• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. EBNER GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy niezależnym przedsiębiorstwem zajmującym się budową instalacji i maszyn z własnym, przyszłościowym know-how, a naszym mottem jest: Just one source – dostosowane do potrzeb, kompleksowe rozwiązania z jednego źródła. Planujemy, produkujemy i sprzedajemy na całym świecie. Nasz rynek to branża technologii środowiskowej oraz technologii przetwarzania, w szczególności przetwarzanie i odparowanie ścieków przemysłowych i procesowych oraz wytwarzanie produktów krystalicznych. Z korzyścią dla naszych klientów i w celu zmniejszenia negatywnego wpływu na środowisko, proponujemy ekonomiczne procesy, urządzenia i sprzęt. Naszym atutem jest możliwość szybkiego rozwiązywania specyficznych problemów klienta. Zapewniamy satysfakcję klienta dzięki wysokiej jakości po konkurencyjnych cenach, elastyczności i niezawodności. Oferujemy: sprzęt, wyposażenie standardowe, systemy modułowe, indywidualne rozwiązania, usługi inżynieryjne usługi serwisowe.

 2. PATENT KFT.

  Węgry

  Verified by europages badge

  Firma PATENT KFT., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal nierdzewna. Jest również obecna w dziedzinach Kotły nierdzewne, Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia, Statki aprowizacyjne, Zbiorniki i skrzynki do składowania, zbiorniki na wymiar, Kotły nierdzewne, stainless steel cisterns, Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia, i urządzenia dla branży farmaceutycznej. Ma siedzibę w Cegled, Węgry.

 3. L.B. BOHLE MASCHINEN UND VERFAHREN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma L.B. BOHLE MASCHINEN UND VERFAHREN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Lifting column, wytłaczarki do granulatu, granulatory dla laboratoriów farmaceutycznych, krany dwukurkowe krany mieszakowe, coating, śrutownice, metody rozpylania, Screening machines, screening plants and screening equipment, i młyny bijakowe. Ma siedzibę w Ennigerloh, Niemcy.

 4. RUSSELL FINEX LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Firma RUSSELL FINEX LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przesiewacze, Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia, filtr PRZEMYSŁOWY, filtr samoczyszczący, Przesiewacze, i Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Feltham, Zjednoczone Królestwo.

 5. HO-MA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HO-MA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Automatyka. Ma siedzibę w Ilshofen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DOSER-COMPTER.COM

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma DOSER-COMPTER.COM, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do workowania, rozlewarki, dodatki żywnościowe, Maszyny do workowania, i baggers vacuum packers. Ma siedzibę w Amiens, Francja.

 2. TURBO MISCH- UND VERFAHRENSTECHNIK INDUSTRIERÜHRWERKE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TURBO MISCH- UND VERFAHRENSTECHNIK INDUSTRIERÜHRWERKE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Nienhagen, Niemcy.

 3. WATERS SAS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma WATERS SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Laboratoria - przyrządy i instrumenty, urządzenia do laboratoriów pharmaceutycznych, Laboratoria - przyrządy i instrumenty, reologia, i instrumenty naukowe. Ma siedzibę w Saint-Quentin-En-Yvelines Cedex, Francja.

 4. VOLLRATH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma VOLLRATH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Hürth, Niemcy.

 5. VISCO JET® RÜHRSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma VISCO JET® RÜHRSYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Waldshut-Tiengen, Niemcy.

 1. GEPPERT RÜHRTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GEPPERT RÜHRTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach container agitators, agitators, explosion-proof, MIESZALNIKI i mieszadła, mieszalniki pneumatyczne, mieszalniki statywowe, maszyny i urządzenia dla przemysłu farmaceutycznego, agitators for wastewater treatment, mieszadła ze stali nierdzewnej, i mieszarki kauczukowe. Ma siedzibę w Erzhausen, Niemcy.

 2. BRUNO WOLHFARTH

  Włochy

  Firma zrodziła w latach '60 z pomysłowości i wytrwałości jej założyciela, Bruna Wolhfartha, który wykonał i opatentował filtr płytowy o okrągłym kształcie, bez uszczelek, składający się w całości ze stali nierdzewnej. Do tego wynalazku dołączyły elektropompy ze stali nierdzewnej z elastycznym wirnikiem z elastomeru oraz patenty na elektropompy sanitarne i elektropompy kwasowe z tytanu.

 1. NUEVAS TÉCNICAS DE DISPERSIÓN, S.L.

  Hiszpania

  Z ponad 25-letnim doświadczeniem i chęcią oferowania najlepszych rozwiązań swoim klientom, Nuevas Técnicas de Dispersión, S.L. czuje potrzebę bycia w czołówce technologicznej, wprowadzając najnowsze innowacje techniczne na rynku. Spółka NTD działa w dwóch wyraźnie zróżnicowanych obszarach: buduje maszyny i wykonuje instalacje w sektorze przemysłu chemicznego.

