• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przemysł spożywczy - maszyny i wyposażenie

Wyniki dla

Przemysł spożywczy - maszyny i wyposażenie - Import eksport

 1. FEMIA INDUSTRIE

  Francja

  Verified by europages badge

  FEMIA projektuje i buduje maszyny i urządzenia do przygotowania i ciągłej obróbki termicznej warzyw, kukurydzy cukrowej i owoców. Od prawie 60 lat FEMIA zaopatruje w urządzenia sektory konserw, mrożonek i świeżych produktów na wszystkich kontynentach. Od odbioru produktu w fabryce do jego przekazania do linii pakującej lub mrożącej, mamy odpowiedź na każde Twoje zapotrzebowanie, z szeroką gamą wydajności do 20 ton na godzinę. Przyjmowanie i podawanie na linii, czyszczenie, mycie, sortowanie, klasyfikowanie, usuwanie szczypułek, przycinanie, cięcie, przenoszenie i przekazywanie. Ciągła obróbka termiczna: blanszowanie, chłodzenie, uwodnienie, odwadnianie, suszenie. Nieustannie wprowadzamy innowacje i udoskonalamy nasze maszyny, aby sprostać Państwa wymaganiom: Zwiększenie wydajności linii, zachowanie jakości produktów, zmniejszenie zużycia wody i energii, uproszczenie i zmniejszenie kosztów konserwacji, zwiększenie żywotności maszyn.

 2. JING HENG SING TECHNOLOGY CO., LTD.

  Tajwan R.O.C.

  Verified by europages badge

  Misją JING HENG SING TECHNOLOGY jest rozwój rynku zagranicznego producentów MASZYN DO PRZETWARZANIA ŻYWNOŚCI & PAKOWANIA, mających dobrą reputację w TAJWANIE. Nasze grono obejmuje wykwalifikowanych, profesjonalnych producentów Made-In-Taiwan. Dostarczamy klientom usługę o wartości dodanej w ramach “ROZWIĄZANIA POD KLUCZ”. Dzięki bogactwu nagromadzonej wiedzy i doświadczenia, dostarczamy zróżnicowane produkty i zintegrowane rozwiązania. Z niecierpliwością czekamy na kontakt z Tobą aby odkryć dobre możliwości współpracy z nami. Aby uzyskać informacje, prosimy o wysłanie do nas e-maila.

 3. FORMEX MAQUINARIA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Projektujemy maszyny do cukiernictwa półprzemysłowego oraz urządzenia dla przemysłu spożywczego. Oferujemy rozwiązania do dozowania dowolnego ciasta oraz do przygotowywania produktów mlecznych, deserów i gotowych dań. Jesteśmy specjalistami w produkcji modułowych stanowisk roboczych do realizacji wyrobów cukierniczych. Analizując Twój produkt i wymagania produkcyjne, możemy stworzyć linię pracy dopasowaną do Twoich potrzeb.

 4. ALPA MINING S.I.A.

  Łotwa

  Verified by europages badge

  ALPA Mining jest dostawcą urządzeń i maszyn dla wielu branż: górnictwo i przemysł wydobywczy, metalowy, rolnictwo, a także opakowania dla sektora przemysłu spożywczego.Oferujemy także części zamienne i materiały eksploatacyjne do Twoich urządzeń. Bez względu na to, czy chcesz zainwestować w nowy sprzęt, czy kupujesz używane wyposażenie, mamy urządzenia dla Ciebie. Zapewniamy serwis posprzedażowy dla każdego sprzedawanego przez nas sprętu. Oferujemy ekspresowe dostawy.

 5. OMS MEKANIK OTOMASYON SISTEMLERI SANAYI TICARET LIMITED SIRKETI

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma OMS MEKANIK OTOMASYON SISTEMLERI SANAYI TICARET LIMITED SIRKETI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje, Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje, maszyny do konfekcjonowania sosów, Systemy transportowe, maszyny do butelkowania, etykietarki, i industrial equipment. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PROXES FRANCE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma PROXES FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach FRYMAKORUMA France, STEPHAN France, i TERLET France. Ma siedzibę w Lognes, Francja.

