• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przekładnie zębate

Wyniki dla

Przekładnie zębate - Import eksport

 1. TOTALENERGIES LUBRIFIANTS

  Francja

  Total Lubricants to oddział firmy Total oferujący specyficzne produkty i usługi dla poszczególnych branż. Dzięki 120 spółkom zależnym na całym świecie, 42 zakładom mieszania i 5800 pracownikom, w tym 130 badaczom, Total Lubricants proponuje innowacyjne i przyjazne dla środowiska produkty i usługi. Oferując rozwiązania w zakresie smarowania do ponad 400 zastosowań, nasi eksperci są do dyspozycji, aby wspierać Państwa i znajdować rozwiązania odpowiednie dla Państwa ograniczeń przemysłowych. Ściśle współpracujemy z producentami i dostawcami sprzętu, posiadającymi ponad 4 000 homologacji OEM na całym świecie. Oferujemy również szereg usług, takich jak usługi analizy oleju (ANAC), oprogramowania do skomputeryzowanego zarządzania konserwacją (TIG6) i inne niezawodne rozwiązania. Relacja z klientem jest w centrum naszych działań, a dedykowany zespół pracowników zapewnia ścisłe relacje handlowe i techniczne odpowiadające Państwa potrzebom.

 2. ZWP ZAHNRADWERK PRITZWALK GMBH

  Niemcy

  Postrzegamy siebie jako rozbudowany stół warsztatowy, jesteśmy dostawcą inżynierii mechanicznej, a także dostawcą dla przemysłu, który potrzebuje poszczególnych części przekładni. Klienci pochodzą z branży morskiej, kolejowej, energetyki wiatrowej, przekładni specjalnych / przekładni specjalnych i budowy instalacji. Nasza firma nieustannie inwestuje w nowe technologie produkcyjne, aby być przygotowanym na przyszłe wyzwania. Realizujemy znormalizowane, ale również bardzo skomplikowane i niezwykle wymagające koła zębate i wały oraz koła koronowe (retrofit i także ciężkie maszyny! ). Dlatego ZWP, zatrudniający ponad 200 pracowników, jest liderem w produkcji precyzyjnych produktów dla inżynieria mechaniczna „Made in Germany”. Nasza lokalizacja to 200 km na zachód od Szczecina. Jesteśmy kontaktem w zakresie technologii kół zębatych, napędów głównych, elementów maszyn, przekładni okrętowych, dużych kół zębatych, techniki górniczej, ogólnie produkcji kół zębatych, wałów zębatych dla znanych firm, a także oferujemy strategiczne partnerstwo jako niezawodny dostawca inżynierii mechanicznej. Jako eksperci już teraz podejmujemy się outsourcingu firm produkcyjnych. Nierzadko jesteśmy strategicznym dostawcą turbin wiatrowych, elektrowni wodnych, sprężarek gazu czy centralnych części przesyłowych. Na przykład nasze produkty są również wykorzystywane do przekładni kolejowych, przekładni planetarnych, napędów okrętowych, przekładni przemysłowych i sprzęgieł koronowych itp.

 3. ITALGEAR SRL

  Włochy

  W zakładzie firmy Italgear srl, lidera w dziedzinie przekładni precyzyjnych o ponad 5000 m² zadaszonej powierzchni, produkuje się precyzyjne przekładnie. Nasza grupa przemysłowa zajmuje się cyklem produkcji przekładni walcowych szlifowanych i zdzieranych, przekładni zębatych kątowych spiroidalnych i hipoidalnych. Produkujemy również przekładnie zębate kątowe Gleason szlifowane, docierane i różnicowe, całkowicie wykonujemy przekładnie mechaniczne i podzespoły. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie projektowania i co-inżynierii.

 4. OFFICINE MECCANICHE A. VECCHI

  Włochy

  Nasza firma to idealny partner dla klientów poszukujących średnich i dużych kół zębatych, dla tych, którzy pracują ze specjalnymi przekładniami redukcyjnymi, mechanizmami krzywkowymi lub urządzeniami nieistniejącymi na rynku. W tym celu przygotowaliśmy się do projektowania i konstruowania kół zębatych o średnicy aż do 4000 mm, moduł 30, zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych, przekładni stożkowych o prostych zębach o średnicy aż do 1000 mm, moduł 30, zębatki o długości aż do 5000 mm, moduł 30.

 5. TECHNO - NAUTA SP. Z O.O.

  Polska

  Specjalizujemy się w obróbce metali, produkcji i regeneracji rozmaitych części maszyn, obróbce mechanicznej nietypowymi obrabiarkami, obróbce cieplnej. Produkujemy niestandardowe maszyny, wały, koła zębate. Wykonujemy konstrukcje spawane (aluminiowe i stalowe). Jesteśmy przekonani, że nowoczesny park maszynowy, bogate oprzyrządowanie, wysokie kwalifikacje i doświadczenie naszej kadry oraz System Zarządzania Jakością ISO 9001: 2015 pozwoli nam sprostać Państwa wysokim wymaganiom.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AICS BUSINESS SOLUTIONS CELIK SANAYI VE TIC. LTD. STI.

  Turcja

 2. NU-TECK COUPLINGS PVT. LTD.

  Indie

 3. ZAE-ANTRIEBSSYSTEME GMBH & CO. KG

  Niemcy

 4. PEROMATIC GMBH

  Szwajcaria

 5. GUAITANI ELETTROMECCANICA - MOTORIDUTTORI

  Włochy

 1. EISELE ANTRIEBSTECHNIK GMBH

  Niemcy

 2. C.T. INGRANAGGI SRL

  Włochy

 1. G.E.S. SAS

  Włochy

 2. MASSIMO MOLTRASIO INGRANAGGI

  Włochy

 3. SOLZI INGRANAGGI

  Włochy

 4. C.C.T. S.R.L.

  Włochy

 5. CMPLAST

  Polska

 6. BILLARD ENGRENAGES

  Francja

  Przedsiębiorstwo BILLARD ENGRENAGES jest od ponad 60-ciu lat wyspecjalizowane w zakresie przekładni walcowych, stożkowych-prostych i kół zębatych stożkowych o zębach spiralnych. Nasze umiejętności dostosowujemy do Państwa potrzeb, czy to do pełnej obróbki czy do czynności nacinania lub regulacji uzębienia na mniejszym kole przekładni zębatej lub kole zębatym. Nacinanie i regulacja uzębienia walcowego lub spiralnego do średnicy 600 mm. Nacinanie stożkowe-proste do średnicy 500 mm. Nacinanie i regulacja uzębienia zwojowo-stożkowego do 450 mm, nacinanie wysoko prędkościowe do 275mm. Obliczanie kontrolne uzębienia na maszynie 3D Gleason Sygma7. Nacinanie uzębienia, regulacja uzębienia, nacinanie typu coniflex, nacinanie typu coniflex maszyna gleason, nacinanie korygowanie spiralno-stożkowe, nacinanie stożkowe-proste, nacinanie stożkowe, przekładnie walcowe przekładnie stożkowe proste, koła zębate stożkowe spiralne, nacinanie i regulacja uzębienia walcowego, nacinanie i regulacja uzębienia spiralnego.

 7. FB SRL

  Włochy

  Firma F.B Srl powstała w 1973 roku jako warsztat wiercenia i okrawania przekładni zębatych na zasadzie podwykonawstwa. Od połowy lat 90 ubiegłego wieku, przedsiębiorstwo osiągnęło silny rozwój zarówno pod względem infrastruktur jak i personelu, wyposażenia i obrotów. Firma jest wyspecjalizowana w przeciąganiu (do 350 mm średnicy), żłobieniu i okrawaniu małych, średnich i dużych serii, na podstawie wszelkiego rysunku lub szczegółu katalogu, by zadowolić coraz szerszą i coraz bardziej wymagającą klientelę,

 8. AKTIM SP. Z O.O.

  Polska

  Nasza firma powstała w 1990 roku. Od początku istnienia utrzymujemy rozległe kontakty handlowe z największymi producentami amerykańskimi i europejskimi. Specjalizujemy się w imporcie wszelkiego rodzaju maszyn, urządzeń oraz części zamiennych jak: łożyska, przekładnie, elementy układów napędowych, układów centralnego smarowania itp. Własny magazyn zapewnia szeroki asortyment towarów. Pozycje, których chwilowo nie posiadamy, sprowadzamy w krótkim czasie. Na życzenie wyślemy towar dowolnym środkiem transportu.

 1. STEMPLINGER KVF GMBH

  Niemcy

  Firma STEMPLINGER KVF GmbH specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości systemów hydraulicznych przednich. Ciągła kontrola zarządzania jakością oraz wysoko wykwalifikowani pracownicy dbają o optymalną realizację życzeń klienta. Najnowocześniejsze technologie i bogaty park maszyn umożliwiają wysoki stopień integracji pionowej procesu produkcji, tak że zamówienia mogą być realizowane szybko i elastycznie. Dzięki inwestycjom w nowe centra obróbki CNC i maszyny do kół zębatych firma STEMPLINGER KVF GmbH zbudowała swoją renomę dostawcy prototypów i wykonawcy produkcji specjalnej dla sektora motoryzacyjnego.

 2. BERGA SRL

  Włochy

  Precyzyjne mechanizmy napędowe równane i rektyfikowane. Wały rowkowane rektyfikowane, koła zębate stożkowe proste, zębatki, przeciąganie. Usługi: przeciąganie - uzębienie z frezą główną - uzębienie nożowe - uzębienie stożkowe proste - uzębienie z wałami rowkowanymi - równanie - rektyfikacja uzębienie – rektyfikacje zewnętrzne i wewnętrzne - skiving.

 3. C.R.G. SNC

  Włochy

  Firma C.R.G. została założona w celu produkcji kół zębatych. Specjalizujemy się w specyficznym sektorze ZĘBATEK i proponujemy stale wzbogacany asortyment najwyższej jakości do zastosowań ogólnych, w seriach znormalizowanych i na zamówienie. W ciągu zaledwie kilku lat C.R.G. stał się liderem w swojej branży, kupując zaawansowane technologicznie maszyny do produkcji zębatek, przechodząc ze stosowanych dotąd maszyn do najnowocześniejszych frez.

 4. TALLERES GUIBE SA

  Hiszpania

  Wciągarki, przekładnie zębate, dźwigniki mechaniczne, sprzęgła, naprawa wciągarek.

 5. OGGO TECH MAKINA TEKNOLOJILERI SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Turcja

 6. GOLDEN GEAR MACHINERY CO.,LTD.

  Tajwan R.O.C.

 7. PRANTNER INDUSTRIEVERTRETUNG PETER PRANTNER

  Niemcy

 8. ERKAS MACHINE AND GEAR INDUSTRY

  Turcja

 9. MODERN MECHANICS

  Rosja

 10. EGB GETRIEBE GMBH

  Niemcy