• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przekładnie zębate

Wyniki dla

Przekładnie zębate - Import eksport

 1. PGR DRIVE TECHNOLOGIES

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założona w 1998 roku firma PGR Drive Technologies jest wiodącym tureckim producentem przekładni przemysłowych. Z powodzeniem zdobyliśmy solidną pozycję na rynku krajowym i rozszerzyliśmy nasz zasięg na ponad 80 krajów na pięciu kontynentach, w szczególności w Niemczech. Główne operacje PGR są prowadzone w Aydın nad Morzem Egejskim w Turcji. Dysponujemy roczną zdolnością produkcyjną przekładni sięgającą 250 000 jednostek w naszej centralnej fabryce o powierzchni 15 000 m2 oraz zakładem montażowym o powierzchni 20 000 m2. Ponadto PGR współpracuje z różnymi dystrybutorami i prowadzi w Niemczech zakład montażowy PGR GmbH o powierzchni 5800 m2. Nasze obszary zastosowań obejmują branżę cementu i górnictwo, dźwigi, przenośniki, pompy, budownictwo, przemysł tekstylny, leśnictwo, obróbkę metali, recykling, przemysł napojów i żywności, rolnictwo i hodowlę. PGR oferuje szeroką gamę produktów: •Przekładnie ślimakowe •Przekładnie ślimakowo-stożkowe •Przekładnie śrubowe •Przekładnie montowane na wale równoległym •Przekładnie planetarne •Przekładnie przemysłowe •Przekładnie ślimakowe montowane na wale •Przekładnie śrubowe •Przekładnie do dźwigów •Przekładnie śilnikowe dla ferm drobiu •Napędy mieszadeł paszowych •Przekładnie ekstruderów •Przekładnie cylindryczne •Przekładnie cykloidalne. Naszą misją jest dostarczanie wydajnych i wysokiej jakości rozwiązań spełniających wymagania naszych klientów, wykorzystujących najnowsze technologie informatyczne i zaawansowaną technologicznie linię produkcyjną. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. ZWP ZAHNRADWERK PRITZWALK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Postrzegamy siebie jako rozbudowany stół warsztatowy, jesteśmy dostawcą inżynierii mechanicznej, a także dostawcą dla przemysłu, który potrzebuje poszczególnych części przekładni. Klienci pochodzą z branży morskiej, kolejowej, energetyki wiatrowej, przekładni specjalnych / przekładni specjalnych i budowy instalacji. Nasza firma nieustannie inwestuje w nowe technologie produkcyjne, aby być przygotowanym na przyszłe wyzwania. Realizujemy znormalizowane, ale również bardzo skomplikowane i niezwykle wymagające koła zębate i wały oraz koła koronowe (retrofit i także ciężkie maszyny! ). Dlatego ZWP, zatrudniający ponad 200 pracowników, jest liderem w produkcji precyzyjnych produktów dla inżynieria mechaniczna „Made in Germany”. Nasza lokalizacja to 200 km na zachód od Szczecina. Jesteśmy kontaktem w zakresie technologii kół zębatych, napędów głównych, elementów maszyn, przekładni okrętowych, dużych kół zębatych, techniki górniczej, ogólnie produkcji kół zębatych, wałów zębatych dla znanych firm, a także oferujemy strategiczne partnerstwo jako niezawodny dostawca inżynierii mechanicznej. Jako eksperci już teraz podejmujemy się outsourcingu firm produkcyjnych. Nierzadko jesteśmy strategicznym dostawcą turbin wiatrowych, elektrowni wodnych, sprężarek gazu czy centralnych części przesyłowych. Na przykład nasze produkty są również wykorzystywane do przekładni kolejowych, przekładni planetarnych, napędów okrętowych, przekładni przemysłowych i sprzęgieł koronowych itp.