 2. DAMS MACHINE

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma DAMS MACHINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Piekarnictwo - maszyny i sprzęt, Mechaniczne zagniatarki ciasta dla piekarni i ciastkarni, Mieszarki, rozdrabniarki i młyny dla przemysłu spożywczego, Przemysł spożywczy - maszyny i wyposażenie, Makarony - maszyny i urządzenia do produkcji, Piekarnictwo - maszyny i sprzęt, Mechaniczne zagniatarki ciasta dla piekarni i ciastkarni, maszyny przemysłowe dla piekarni, i Przenośniki dla przemysłu piekarniczego. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 3. DIGBY

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma DIGBY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wyposażenie kawiarni i barów, Przemysł spożywczy - maszyny i wyposażenie, degustacje win, Wyposażenie kawiarni i barów, i Przemysł spożywczy - maszyny i wyposażenie. Ma siedzibę w Parçay-Meslay, Francja.

 4. SHOPPING BASKET

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma SHOPPING BASKET, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach koszyki, wózki na zakupy, wózki meblowe, i Supermarket carts. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 5. JAFO MARAT GROUP JAROCINSKA FABRYKA OBRABIAREK

  Polska

  Jarocińska Fabryka Obrabiarek Machinetools Factory - JAFO is a company with tradition, acting in machinetool branch for almost 70 years. Enormous experience and competence of qualified employees enable manufacturing of high class milling machines for metal working. In the enterprise produced are conventional and CNC milling machines and a wide assortment of its accessories. These machinetools are dedicated for toolrooms, service rooms, production sites, and educational workshops in schools. Own design office what allows to actively work in range of introducing new products in the market. Production and sale of machinetools however is not the only form of company business. Demand on market and possesed specialistic machinery park created opportunities to actively join the segment of industrial services. The company has enormous possibilities in range of mechanical machining, production of gear wheels, welding, painting or final assembly of machines and equipment. Thanks to that JAFO have possibility of professional and complex making various sort of task machines, and also capital overhauls of machinetools for metal, and aswell of own as of other producers.These machines are adapted to the so called minimum requirements. In the area of industrial services the company cooperates with many reknown firms of Western Europe. Presently the firm develops in all areas of its activity. For further growth and development the firm does not stop in searching for new partners.

 1. CODEON SP. Z O.O.

  Polska

  Polska firma Codeon Sp. z o.o. oferuje skanery kodów kreskowych, terminale mobilne i kolektory danych, drukarki etykiet, wagi etykietujące, systemy kasowe POS oraz różne urządzenia peryferyjne: drukarki paragonów, szuflady kasowe, klawiatury programowalne. Działalność firmy obejmuje tworzenie oprogramowania dla terminali danych, oprogramowania POS itp. Nasze centrum serwisowe wykonuje naprawy i serwisowanie sprzętu sklepowego oraz urządzeń Auto ID: 1) skanerów kodów kreskowych Zebra i Mindeo, 2) kolektorów danych Zebra, Point Mobile i Caribe, 3) drukarek etykiet Zebra, Godex i G-printer, 4) terminali dotykowych POS Sam4s i Detaik, 5) drukarek paragonów Sam4s, G-printer i Xprinter. Codeon Sp. z o. o. działa na rynkach handlu detalicznego, transportu i logistyki, dystrybucji i produkcji, oferując rozwiązania do zarządzania informacjami, które obejmują oprogramowanie, sprzęt, doradztwo, rozwój, integrację i usługi serwisowe. Strategia Codeon polega na opracowywaniu niestandardowych rozwiązań dla różnych segmentów rynku. Każde rozwiązanie uwzględnia specyfikę działalności klienta. Świadczymy usługi wynajmu terminali mobilnych oraz kolektorów danych, drukarek etykiet, skanerów kodów, a także zakup terminali i wag oraz usługę „trade-in”. Dzięki bezpośrednim dostawom produktów od producentów, dostępności szerokiej gamy produktów do automatyzacji handlu oraz magazynowania oraz własnemu centrum serwisowemu Codeon oferuje wysokiej jakości towary i usługi w przystępnych cenach.

 2. TALLERES FELIPE SOLANO

  Hiszpania

  Jesteśmy wyspecializowani w kupnie i sprzedaży maszyn dla przemysłu spożywczego. Oferujemy oryginalne części zamienne lub wykonane na specjalne zamówienie i proponujemy skuteczną pomoc techniczną. Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu w dziedzinie kupna i sprzedaży maszyn projektujemy i wykonujemy części zamienne na specjalne zamówienie, by odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów.

 1. FABRICACIÓN DE ENVASADORAS PANIMEC

  Hiszpania

  Specjalizujemy się w produkcji pakowarek półautomatycznych, pakowaniu pionowym, ekonomicznym, pakowarkach do proszku, etc. Proponujemy przystępne ceny, koncentrujemy się na jakości wyrobów, stosujemy materiały i części pochodzące od najbardziej znanych marek. Naszymi produktami są: pakowarki model BASICA, model ECO, spajarka model SEAL, maszyny dla piekarni, maszyny produkowane na zamówienie.

