• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków

Wyniki dla

Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków - Import eksport

 1. MS INVEST POLAND SP. Z O.O.

  Polska

  MS INVEST POLAND Sp. z o.o. specjalizuje się w realizacji projektów dla przemysłu morskiego w obszarze budowy i modernizacji jednostek pływających. Zakres wykonywanych usług obejmuje m.in. prace remontowe, konserwacyjne oraz naprawcze statków. Firma wykonuje również kompleksowo prace ogólnobudowlane i wykończeniowe. MS INVEST POLAND Sp. z o.o. świadczy usługi w Polsce i za granicą. Spółka zatrudnia wykwalifikowanych specjalistów w zawodach stoczniowych i budowlanych, posiadających niezbędne uprawnienia. Obsługa przemysłu stoczniowego: – remonty i budowa jednostek pływających – prace monterskie i kadłubowe – usługi spawalnicze – prace elektryczne – prace ślusarskie – prace rurarskie Obsługa przemysłu budowlanego: – prace ogólnobudowlane – prace ziemne – prace elektryczne – rozbudowa światłowodów – prace dekarskie – prace brukarskie – montaż drzwi i okien MS INVEST POLAND Sp. z o.o. jest otwarta na nowe zadania i długofalową współpracę z przedstawicielami UE, a dzięki utrzymywaniu partnerskich relacji realizują rozbudowane przedsięwzięcia. Nawiązując współpracę z MS INVEST POLAND Sp. z o.o. masz gwarancję profesjonalnie wykonanej usługi. LINKEDIN https: //www.linkedin.com/company/ms-invest-poland/ FACEBOOK https: //www.facebook.com/ms.invest.poland

 2. INN - OVATION SRL

  Włochy

  Firma Rinnovation powstała na bazie gałęzi przedsiębiorstwa Inn-ovation srl zajmującego się od samego początku organizacją i zarządzaniem procesami związanymi z branża samochodową. Przez długi okres czasu współpracowaliśmy z prestiżowymi markami takimi jak Mercedez Benz i BMW. Stwierdziliśmy, że nasza wiedza fachowa osiągnęła poziom wystarczający do rozpoczęcia tej nowej przygody w dziedzinie DETALICZNEJ dla branży SAMOCHODOWEJ i YACHTOWEJ. Dzięki badaniom i zastosowaniu najnowocześniejszych technologii firma Rinnovation oferuje swojej klienteli z Włoch i innych krajów doskonałe usługi w dziedzinie rekondycjonowania i waloryzacji prestiżowych i historycznych samochodów oraz dla branży nawigacyjnej. Cel Rinnovation to perfekcja Made in Italy w dziedzinie wszystkiego, co dotyczy rekondycjonowania kosmetycznego wewnętrznego i zewnętrznego, czyszczenia, uzdatniania, waloryzacji oraz prac szczegółowych zgodnych z najbardziej surowymi normami jakościowymi. Firma stworzyła odział mogący podejmować się prac na łodziach i statkach z najwyższej półki.

 3. WALTER GRÄTSCH GMBH RUDERANLAGEN SERVICE

  Niemcy

  Rozruszniki na sprężone powietrze do silników spalinowych: Rozruszniki na sprężone powietrze/sprężynowe/hydrauliczne/azotowe do silników spalinowych do 320 l pojemności skokowej.Części zamienne do instalacji sterowych: Montaże hydrauliczne. Naprawa instalacji sterowych. Instalacje sterowe dla statków: Agent instalacji sterowych SCAN do 800 KNm. Palniki olejowe dla statków: Agent palników olejowych OILON. zestawy naprawcze wpust/kołnierz, filtry/części, sprzęgła/części, węże oleju, kable zapłonowe/transformatory, dysze oleju/zawory, pompy, podgrzewacze, magnesy LUCIFER, silniki elektryczne.

 4. SEANERGY

  Francja

  SEANERGY jest specjalistą w dziedzinie konserwacji przemysłowej dla żeglarstwa i przemysłów newralgicznych (wiertnictwa morskiego, górnictwa, wojskowego, okrętowego). Świadczymy przede wszystkim usługi z zakresu konserwacji urządzeń diesla, prądotwórczych i systemów napędowych. Konserwacja, naprawa, renowacja silników napędowych, przekładni nawrotnych, zespołów prądnicowych, dysz wodnych, pomocniczych do statków; Także: Konserwacja zapobiegawcza, naprawcza, naprawy awaryjne, renowacja mechaniczna, testy, ekspertyzy, próby na morzu.

 5. KAOTECH MARINE SERVICES SP. Z O.O.

  Polska

  Jesteśmy polską firmą mechaniczną o ugruntowanej pozycji na rynku stoczniowym, usytuowaną na Wybrzeżu Bałtyckim. Od wielu lat zajmujemy się świadczeniem usług w zakresie mechaniki morskiej. Bogate doświadczenie oraz stale rozwijany potencjał technologiczno-kadrowy pozwala nam na fachową realizację wszelkich zleceń. W ramach prowadzonej działalności zapewniamy pełen przegląd i remonty SILNIKÓW GŁÓWNYCH I POMOCNICZYCH przy użyciu własnych narzędzi i urządzeń obróbczych w portach, stoczniach lub podczas rejsu statku. Nasze wykwalifikowane grupy serwisowe wykonują pełen serwis silników dwu i czterosuwowych typu: – MaK, WARTSILA, MAN B&W, PIELSTICK, SULZER, DAIHATSU, MITSUBISHI, MERCEDES, YANMAR, SCANIA, VOLVO PENTA, PERKINS, ALPHA DIESEL, CUMMINS, DEUTZ. Specjalizujemy się w przeglądach oraz remontach TURBOSPRĄŻAREK silników okrętowych. Oferujemy pełen przegląd obejmujący: wyważanie wirnika, szkiełkowanie łopatek turbiny, wymianę łożysk i labiryntów. Zapewniamy również części zamienne do większości typów turbosprężarek. Zakres świadczonych przez nas usług obejmuje także remonty, prefabrykację i montaż SYSTEMÓW RUROCIĄGÓW OKRĘTOWYCH. Posiadamy certyfikowanych spawaczy rur metodą TIG, 141, 142, 143, 145, 111. Dysponujemy w pełni wyposażonym WARSZTATEM o powierzchni 300 m2, który został przystosowany do remontu podzespołów silników okrętowych z możliwością ich magazynowania. Osprzęt warsztatu zbudowany został głównie na maszynach firmy Chris Marine. Zapraszamy do współpracy!

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ZGODA N&C

  Polska

  Od początku swojej działalności firma produkowała części do silników typu ZA-40, ZV-40, wysokoprężnych „Zgoda – Sulzer” oraz inne części maszyn na podstawie dokumentacji klienta.W maju 2005 roku firma otrzymała certyfikat ISO 9001: 2000.Zgoda N&C produkuje głównie części do silników okrętowych oraz silników lotniczych. Wykonujemy w pełnym asortymencie noże ze stali narzędziowej do krajarek różnych typów oraz maszyn obrabiających drewno, gumę, tworzywa sztuczne, skórę, papier i inne materiały niemetalowe.Oferujemy wykonanie: 1. Operacji tokarskich2. Operacji frezerskich3. Szlifowania: A) otworów B) wałków C) płaszczyzn D) bezkłowego4. Wytaczania5. Wiercenia6. Walcowania gwintów7. Obróbki cieplnej i cieplno-chemicznej

 2. TALLINNA LAEVATEHAS OÜ

  Estonia

  Nasza stocznia znajduje się u ujścia Zatoki Fińskiej. Stocznia w Tallinie posiada idealną lokalizację dla okrętów zawijających do portów w Rosji, Finlandii, krajach bałtyckich i na wschodnim wybrzeżu Szwecji, których właściciele nie muszą przemieszczać swoich statków by móc je naprawiać w naszej stoczni. Oferujemy szeroki zakres usług dla wszystkich rodzajów okrętów dzięki połączeniu wykwalifikowanej siły roboczej i nowoczesności zakładu. Posiadamy 3 doki pływające. Dostępne są również nabrzeża naprawcze z wystarczającą siłą dźwigową.

 3. COTERENA SL

  Hiszpania

  Instalowanie, naprawa i rozruch maszyn okrętowych i urządzeń stacjonarnych dzięki dobrej znajomości systemów napędowych. Zakres działalności: przemysł okrętowy, kogeneracja, energia wiatrowa, przemysł kolejowy, roboty publiczne, projekty I+D+i we współpracy z uniwersytetami, instytucjami publicznymi i ośrodkami technologicznymi. Marki: REINTJES, SAUER COMPRES, ALVA LAVAL, PURE CLEAN, RINA 1861, MAN.

 4. NAUTIEL SERVICE SL

  Hiszpania

  Firma Nautiel Service S.L., założona w 1991 r. w Barcelonie, skupia swoją działalność na czyszczeniu i konserwacji łodzi i statków i oferuje branży morskiej szeroki zakres usług dla klientów profesionalnych (stocznie, armatorzy, porty) jak i dla prywatnych właścicieli łodzi i jachtów.

 5. UWS BALTIC OÜ

  Estonia

  komercyjne prace nurkowe: nurkowanie komercyjne w ramach badań wody, GL, RMRS, Lloyd's, BV, podwodne spawanie (certyfikaty GL), podwodna naprawa okrętów, nadzór budynków oraz naprawa podwodnych struktur, podwodne ultradźwiękowe pomiary grubości (certyfikaty GL , RMRS), czyszczenie śrub napędowych, czyszczenie kadłubów, czyszczenie podwodnych rur chłodniczych, beton lany pod wodą

 1. ASTILLEROS CARDAMA

  Hiszpania

  Budowa, przeróbka i naprawa statków ze stali i drewna. Kotlarstwo okrętowe, piaskowanie statków. Instalacje do suchego dokowania, mechanika okrętowa. Nowe konstrukcje.

 2. DELTA DIESEL SL

  Hiszpania

  Mechanika okrętowa - oficjalna obsługa techniczna Man-Man Master Service Center.

 1. N. BOGDANOS MARINE BUREAU LTD.

  Grecja

  Firma N. BOGDANOS MARINE BUREAU LTD., jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria i urządzenia do statków i łodzi, i usługi w dziedzinie przedstawicielstwa handlowego. Ma siedzibę w Piraeus, Grecja.

 2. PSOMAKARA DIVING SERVICES & CONSULTING CO.

  Grecja

  Firma PSOMAKARA DIVING SERVICES & CONSULTING CO., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków. Jest również obecna w dziedzinach Roboty morskie, portowe i podmorskie, i Roboty morskie, portowe i podmorskie. Ma siedzibę w Athens, Grecja.

 3. TURKISH-SHIPYARDS SHIP REPAIR

  Turcja

  Firma TURKISH-SHIPYARDS SHIP REPAIR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stocznie - remonty i konserwacja statków. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Remonty statków, naprawy statków, i Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. YACHTFINISHING

  Polska

  Firma YACHTFINISHING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków. Ma siedzibę w Gdansk, Polska.

 5. ELIAS BLANCO SL

  Hiszpania

  Firma ELIAS BLANCO SL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków. Ma siedzibę w Algeciras, Hiszpania.

 6. PLATAFORMAS Y PANTALANES S.L

  Hiszpania

  Firma PLATAFORMAS Y PANTALANES S.L, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków. Jest również obecna w dziedzinach wynajem platform, i platformy. Ma siedzibę w Alaquàs, Hiszpania.

 7. ALFATECHNIC MAKINA SANAYI VE DIS TICARET LTD. STI.

  Turcja

  Firma ALFATECHNIC MAKINA SANAYI VE DIS TICARET LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny DO MALOWANIA RĘCZNEGO. Ma siedzibę w Tuzla, Turcja.

 8. NAFTOSOL LTD. - MARINE MAINTENANCE

  Grecja

  Firma NAFTOSOL LTD. - MARINE MAINTENANCE, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków. Jest również obecna w dziedzinach naprawy statków, i przeglądy silników. Ma siedzibę w Piraeus, Grecja.

 1. VALGES

  Hiszpania

  Firma VALGES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, accessories for aeronautics, produkcja części zamiennych, samoloty wojskowe, i Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 2. ZOEPFFEL & SCHNEIDER GMBH

  Niemcy

  Firma ZOEPFFEL & SCHNEIDER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków. Jest również obecna w dziedzinach Stocznie - remonty i konserwacja statków, Stocznie - remonty i konserwacja statków, akcesoria do łodzi, i stocznie okrętowe. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 3. C.N. FERRINHA

  Portugalia

  Firma C.N. FERRINHA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cumy. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Spawanie stali i metali, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Spawanie stali i metali, Remonty statków, i pomoc portowa. Ma siedzibę w Leixões Porto, Portugalia.

 4. PETRIK NAVAL S.L.

  Hiszpania

  Firma PETRIK NAVAL S.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków. Ma siedzibę w Los Barrios, Cadiz, Hiszpania.

 5. SHIELD MARINE

  Turcja

  Firma SHIELD MARINE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 6. V DE BRAVADO

  Hiszpania

  Firma V DE BRAVADO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków. Ma siedzibę w Premià De Mar, Hiszpania.

 7. NAVALSERVICE MARSELLA

  Włochy

  Firma NAVALSERVICE MARSELLA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stocznie - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Części zamienne do silników wysokoprężnych okrętowych, Stocznie - remonty i konserwacja statków, silniki morskie diesla, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Części zamienne do silników wysokoprężnych okrętowych, i Stocznie - remonty i konserwacja statków. Ma siedzibę w Surano, Włochy.

 8. STEREONAVAL

  Hiszpania

  Firma STEREONAVAL, roku i działającą w sektorze Statki - wyposażenie i przyrządy. Jest również obecna w dziedzinach Elektronika okrętowa, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, Elektronika okrętowa, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, i akcesoria do żaglówek. Ma siedzibę w Alicante, Hiszpania.

 9. NAVALRIA - DOCAS, CONSTRUCOES E REPARACOES NAVAIS, S.A.

  Portugalia

  Firma NAVALRIA - DOCAS, CONSTRUCOES E REPARACOES NAVAIS, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Stocznie - remonty i konserwacja statków, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, i Stocznie - remonty i konserwacja statków. Ma siedzibę w Aveiro, Portugalia.

 10. BEVALDIA DIVING SERVICES

  Grecja

  Firma BEVALDIA DIVING SERVICES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków. Jest również obecna w dziedzinach Roboty morskie, portowe i podmorskie, i Roboty morskie, portowe i podmorskie. Ma siedzibę w Athens, Grecja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków - Import eksport

Liczba wyników

1270 Przedsiębiorstwa