• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków

Wyniki dla

Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków - Import eksport

 1. TECHNO - NAUTA SP. Z O.O.

  Polska

  Specjalizujemy się w obróbce metali, produkcji i regeneracji rozmaitych części maszyn, obróbce mechanicznej nietypowymi obrabiarkami, obróbce cieplnej. Produkujemy niestandardowe maszyny, wały, koła zębate. Wykonujemy konstrukcje spawane (aluminiowe i stalowe). Jesteśmy przekonani, że nowoczesny park maszynowy, bogate oprzyrządowanie, wysokie kwalifikacje i doświadczenie naszej kadry oraz System Zarządzania Jakością ISO 9001: 2015 pozwoli nam sprostać Państwa wysokim wymaganiom.

 2. INN - OVATION SRL

  Włochy

  Firma Rinnovation powstała na bazie gałęzi przedsiębiorstwa Inn-ovation srl zajmującego się od samego początku organizacją i zarządzaniem procesami związanymi z branża samochodową. Przez długi okres czasu współpracowaliśmy z prestiżowymi markami takimi jak Mercedez Benz i BMW. Stwierdziliśmy, że nasza wiedza fachowa osiągnęła poziom wystarczający do rozpoczęcia tej nowej przygody w dziedzinie DETALICZNEJ dla branży SAMOCHODOWEJ i YACHTOWEJ. Dzięki badaniom i zastosowaniu najnowocześniejszych technologii firma Rinnovation oferuje swojej klienteli z Włoch i innych krajów doskonałe usługi w dziedzinie rekondycjonowania i waloryzacji prestiżowych i historycznych samochodów oraz dla branży nawigacyjnej. Cel Rinnovation to perfekcja Made in Italy w dziedzinie wszystkiego, co dotyczy rekondycjonowania kosmetycznego wewnętrznego i zewnętrznego, czyszczenia, uzdatniania, waloryzacji oraz prac szczegółowych zgodnych z najbardziej surowymi normami jakościowymi. Firma stworzyła odział mogący podejmować się prac na łodziach i statkach z najwyższej półki.

 3. KAOTECH MARINE SERVICES SP. Z O.O.

  Polska

  Jesteśmy polską firmą mechaniczną o ugruntowanej pozycji na rynku stoczniowym, usytuowaną na Wybrzeżu Bałtyckim. Od wielu lat zajmujemy się świadczeniem usług w zakresie mechaniki morskiej. Bogate doświadczenie oraz stale rozwijany potencjał technologiczno-kadrowy pozwala nam na fachową realizację wszelkich zleceń. W ramach prowadzonej działalności zapewniamy pełen przegląd i remonty SILNIKÓW GŁÓWNYCH I POMOCNICZYCH przy użyciu własnych narzędzi i urządzeń obróbczych w portach, stoczniach lub podczas rejsu statku. Nasze wykwalifikowane grupy serwisowe wykonują pełen serwis silników dwu i czterosuwowych typu: – MaK, WARTSILA, MAN B&W, PIELSTICK, SULZER, DAIHATSU, MITSUBISHI, MERCEDES, YANMAR, SCANIA, VOLVO PENTA, PERKINS, ALPHA DIESEL, CUMMINS, DEUTZ. Specjalizujemy się w przeglądach oraz remontach TURBOSPRĄŻAREK silników okrętowych. Oferujemy pełen przegląd obejmujący: wyważanie wirnika, szkiełkowanie łopatek turbiny, wymianę łożysk i labiryntów. Zapewniamy również części zamienne do większości typów turbosprężarek. Zakres świadczonych przez nas usług obejmuje także remonty, prefabrykację i montaż SYSTEMÓW RUROCIĄGÓW OKRĘTOWYCH. Posiadamy certyfikowanych spawaczy rur metodą TIG, 141, 142, 143, 145, 111. Dysponujemy w pełni wyposażonym WARSZTATEM o powierzchni 300 m2, który został przystosowany do remontu podzespołów silników okrętowych z możliwością ich magazynowania. Osprzęt warsztatu zbudowany został głównie na maszynach firmy Chris Marine. Zapraszamy do współpracy!

 4. TALLINNA LAEVATEHAS OÜ

  Estonia

  Nasza stocznia znajduje się u ujścia Zatoki Fińskiej. Stocznia w Tallinie posiada idealną lokalizację dla okrętów zawijających do portów w Rosji, Finlandii, krajach bałtyckich i na wschodnim wybrzeżu Szwecji, których właściciele nie muszą przemieszczać swoich statków by móc je naprawiać w naszej stoczni. Oferujemy szeroki zakres usług dla wszystkich rodzajów okrętów dzięki połączeniu wykwalifikowanej siły roboczej i nowoczesności zakładu. Posiadamy 3 doki pływające. Dostępne są również nabrzeża naprawcze z wystarczającą siłą dźwigową.

 5. COTERENA SL

  Hiszpania

  Instalowanie, naprawa i rozruch maszyn okrętowych i urządzeń stacjonarnych dzięki dobrej znajomości systemów napędowych. Zakres działalności: przemysł okrętowy, kogeneracja, energia wiatrowa, przemysł kolejowy, roboty publiczne, projekty I+D+i we współpracy z uniwersytetami, instytucjami publicznymi i ośrodkami technologicznymi. Marki: REINTJES, SAUER COMPRES, ALVA LAVAL, PURE CLEAN, RINA 1861, MAN.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. NAUTIEL SERVICE SL

  Hiszpania

  Firma Nautiel Service S.L., założona w 1991 r. w Barcelonie, skupia swoją działalność na czyszczeniu i konserwacji łodzi i statków i oferuje branży morskiej szeroki zakres usług dla klientów profesionalnych (stocznie, armatorzy, porty) jak i dla prywatnych właścicieli łodzi i jachtów.

 2. UWS BALTIC OÜ

  Estonia

  komercyjne prace nurkowe: nurkowanie komercyjne w ramach badań wody, GL, RMRS, Lloyd's, BV, podwodne spawanie (certyfikaty GL), podwodna naprawa okrętów, nadzór budynków oraz naprawa podwodnych struktur, podwodne ultradźwiękowe pomiary grubości (certyfikaty GL , RMRS), czyszczenie śrub napędowych, czyszczenie kadłubów, czyszczenie podwodnych rur chłodniczych, beton lany pod wodą

 3. ASTILLEROS CARDAMA

  Hiszpania

  Budowa, przeróbka i naprawa statków ze stali i drewna. Kotlarstwo okrętowe, piaskowanie statków. Instalacje do suchego dokowania, mechanika okrętowa. Nowe konstrukcje.

 4. DELTA DIESEL SL

  Hiszpania

  Mechanika okrętowa - oficjalna obsługa techniczna Man-Man Master Service Center.

 5. N. BOGDANOS MARINE BUREAU LTD.

  Grecja

 1. PSOMAKARA DIVING SERVICES & CONSULTING CO.

  Grecja

 2. TURKISH-SHIPYARDS SHIP REPAIR

  Turcja

 1. PLATAFORMAS Y PANTALANES S.L

  Hiszpania

 2. ELIAS BLANCO SL

  Hiszpania

 3. ALFATECHNIC MAKINA SANAYI VE DIS TICARET LTD. STI.

  Turcja

 4. NAFTOSOL LTD. - MARINE MAINTENANCE

  Grecja

 5. CARRON MARINE

  Belgia

 6. CMS DOMESTIC AND FOREIGN TRADE CO., INC.

  Turcja

 7. TALLERES NASIO S.L.

  Hiszpania

 8. SWITCH ENGINEERING LTD

  Zjednoczone Królestwo

 1. NAVALSERVICE MARSELLA

  Włochy

 2. REINTJES BENELUX

  Belgia

 3. ZOEPFFEL & SCHNEIDER GMBH

  Niemcy

 4. AMW INDUSTRY

  Belgia

 5. C.N. FERRINHA

  Portugalia

 6. REPFORN, REPARAÇAO E FORNECIMENTOS NAVAIS, LDA.

  Portugalia

 7. CTC

  Holandia

 8. NAVALRIA - DOCAS, CONSTRUCOES E REPARACOES NAVAIS, S.A.

  Portugalia

 9. DALES MARINE SERVICES

  Zjednoczone Królestwo

 10. BEVALDIA DIVING SERVICES

  Grecja

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków - Import eksport

Liczba wyników

1277 Przedsiębiorstwa