 2. PROFIGAST EK

  Niemcy

  Witamy w firmie ProfiGast eK! Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania. Zapraszamy do kontaktu! Nasze produkty: syfony do bitej śmietany, naboje CO2, naboje z gazem do produkcji bitej śmietany, stalowe naboje wypełnione N2O

 3. ELECTRON INDUSTRIAL MACHINES

  Włochy

  Firma ELECTRON INDUSTRIAL MACHINES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach etykieciarki, rozlewarki, maszyny do korkowania, i płuczka do butelkowanie. Ma siedzibę w Foiano Della Chiana, Włochy.

 4. SAMPLUS MAKINE VE DIŞ TICARET LTD STI

  Turcja

  Firma SAMPLUS MAKINE VE DIŞ TICARET LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i wyposażenie. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 5. VIMESCO GMBH

  Niemcy

  Firma VIMESCO GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i wyposażenie. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 6. KEYMAC PACKAGING SYSTEMS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma KEYMAC PACKAGING SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł spożywczy - maszyny i wyposażenie, kartoniarki, maszyny do formowania opakowań, maszyny do produktów typu Convenience – Food, i Przemysł spożywczy - maszyny i wyposażenie. Ma siedzibę w Bristol, Zjednoczone Królestwo.

 7. AENSA

  Hiszpania

  Firma AENSA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Produkty farmaceutyczne patentowe, wkrętaki, Produkty farmaceutyczne patentowe, i Cosmetics. Ma siedzibę w Ripollet, Hiszpania.

 8. ATLAS INTERNATIONAL

  Turcja

  Firma ATLAS INTERNATIONAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Food Manufacturer, Potato Chips, Chipsy i produkty do aperitifów na bazie ziemniaków, i Maszyny I URZĄDZENIA. Ma siedzibę w Gaziantep, Turcja.

 1. GENBOY MAKINA GIDA TEM. HIZ. TAŞ. SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Turcja

  Firma GENBOY MAKINA GIDA TEM. HIZ. TAŞ. SAN. VE TIC. LTD. ŞTI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i wyposażenie. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 2. FTPENGINEERING S.R.O

  Słowacja

  Firma FTPENGINEERING S.R.O, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i wyposażenie. Ma siedzibę w Malacky, Słowacja.

 3. CHROME MASTER MACHINERY

  Turcja

  Firma CHROME MASTER MACHINERY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach produkty do higieny stóp. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 4. TRED TECHNOLOGY SRL

  Włochy

  Firma TRED TECHNOLOGY SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i wyposażenie. Ma siedzibę w Ripalimosani, Włochy.

 5. EFOR NUTS ROASTING MACHINES

  Turcja

  Firma EFOR NUTS ROASTING MACHINES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Palenie kawy i kakao - urządzenia, aparaty do palenia, Palenie kawy i kakao - urządzenia, maszyny przemysłowe, i suche owoce. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 6. MAURER GÉP KFT.

  Węgry

  Firma MAURER GÉP KFT., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia do przerobu owoców i warzyw. Ma siedzibę w Domaszék, Węgry.

 7. BEHOBA GMBH THERMOTASCHEN MIT HEIZSYSTEM

  Niemcy

  Firma BEHOBA GMBH THERMOTASCHEN MIT HEIZSYSTEM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Restauracje, catering, jedzenie na telefon, Restauracje, catering, jedzenie na telefon, i instalacje grzewcze. Ma siedzibę w Kiel, Niemcy.

 8. PROJE TASARIM EVI

  Turcja

  Firma PROJE TASARIM EVI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - urządzenia do pakowania. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł spożywczy - maszyny i wyposażenie, Przemysł spożywczy - maszyny i wyposażenie, urządzenia i sprzęt do produkcji drażetek, i urządzenia i sprzęt do produkcji śmietanki, masła oraz jogurtów. Ma siedzibę w Sakarya, Turcja.

 9. ELC CONSTRUCTION ÉLECTRONIQUE

  Francja

  Firma ELC CONSTRUCTION ÉLECTRONIQUE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Woltomierze, Skrzynki dekadowe, generatory sygnału, ładowarki do akumulatorów, i Woltomierze. Ma siedzibę w Annecy, Francja.

 10. QUADROPAK PACKAGING SYSTEMS

  Turcja

  Firma QUADROPAK PACKAGING SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach pakowarki. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Przemysł spożywczy - maszyny i wyposażenie - Import eksport

Liczba wyników

8415 Przedsiębiorstwa