• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. LICAR

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma LICAR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy odśrodkowe. Jest również obecna w dziedzinach Pompy, Pompy głębinowe, Papier - maszyny do produkcji, Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, pompy zatapialne, Pompy, Pompy głębinowe, pompy do płynów, i Pompa śmigłowa zgięta. Ma siedzibę w Tolosa-Guipúzcoa, Hiszpania.

 2. TECHNICARTON

  Francja

  Technicarton proponuje Państwu swoją wiedzę fachową w dziedzinie narzędzi tnących i wyrobów technicznych do cięcia tektury falistej. Technicarton oferuje również szeroki wybór narzędzi do większości profilarek oraz zestawów narzędzi do obróbki. Przedsiębiorstwo wyróżnia się także dzięki swojej roli doradcy oraz wykonawcy technicznego. Proponujemy Państwu renowację i aktualizację funkcji cięcia i bigowania Państwa sloterów, umożliwiając odzyskanie sprawności cięcia i trasowania porównywalnych z ostatnimi generacjami, te modernizacje były już realizowane na sloterach Martin 1636 i Martin 1000. Ponadto, Technicarton stosuje zdecydowanie nowe i nowatorskie oraz dobrze działające metody produkcji w celu wyjątkowej wydajności, umożliwiające dużą konkurencyjność produktów o bardzo wysokiej jakości. Nasza oferta obejmuje wszystkie marki: Martin, Emba, Agnati, BHS, Fosber, Isowa, Langston, Marquip, MHI, Peters, Simon, Curioni, Ward, S&S, Klett, Kirby, TCY, YSF.

 3. SIMEC GROUP SRL

  Włochy

  Produkcja wałków rastrowych do drukowania fleksograficznego na papierze, kartonie, tworzywach sztucznych, materiałach specjalnych, wałków STARLOX z powłoką ceramiczną i nasadek grawerowanych promieniowaniem laserowym. Wałki DELTOR grawerowane mechanicznie, wałki gofrowane do różnych zastosowań, wałki specjalne, maszyny do mycia aniloxów.

 4. TALLERES CASABLANCA

  Hiszpania

  W naszych warsztatach produkujemy różnego typu maszyny przeznaczone do obsługi papieru i kartonu, nasza produkcja koncentruje się na wytwarzaniu różnego formatu przecinarek ręcznych platynowych mobilnych i z naciskiem pionowym, przecinarek półautomatycznych, nożyc do tekturowych tacek, nożyc hydraulicznych i elementów do ładowania i transportu bliskiego (platformy i wieże załadunku / rozładunku). Nasze maszyny spełniają wszystkie wymagania norm CEE w zakresie bezpieczeństwa.

 5. SOPEM

  Belgia

  Firma SOPEM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier - maszyny do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Krojenie papieru - maszyny i urządzenia, Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym, Krojenie papieru - maszyny i urządzenia, Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Maszyny - import-eksport, i Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym. Ma siedzibę w Soignies, Belgia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MACCHINE CARU' S.R.L.

  Włochy

  Firma MACCHINE CARU' S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Textile machine manufacture, urządzenia do automatycznego wykrawania tkanin, i maszyna do grawerowania laserowego. Ma siedzibę w Lonate Pozzolo, Włochy.

 2. HUNKELER DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma HUNKELER DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Taufkirchen, Niemcy.

 3. CPERKIN

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CPERKIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier - maszyny do produkcji wyrobów papierowych. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Krojenie papieru - maszyny i urządzenia, wiertnica, Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, i Krojenie papieru - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Birstall, Zjednoczone Królestwo.

 4. PAPER ENGINEERING

  Słowenia

  Firma PAPER ENGINEERING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Nova Gorica, Słowenia.

 5. JIDONG LIGHT INDUSTRY CARTON MACHINERY FACTORY

  Chiny

  Firma JIDONG LIGHT INDUSTRY CARTON MACHINERY FACTORY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach pakowarki automatyczne, drukarki do kartonu, pakowarki całkowicie automatyczne, i sklejarki przemysłowe. Ma siedzibę w Dongguang County,cangzhou City, Chiny.

 1. PROIPAFISA

  Hiszpania

  Firma PROIPAFISA, roku i działającą w sektorze Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego, urządzenia do odbioru satelitarnego, projektowanie instalacji do recyklingu odpadów, Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego, i systemy odzyskiwania i recyclingu metali z odpadów. Ma siedzibę w Celrà-Girona, Hiszpania.

 2. GUSCHKY GMBH

  Niemcy

  Firma GUSCHKY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 1. VALCO MELTON FRANCE

  Francja

  Firma VALCO MELTON FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach produkty termoutwardzalne, Glue systems, i opakowania. Ma siedzibę w Valence, Francja.

 2. HDT MACHINES

  Brazylia

  Firma HDT MACHINES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Santa Bárbara Doeste, Brazylia.

 3. KADANT LAMORT

  Francja

  Firma KADANT LAMORT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach separatory, i ostrza. Ma siedzibę w Vitry Le Francois, Francja.

 4. PH - QUESTEC GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma PH - QUESTEC GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Langenfeld, Niemcy.