 3. ILK IHRACAT AS.

  Turcja

  Verified by europages badge

  ILK IHRACAT AS specjalizuje się we wspólnych działaniach marketingowych w tureckim przemyśle metalowym. Oferujemy prawie wszystkie rodzaje materiałów metalowych, usługi z zakresu obróbki i produkty. Świadczymy usługi z zakresu obróbki metali, takie jak cięcie laserowe, cięcie plazmowe, cięcie strumieniem wody, produkcja kół zębatych, gięcie CNC, obróbka skrawaniem, projektowanie mebli. Obrabiamy niemal każdy rodzaj metalu, w szczególności stal węglową, stal nierdzewną lub aluminium. Oferujemy również szeroką gamę produktów, takich jak części metalowe, rury, profile, okucia meblowe itp. Naszą misją jest wypełnienie luki między firmami używającymi produktów metalowych na całym świecie a tureckimi producentami. Jeśli szukają Państwo niezawodnych producentów wysokiej jakości produktów metalowych w perspektywie długoterminowej, ILK IHRACAT AS jest właściwym wyborem! Nasza marka zaopatrzeniowa Steeling.net jest najkrótszą drogą dotarcia do producentów produktów metalowych i usług; umożliwia zakup wszystkich produktów i usług w jednym miejscu. Jeśli produkt metalowy nie jest jeszcze dostępny na Steeling.net, szukamy najlepszego producenta i wkrótce go dodamy! ILK IHRACAT AS to kompleksowe rozwiązanie spełniające wszystkie Państwa potrzeby w zakresie obróbki metali! Pomagamy znaleźć odpowiedniego producenta i zapewniamy zadowolenie klientów. Pomagamy tureckim MŚP stać się eksporterami i bezpłatnie przeprowadzamy audyty w ich imieniu. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt lub odwiedzenie naszej strony internetowej! Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania.

 4. XIAN HUAN-TAI TECHNOLOGY & DEVELOPMENT CO., LTD.

  Chiny

  Verified by europages badge

  Będące pionierem, przedsiębiorstwo Huan-Tai istnieje w Chinach od 1996 roku. Dzięki naszym kompetencjom w inżynierii, kontroli jakości i zarządzaniu harmonogramem, dostarczamy wartość dodaną, aby spełnić oczekiwania klientów pod względem stabilności, spójności i przewidywalności. Jako lider w wykonywaniu odlewów na specjalne zamówienie, posiadamy certyfikat ISO9001, co wiąże się z wykonywaniem kompletnej analizy, na przykład spektrometrem, CMM, NDT (UT, RT, MPT, LPT), prób rozciągania, testów odporności na wstrząsy itp. Mamy najwięcej doświadczenia w wykonywaniu odlewów do zastosowań w rolnictwie, przemyśle wydobywczym, eksploatacji węgla, budownictwie, wytopie aluminium, branży samochodowej, przemyśle kolejowym i motoryzacyjnym. Huan-Tai specjalizuje się w wykonywaniu odlewów precyzyjnych, piaskowych, kokilowych, grawitacyjnych ze stali węglowej, stopowej, żeliwa, żeliwa sferoidalnego, aluminum, brązu i materiałów zgodnie z życzeniem klienta. Typowe produkty obejmują odlewy na specjalne zamówienie, części do przyczep, skrzynie biegów dla maszyn rolniczych, przekładnie zębate, wałki przekładni, elementy poddane obróbce CNC, części do pociągów, elementy odporne na zużycie, części do kruszarek, takie jak płyty okładzinowe, powłoki miskowe, płyty szczękowe, płaszcze, ciężkie odlewy, części maszyn do górnictwa węglowego i odlewy aluminiowe & odlewy z brązu itp. W szczególności, Huan-Tai dostarcza wysokowydajne odlewy, takie jak wlewnice, kadzie do wtrąceń niemetalicznych, kadzie do szumowania, odlewy ze zwężeniem, głowice chłodzące, zbiorniki do szumowania, zapewnia jednostkę do recyklingu tygli aluminiowych i aluminium do wtórnego wytapiania dla niemal wszystkich producentów aluminium na świecie. Wyróżnia nas wartość i wysoki poziom satysfakcji klientów.

