• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przemysł lotniczy i budowa samolotów

Wyniki dla

Przemysł lotniczy i budowa samolotów - Import eksport

 1. MICROMECA

  Francja

  Utworzona w 2010 roku, spółka MICROMECA mieści się w Aveyron w regionie Midi-Pyrénées. MICROMECA jest podwykonawcą w przemyśle lotniczym. Firma wyspecjalizowała się w obróbce precyzyjnej dla przemysłu lotniczego. Wykonuje obróbkę, prace tokarskie, frezarskie oraz produkuje elementy przemysłowe i mechaniczne w małych i średnich seriach. MICROMECA może produkować do 100 części. Firma zajmuje się obróbką wysokiej jakości materiałów wykorzystywanych w przemyśle lotniczym jak aluminium, tytan i stal nierdzewna. Głównym atutem firmy jest jej know-how i niezawodność. Dowodem wysokiej jakości produktów firmy jest fakt, że MICROMECA wchodzi w skład Mécanic Valley, sieci wyspecjalizowanych firm sektora lotniczego. Jej klienci zlokalizowani są przede wszystkim w regionie Midi-Pyrénées i są głównymi zleceniodawcami sektora lotniczego w tym regionie. MICROMECA zajmuje się również produkcją dla klientów zagranicznych.

 2. INESPASA

  Hiszpania

  Koncepcja, produkcja i montaż podzespołów oraz obróbka części. Projektujemy i produkujemy części do samolotów. Przedsiębiorstwo wyspecjalizowane w aeronautyce. PROJEKTOWANIE, PRODUKCJA i INSTALACJA wyposażeń podzespołów. Obróbka i produkcja części. Projektowanie i produkcja części dla aeronautyki. Projektowanie, produkcja i montaż podzespołów oraz obróbka części.

 3. TRATERCOM

  Hiszpania

  Obróbka termiczna dla lotnictwa. Certyfikacja dla AIRBUS, BOEING i EADS-CASA różnych procedur i programów, w szczególności dla zmniejszenia naprężenia materiałów każdego rodzaju .

 4. HELICÓPTEROS SANITARIOS

  Hiszpania

  Rozwiązania w ciągu minut. Całodobowo, 365 w roku. Na zwykły telefon

 5. AIR SUPPORT

  Francja

  Firma AIR SUPPORT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł lotniczy i budowa samolotów. Jest również obecna w dziedzinach drobne części do konserwacji sprzętu lotniczego, projektowanie części lotniczych, i Interior fittings. Ma siedzibę w Pujaudran, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AERA TECHNOLOGIES GMBH

  Niemcy

  Firma AERA TECHNOLOGIES GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł lotniczy i budowa samolotów. Ma siedzibę w Augsburg, Niemcy.

 2. INEGI - INSTITUTO DE CIÊNCIA E INOVAÇÃO EM ENGENHARIA MECÂNICA E ENGENHARIA INDUSTRIAL

  Portugalia

  Firma INEGI - INSTITUTO DE CIÊNCIA E INOVAÇÃO EM ENGENHARIA MECÂNICA E ENGENHARIA INDUSTRIAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł lotniczy i budowa samolotów. Ma siedzibę w Porto, Portugalia.

 3. COSMEC

  Włochy

  Firma COSMEC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mechanika precyzyjna. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł lotniczy i budowa samolotów, frezowanie, toczenie precyzyjne, Przemysł lotniczy i budowa samolotów, i toczenie ze sterowaniem numerycznym. Ma siedzibę w Veruno, Włochy.

 4. RECAERO COMPOSITES EURL

  Francja

  Firma RECAERO COMPOSITES EURL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł lotniczy i budowa samolotów. Jest również obecna w dziedzinach Metal work, kotlarstwo przemysłowe, i Inżynieria - rury i kanalizacje. Ma siedzibę w Mirepoix, Francja.

 5. NUMFLO

  Belgia

  Firma NUMFLO, roku i działającą w sektorze Przemysł lotniczy i budowa samolotów. Jest również obecna w dziedzinach software development. Ma siedzibę w Mons, Belgia.

 1. MORAVIAN AEROSPACE CLUSTER

  Republika Czeska

  Firma MORAVIAN AEROSPACE CLUSTER, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Przemysł lotniczy i budowa samolotów. Jest również obecna w dziedzinach aerospace, wyposażenie dla przemysłu lotniczego, części dla przemysłu lotniczego, i projektowanie samolotów. Ma siedzibę w Kunovice, Republika Czeska.

 2. ARTS SOLUTIONS

  Niemcy

  Firma ARTS SOLUTIONS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł lotniczy i budowa samolotów. Ma siedzibę w Dresden, Niemcy.

 1. BJ ASSOCIATES LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BJ ASSOCIATES LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia - drobne wyroby metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł lotniczy i budowa samolotów, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, frezowanie metali, Przemysł lotniczy i budowa samolotów, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, i narzędzia z węglikiem wolframu. Ma siedzibę w Southampton, Zjednoczone Królestwo.

 2. GENTILIN - NEXTEAM GROUP

  Francja

  Firma GENTILIN - NEXTEAM GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł lotniczy i budowa samolotów. Jest również obecna w dziedzinach konstrukcje mechaniczne precyzyjne, i Produkcja części mechanicznych. Ma siedzibę w Launaguet, Francja.