 2. LAB

  Republika Czeska

  projektowanie, badania i projekty jednostek technologicznych, zakłady produkcyjne i pomieszczenia dla przemysłu farmaceutycznego oraz specjalnych laboratoriów, dostawy do zakładów, przebudowy i całe zakłady produkcyjne pod klucz, kwalifikacja i zatwierdzanie sprzętu produkcyjnego oraz stref produkcyjnych zgodnie z GMP.

 3. PLANT PARTNER

  Holandia

  Firma PLANT PARTNER, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach zawory zwrotne. Ma siedzibę w Vlaardingen, Holandia.

 4. BRABENDER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma BRABENDER GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Laboratoria - przyrządy i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia, Młynarstwo - maszyny i urządzenia przemysłowe, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, kontrolka jakości produktów spożywczych, Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia, i Młynarstwo - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Duisburg, Niemcy.

 5. IDEA CONCEPTION

  Francja

  Firma IDEA CONCEPTION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Aveize, Francja.

 6. GRISO TEC GMBH

  Szwajcaria

  Firma GRISO TEC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach rozlewarki, korkownice elektroniczne, maszyny do zamykania rur, i maszyny do pakowania w tubki. Ma siedzibę w Cham, Szwajcaria.

 7. BUDDEBERG GMBH

  Niemcy

  Firma BUDDEBERG GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Laboratoria - przyrządy i instrumenty, Instytuty i laboratoria naukowe, Chemia - wyroby laboratoryjne, Meble dla laboratoriów, Laboratoria - przyrządy i instrumenty, Instytuty i laboratoria naukowe, Chemia - wyroby laboratoryjne, i Meble dla laboratoriów. Ma siedzibę w Mannheim, Niemcy.

 8. ATILIM MAKINA

  Turcja

  Firma ATILIM MAKINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach mikser, i wykonywanie instalacji chemicznych. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 1. MG2 S.R.L.

  Włochy

  Firma MG2 S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, i Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Pianoro, Włochy.

 2. PHENOMENEX LTD.

  Niemcy

  Firma PHENOMENEX LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach chromatografia, aminokwasy, pobieranie próbek, i preparat laboratoryjny. Ma siedzibę w Aschaffenburg, Niemcy.

 3. SICHUAN RONGHONG TECHNOLOGY DEVELOPMENT CO,MLTD

  Chiny

  Firma SICHUAN RONGHONG TECHNOLOGY DEVELOPMENT CO,MLTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Mianzhu, Chiny.

 4. FIVES PROSIM - PROCESS SIMULATION

  Francja

  Firma FIVES PROSIM - PROCESS SIMULATION, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Labege, Francja.

 5. AIRTEXX GASSYSTEME & EQUIPMENT

  Niemcy

  Firma AIRTEXX GASSYSTEME & EQUIPMENT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wyposażenie gabinetów dentystycznych, Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt, Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia, Wyposażenie gabinetów dentystycznych, Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt, i Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Puchheim, Niemcy.

 6. RUSSELL FINEX SWEDEN

  Szwecja

  Firma RUSSELL FINEX SWEDEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach filtr PRZEMYSŁOWY, Screening machines, screening plants and screening equipment, i bębny wibracyjne. Ma siedzibę w Vårgårda, Szwecja.

 7. ILUDEST DESTILLATIONSANLAGEN GMBH

  Niemcy

  Firma ILUDEST DESTILLATIONSANLAGEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach instalacje i oprzyrzadowanie dla przemysłu naftowego, węglowego i gazu naturalnego, analizy wyrobów z ropy naftowej, Aparatura analityczna i badawcza, i Chemia analityczna. Ma siedzibę w Waldbüttelbrunn, Niemcy.

 8. C-TEC CLEANROOM-TECHNOLOGY GMBH

  Niemcy

  Firma C-TEC CLEANROOM-TECHNOLOGY GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Rottenburg, Niemcy.

 9. TERA VIEW LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TERA VIEW LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Cambridge, Zjednoczone Królestwo.

 10. HERITAGE EQUIPMENT COMPANY

  Stany Zjednoczone

  Firma HERITAGE EQUIPMENT COMPANY, roku i działającą w sektorze Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Pompy, mieszarki proszków, zbiornik atmosferyczny, Pompy, i homogenizatory. Ma siedzibę w Plain City, Oh, Stany Zjednoczone.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

798 Przedsiębiorstwa