• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przemysł spożywczy - maszyny i wyposażenie

Wyniki dla

Przemysł spożywczy - maszyny i wyposażenie - Import eksport

 1. FEMIA INDUSTRIE

  Francja

  FEMIA projektuje i buduje maszyny i urządzenia do przygotowania i ciągłej obróbki termicznej warzyw, kukurydzy cukrowej i owoców. Od prawie 60 lat FEMIA zaopatruje w urządzenia sektory konserw, mrożonek i świeżych produktów na wszystkich kontynentach. Od odbioru produktu w fabryce do jego przekazania do linii pakującej lub mrożącej, mamy odpowiedź na każde Twoje zapotrzebowanie, z szeroką gamą wydajności do 20 ton na godzinę. Przyjmowanie i podawanie na linii, czyszczenie, mycie, sortowanie, klasyfikowanie, usuwanie szczypułek, przycinanie, cięcie, przenoszenie i przekazywanie. Ciągła obróbka termiczna: blanszowanie, chłodzenie, uwodnienie, odwadnianie, suszenie. Nieustannie wprowadzamy innowacje i udoskonalamy nasze maszyny, aby sprostać Państwa wymaganiom: Zwiększenie wydajności linii, zachowanie jakości produktów, zmniejszenie zużycia wody i energii, uproszczenie i zmniejszenie kosztów konserwacji, zwiększenie żywotności maszyn.

 2. EACTECH®

  Portugalia

  EACTECH jest Twoim partnerem technologicznym w branży tekstylnej, spożywczej, farmaceutycznej i kosmetycznej. Tworzymy rozwiązania zintegrowane i "pod klucz", dopasowane do potrzeb teraźniejszości i wyzwań przyszłości. Firma (wcześniej znana jako Esteves Alves & Carvalho) została założona w 2000 roku w Barcelos, portugalskim centrum doskonałości tekstylnej. Od tego czasu firma zajmuje się importem, eksportem, specjalnymi rozwiązaniami, a także dostawą urządzeń dla branży tekstylnej, spożywczej, farmaceutycznej i kosmetycznej. Od 2019 roku ma również siedzibę w Hiszpanii. Od 22 lat przekształcamy i unowocześniamy park maszynowy przemysłu w kraju, a od 5 lat także za granicą. Pomagamy firmom i menedżerom w osiąganiu maksymalnej produktywności. Aby iść w parze z naszym dynamicznym rozwojem, jesteśmy w trakcie budowy nowych obiektów, nowej strony internetowej i nowego centrum logistycznego, które jest już gotowe i dysponuje dużą ilością zapasów, co pozwoli nam szybciej reagować na potrzeby naszych partnerów. Dzięki obszernej liście referencji na rynku krajowym i międzynarodowym, EACTECH jest dumna z bycią jedną z najbardziej szanowanych obecnie firm dostarczających urządzenia przemysłowe w swoich segmentach w Portugalii i Hiszpanii. Znajdź najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne dla sektora tekstylnego, spożywczego, farmaceutycznego i kosmetycznego, a od niedawna także ultra nowoczesny sprzęt w dziedzinie reklam LED. Autentyczność. Doskonałość. Kreatywność. Technologia. HIGH-TECHING THE FUTURE

 3. FORMEX MAQUINARIA

  Hiszpania

  Projektujemy maszyny do cukiernictwa półprzemysłowego oraz urządzenia dla przemysłu spożywczego. Oferujemy rozwiązania do dozowania dowolnego ciasta oraz do przygotowywania produktów mlecznych, deserów i gotowych dań. Jesteśmy specjalistami w produkcji modułowych stanowisk roboczych do realizacji wyrobów cukierniczych. Analizując Twój produkt i wymagania produkcyjne, możemy stworzyć linię pracy dopasowaną do Twoich potrzeb.

 4. JING HENG SING TECHNOLOGY CO., LTD.

  Tajwan R.O.C.

  Misją JING HENG SING TECHNOLOGY jest rozwój rynku zagranicznego producentów MASZYN DO PRZETWARZANIA ŻYWNOŚCI & PAKOWANIA, mających dobrą reputację w TAJWANIE. Nasze grono obejmuje wykwalifikowanych, profesjonalnych producentów Made-In-Taiwan. Dostarczamy klientom usługę o wartości dodanej w ramach “ROZWIĄZANIA POD KLUCZ”. Dzięki bogactwu nagromadzonej wiedzy i doświadczenia, dostarczamy zróżnicowane produkty i zintegrowane rozwiązania. Z niecierpliwością czekamy na kontakt z Tobą aby odkryć dobre możliwości współpracy z nami. Aby uzyskać informacje, prosimy o wysłanie do nas e-maila.

 5. B&P ENGINEERING (BP ENGINEERING)

  Polska

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PROXES FRANCE

  Francja

 2. VIMESCO GMBH

  Niemcy

 3. SHOPPING BASKET

  Hiszpania

 4. CODEON SP. Z O.O.

  Polska

  Polska firma Codeon Sp. z o.o. oferuje skanery kodów kreskowych, terminale mobilne i kolektory danych, drukarki etykiet, sprzęt handlowy, samoobsługowe wagi do druku etykiet, drukarki fiskalne i kasy fiskalne, systemy POS oraz różne urządzenia peryferyjne: drukarki paragonów, szuflady kasowe, klawiatury programowalne. Działalność firmy obejmuje tworzenie oprogramowania dla terminali danych, oprogramowania POS itp. Nasze centrum serwisowe wykonuje naprawy skanerów kodów kreskowych Datalogic i Honeywell, terminali do zbierania danych Point Mobile i Caribe oraz drukarek etykiet Godex i Zebra wraz z obsługą techniczną i wsparciem. Codeon Sp. z o. o. działa na rynkach handlu detalicznego, transportu i logistyki, dystrybucji i produkcji, oferując rozwiązania do zarządzania informacjami, które obejmują oprogramowanie, sprzęt, doradztwo, rozwój, integrację i usługi. Strategia Codeon polega na opracowywaniu niestandardowych rozwiązań dla różnych segmentów rynku. Każde rozwiązanie uwzględnia specyfikę działalności klienta. Świadczymy usługi wynajmu terminali mobilnych oraz kolektorów danych, drukarek etykiet, skanerów kodów kreskowych, a także zakup terminali i wag oraz usługę „trade-in”. Dzięki bezpośrednim dostawom produktów od producentów w możliwie najkrótszym czasie, dostępności szerokiej gamy produktów do automatyzacji pomiarów oraz własnemu centrum serwisowemu Codeon może zapewnić wysoki poziom usług.

  Wszystkie wyroby na "przemysł spożywczy - maszyny i wyposażenie"

 5. TALLERES FELIPE SOLANO

  Hiszpania

  Jesteśmy wyspecializowani w kupnie i sprzedaży maszyn dla przemysłu spożywczego. Oferujemy oryginalne części zamienne lub wykonane na specjalne zamówienie i proponujemy skuteczną pomoc techniczną. Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu w dziedzinie kupna i sprzedaży maszyn projektujemy i wykonujemy części zamienne na specjalne zamówienie, by odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów.

 1. FABRICACIÓN DE ENVASADORAS PANIMEC

  Hiszpania

  Specjalizujemy się w produkcji pakowarek półautomatycznych, pakowaniu pionowym, ekonomicznym, pakowarkach do proszku, etc. Proponujemy przystępne ceny, koncentrujemy się na jakości wyrobów, stosujemy materiały i części pochodzące od najbardziej znanych marek. Naszymi produktami są: pakowarki model BASICA, model ECO, spajarka model SEAL, maszyny dla piekarni, maszyny produkowane na zamówienie.

 2. PROFIGAST EK

  Niemcy

  Witamy w firmie ProfiGast eK! Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania. Zapraszamy do kontaktu! Nasze produkty: syfony do bitej śmietany, naboje CO2, naboje z gazem do produkcji bitej śmietany, stalowe naboje wypełnione N2O

 1. OOO BESTEK-INZHINIRING

  Rosja

 2. TRED TECHNOLOGY SRL

  Włochy

 3. MAURER GÉP KFT.

  Węgry

 4. FTPENGINEERING S.R.O

  Słowacja

 5. AENSA

  Hiszpania

 6. KEYMAC PACKAGING SYSTEMS

  Zjednoczone Królestwo

 7. GENBOY MAKINA GIDA TEM. HIZ. TAŞ. SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Turcja

 8. EFOR NUTS ROASTING MACHINES

  Turcja

 1. ELECTRON INDUSTRIAL MACHINES

  Włochy

 2. INDUSTRIAL WASHING MACHINES LTD

  Zjednoczone Królestwo

 3. QUADROPAK PACKAGING SYSTEMS

  Turcja

 4. ELC CONSTRUCTION ÉLECTRONIQUE

  Francja

 5. PROJE TASARIM EVI

  Turcja

 6. SAMPLUS MAKINE VE DIŞ TICARET LTD STI

  Turcja

 7. SECKIN SOGUTMA

  Turcja

 8. MUTLU OTOMASYON DAN.ELK.ELKTR.MAK.IM.SAN.TIC.LTD.ŞTI.

  Turcja

 9. SEINTRO MAKINA

  Turcja

 10. OSAKA WIRE BELT

  Turcja

Filtry

Wyniki dla

Przemysł spożywczy - maszyny i wyposażenie - Import eksport

Liczba wyników

8852 przedsiębiorstwa