 3. PEGARD PRODUCTICS

  Belgia

  Firma PEGARD PRODUCTICS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł lotniczy i budowa samolotów. Jest również obecna w dziedzinach Metal work. Ma siedzibę w Andenne, Belgia.

 4. FERCHAU AVIATION

  Francja

  Firma FERCHAU AVIATION, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Przemysł lotniczy i budowa samolotów. Jest również obecna w dziedzinach Aeronautyka - wyposażenie, aerospace, inżynieria lotnicza, i Aeronautyka - wyposażenie. Ma siedzibę w Toulouse, Francja.

 5. C3 TECHNOLOGIES

  Francja

  Firma C3 TECHNOLOGIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł lotniczy i budowa samolotów. Jest również obecna w dziedzinach materiały złożone, inżynieria aeronautyczna, Aeronautyka - budowa, i projektowanie części lotniczych. Ma siedzibę w Périgny, Francja.

 6. SONACA AIRCRAFT

  Belgia

  Firma SONACA AIRCRAFT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł lotniczy i budowa samolotów. Jest również obecna w dziedzinach projektowanie samolotów, i Aeronautyka - budowa. Ma siedzibę w Gosselies, Belgia.

 7. SUPRAERO

  Francja

  Firma SUPRAERO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł lotniczy i budowa samolotów. Jest również obecna w dziedzinach Oploty o wielkiej częstotliwości, Special screw, i pierścienie uszczelniające okrągłe. Ma siedzibę w Bondoufle, Francja.

 8. SAFRAN AERO BOOSTERS

  Belgia

  Firma SAFRAN AERO BOOSTERS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł lotniczy i budowa samolotów. Jest również obecna w dziedzinach silniki lotnicze, i akcesoria i urządzenia do pojazdów lotniczych. Ma siedzibę w Milmort, Belgia.

 1. LOMA AIR

  Belgia

  Firma LOMA AIR, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Przemysł lotniczy i budowa samolotów. Jest również obecna w dziedzinach Silniki samolotowe, Silniki samolotowe, materiały dla przemysłu lotniczego, akcesoria do samolotów, i drobne części do konserwacji sprzętu lotniczego. Ma siedzibę w Heist Op Den Berg, Belgia.

 2. SAFE TENSIONING SYSTEM

  Belgia

  Firma SAFE TENSIONING SYSTEM, roku i działającą w sektorze Przemysł lotniczy i budowa samolotów. Jest również obecna w dziedzinach części mechaniczne, i gimnastyka. Ma siedzibę w Wavre, Belgia.

 3. GROUPE ROSSI AERO

  Francja

  Firma GROUPE ROSSI AERO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł lotniczy i budowa samolotów. Ma siedzibę w Villeneuve-Lès-Bouloc, Francja.

 4. ROCKWELL COLLINS FRANCE

  Francja

  Firma ROCKWELL COLLINS FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Inżynieria informatyczna. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł lotniczy i budowa samolotów, Przemysł lotniczy i budowa samolotów, i Części dla przemysłu lotniczego. Ma siedzibę w Blagnac, Francja.

 5. PALLADIAM

  Francja

  Firma PALLADIAM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Biura projektów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Biura opracowań projektów przemysłowych, Przemysł lotniczy i budowa samolotów, Biura opracowań projektów przemysłowych, Przemysł lotniczy i budowa samolotów, i inżynieria aeronautyczna. Ma siedzibę w Colomiers, Francja.

 6. DIAMOND AIRCRAFT INDUSTRIES

  Austria

  Firma DIAMOND AIRCRAFT INDUSTRIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł lotniczy i budowa samolotów. Jest również obecna w dziedzinach samoloty. Ma siedzibę w Wr. Neustadt, Austria.

 7. PIPISTREL D.O.O.

  Słowenia

  Firma PIPISTREL D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł lotniczy i budowa samolotów. Jest również obecna w dziedzinach Kotły dla przemysłu lotniczego, Silniki samolotowe, Kotły dla przemysłu lotniczego, i Silniki samolotowe. Ma siedzibę w Ajdovščina, Słowenia.

 8. STE FABRICATION INDUSTRIELLE DE BENAC

  Francja

  Firma STE FABRICATION INDUSTRIELLE DE BENAC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł lotniczy i budowa samolotów. Jest również obecna w dziedzinach Kotły z metali lekkich, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Spawanie mechaniczne, Kotły z metali lekkich, Obróbka powierzchniowa stali i metali, i Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Ma siedzibę w Benac, Francja.

 9. GROUPE LPF

  Francja

  Firma GROUPE LPF, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł lotniczy i budowa samolotów. Ma siedzibę w Blagnac, Francja.

 10. STE POTEZ AERONAUTIQUE

  Francja

  Firma STE POTEZ AERONAUTIQUE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Aeronautyka - sprzęt i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł lotniczy i budowa samolotów, Biura projektów przemysłowych, projektowanie części lotniczych, Przemysł lotniczy i budowa samolotów, Biura projektów przemysłowych, i inżynieria aeronautyczna. Ma siedzibę w Aire-Sur-L'adour, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo