• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przemysł spirytusowy i alkoholowy - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Przemysł spirytusowy i alkoholowy - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. AURIAN SAS

  Francja

  Verified by europages badge

  AURIAN SAS to gorzelnia i sprzedawca win i armaniaku od 1880 roku. Firma AURIAN jest producentem i sprzedawcą win smakowych, likierów i alkoholi zlokalizowaną w sercu południowo-zachodniej Francji. Jej początki sięgają 1880 roku, kiedy to pan P. Dupeyron był jednym z najważniejszych kupców win Armagnac i Gaskonii. Kilkadziesiąt lat później wnuk pana Dupeyrona, Philippe Aurian, wyspecjalizował się w produkcji win smakowych, likierów i alkoholi rzemieślniczych, kontynuując swoją działalność handlową w dziedzinie win Armagnac. Obecnie firma sprzedaje ponad 500.000 butelek rocznie we wszystkich regionach Francji. Wszystkie produkty AURIAN są wytwarzane ręcznie z domowych naparów owocowych, naturalnie aromatyzowane i najczęściej z mieszanki dwóch. To właśnie we wrześniu 2018 roku Florent i Isabella Soulhol zostali właścicielami firmy AURIAN, mając na celu kontynuację tradycji rzemieślniczej ustanowionej przez P. Auriana, a jednocześnie wprowadzenie specjalności AURIAN na rynki międzynarodowe. Nie wahaj się i skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. KOTHE DESTILLATIONSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  W świecie produkcji i destylacji alkoholu od ponad 40 lat nie sposób ominąć firmy Kothe. Od pierwszego pomysłu do ostatniej śrubki produkujemy przemyślane instalacje destylacyjne na najwyższym poziomie technicznym - zawsze indywidualnie dostosowane do potrzeb naszych międzynarodowych klientów. Jakość dopracowana w każdym szczególe. Od małej destylarni hobbystycznej po małe destylarnie, destylarnie cappuccino, a nawet destylarnie wódki i whisky - każda z naszych instalacji destylacyjnych jest indywidualna i należy do najlepszych, jakich można oczekiwać w technologii gorzelniczej. Wszystkie nasze destylarnie są wykonywane według specyfikacji klienta po intensywnych konsultacjach. W tym celu zwracamy szczególną uwagę na surowce, które mają być przetwarzane, i oprócz instalacji destylacyjnej opracowujemy również kompletne plany przetwarzania. W tym celu oferujemy również szeroką gamę akcesoriów - od małych urządzeń do pomiaru alkoholu po urządzenia do napełniania i etykietowania. Projektujemy gotowe destylarnie zbożowe lub melasowe, a także destylarnie owocowe, począwszy od zaleceń dotyczących sadzenia drzew, poprzez zacieranie i destylację, aż po wykończenie i przechowywanie. Chętnie przeprowadzimy również analizę sensoryczną destylatów. Wyślij nam próbki, jeśli nie jesteś pewien, czy możesz je zgłosić do nagrody lub po prostu chcesz uzyskać niezależną opinię na temat jakości. Zespół ekspertów czeka na Twoją wiadomość!

 3. THOMSON MACHINERY BV

  Holandia

  Verified by europages badge

  W Thomson Machinery BV, specjalizujemy się w pozyskiwaniu i handlu szerokiego asortymentu urządzeń dla różnych gałęzi przemysłu, w tym konstrukcji budowlanych, budownictwa morskiego, wykopów, betonowania/robót drogowych, eksploatacji powierzchniowej & podziemnej, rozwoju obszarów, rolnictwie, przewozu samochodami ciężarowymi i innych. Pragniemy być Twoim miejscem docelowym odnośnie jakichkolwiek wymagań związanych z urządzeniami. Zobowiązujemy się do dostarczania dokładnych informacji na temat rzeczywistego stanu każdej, sprzedawanej przez nas maszyny, gwarantując, że otrzymasz to, czego potrzebujesz. Dzięki eksperckiej wiedzy na temat kupowanie i sprzedaży urządzeń wszystkich marek, modeli i z każdego roku, służymy Ci pomocą zarówno jeżeli chcesz dokonać sprzedaży, jak i kupna. Nie zapomnij zasięgnąć informacji na temat naszych opcji finansowania urządzeń. Nasza szeroka oferta usług i elementy wartości dodanej wyróżniają nas na rynku. Nowatorskie fizyczne i cyfrowe narzędzia, stosowane do świadczenia naszych spersonalizowanych i rzetelnych usług sprawiają, że jesteśmy liderami na rynku. Zapewniamy fachową pomoc handlową z zakresu transakcji dotyczących maszyn przemysłowych, obejmującą różne kategorie: Maszyny do obróbki metali, Maszyny do obróbki drewna, Maszyny drukarskie, Technologię automatyki przemysłowej, Technologię napędową & Przenośnikową, Podnośniki widłowe & Ciężarówki przemysłowe, Maszyny do przetwórstwa żywności, Maszyny budowlane i do przenoszenia materiałów. Twoje potrzeby są naszym priorytetem. Celem naszych usług jest zapewnienie kompleksowego wsparcia podczas całego procesu, w tym porad, promowania, kupna i sprzedaży Twoich maszyn przemysłowych.