 5. ITALGEAR SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  W zakładzie firmy Italgear srl, lidera w dziedzinie przekładni precyzyjnych o ponad 5000 m² zadaszonej powierzchni, produkuje się precyzyjne przekładnie. Nasza grupa przemysłowa zajmuje się cyklem produkcji przekładni walcowych szlifowanych i zdzieranych, przekładni zębatych kątowych spiroidalnych i hipoidalnych. Produkujemy również przekładnie zębate kątowe Gleason szlifowane, docierane i różnicowe, całkowicie wykonujemy przekładnie mechaniczne i podzespoły. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie projektowania i co-inżynierii.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. OFFICINE MECCANICHE A. VECCHI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Nasza firma to idealny partner dla klientów poszukujących średnich i dużych kół zębatych, dla tych, którzy pracują ze specjalnymi przekładniami redukcyjnymi, mechanizmami krzywkowymi lub urządzeniami nieistniejącymi na rynku. W tym celu przygotowaliśmy się do projektowania i konstruowania kół zębatych o średnicy aż do 4000 mm, moduł 30, zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych, przekładni stożkowych o prostych zębach o średnicy aż do 1000 mm, moduł 30, zębatki o długości aż do 5000 mm, moduł 30.

 2. AICS BUSINESS SOLUTIONS CELIK SANAYI VE TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma AICS BUSINESS SOLUTIONS CELIK SANAYI VE TIC. LTD. STI., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Huty stali wysokiej jakości i stali stopowej. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka skrawaniem, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Przekładnie zębate, mikrofuzja metodą traconego wosku, wytopy aluminiowe, obróbka cieplna, odlewanie piaskowe, cięcie laserowe, i stal do kucia matrycowego. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 3. EISELE ANTRIEBSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EISELE ANTRIEBSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przekładnie zębate. Ma siedzibę w Albstadt, Niemcy.

 4. ZAE-ANTRIEBSSYSTEME GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ZAE-ANTRIEBSSYSTEME GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przekładnie zębate. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 5. TOSYALI MAKINA A.S.

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma TOSYALI MAKINA A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łańcuchy. Jest również obecna w dziedzinach Przekładnie zębate, Elementy transmisyjne, Przemysł spożywczy - urządzenia do pakowania, łańcuchy tulejkowe, Przekładnie zębate, Elementy transmisyjne, Części obrabiane maszynowo, łańcuchy sworzniowe, i krążki z tulejami stożkowymi. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. PEROMATIC GMBH

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma PEROMATIC GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Przekładnie zębate. Ma siedzibę w Zürich, Szwajcaria.

 2. GUAITANI ELETTROMECCANICA - MOTORIDUTTORI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma GUAITANI ELETTROMECCANICA - MOTORIDUTTORI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przekładnie zębate. Jest również obecna w dziedzinach przekładnie, i przekładnie zębate cylindryczne. Ma siedzibę w Masate, Włochy.

 1. C.T. INGRANAGGI SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma C.T. INGRANAGGI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przekładnie zębate. Jest również obecna w dziedzinach Przekładnie mechaniczne i części, koła zębate, i Przekładnie mechaniczne i części. Ma siedzibę w Cento, Włochy.

 2. G.E.S. SAS

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma G.E.S. SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przekładnie zębate. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, frezowanie, toczenie ze sterowaniem numerycznym, Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, toczenie, toczenie metali, i obróbka mechaniczna. Ma siedzibę w Desio, Włochy.

 3. MASSIMO MOLTRASIO INGRANAGGI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma MASSIMO MOLTRASIO INGRANAGGI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przekładnie zębate. Jest również obecna w dziedzinach przekładnie zębate dla wciągników do podnoszenia ciężarów, przekładnie do pomp, zębatki, przekładnie zębate spiralne, części zamienne i wyposażenie dodatkowe wciągników do podnoszenia ciężarów, przekładnie zębate cylindryczne, koła zębate, koła zębate do przekładni, i śruby trapezowe. Ma siedzibę w Cusano Milanino, Włochy.