 5. IBERCUTTING

  Hiszpania

  Firma IBERCUTTING, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Castell-Platja D'aro, Hiszpania.

 6. ALLIMAND

  Francja

  Firma ALLIMAND, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Papier - maszyny do produkcji wyrobów papierowych, Papeteria - artykuły, Papier - maszyny do produkcji wyrobów papierowych, i Papeteria - artykuły. Ma siedzibę w Rives Sur Fure, Francja.

 7. PAPER ENGINEERING

  Słowenia

  Firma PAPER ENGINEERING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Nova Gorica, Słowenia.

 8. ANDRITZ AG

  Austria

  Firma ANDRITZ AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Obróbka drewna - maszyny i sprzęt, Obróbka drewna - maszyny i sprzęt, instalacje, maszyny i sprzęt do przygotowania ścieru drzewnego i celulozy, tacki do transportu materiałów siewnych, i suszarki. Ma siedzibę w Graz, Austria.

 1. TECHPAP

  Francja

  Firma TECHPAP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych, związki przedsiębiorstw przemysłu papierniczego, papier, karton i tektura, papier powlekany, i Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych. Ma siedzibę w Gieres, Francja.

 2. VIA AQUARIA

  Zjednoczone Królestwo

  Firma VIA AQUARIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach producent luksusowych opakowań. Ma siedzibę w Klaipeda, Zjednoczone Królestwo.

 3. SATE SRL

  Włochy

  Firma SATE SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier - maszyny do produkcji wyrobów papierowych. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, i Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Serravalle Pistoiese, Włochy.

 4. DS SMITH PACKAGING SWITZERLAND AG

  Szwajcaria

  Firma DS SMITH PACKAGING SWITZERLAND AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - opakowania, Papier - produkcja, Tektura - produkcja, Karton opakunkowy, Tworzywa sztuczne - opakowania, Papier - produkcja, Tektura - produkcja, i Karton opakunkowy. Ma siedzibę w Oftringen, Szwajcaria.

 5. LINGUA-ROM ÜBERSETZUNGEN & DOLMETSCHEN, SPRACHSCHULE

  Niemcy

  Firma LINGUA-ROM ÜBERSETZUNGEN & DOLMETSCHEN, SPRACHSCHULE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Oprogramowanie zarządzania dla przedsiębiorstw, Zlecanie usług administracyjnych i finansowych, Pozyskiwanie, bazy i bezpieczeństwo danych, Tłumacze i tłumaczenia pisemne, Oprogramowanie zarządzania dla przedsiębiorstw, Zlecanie usług administracyjnych i finansowych, Pozyskiwanie, bazy i bezpieczeństwo danych, i Tłumacze i tłumaczenia pisemne. Ma siedzibę w Mainhardt, Niemcy.

 6. YAVAS MASCHINENHANDEL

  Niemcy

  Firma YAVAS MASCHINENHANDEL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Znakowanie, kodowanie i etykietowanie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały, Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, i Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Reutlingen, Niemcy.

 7. MONOWELL GMBH CO. KG

  Niemcy

  Firma MONOWELL GMBH CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - opakowania, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - import-eksport, Papier - produkcja, Tektura - produkcja, Tworzywa sztuczne - opakowania, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - import-eksport, Papier - produkcja, i Tektura - produkcja. Ma siedzibę w Sinsheim, Niemcy.

 8. SCHWEIZER UND SPERLING ÜBERSETZUNGSDIENST

  Niemcy

  Firma SCHWEIZER UND SPERLING ÜBERSETZUNGSDIENST, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Oprogramowanie zarządzania dla przedsiębiorstw, Zlecanie usług administracyjnych i finansowych, Pozyskiwanie, bazy i bezpieczeństwo danych, Tłumacze i tłumaczenia pisemne, Oprogramowanie zarządzania dla przedsiębiorstw, Zlecanie usług administracyjnych i finansowych, Pozyskiwanie, bazy i bezpieczeństwo danych, i Tłumacze i tłumaczenia pisemne. Ma siedzibę w Heidelberg, Niemcy.

 9. TRANSXPRO FISCHER

  Szwajcaria

  Firma TRANSXPRO FISCHER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Oprogramowanie zarządzania dla przedsiębiorstw, Zlecanie usług administracyjnych i finansowych, Pozyskiwanie, bazy i bezpieczeństwo danych, Tłumacze i tłumaczenia pisemne, Oprogramowanie zarządzania dla przedsiębiorstw, Zlecanie usług administracyjnych i finansowych, Pozyskiwanie, bazy i bezpieczeństwo danych, i Tłumacze i tłumaczenia pisemne. Ma siedzibę w Luzern, Szwajcaria.

 10. GREBIEN

  Niemcy

  Firma GREBIEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Oprogramowanie zarządzania dla przedsiębiorstw, Zlecanie usług administracyjnych i finansowych, Pozyskiwanie, bazy i bezpieczeństwo danych, Tłumacze i tłumaczenia pisemne, Oprogramowanie zarządzania dla przedsiębiorstw, Zlecanie usług administracyjnych i finansowych, Pozyskiwanie, bazy i bezpieczeństwo danych, i Tłumacze i tłumaczenia pisemne. Ma siedzibę w Lörrach, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

1153 Przedsiębiorstwa