 4. UNIQUELAB - DISTILLERY SPIRITS & BIOTECH CHEMICALS

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma UNIQUELAB - DISTILLERY SPIRITS & BIOTECH CHEMICALS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spirytusowy i alkoholowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby chemiczne - import-eksport, Alkohole i wyroby spirytusowe, Napoje - import-eksport, Wina, destylaty, Wyroby chemiczne - import-eksport, Distillery, Alkohole i wyroby spirytusowe, i alkohole. Ma siedzibę w Celorico De Basto, Braga, Portugalia.

 5. IP SELIVANENKO

  Rosja

  Nasz zespół pracuje w oparciu o Rosyjski. Uniwersytet Technologii Chemicznej im. D. Mendelejewa. Od wielu lat zajmujemy się produkcją substancji wysoko oczyszczonych, a także problematyką separacji izotopów różnych substancji. Posiadamy duże doświadczenie w produkcji różnego rodzaju dysz do kolumn frakcjonujących (destylacyjnych) oraz dużą wiedzę na temat ich stosowania. Produkujemy instalacje frakcjonujące (destylacyjne) do produkcji alkoholi i wyrobów alkoholowych. Poszczególne obszary działalności naszej firmy to: produkcja wody pitnej lekkiej (woda z niską zawartością deuteru); ciężka woda z tlenem (woda z tlenem-18) – woda o wysokiej zawartości izotopu tlenu-18 do poziomu ponad 98%, która służy do produkcji 18F- gluorodeoksyglukozy znakowanej atomem fluoru-18 i jest najbardziej rozpowszechnionym radiofarmaceutykiem (RPh) stosowanym w pozytonowej tomografii emisyjnej (PET) i tomografii komputerowej (CAT).

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DISTILLERIE LOUIS ROQUE

  Francja

  DISTILLERIE LOUIS ROQUE specjalizuje się w nalewkach ze śliwek z Souillac. Destylarnia prowadzona z pokolenia na pokolenie od roku 1835, w której są nadal przestrzegane stare tradycje, a wódki dojrzewają powoli w starych dębowych beczkach. Poza słynną nalewką śliwkową Vieille prune z Souillac, destylarnia oferuje wódki na bazie owoców, takich jak gruszki, maliny, śliwki odmiany lubaszka, mirabelki, czereśnie. Oferujemy także apéritify na bazie wina, owoców, orzechów, nalewki typu ratafia, likiery orzechowe, kasztanowe, malinowe, karmelowe, czekoladowo-waniliowe, miętowe oraz kremy owocowe. Owoce w alkoholu, babeczki, ciasteczka cannelé, słodycze z czekoladą i przyprawy z południowego zachodu, dostępna jest również musztarda i ocet truflowy. Jesteśmy obecni w sklepach winiarskich, delikatesach takich, jak Hédiard i Fauchon oraz na stołach wielu opatrzonych gwiazdkami restauracji zarówno we Francji, jak i za granicą.

 2. DISTILLERIE FAIVREJMAGINE®

  Francja

  Firma DISTILLERIE FAIVREJMAGINE®, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spirytusowy i alkoholowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach whisky, wódka, i gin. Ma siedzibę w Saint Vincent De Lamontjoie, Francja.

 3. DISTILLERIA GIOVANNI POLI S. MASSENZA S.N.C.

  Włochy

  Firma DISTILLERIA GIOVANNI POLI S. MASSENZA S.N.C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł spirytusowy i alkoholowy - maszyny i urządzenia, instalacje do filtrowania, i Przemysł spirytusowy i alkoholowy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Vallelaghi, Włochy.

 4. LIVAM GMBH

  Niemcy

  Firma LIVAM GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spirytusowy i alkoholowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie wody - sprzęt i instalacje, destylatory, water purification, Oczyszczanie wody - sprzęt i instalacje, i urządzenia do destylacji. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 5. DISTILLERIA DETA

  Włochy

  Firma DISTILLERIA DETA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spirytusowy i alkoholowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach alcohol etylowy, wódki, likiery, i gin. Ma siedzibę w Barberino Tavernelle, Włochy.

 1. DISTILLERIE MAZZARI SPA

  Włochy

  Firma DISTILLERIE MAZZARI SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spirytusowy i alkoholowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Kwas winowy, alcohol etylowy, alkohol etylowy denaturowany, i alkohole. Ma siedzibę w Santa'agata Sul Santerno, Włochy.

 2. ALBINO VIEIRA FILHOS LDA.

  Portugalia

  Firma ALBINO VIEIRA FILHOS LDA., roku i działającą w sektorze Opryskiwacze i rozpylacze ogrodnicze. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł spirytusowy i alkoholowy - maszyny i urządzenia, destylatory do wytłoczyn winogron, alembiki dla destylarni, opylacze, i Przemysł spirytusowy i alkoholowy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Aveiro, Portugalia.

 1. KRUCEFIX DISTILLERY - DRUSTVO DESTILARJEV

  Słowenia

  Firma KRUCEFIX DISTILLERY - DRUSTVO DESTILARJEV, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nalewki i wódki. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł spirytusowy i alkoholowy - maszyny i urządzenia, Alkohole i wyroby spirytusowe, Przemysł spirytusowy i alkoholowy - maszyny i urządzenia, i Alkohole i wyroby spirytusowe. Ma siedzibę w Krize, Słowenia.

 2. COBRELIS

  Hiszpania

  Firma COBRELIS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł spirytusowy i alkoholowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach alembiki dla destylarni. Ma siedzibę w Vigo, Hiszpania.

 3. LOS LICORES DE MARIA

  Hiszpania

  Firma LOS LICORES DE MARIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spirytusowy i alkoholowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach wódka. Ma siedzibę w Santiago De Compostela, Hiszpania.

 4. LIQUORIFICIO IL RE DEI RE

  Włochy

  Firma LIQUORIFICIO IL RE DEI RE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spirytusowy i alkoholowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach likiery, destylaty, i piwa bitter. Ma siedzibę w Livorno, Włochy.

 5. ALTE BRENNEREI

  Niemcy

  Firma ALTE BRENNEREI, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Alkohole i wyroby spirytusowe, Przemysł spirytusowy i alkoholowy - maszyny i urządzenia, alkohole mocne, Alkohole i wyroby spirytusowe, i Przemysł spirytusowy i alkoholowy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Backnang, Niemcy.

 6. ARTEMISIA ASSENZIO

  Włochy

  Firma ARTEMISIA ASSENZIO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł spirytusowy i alkoholowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach bylica. Ma siedzibę w Tuscania, Włochy.

 7. CASK BORENSBERG AB

  Szwecja

  Firma CASK BORENSBERG AB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł spirytusowy i alkoholowy - maszyny i urządzenia, wódka, i Przemysł spirytusowy i alkoholowy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Borensberg, Szwecja.

 8. TEQUILAS DEL SEÑOR.

  Meksyk

  Firma TEQUILAS DEL SEÑOR., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spirytusowy i alkoholowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Tequila, i likiery. Ma siedzibę w Guadalajara, Meksyk.

 1. SOCIEDADE LUSITANA DE DESTILAÇAO, S.A.

  Portugalia

  Firma SOCIEDADE LUSITANA DE DESTILAÇAO, S.A., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł spirytusowy i alkoholowy - maszyny i urządzenia, Alkohole i wyroby spirytusowe, Przemysł spirytusowy i alkoholowy - maszyny i urządzenia, i Alkohole i wyroby spirytusowe. Ma siedzibę w Riachos, Portugalia.

 2. DRINKATERING S.R.L.

  Włochy

  Firma DRINKATERING S.R.L., roku i działającą w sektorze Automaty sprzedające i dystrybutory. Jest również obecna w dziedzinach Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe, Przemysł spirytusowy i alkoholowy - maszyny i urządzenia, Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe, i Przemysł spirytusowy i alkoholowy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Legnano, Włochy.

 3. CROZET FRERES

  Francja

  Firma CROZET FRERES, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł spirytusowy i alkoholowy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w THIZY, Francja.

 4. TAIZHOU LANG SHUN TRADE CO.,LTD

  Chiny

  Firma TAIZHOU LANG SHUN TRADE CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spirytusowy i alkoholowy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w zhejiang, Chiny.

 5. ASPER S.R.L.

  Włochy

  Firma ASPER S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł spirytusowy i alkoholowy - maszyny i urządzenia, Browary - maszyny i urządzenia, Przemysł spirytusowy i alkoholowy - maszyny i urządzenia, i Browary - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Brindisi, Włochy.

 6. THE OWL DISTILLERY

  Belgia

  Firma THE OWL DISTILLERY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spirytusowy i alkoholowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach whisky, i beczki. Ma siedzibę w Hollogne-Aux-Pierres, Belgia.

 7. RATTAN INDUSTRIAL INDIA PVT. LTD

  Indie

  Firma RATTAN INDUSTRIAL INDIA PVT. LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spirytusowy i alkoholowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach kolumny destylacyjne, i linie butelkowania. Ma siedzibę w Ghaziabad, Indie.

 8. DIAGEO GREAT BRITAIN LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma DIAGEO GREAT BRITAIN LIMITED, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł spirytusowy i alkoholowy - maszyny i urządzenia, Alkohole i wyroby spirytusowe, Przemysł spirytusowy i alkoholowy - maszyny i urządzenia, i Alkohole i wyroby spirytusowe. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 9. BBTEC S.R.L.

  Włochy

  Firma BBTEC S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł spirytusowy i alkoholowy - maszyny i urządzenia, Browary - maszyny i urządzenia, Przemysł spirytusowy i alkoholowy - maszyny i urządzenia, i Browary - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Tavagnacco, Włochy.

 10. SCHLOSSBERG SPIRITUOSEN GMBH ALLSTEDT

  Niemcy

  Firma SCHLOSSBERG SPIRITUOSEN GMBH ALLSTEDT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł spirytusowy i alkoholowy - maszyny i urządzenia, i Przemysł spirytusowy i alkoholowy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Sangerhausen, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo