• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przemysł spirytusowy i alkoholowy - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Przemysł spirytusowy i alkoholowy - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. AURIAN SAS

  Francja

  AURIAN SAS to gorzelnia i sprzedawca win i armaniaku od 1880 roku. Firma AURIAN jest producentem i sprzedawcą win smakowych, likierów i alkoholi zlokalizowaną w sercu południowo-zachodniej Francji. Jej początki sięgają 1880 roku, kiedy to pan P. Dupeyron był jednym z najważniejszych kupców win Armagnac i Gaskonii. Kilkadziesiąt lat później wnuk pana Dupeyrona, Philippe Aurian, wyspecjalizował się w produkcji win smakowych, likierów i alkoholi rzemieślniczych, kontynuując swoją działalność handlową w dziedzinie win Armagnac. Obecnie firma sprzedaje ponad 500.000 butelek rocznie we wszystkich regionach Francji. Wszystkie produkty AURIAN są wytwarzane ręcznie z domowych naparów owocowych, naturalnie aromatyzowane i najczęściej z mieszanki dwóch. To właśnie we wrześniu 2018 roku Florent i Isabella Soulhol zostali właścicielami firmy AURIAN, mając na celu kontynuację tradycji rzemieślniczej ustanowionej przez P. Auriana, a jednocześnie wprowadzenie specjalności AURIAN na rynki międzynarodowe. Nie wahaj się i skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. KOTHE DESTILLATIONSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  W świecie produkcji i destylacji alkoholu od ponad 40 lat nie sposób ominąć firmy Kothe. Od pierwszego pomysłu do ostatniej śrubki produkujemy przemyślane instalacje destylacyjne na najwyższym poziomie technicznym - zawsze indywidualnie dostosowane do potrzeb naszych międzynarodowych klientów. Jakość dopracowana w każdym szczególe. Od małej destylarni hobbystycznej po małe destylarnie, destylarnie cappuccino, a nawet destylarnie wódki i whisky - każda z naszych instalacji destylacyjnych jest indywidualna i należy do najlepszych, jakich można oczekiwać w technologii gorzelniczej. Wszystkie nasze destylarnie są wykonywane według specyfikacji klienta po intensywnych konsultacjach. W tym celu zwracamy szczególną uwagę na surowce, które mają być przetwarzane, i oprócz instalacji destylacyjnej opracowujemy również kompletne plany przetwarzania. W tym celu oferujemy również szeroką gamę akcesoriów - od małych urządzeń do pomiaru alkoholu po urządzenia do napełniania i etykietowania. Projektujemy gotowe destylarnie zbożowe lub melasowe, a także destylarnie owocowe, począwszy od zaleceń dotyczących sadzenia drzew, poprzez zacieranie i destylację, aż po wykończenie i przechowywanie. Chętnie przeprowadzimy również analizę sensoryczną destylatów. Wyślij nam próbki, jeśli nie jesteś pewien, czy możesz je zgłosić do nagrody lub po prostu chcesz uzyskać niezależną opinię na temat jakości. Zespół ekspertów czeka na Twoją wiadomość!

 3. THOMSON MACHINERY BV

  Holandia

  W Thomson Machinery BV, specjalizujemy się w pozyskiwaniu i handlu szerokiego asortymentu urządzeń dla różnych gałęzi przemysłu, w tym konstrukcji budowlanych, budownictwa morskiego, wykopów, betonowania/robót drogowych, eksploatacji powierzchniowej & podziemnej, rozwoju obszarów, rolnictwie, przewozu samochodami ciężarowymi i innych. Pragniemy być Twoim miejscem docelowym odnośnie jakichkolwiek wymagań związanych z urządzeniami. Zobowiązujemy się do dostarczania dokładnych informacji na temat rzeczywistego stanu każdej, sprzedawanej przez nas maszyny, gwarantując, że otrzymasz to, czego potrzebujesz. Dzięki eksperckiej wiedzy na temat kupowanie i sprzedaży urządzeń wszystkich marek, modeli i z każdego roku, służymy Ci pomocą zarówno jeżeli chcesz dokonać sprzedaży, jak i kupna. Nie zapomnij zasięgnąć informacji na temat naszych opcji finansowania urządzeń. Nasza szeroka oferta usług i elementy wartości dodanej wyróżniają nas na rynku. Nowatorskie fizyczne i cyfrowe narzędzia, stosowane do świadczenia naszych spersonalizowanych i rzetelnych usług sprawiają, że jesteśmy liderami na rynku. Zapewniamy fachową pomoc handlową z zakresu transakcji dotyczących maszyn przemysłowych, obejmującą różne kategorie: Maszyny do obróbki metali, Maszyny do obróbki drewna, Maszyny drukarskie, Technologię automatyki przemysłowej, Technologię napędową & Przenośnikową, Podnośniki widłowe & Ciężarówki przemysłowe, Maszyny do przetwórstwa żywności, Maszyny budowlane i do przenoszenia materiałów. Twoje potrzeby są naszym priorytetem. Celem naszych usług jest zapewnienie kompleksowego wsparcia podczas całego procesu, w tym porad, promowania, kupna i sprzedaży Twoich maszyn przemysłowych.

