• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. EBNER GMBH & CO KG

  Niemcy

  Jesteśmy niezależnym przedsiębiorstwem zajmującym się budową instalacji i maszyn z własnym, przyszłościowym know-how, a naszym mottem jest: Just one source – dostosowane do potrzeb, kompleksowe rozwiązania z jednego źródła. Planujemy, produkujemy i sprzedajemy na całym świecie. Nasz rynek to branża technologii środowiskowej oraz technologii przetwarzania, w szczególności przetwarzanie i odparowanie ścieków przemysłowych i procesowych oraz wytwarzanie produktów krystalicznych. Z korzyścią dla naszych klientów i w celu zmniejszenia negatywnego wpływu na środowisko, proponujemy ekonomiczne procesy, urządzenia i sprzęt. Naszym atutem jest możliwość szybkiego rozwiązywania specyficznych problemów klienta. Zapewniamy satysfakcję klienta dzięki wysokiej jakości po konkurencyjnych cenach, elastyczności i niezawodności. Oferujemy: sprzęt, wyposażenie standardowe, systemy modułowe, indywidualne rozwiązania, usługi inżynieryjne usługi serwisowe.

 2. BRUNO WOLHFARTH

  Włochy

  Firma zrodziła w latach '60 z pomysłowości i wytrwałości jej założyciela, Bruna Wolhfartha, który wykonał i opatentował filtr płytowy o okrągłym kształcie, bez uszczelek, składający się w całości ze stali nierdzewnej. Do tego wynalazku dołączyły elektropompy ze stali nierdzewnej z elastycznym wirnikiem z elastomeru oraz patenty na elektropompy sanitarne i elektropompy kwasowe z tytanu.

 3. HO-MA GMBH

  Niemcy

  Firma HO-MA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Automatyka. Ma siedzibę w Ilshofen, Niemcy.

 4. DOSER-COMPTER.COM

  Francja

  Firma DOSER-COMPTER.COM, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do workowania, rozlewarki, dodatki żywnościowe, Maszyny do workowania, i baggers vacuum packers. Ma siedzibę w Amiens, Francja.

 5. L.B. BOHLE MASCHINEN UND VERFAHREN GMBH

  Niemcy

  Firma L.B. BOHLE MASCHINEN UND VERFAHREN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Ennigerloh, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. RUSSELL FINEX LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma RUSSELL FINEX LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przesiewacze, Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia, filtr PRZEMYSŁOWY, filtr samoczyszczący, Przesiewacze, i Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Feltham, Zjednoczone Królestwo.

 2. TURBO MISCH- UND VERFAHRENSTECHNIK INDUSTRIERÜHRWERKE GMBH

  Niemcy

  Firma TURBO MISCH- UND VERFAHRENSTECHNIK INDUSTRIERÜHRWERKE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Nienhagen, Niemcy.

 3. WATERS SAS

  Francja

  Firma WATERS SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Laboratoria - przyrządy i instrumenty, urządzenia do laboratoriów pharmaceutycznych, Laboratoria - przyrządy i instrumenty, reologia, i instrumenty naukowe. Ma siedzibę w Saint-Quentin-En-Yvelines Cedex, Francja.

 4. VOLLRATH GMBH

  Niemcy

  Firma VOLLRATH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Hürth, Niemcy.

 5. ILUDEST DESTILLATIONSANLAGEN GMBH

  Niemcy

  Firma ILUDEST DESTILLATIONSANLAGEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach instalacje i oprzyrzadowanie dla przemysłu naftowego, węglowego i gazu naturalnego, analizy wyrobów z ropy naftowej, Aparatura analityczna i badawcza, Chemia analityczna, instalacje i urzadzenia do produkcji gazu naftowego, oprogramowanie dla przemysłu paliwowego, instalacje i urządzenia dla rafinerii naftowych, i ropa naftowa i jej pochodne. Ma siedzibę w Waldbüttelbrunn, Niemcy.

 1. VISCO JET® RÜHRSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Firma VISCO JET® RÜHRSYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Waldshut-Tiengen, Niemcy.

 2. GEPPERT RÜHRTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Geppert Rührtechnik jest specjalistą w dziedzinie techniki mieszania i produkuje następujące produkty: mieszalniki beczkowe, pneumatyczne mieszalniki beczkowe, mieszadła znormalizowane i mieszalniki montowane z boku. Zróżnicowane mieszalniki i mieszadła: mieszalniki statywowe, statywy stojące, jezdne i ścienne, statywy dwukolumnowe, małe statywy, mieszalniki zabezpieczone przed wybuchem, mieszalniki kontenerowe, mieszalniki do oczyszczania ścieków i przem. farmaceutycznego, mieszalniki pneumatyczne, uniwersalne maszyny mieszające i ugniatające, mieszarki przeciwbieżne do materiałów sypkich

 1. NUEVAS TÉCNICAS DE DISPERSIÓN, S.L.

  Hiszpania

  Z ponad 25-letnim doświadczeniem i chęcią oferowania najlepszych rozwiązań swoim klientom, Nuevas Técnicas de Dispersión, S.L. czuje potrzebę bycia w czołówce technologicznej, wprowadzając najnowsze innowacje techniczne na rynku. Spółka NTD działa w dwóch wyraźnie zróżnicowanych obszarach: buduje maszyny i wykonuje instalacje w sektorze przemysłu chemicznego.

 2. LAB

  Republika Czeska

  projektowanie, badania i projekty jednostek technologicznych, zakłady produkcyjne i pomieszczenia dla przemysłu farmaceutycznego oraz specjalnych laboratoriów, dostawy do zakładów, przebudowy i całe zakłady produkcyjne pod klucz, kwalifikacja i zatwierdzanie sprzętu produkcyjnego oraz stref produkcyjnych zgodnie z GMP.

 3. BRABENDER GMBH & CO. KG

  Niemcy

 4. PLANT PARTNER

  Holandia

 5. GRISO TEC GMBH

  Szwajcaria

 6. IDEA CONCEPTION

  Francja

 7. BUDDEBERG GMBH

  Niemcy

 8. ATILIM MAKINA

  Turcja

 1. MG2 S.R.L.

  Włochy

 2. SICHUAN RONGHONG TECHNOLOGY DEVELOPMENT CO,MLTD

  Chiny

 3. PHENOMENEX LTD.

  Niemcy

 4. PROSIM - PROCESS SIMULATION

  Francja

 5. AIRTEXX GASSYSTEME & EQUIPMENT

  Niemcy

 6. RUSSELL FINEX SWEDEN

  Szwecja

 7. C-TEC CLEANROOM-TECHNOLOGY GMBH

  Niemcy

 8. IMPAC ENGINEERING LTD.

  Izrael

 9. CRIOCLIMA SRL

  Włochy

 10. TERA VIEW LTD

  Zjednoczone Królestwo

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

793 Przedsiębiorstwa