• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przemysł okrętowy - budowa okrętów

Wyniki dla

Przemysł okrętowy - budowa okrętów - Import eksport

 1. INNOVATIVE TRANSPORT PLANT

  Rosja

  Od 2009 roku, Innovative Transport Plant projektuje i produkuje mocne, pojemne, paliwooszczędne, wysokoprężne pojazdy o dużej mobilności - niezbędny transport w przypadku braku dróg: Szybkie, amfibijne pojazdy terenowe; Poduszkowe pojazdy holownicze dla narciarzy; Poduszkowce o różnej pojemności pasażerskiej i przeznaczone dla nich instalacje pneumatyczne; Odrzutowe łodzie wodne z kadłubami z tworzywa sztucznego i aluminium; Poduszkowe pojazdy terenowe Nerpa do przewozu pasażerów i ładunków; Poduszkowe pojazdy terenowe Nerpa Arctic o nośności do 30 ton. Młodzi specjaliści - absolwenci Państwowego Uniwersytetu Technicznego w Kuzbassie pracują w Dziale Projektowym Innowacyjnego Zakładu Transportowego, wysoko wykwalifikowani mechanicy i spawacze łukiem argonowym zajmują się montażem poduszkowych pojazdów terenowych. O sukcesie stałej działalności badawczej w zakresie innowacyjnego projektowania transportu dla Arktyki świadczy coroczna rejestracja nowych patentów - jest ich już 38.

 2. ODISSEIA TEORICA LDA

  Portugalia

 3. JETTER

  Rosja

  Jetter LLC opracowuje, projektuje i konstruuje poduszkowce, a także opracowuje i produkuje prywatne środki transportu wodnego. Przedsiębiorstwo opracowuje i produkuje unikatowy Jetter ACV, który może być stosowany jako pojazd ratownictwa rzecznego i jeziornego, terenowy, a także jako pływająca jednostka rekreacyjna. Jetter amphibian jest całorocznym poduszkowcem bocznościennym (SES), który może być używany w temperaturach od -30 do +40°C, poruszać się nad wodą, mokradłami, piaskiem, śniegiem, lodem, pokonywać wzniesienia i niewielkie przeszkody. Jetter ACV potrafi długo unosić się nad powierzchnią wody nie tonąc. Można go łatwo naprawić w warunkach terenowych. Pusty poduszkowiec Jetter waży jedynie 290 kg i może przewozić do 2 osób o łącznej wadze do 260 kg. Silnik benzynowy 65HP i 47L zbiornik paliwa zapewniają zasięg rejsu do 280 km. Jetter jest odpowiedni do połowów zimowych i letnich, żeglugi i wakacji z przygodą, polowania, turystyki, przewozu ładunków, działań ratowniczych, pomocy medycznej w trudnodostępnych miejscach.

 4. CARPINTERIA NAVAL NIETO SL

  Hiszpania

  Stolarka okrętowa. "Wyposażanie oktętów pod klucz", ekrany, sufity i drzwi homologowane. Wyrób pomostów z drewna sosnowego i tali. Izolacja i wyposażanie zaplecza rybackiego, tuneli zamrażalniczych, piwnic i magazynów na mrożonki. Izolacja przewodów klimatyzacyjnych.

 5. ASTILLEROS CARDAMA

  Hiszpania

  Budowa, przeróbka i naprawa statków ze stali i drewna. Kotlarstwo okrętowe, piaskowanie statków. Instalacje do suchego dokowania, mechanika okrętowa. Nowe konstrukcje.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FAUSTINO CARCELLER SL

  Hiszpania

  Konsultanci w dziedzinie okrętownictwa Wyceny okrętów. Komisariat. Wykonywanie ekspertyz w dziedzinie okrętowej. Arbitraż morski

 2. FIBRAMAR

  Portugalia

 3. VDESIGN - ARCHITECTURE NAVALE ET GESTION DE PROJETS

  Francja

 4. AMERALYS

  Francja

 5. GRANI LTD

  Ukraina

 1. S. GIORGIO DEL PORTO SPA

  Włochy

 2. FRANCISCO CARDAMA S.A.

  Hiszpania

 1. EUROSHIP SERVICE

  Łotwa

 2. MOTEC

  Belgia

 3. TH COMPANY

  Hiszpania

 4. DMI WOLFGANG DRECHSLER GMBH

  Niemcy

 5. ALU ACIER SERVICE MARINE

  Francja

 6. CONDEK BVBA

  Belgia

 7. POOLMECCANICA LORENZON S.R.L.

  Włochy

 8. NAVALRIA - DOCAS, CONSTRUCOES E REPARACOES NAVAIS, S.A.

  Portugalia

 1. SRA VOLVO PENTA

  Francja

 2. STRATO COMPO

  Francja

 3. OCEA

  Francja

 4. CONSTRUCTION NAVALE BORDEAUX

  Francja

 5. YACHTHANDELNORD

  Niemcy

 6. BOOTE YACHTEN MARINA SAAL GMBH

  Niemcy

 7. YACHT CONCEPTS & DESIGN CARSTEN WEBER

  Niemcy

 8. EVERYWIRE SRL

  Włochy

 9. FICHTNER MARINE GMBH

  Niemcy

 10. VOGT MOTOREN-SERVICE INH. JENS VOGT

  Niemcy

Filtry

Wyniki dla

Przemysł okrętowy - budowa okrętów - Import eksport

Liczba wyników

1808 przedsiębiorstwa