 4. ARSILAC

  Francja

  Firma ARSILAC, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wanny i kadzie metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł spirytusowy i alkoholowy - maszyny i urządzenia, Browary - maszyny i urządzenia, Kadzie do fabrykacji win, Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina, Przemysł chemiczny - maszyny i urządzenia, Farmaceutyka - maszyny i urządzenia przemysłowe, Przemysł kosmetyczny - maszyny i urządzenia, komory chłodnicze, i zbiorniki stalowe. Ma siedzibę w Monteux, Francja.

 5. IP SELIVANENKO

  Rosja

  Nasz zespół pracuje w oparciu o Rosyjski. Uniwersytet Technologii Chemicznej im. D. Mendelejewa. Od wielu lat zajmujemy się produkcją substancji wysoko oczyszczonych, a także problematyką separacji izotopów różnych substancji. Posiadamy duże doświadczenie w produkcji różnego rodzaju dysz do kolumn frakcjonujących (destylacyjnych) oraz dużą wiedzę na temat ich stosowania. Produkujemy instalacje frakcjonujące (destylacyjne) do produkcji alkoholi i wyrobów alkoholowych. Poszczególne obszary działalności naszej firmy to: produkcja wody pitnej lekkiej (woda z niską zawartością deuteru); ciężka woda z tlenem (woda z tlenem-18) – woda o wysokiej zawartości izotopu tlenu-18 do poziomu ponad 98%, która służy do produkcji 18F- gluorodeoksyglukozy znakowanej atomem fluoru-18 i jest najbardziej rozpowszechnionym radiofarmaceutykiem (RPh) stosowanym w pozytonowej tomografii emisyjnej (PET) i tomografii komputerowej (CAT).

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DISTILLERIE LOUIS ROQUE

  Francja

  DISTILLERIE LOUIS ROQUE specjalizuje się w nalewkach ze śliwek z Souillac. Destylarnia prowadzona z pokolenia na pokolenie od roku 1835, w której są nadal przestrzegane stare tradycje, a wódki dojrzewają powoli w starych dębowych beczkach. Poza słynną nalewką śliwkową Vieille prune z Souillac, destylarnia oferuje wódki na bazie owoców, takich jak gruszki, maliny, śliwki odmiany lubaszka, mirabelki, czereśnie. Oferujemy także apéritify na bazie wina, owoców, orzechów, nalewki typu ratafia, likiery orzechowe, kasztanowe, malinowe, karmelowe, czekoladowo-waniliowe, miętowe oraz kremy owocowe. Owoce w alkoholu, babeczki, ciasteczka cannelé, słodycze z czekoladą i przyprawy z południowego zachodu, dostępna jest również musztarda i ocet truflowy. Jesteśmy obecni w sklepach winiarskich, delikatesach takich, jak Hédiard i Fauchon oraz na stołach wielu opatrzonych gwiazdkami restauracji zarówno we Francji, jak i za granicą.

 2. DISTILLERIE FAIVREJMAGINE®

  Francja

 3. DISTILLERIA GIOVANNI POLI S. MASSENZA S.N.C.

  Włochy

 4. LIVAM GMBH

  Niemcy

 5. DISTILLERIA DETA

  Włochy

 1. ALBINO VIEIRA FILHOS LDA.

  Portugalia

 2. DISTILLERIE MAZZARI SPA

  Włochy

 1. LIQUORIFICIO IL RE DEI RE

  Włochy

 2. COBRELIS

  Hiszpania

 3. KRUCEFIX DISTILLERY - DRUSTVO DESTILARJEV

  Słowenia

 4. LOS LICORES DE MARIA

  Hiszpania

 5. TEQUILAS DEL SEÑOR.

  Meksyk

 6. ALTE BRENNEREI

  Niemcy

 7. SOCIEDADE LUSITANA DE DESTILAÇAO, S.A.

  Portugalia

 8. CASK BORENSBERG AB

  Szwecja

 1. ARTEMISIA ASSENZIO

  Włochy

 2. ASPER S.R.L.

  Włochy

 3. RATTAN INDUSTRIAL INDIA PVT. LTD

  Indie

 4. ANHEUSER - BUSCH INBEV ITALIA S.P.A.

  Włochy

 5. LA SPINA DI TON ALESSANDRO & C. S.N.C.

  Włochy

 6. BRENNEREI-SELLENDORF GMBH

  Niemcy

 7. VINTES DI CAMMAROTA

  Włochy

 8. TECNOSERVICE DI GUZZO ROBERTO

  Włochy

 9. BEERFLOW FACTORY S.R.L.

  Włochy

 10. VERONA SPINA S.A.S. DI BRUNELLI RAFFAELE & C.

  Włochy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo