• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przemysł okrętowy - budowa okrętów

Wyniki dla

Przemysł okrętowy - budowa okrętów - Import eksport

 1. FORKLIFT ENERGIE

  Francja

  Od 2016 roku, FORKLIFT ENERGIE jest specjalistą w zapewnianiu zintegrowanych i stacjonarnych rozwiązań energetycznych dla przemysłu. Przedsiębiorstwo znajduje się w Bretanii, w departamencie Morbihan (56) i działa na terenie całego kraju. FORKLIFT ENERGIE wyróżnia się od konkurentów wysoką jakością swojej pracy, wynikami, dynamiką, kompetencjami, serwisem, a także rzetelnością swojego zespołu. Nasze doświadczenie i nasza ekspertyza zdobyte na przestrzeni lat uczyniły z nas przedsiębiorstwo pierwszej klasy. FORKLIFT ENERGIE jest specjalistą do spraw transportu bliskiego w: - Imporcie, - Rekomendacje i dystrybucja, - Sprzedaż i wynajem, - Montaż i regeneracja, - Uruchamianie i naprawy. Firma została utworzona, aby wspierać rozwiązania logistyczne w przedsiębiorstwach przemysłowych, motoryzacyjnych, transportu lotniczego i przemysłu stoczniowego w projektowaniu, przekształcaniu lub modernizacji ich urządzeń, wyposażonych w akumulatory kwasowo-ołowiowe, w kierunku technologii litowej. Firma oferuje swoją wiedzę i umiejętności w zakresie prądu stałego i jego zastosowań przedsiębiorstwom logistycznym, przemysłowym, czy też marynarki. Skontaktuj się z nami bez wahania celem uzyskania dodatkowych informacji!

  Wszystkie wyroby na "przemysł okrętowy - budowa okrętów"

 2. ODISSEIA TEORICA LDA

  Portugalia

  Firma ODISSEIA TEORICA LDA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł okrętowy - budowa okrętów, Statki - budowa, Szkielet metalowy, stocznia okrętowa, naprawy statków, stolarka okrętowa, stocznie, Remonty statków, i naval construction / shipbuilding. Ma siedzibę w Setubal, Portugalia.

 3. JETTER

  Rosja

  Jetter LLC opracowuje, projektuje i konstruuje poduszkowce, a także opracowuje i produkuje prywatne środki transportu wodnego. Przedsiębiorstwo opracowuje i produkuje unikatowy Jetter ACV, który może być stosowany jako pojazd ratownictwa rzecznego i jeziornego, terenowy, a także jako pływająca jednostka rekreacyjna. Jetter amphibian jest całorocznym poduszkowcem bocznościennym (SES), który może być używany w temperaturach od -30 do +40°C, poruszać się nad wodą, mokradłami, piaskiem, śniegiem, lodem, pokonywać wzniesienia i niewielkie przeszkody. Jetter ACV potrafi długo unosić się nad powierzchnią wody nie tonąc. Można go łatwo naprawić w warunkach terenowych. Pusty poduszkowiec Jetter waży jedynie 290 kg i może przewozić do 2 osób o łącznej wadze do 260 kg. Silnik benzynowy 65HP i 47L zbiornik paliwa zapewniają zasięg rejsu do 280 km. Jetter jest odpowiedni do połowów zimowych i letnich, żeglugi i wakacji z przygodą, polowania, turystyki, przewozu ładunków, działań ratowniczych, pomocy medycznej w trudnodostępnych miejscach.

 4. CARPINTERIA NAVAL NIETO SL

  Hiszpania

  Stolarka okrętowa. "Wyposażanie oktętów pod klucz", ekrany, sufity i drzwi homologowane. Wyrób pomostów z drewna sosnowego i tali. Izolacja i wyposażanie zaplecza rybackiego, tuneli zamrażalniczych, piwnic i magazynów na mrożonki. Izolacja przewodów klimatyzacyjnych.

 5. ASTILLEROS CARDAMA

  Hiszpania

  Budowa, przeróbka i naprawa statków ze stali i drewna. Kotlarstwo okrętowe, piaskowanie statków. Instalacje do suchego dokowania, mechanika okrętowa. Nowe konstrukcje.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FAUSTINO CARCELLER SL

  Hiszpania

  Konsultanci w dziedzinie okrętownictwa Wyceny okrętów. Komisariat. Wykonywanie ekspertyz w dziedzinie okrętowej. Arbitraż morski

 2. FIBRAMAR

  Portugalia

 3. AMERALYS

  Francja

 4. GRANI LTD

  Ukraina

 5. S. GIORGIO DEL PORTO SPA

  Włochy

 1. CONDEK BVBA

  Belgia

 2. TH COMPANY

  Hiszpania

 1. FRANCISCO CARDAMA S.A.

  Hiszpania

 2. NAVALRIA - DOCAS, CONSTRUCOES E REPARACOES NAVAIS, S.A.

  Portugalia

 3. ALU ACIER SERVICE MARINE

  Francja

 4. EUROSHIP SERVICE

  Łotwa

 5. DMI WOLFGANG DRECHSLER GMBH

  Niemcy

 6. SRA VOLVO PENTA

  Francja

 7. STRATO COMPO

  Francja

 8. OCEA

  Francja

 1. CONSTRUCTION NAVALE BORDEAUX

  Francja

 2. MOTEC

  Belgia

 3. GERMANIA SHIPYARD AGENCY GMBH

  Niemcy

 4. MAURER WERFT

  Niemcy

 5. FHG FLOATING HOUSE GMBH

  Niemcy

 6. YACHT CONCEPTS & DESIGN CARSTEN WEBER

  Niemcy

 7. BOOTOX GMBH

  Niemcy

 8. EVERYWIRE SRL

  Włochy

 9. YACHTHANDELNORD

  Niemcy

 10. SCHUCHTER SPORTBOOT AG

  Szwajcaria

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Przemysł okrętowy - budowa okrętów - Import eksport

Liczba wyników

1691 Przedsiębiorstwa