• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przemysł okrętowy - budowa okrętów

Wyniki dla

Przemysł okrętowy - budowa okrętów - Import eksport

 1. FORKLIFT ENERGIE

  Francja

  Verified by europages badge

  Od 2016 roku, FORKLIFT ENERGIE jest specjalistą w zapewnianiu zintegrowanych i stacjonarnych rozwiązań energetycznych dla przemysłu. Przedsiębiorstwo znajduje się w Bretanii, w departamencie Morbihan (56) i działa na terenie całego kraju. FORKLIFT ENERGIE wyróżnia się od konkurentów wysoką jakością swojej pracy, wynikami, dynamiką, kompetencjami, serwisem, a także rzetelnością swojego zespołu. Nasze doświadczenie i nasza ekspertyza zdobyte na przestrzeni lat uczyniły z nas przedsiębiorstwo pierwszej klasy. FORKLIFT ENERGIE jest specjalistą do spraw transportu bliskiego w: - Imporcie, - Rekomendacje i dystrybucja, - Sprzedaż i wynajem, - Montaż i regeneracja, - Uruchamianie i naprawy. Firma została utworzona, aby wspierać rozwiązania logistyczne w przedsiębiorstwach przemysłowych, motoryzacyjnych, transportu lotniczego i przemysłu stoczniowego w projektowaniu, przekształcaniu lub modernizacji ich urządzeń, wyposażonych w akumulatory kwasowo-ołowiowe, w kierunku technologii litowej. Firma oferuje swoją wiedzę i umiejętności w zakresie prądu stałego i jego zastosowań przedsiębiorstwom logistycznym, przemysłowym, czy też marynarki. Skontaktuj się z nami bez wahania celem uzyskania dodatkowych informacji!

 2. ODISSEIA TEORICA LDA

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma ODISSEIA TEORICA LDA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł okrętowy - budowa okrętów, Statki - budowa, Szkielet metalowy, stocznia okrętowa, naprawy statków, stolarka okrętowa, stocznie, Remonty statków, i naval construction / shipbuilding. Ma siedzibę w Setubal, Portugalia.

 3. JETTER

  Rosja

  Jetter LLC opracowuje, projektuje i konstruuje poduszkowce, a także opracowuje i produkuje prywatne środki transportu wodnego. Przedsiębiorstwo opracowuje i produkuje unikatowy Jetter ACV, który może być stosowany jako pojazd ratownictwa rzecznego i jeziornego, terenowy, a także jako pływająca jednostka rekreacyjna. Jetter amphibian jest całorocznym poduszkowcem bocznościennym (SES), który może być używany w temperaturach od -30 do +40°C, poruszać się nad wodą, mokradłami, piaskiem, śniegiem, lodem, pokonywać wzniesienia i niewielkie przeszkody. Jetter ACV potrafi długo unosić się nad powierzchnią wody nie tonąc. Można go łatwo naprawić w warunkach terenowych. Pusty poduszkowiec Jetter waży jedynie 290 kg i może przewozić do 2 osób o łącznej wadze do 260 kg. Silnik benzynowy 65HP i 47L zbiornik paliwa zapewniają zasięg rejsu do 280 km. Jetter jest odpowiedni do połowów zimowych i letnich, żeglugi i wakacji z przygodą, polowania, turystyki, przewozu ładunków, działań ratowniczych, pomocy medycznej w trudnodostępnych miejscach.

 4. CARPINTERIA NAVAL NIETO SL

  Hiszpania

  Stolarka okrętowa. "Wyposażanie oktętów pod klucz", ekrany, sufity i drzwi homologowane. Wyrób pomostów z drewna sosnowego i tali. Izolacja i wyposażanie zaplecza rybackiego, tuneli zamrażalniczych, piwnic i magazynów na mrożonki. Izolacja przewodów klimatyzacyjnych.

 5. ASTILLEROS CARDAMA

  Hiszpania

  Budowa, przeróbka i naprawa statków ze stali i drewna. Kotlarstwo okrętowe, piaskowanie statków. Instalacje do suchego dokowania, mechanika okrętowa. Nowe konstrukcje.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FAUSTINO CARCELLER SL

  Hiszpania

  Konsultanci w dziedzinie okrętownictwa Wyceny okrętów. Komisariat. Wykonywanie ekspertyz w dziedzinie okrętowej. Arbitraż morski

 2. FIBRAMAR

  Portugalia

  Firma FIBRAMAR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach statki, i kutry rybackie. Ma siedzibę w Atouguia Da Baleia, Portugalia.

 3. AMERALYS

  Francja

  Firma AMERALYS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Biura opracowań projektów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł okrętowy - budowa okrętów, Przemysł okrętowy - budowa okrętów, furniture for yachts, badania architekturalne dla budowli morskich, rzecznych i jeziornych, i biura architektury wnętrz. Ma siedzibę w Saint-Herblain, Francja.

 4. GRANI LTD

  Ukraina

  Firma GRANI LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Statki - budowa, i Statki - budowa. Ma siedzibę w Odessa, Ukraina.

 5. S. GIORGIO DEL PORTO SPA

  Włochy

  Firma S. GIORGIO DEL PORTO SPA, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Mechanika okrętowa, stocznia okrętowa, naprawa silników elektrycznych, Mechanika okrętowa, i pomoc techniczna. Ma siedzibę w Genova, Włochy.

 1. MARTINEZ CONSTRUCTIONS NAVALES

  Francja

  Firma MARTINEZ CONSTRUCTIONS NAVALES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, i projektowanie i produkcja form. Ma siedzibę w Saint Cyprien, Francja.

 2. NAVALRIA - DOCAS, CONSTRUCOES E REPARACOES NAVAIS, S.A.

  Portugalia

  Firma NAVALRIA - DOCAS, CONSTRUCOES E REPARACOES NAVAIS, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Stocznie - remonty i konserwacja statków, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, i Stocznie - remonty i konserwacja statków. Ma siedzibę w Aveiro, Portugalia.

 1. EUROSHIP SERVICE

  Łotwa

  Firma EUROSHIP SERVICE, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł okrętowy - budowa okrętów, Spawanie stali i metali, Przemysł okrętowy - budowa okrętów, naval construction / shipbuilding, i Spawanie stali i metali. Ma siedzibę w Riga, Łotwa.

 2. FRANCISCO CARDAMA S.A.

  Hiszpania

  Firma FRANCISCO CARDAMA S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach naprawy statków, szkło warstwowe, i hangar dla statków i łodzi. Ma siedzibę w Vigo, Hiszpania.

 3. TH COMPANY

  Hiszpania

  Firma TH COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Ma siedzibę w Mungia, Hiszpania.

 4. CONSTRUCTION NAVALE BORDEAUX

  Francja

  Firma CONSTRUCTION NAVALE BORDEAUX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Ma siedzibę w Bordeaux Cedex, Francja.

 5. JACHTWERF VENNEKENS

  Belgia

  Firma JACHTWERF VENNEKENS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne - wyposażenie i osprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł okrętowy - budowa okrętów, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, Przemysł okrętowy - budowa okrętów, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, prace konserwacyjne okrętowe, i furniture for yachts. Ma siedzibę w Boom, Belgia.

 6. ALU ACIER SERVICE MARINE

  Francja

  Firma ALU ACIER SERVICE MARINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Ma siedzibę w Longueville, Francja.

 7. MOTEC

  Belgia

  Firma MOTEC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Statki - budowa, Rzeczoznawcy morscy, Biura projektów inżynierii okrętowej, Statki - budowa, Rzeczoznawcy morscy, Biura projektów inżynierii okrętowej, i doradztwo w dziedzinie oczyszczania i uzdatniania wód. Ma siedzibę w Kontich, Belgia.

 8. DMI WOLFGANG DRECHSLER GMBH

  Niemcy

  Firma DMI WOLFGANG DRECHSLER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 1. CONDEK BVBA

  Belgia

  Firma CONDEK BVBA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Elektryczne roboty instalacyjne, Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, Civil engineering, Elektryczne roboty instalacyjne, Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, i transport morski pasażerów. Ma siedzibę w Brugge, Belgia.

 2. SRA VOLVO PENTA

  Francja

  Firma SRA VOLVO PENTA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Ma siedzibę w Nantes, Francja.

 3. STRATO COMPO

  Francja

  Firma STRATO COMPO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Części lotnicze z kompozytów, Formowanie na zamówienie części kompozytowych, i elementy kompozytowe dla budownictwa. Ma siedzibę w Grayan-Et-L'hopital, Francja.

 4. FOUNTAINE PAJOT S.A.

  Francja

  Firma FOUNTAINE PAJOT S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Statki - budowa, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, Statki - budowa, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, katamarany, i inżynieria okrętowa. Ma siedzibę w Aigrefeuille-D'aunis, Francja.

 5. OCEA

  Francja

  Firma OCEA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Statki - wyposażenie i przyrządy. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł okrętowy - budowa okrętów, Przemysł okrętowy - budowa okrętów, i ship design. Ma siedzibę w Les Sables D Olonne, Francja.

 6. VENTURA YACHTS GMBH

  Niemcy

  Firma VENTURA YACHTS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Statki - budowa, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Statki - wyposażenie i przyrządy, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, Statki - budowa, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Statki - wyposażenie i przyrządy, i Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 7. GABO MARTI GMBH

  Szwajcaria

  Firma GABO MARTI GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, Motorówki, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne - wyposażenie i osprzęt, Silniki do łodzi motorowych, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, Motorówki, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne - wyposażenie i osprzęt, i Silniki do łodzi motorowych. Ma siedzibę w Neuenkirch, Szwajcaria.

 8. STEFAN MAIER BOOTSZUBEHÖR INH. STEFAN MAIER

  Niemcy

  Firma STEFAN MAIER BOOTSZUBEHÖR INH. STEFAN MAIER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Statki - budowa, Statki - wyposażenie i przyrządy, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, Motorówki, Statki - budowa, Statki - wyposażenie i przyrządy, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, i Motorówki. Ma siedzibę w Rottweil, Niemcy.

 9. NICOLS YACHT GMBH

  Niemcy

  Firma NICOLS YACHT GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Statki - budowa, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, Motorówki, Statki - budowa, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, i Motorówki. Ma siedzibę w Kehl, Niemcy.

 10. RB YACHTING GMBH

  Szwajcaria

  Firma RB YACHTING GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Samochody osobowe. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł okrętowy - budowa okrętów, Statki - budowa, Stocznie - budowa okrętów, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Przemysł okrętowy - budowa okrętów, Statki - budowa, Stocznie - budowa okrętów, i Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków. Ma siedzibę w Pratteln, Szwajcaria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Przemysł okrętowy - budowa okrętów - Import eksport

Liczba wyników

1692 Przedsiębiorstwa