 4. SOLZI INGRANAGGI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SOLZI INGRANAGGI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Motoreduktory. Jest również obecna w dziedzinach Przekładnie zębate, przekładnie, przekładnie ślimakowe do napędów, Przekładnie zębate, przekładnie zębate cylindryczne, przekładnie zębate spiralne, koła zębate do przekładni, motoreduktory z rozdziałem mocy, i reduktor precyzyjny. Ma siedzibę w Carnate, Włochy.

 5. CMPLAST

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma CMPLAST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - półprodukty. Jest również obecna w dziedzinach Polietylen, Przekładnie zębate, Poliamid, poliwęglan, polipropylen, Polietylen, obróbka cnc, frezowanie cnc, i toczenie cnc. Ma siedzibę w Dlugie, Polska.

 6. C.C.T. S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma C.C.T. S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkielet metalowy. Jest również obecna w dziedzinach Domotyka, Przekładnie zębate, materiały do szkieletów metalowych, Domotyka, i Przekładnie zębate. Ma siedzibę w Sannazzaro De' Burgondi, Włochy.

 7. JAFO MARAT GROUP JAROCINSKA FABRYKA OBRABIAREK

  Polska

  Jarocińska Fabryka Obrabiarek Machinetools Factory - JAFO is a company with tradition, acting in machinetool branch for almost 70 years. Enormous experience and competence of qualified employees enable manufacturing of high class milling machines for metal working. In the enterprise produced are conventional and CNC milling machines and a wide assortment of its accessories. These machinetools are dedicated for toolrooms, service rooms, production sites, and educational workshops in schools. Own design office what allows to actively work in range of introducing new products in the market. Production and sale of machinetools however is not the only form of company business. Demand on market and possesed specialistic machinery park created opportunities to actively join the segment of industrial services. The company has enormous possibilities in range of mechanical machining, production of gear wheels, welding, painting or final assembly of machines and equipment. Thanks to that JAFO have possibility of professional and complex making various sort of task machines, and also capital overhauls of machinetools for metal, and aswell of own as of other producers.These machines are adapted to the so called minimum requirements. In the area of industrial services the company cooperates with many reknown firms of Western Europe. Presently the firm develops in all areas of its activity. For further growth and development the firm does not stop in searching for new partners.

 8. FB SRL

  Włochy

  Firma F.B Srl powstała w 1973 roku jako warsztat wiercenia i okrawania przekładni zębatych na zasadzie podwykonawstwa. Od połowy lat 90 ubiegłego wieku, przedsiębiorstwo osiągnęło silny rozwój zarówno pod względem infrastruktur jak i personelu, wyposażenia i obrotów. Firma jest wyspecjalizowana w przeciąganiu (do 350 mm średnicy), żłobieniu i okrawaniu małych, średnich i dużych serii, na podstawie wszelkiego rysunku lub szczegółu katalogu, by zadowolić coraz szerszą i coraz bardziej wymagającą klientelę,

 1. BILLARD ENGRENAGES

  Francja

  Przedsiębiorstwo BILLARD ENGRENAGES jest od ponad 60-ciu lat wyspecjalizowane w zakresie przekładni walcowych, stożkowych-prostych i kół zębatych stożkowych o zębach spiralnych. Nasze umiejętności dostosowujemy do Państwa potrzeb, czy to do pełnej obróbki czy do czynności nacinania lub regulacji uzębienia na mniejszym kole przekładni zębatej lub kole zębatym. Nacinanie i regulacja uzębienia walcowego lub spiralnego do średnicy 600 mm. Nacinanie stożkowe-proste do średnicy 500 mm. Nacinanie i regulacja uzębienia zwojowo-stożkowego do 450 mm, nacinanie wysoko prędkościowe do 275mm. Obliczanie kontrolne uzębienia na maszynie 3D Gleason Sygma7. Nacinanie uzębienia, regulacja uzębienia, nacinanie typu coniflex, nacinanie typu coniflex maszyna gleason, nacinanie korygowanie spiralno-stożkowe, nacinanie stożkowe-proste, nacinanie stożkowe, przekładnie walcowe przekładnie stożkowe proste, koła zębate stożkowe spiralne, nacinanie i regulacja uzębienia walcowego, nacinanie i regulacja uzębienia spiralnego.

