciolini, Włochy.

 2. MIMAKI DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma MIMAKI DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania. Jest również obecna w dziedzinach Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia, druk atramentowy, Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia, maszyny i narzędzia tnące dla przemysłu odzieżowego, i drukarka strumieniowa. Ma siedzibę w Herrsching, Niemcy.

 3. ALLIANCE MACHINES TEXTILES

  Francja

  Firma ALLIANCE MACHINES TEXTILES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania. Jest również obecna w dziedzinach maszyny uszlachetniające do skór wyprawionych i surowych. Ma siedzibę w Miribel, Francja.

 4. COST - FER S.R.L.

  Włochy

  Firma COST - FER S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, produkty i wyposażenie do uzdatniania substancji zanieczyszczających powietrze, filtracja poprzeczna, i instalacje filtrowania wody. Ma siedzibę w Gerenzano, Włochy.

 5. RED CARPET S.R.L.

  Włochy

  Firma RED CARPET S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania. Jest również obecna w dziedzinach Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia, Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia, maszyny do dekatyzacji nici, i dekatyzacja tkanin i wyrobów tekstylnych. Ma siedzibę w Carre', Włochy.

 6. L.A.I.P. S.R.L.

  Włochy

  Firma L.A.I.P. S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania. Jest również obecna w dziedzinach Farbowanie materiałów - maszyny i urządzenia, Farbowanie materiałów - maszyny i urządzenia, i maszyny do farbowania tekstyliów. Ma siedzibę w Prato, Włochy.

 7. MISTER TEE

  Belgia

  Firma MISTER TEE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania. Jest również obecna w dziedzinach Drukowanie tkanin, Drukowanie tkanin, polo zindywidualizowane, t-shirt na zamówienie, i uniformy na wymiar. Ma siedzibę w Liège, Belgia.

 8. MINERPOLIN TEKSTIL TIC. LTD. ŞTI.

  Turcja

  Firma MINERPOLIN TEKSTIL TIC. LTD. ŞTI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania. Jest również obecna w dziedzinach tkanina farbowana, i tkaninycienkie i grube. Ma siedzibę w Çanakkale, Turcja.

 1. SUPERBA SAS

  Francja

  Firma SUPERBA SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania. Jest również obecna w dziedzinach maszyny do obróbki i wykańczania włókien tekstylnych, tkalnie, i krosna tkackie. Ma siedzibę w Mulhouse, Francja.

 2. POZZI LEOPOLDO S.R.L.

  Włochy

  Firma POZZI LEOPOLDO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie, Przemysł tekstylny - maszyny i materiały, Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie, Przemysł tekstylny - maszyny i materiały, i instalacje do odzyskiwania ciepła. Ma siedzibę w Barlassina, Włochy.

 3. MAYSER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma MAYSER GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy i modele odlewnicze. Jest również obecna w dziedzinach Kapelusze i czapki, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Pianki syntetyczne, Kapelusze i czapki, czujniki, i Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania. Ma siedzibę w Lindenberg I. Allgäu, Niemcy.

 4. BONAS TEXTILE MACHINERY

  Belgia

  Firma BONAS TEXTILE MACHINERY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, i Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Marke, Belgia.

 5. S.P. JOVER

  Hiszpania

  Firma S.P. JOVER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania. Ma siedzibę w Elche, Hiszpania.

 6. NOSEDA S.R.L.

  Włochy

  Firma NOSEDA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania. Jest również obecna w dziedzinach Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia, Farbowanie materiałów - maszyny i urządzenia, Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia, Farbowanie materiałów - maszyny i urządzenia, i maszyny do farbowania tekstyliów. Ma siedzibę w Tavernerio, Włochy.

 7. DANTI PAOLO & C. S.R.L.

  Włochy

  Firma DANTI PAOLO & C. S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Wykańczanie tkanin, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, i Wykańczanie tkanin. Ma siedzibę w Montemurlo, Włochy.

 8. PRINTSOME

  Hiszpania

  Firma PRINTSOME, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 9. DOGAN KLISECILIK GRAFIK SANAYI VE TICARET A.S.

  Turcja

  Firma DOGAN KLISECILIK GRAFIK SANAYI VE TICARET A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 10. OFFICINA MASTER S.P.A

  Włochy

  Firma OFFICINA MASTER S.P.A, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania. Jest również obecna w dziedzinach Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia, i Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Prato, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania- drukowania i farbowania - Import eksport

Liczba wyników

1104 Przedsiębiorstwa