 2. NORD NAPEDY SP. Z O.O.

  Polska

  Grupa NORD DRIVESYSTEMS jest jednym z wiodących na świecie producentów technologii napędowej - dla rozwiązań mechanicznych i elektronicznych. Nasze produkty zawierają innowacyjne połączenie kompaktowych układów mechanicznych z inteligentną elektroniką. Oferujemy i produkujemy pełną linię produktów w zakresie mechanicznych i elektrycznych elementów napędu, w tym wysokiej jakości reduktory, silniki, przetwornice częstotliwości, oraz serwokontrolery i technologię zdecentralizowanych napędów. Nasze wysokie standardy jakości towarów i usług są wynikiem nastawienia naszych działań głównie na potrzeby klientów. Opracowujemy doskonale dopasowane, innowacyjne rozwiązania napędowe w oparciu o uwagi odbiorców. NORD wspólnie z Klientami buduje długoterminową, sukcesywną współpracę biznesową. Elementy napędów NORD są obliczane zgodnie z normami DIN 3990, NIEMANN i AGMA, a certyfikacja zgodnie z normą DIN ISO 9001 świadczy o stosowaniu przez nas zarządzania jakością w odpowiedni sposób.Rozwiązania napędów firmy NORD są rozwiązaniami o najwyższej precyzji i są w optymalny sposób przystosowane do stosowania w najbardziej wymagających zastosowaniach. Nasz serwis nie ogranicza się jedynie do czynnej całą dobę linii telefonicznej. Na całym świecie firma NORD posiada specjalnie przeszkolony personel gwarantujący kompetentną poradę, możliwie krótkie czasy dostaw, bezpośredni, niezawodny serwis oraz wysoki poziom elastyczności podczas zajmowania się indywidualnymi życzeniami naszych klientów.

 3. STEMPLINGER KVF GMBH

  Niemcy

  Firma STEMPLINGER KVF GmbH specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości systemów hydraulicznych przednich. Ciągła kontrola zarządzania jakością oraz wysoko wykwalifikowani pracownicy dbają o optymalną realizację życzeń klienta. Najnowocześniejsze technologie i bogaty park maszyn umożliwiają wysoki stopień integracji pionowej procesu produkcji, tak że zamówienia mogą być realizowane szybko i elastycznie. Dzięki inwestycjom w nowe centra obróbki CNC i maszyny do kół zębatych firma STEMPLINGER KVF GmbH zbudowała swoją renomę dostawcy prototypów i wykonawcy produkcji specjalnej dla sektora motoryzacyjnego.

 4. AKTIM SP. Z O.O.

  Polska

  Nasza firma powstała w 1990 roku. Od początku istnienia utrzymujemy rozległe kontakty handlowe z największymi producentami amerykańskimi i europejskimi. Specjalizujemy się w imporcie wszelkiego rodzaju maszyn, urządzeń oraz części zamiennych jak: łożyska, przekładnie, elementy układów napędowych, układów centralnego smarowania itp. Własny magazyn zapewnia szeroki asortyment towarów. Pozycje, których chwilowo nie posiadamy, sprowadzamy w krótkim czasie. Na życzenie wyślemy towar dowolnym środkiem transportu.

 5. KVELB, S.R.O.

  Republika Czeska

  Napędy elektryczne Siemens - silniki elektryczne, przekładnie elektryczne, przetwornice częstotliwości, rozruszniki, sprzęgła i elementy automatyki, wyłączniki, styczniki, przekaźniki i inne elementy. Dokonujemy modyfikacji, napraw i montażu rozszerzeń do silników elektrycznych i przekładni, w tym także opracowania rozwiązań specyficznych dla klienta. Dzięki naszemu dobrze zaopatrzonemu magazynowi oraz własnemu warsztatowi jesteśmy w stanie zapewnić szybkie i elastyczne dostawy napędów. Ponad standardowymi warunkami nie tylko dla regularnych klientów.

 6. TOTALENERGIES LUBRIFIANTS

  Francja

  Total Lubricants to oddział firmy Total oferujący specyficzne produkty i usługi dla poszczególnych branż. Dzięki 120 spółkom zależnym na całym świecie, 42 zakładom mieszania i 5800 pracownikom, w tym 130 badaczom, Total Lubricants proponuje innowacyjne i przyjazne dla środowiska produkty i usługi. Oferując rozwiązania w zakresie smarowania do ponad 400 zastosowań, nasi eksperci są do dyspozycji, aby wspierać Państwa i znajdować rozwiązania odpowiednie dla Państwa ograniczeń przemysłowych. Ściśle współpracujemy z producentami i dostawcami sprzętu, posiadającymi ponad 4 000 homologacji OEM na całym świecie. Oferujemy również szereg usług, takich jak usługi analizy oleju (ANAC), oprogramowania do skomputeryzowanego zarządzania konserwacją (TIG6) i inne niezawodne rozwiązania. Relacja z klientem jest w centrum naszych działań, a dedykowany zespół pracowników zapewnia ścisłe relacje handlowe i techniczne odpowiadające Państwa potrzebom.

 7. BERGA SRL

  Włochy

  Precyzyjne mechanizmy napędowe równane i rektyfikowane. Wały rowkowane rektyfikowane, koła zębate stożkowe proste, zębatki, przeciąganie. Usługi: przeciąganie - uzębienie z frezą główną - uzębienie nożowe - uzębienie stożkowe proste - uzębienie z wałami rowkowanymi - równanie - rektyfikacja uzębienie – rektyfikacje zewnętrzne i wewnętrzne - skiving.

 8. TECHNO - NAUTA SP. Z O.O.

  Polska

  Specjalizujemy się w obróbce metali, produkcji i regeneracji rozmaitych części maszyn, obróbce mechanicznej nietypowymi obrabiarkami, obróbce cieplnej. Produkujemy niestandardowe maszyny, wały, koła zębate. Wykonujemy konstrukcje spawane (aluminiowe i stalowe). Jesteśmy przekonani, że nowoczesny park maszynowy, bogate oprzyrządowanie, wysokie kwalifikacje i doświadczenie naszej kadry oraz System Zarządzania Jakością ISO 9001: 2015 pozwoli nam sprostać Państwa wysokim wymaganiom.

 9. C.R.G. SNC

  Włochy

  Firma C.R.G. została założona w celu produkcji kół zębatych. Specjalizujemy się w specyficznym sektorze ZĘBATEK i proponujemy stale wzbogacany asortyment najwyższej jakości do zastosowań ogólnych, w seriach znormalizowanych i na zamówienie. W ciągu zaledwie kilku lat C.R.G. stał się liderem w swojej branży, kupując zaawansowane technologicznie maszyny do produkcji zębatek, przechodząc ze stosowanych dotąd maszyn do najnowocześniejszych frez.

 10. ERGEST SYSTEMS PRODUCENT KÓŁ ZĘBATYCH

  Polska

  Nasza oferta to produkcja seryjna oraz jednostkowa kół zębatych prostych, kół zębatych śrubowych, ślimacznic i ich frezowania, kół pasowych pod pasy zębate oraz kół łańcuchowych. Ponadto zajmujemy się produkcją przekładni zębatych oraz ich naprawą. Zajmujemy się również obróbką i frezowaniem kół pasowych oraz kół łańcuchowych. Na rynku działamy od ponad czterdziestu lat. Nasze produkty to wysoka jakość wykonania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo