• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przekładnie mechaniczne i części

Wyniki dla

Przekładnie mechaniczne i części - Import eksport

 1. PIZZIRANI SRL

  Włochy

  Firma Pizzirani od roku 1968 zajmuje się produkcją i dystrybucją technicznych wyrobów przemysłowych do przenoszenia ruchu: koła pasowe i tuleje stożkowe, pasy napędowe, płyty gumowe, długie przewody rurowe i przewody z uchwytem, łańcuchy, prowadnice do wsporników napędu, obejmy przewodów. Firma prowadzi działalność na arenie międzynarodowej i zajmuje się eksportem w regionie EMEA, zaznaczając coraz bardziej swoją obecność na rynku europejskim.

 2. EUBA ANTRIEBSTECHNIK ELLER GMBH

  Niemcy

  EUBA - ta nazwa kojarzy się z 50-letnim doświadczeniem w rozwoju regulowanych siłowników elektrycznych. Naszą siłą są indywidualne rozwiązania. Oferujemy siłowniki o mocy od 50 daN do 200.000 daN. Wykwalifikowany zespół inżynierów i techników w biurze i w terenie doradzi, jak wybrać napęd do danego zastosowania. Stała kontrola jakości i innowacyjny rozwój wyznaczają nowe standardy. Dla bezpieczeństwa, każdy napęd opuszcza naszą fabrykę dopiero po szeroko zakrojonych testach. Siła regulacji może wynosić do 200.000 daN przy ścieżce regulacji do 7.000 mm i zmiennej prędkości regulacji. Standardowo nasze siłowniki produkowane są z twardymi chromowanymi rurkami pchającymi (na specjalne zamówienie). Stosowane są dostępne w handlu kombinacje silnik-przekładnia połączone z napędem za pomocą kołnierza DIN IEC. Siłowniki obrotowe mogą być również kołnierzowe.

 3. MOOG GAT GMBH

  Niemcy

  GAT projektuje i produkuje złącza obrotowe, pierścienie ślizgowe, łożyska powietrzne i silniki momentowe do szerokiego zakresu zastosowań przemysłowych. Dzięki przekonywującym koncepcjom i wysokiej jakości technologii zdobyliśmy doskonałą reputację na całym świecie. Sprostamy najtrudniejszym specyficznym wymaganiom pod względem danych wydajnościowych. Nasi wykwalifikowani inżynierowie i specjaliści ds. produktów znają specyficzne wymagania najróżniejszych branż i dzięki rzetelnej wiedzy o tym, co jest technicznie wykonalne, zapewniają kompetentne i szybkie rozwiązania także dla nowych wyzwań. Jako innowacyjna firma stale reagujemy na coraz szybciej rosnące wymagania nowoczesnych technologii. Perfekcja i niezawodność to nasza pasja, która przekłada się na ciągły rozwój produktów, procesów produkcyjnych i know-how pracowników, zapewniająca nam pozycję lidera technologii - również w przyszłości.

 4. SWC WÄLZLAGERFABRIKATION SW GMBH

  Niemcy

  W ciągu 25 lat od powstania SWC marka ugruntowała swoją pozycję na całym świecie i jest ceniona przez klientów na wszystkich kontynentach. Jako dawny oddział FAG, na pierwszym planie zawsze stał aspekt jakości. Do dziś kładziemy duży nacisk na wysokiej jakości produkty i indywidualne doradztwo, aby nasi klienci mogli osiągnąć wartość dodaną dzięki łożyskom tocznym SWC. Firma SWC powstała w 1994 roku z przekształcenia firmy FAG Kugelfischer w Schweinfurcie. Dzisiaj Grupa SWC jest podzielona na dwie firmy, aby sprostać zróżnicowanym wymaganiom różnych rynków: SWC WÄLZLAGERFABRIKATIONEN SW GMBH z siedzibą w Niederwerrn, Deutschland SWC BEARINGS TECHNOLOGY CO., LTD. z siedzibą w Samutprakan, Tajlandia. Od samego początku Grupa SWC kładzie duży nacisk na jakość, czy to w wytwarzanych produktach, czy w doradztwie, czy też w procesach zachodzących w obu rodzinnych przedsiębiorstwach. Od ponad 25 lat na pierwszym miejscu stawiamy jedną rzecz: wartość dodaną dla naszych klientów. Struktura naszej grupy oraz strategiczna współpraca z wybranymi dostawcami i autoryzowanymi dealerami na całym świecie pozwala nam minimalizować koszty ogólne i utrzymywać krótkie odległości, nie zaniedbując przy tym poziomu jakości. Nasza doskonała koncepcja magazynowania komponentów zapewnia wysoką elastyczność i krótkie terminy wykonania produktów katalogowych.

 5. TANALS

  Francja

  Wyspecjalizowana w dziedzinie pasów i taśm przenośnikowych od 1936 roku, firma TANALS jest alzackim producentem, który zaleca i opracowuje rozwiązania techniczne, zawsze ukierunkowane na poprawę wyników, opierając się na partnerach o dużej renomie: GATES MECTROL, GATES, BGK, NITTA, ESBELT, BEHABELT. Tanals złożył również patenty na proces realizacji demontowalnych złączy mechanicznych do poliuretanowych taśm zębatych i taśm przenośnikowych. Nasz dział badań i rozwoju może wykonać wszystkie rodzaje obliczeń i prób pozwalających na określanie rozmiarów pasów transmisyjnych lub udoskonalanie wyrobów dostosowanych do Państwa potrzeb. Nasza struktura, środki i organizacja pozwalają nam na wykonywanie pilnych napraw. (Podajemy przez telefon cenę i termin). Nasza ekipa pozostaje do Państwa dyspozycji, by zapewnić montaż pasów i taśm na miejscu. Wykonywanie wyrobów zaprojektowanych wewnętrznie do specjalnych zastosowań.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ITALGEAR SRL

  Włochy

  W zakładzie firmy Italgear srl, lidera w dziedzinie przekładni precyzyjnych o ponad 5000 m² zadaszonej powierzchni, produkuje się precyzyjne przekładnie. Nasza grupa przemysłowa zajmuje się cyklem produkcji przekładni walcowych szlifowanych i zdzieranych, przekładni zębatych kątowych spiroidalnych i hipoidalnych. Produkujemy również przekładnie zębate kątowe Gleason szlifowane, docierane i różnicowe, całkowicie wykonujemy przekładnie mechaniczne i podzespoły. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie projektowania i co-inżynierii.

 2. RUHRGETRIEBE KG

  Niemcy

  Od ponad 65 lat produkujemy przekładnie ślimakowe i motoreduktory ślimakowe, które znajdują zastosowanie w prawie wszystkich sektorach przemysłu.

 3. AGROMATIC REGELUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Elektryczne siłowniki proponowane przez Agromatic doskonale nadają się do pracy we wszystkich gałęziach przemysłu. Od 1972 roku jesteśmy specjalistą i jednym z wiodących dostawców napędów elektromechanicznych. Nasi klienci to międzynarodowi producenci maszyn i urządzeń z różnych branż przemysłu. Agromatic oferuje szeroką gamę siłowników elektrycznych, które opracowaliśmy i produkujemy wyłącznie w naszym zakładzie w Oerlinghausen w Niemczech i które są indywidualnie projektowane i dostosowywane do specjalnych wymagań naszych klientów. Nasz zespół ds. sprzedaży chętnie udzieli Państwu porad. Systemy napędowe proponowane przez Agromatic są trwałe i niezawodne, a ich konserwacja jest bezobsługowa. Wszędzie tam, gdzie należy regulować i kontrolować dopływ gazu, cieczy lub substancji stałych, nasze elementy napędowe zapewniają bezpieczeństwo nawet w trudnych warunkach klimatycznych i ekstremalnych temperaturach.

 4. HASPA GMBH

  Niemcy

  Firma haspa GmbH jest jednym z niewielu producentów wałków giętkich, oferującym kompletny asortyment, kompatybilny ze wszystkimi obecnie istniejącymi systemami. Specjalne rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta i produkty na zamówienie zawsze stawiają przed nami nowe wyzwania, które z przyjemnością podejmujemy. Od ponad czterdziestu lat jesteśmy aktywni w tej dziedzinie, która z biegiem czasu bardzo rozwinęła się. W rezultacie posiadamy trzy obszary działalności: obszar I: technologie powierzchniowe: w tym: napędy narzędzi, wałki giętkie i inne produkty do obróbki powierzchni ( np. napędy do wałów giętkich, napędów pneumatycznych, mikrosilników, tulei zaciskowych, materiałów ściernych, frezów...). Obszar II: elementy nastawcze: zdalne sterowanie i elementy przenoszenia napędu; dostosowywanie i regulacja. Obszar III: Specjalne spirale i węże. Zawdzięczamy nasz sukces m.in. braniu pod uwagę indywidualnych potrzeb naszych klientów.

 5. OFFICINE MECCANICHE A. VECCHI

  Włochy

  Nasza firma to idealny partner dla klientów poszukujących średnich i dużych kół zębatych, dla tych, którzy pracują ze specjalnymi przekładniami redukcyjnymi, mechanizmami krzywkowymi lub urządzeniami nieistniejącymi na rynku. W tym celu przygotowaliśmy się do projektowania i konstruowania kół zębatych o średnicy aż do 4000 mm, moduł 30, zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych, przekładni stożkowych o prostych zębach o średnicy aż do 1000 mm, moduł 30, zębatki o długości aż do 5000 mm, moduł 30.

 1. NEUGART GMBH

  Niemcy

  Firma Neugart GmbH projektuje, produkuje i sprzedaje przekładnie planetarne oraz przekładnie specjalne dostosowane do potrzeb klienta.

 2. ROSIER MECATRONIQUE

  Francja

  Firma ROSIER MECATRONIQUE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przekładnie mechaniczne i części. Jest również obecna w dziedzinach siłowniki elektryczne, robot wieloosiowy, bloki wykonawcze, i silniki bezszczotkowe. Ma siedzibę w Vaulx-En-Velin, Francja.

 1. INTEGRA

  Francja

  Firma INTEGRA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przekładnie mechaniczne i części. Jest również obecna w dziedzinach Smary przemysłowe, industrial mechanics, transmisja mechaniczna, zaopatrzenie dla przemysłu, i Smary przemysłowe. Ma siedzibę w Le-Val-Saint-Germain, Francja.

 2. GROB AG

  Szwajcaria

  Firma GROB AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przekładnie mechaniczne i części. Ma siedzibę w Nebikon, Szwajcaria.

 3. C.T. INGRANAGGI SRL

  Włochy

  Firma C.T. INGRANAGGI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przekładnie zębate. Jest również obecna w dziedzinach Przekładnie mechaniczne i części, koła zębate, i Przekładnie mechaniczne i części. Ma siedzibę w Cento, Włochy.

 4. BELDEN UNIVERSAL C/O PTMOTION GMBH

  Niemcy

  Firma BELDEN UNIVERSAL C/O PTMOTION GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przekładnie mechaniczne i części. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 5. ADLOS AG

  Lichtenstein

  Firma ADLOS AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przekładnie mechaniczne i części. Ma siedzibę w Balzers, Lichtenstein.

 6. UNIMEC DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma UNIMEC DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przekładnie mechaniczne i części. Ma siedzibę w Kehl, Niemcy.

 7. BILLARD ENGRENAGES

  Francja

  Przedsiębiorstwo BILLARD ENGRENAGES jest od ponad 60-ciu lat wyspecjalizowane w zakresie przekładni walcowych, stożkowych-prostych i kół zębatych stożkowych o zębach spiralnych. Nasze umiejętności dostosowujemy do Państwa potrzeb, czy to do pełnej obróbki czy do czynności nacinania lub regulacji uzębienia na mniejszym kole przekładni zębatej lub kole zębatym. Nacinanie i regulacja uzębienia walcowego lub spiralnego do średnicy 600 mm. Nacinanie stożkowe-proste do średnicy 500 mm. Nacinanie i regulacja uzębienia zwojowo-stożkowego do 450 mm, nacinanie wysoko prędkościowe do 275mm. Obliczanie kontrolne uzębienia na maszynie 3D Gleason Sygma7. Nacinanie uzębienia, regulacja uzębienia, nacinanie typu coniflex, nacinanie typu coniflex maszyna gleason, nacinanie korygowanie spiralno-stożkowe, nacinanie stożkowe-proste, nacinanie stożkowe, przekładnie walcowe przekładnie stożkowe proste, koła zębate stożkowe spiralne, nacinanie i regulacja uzębienia walcowego, nacinanie i regulacja uzębienia spiralnego.

 8. DIMACO

  Francja

  Działalność DIMACO adresowana do wszystkich sektorów przemysłu, skupia się wokół dwóch biegunów wspieranych przez sprawdzoną współpracę z dostawcami o światowej renomie. W zakresie dostaw wyposażenia do nawijania, rozwijania, firma prowadzi dystrybucję przede wszystkim systemu Boschert do wsporników szpul, hamulców rozwijarek, wałków rozprężnych uchwytów szpul, wałków wygładzających lub prowadzących, systemów kontroli i pomiaru napięcia taśmy.Jeśli chodzi o podzespoły do wysokiej klasy układów przenoszenia napędu, firma oferuje sprzęt Warner-Tourco (sprzęgło, hamulec, ogranicznik, koło swobodne, śruby kulkowe, siłowniki elektryczne), sprzęgła KTR (sprężyste, zębate, sztywne, skrętne) i napęd o zmiennej prędkości (Minidrive, H-Trieb) oraz prowadnicę liniową Thomson.DIMACO spełnia wymogi Państwa projektów, począwszy od najprostszych rozwiązań mechanicznych po najbardziej zaawansowane systemy automatyczne.

 1. SIGGEAR ANTRIEBSSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Założona we wrześniu 2008 roku firma SigGear dysponuje zespołem wysoko wykwalifikowanej kadry technicznej zajmującej się produkcją przekładni i napędów, szeregiem zautomatyzowanych i precyzyjnych maszyn do obróbki mechanicznej, posiadająca doskonałą wiedzę fachową w zakresie projektowania i produkcji przekładni. Od 2010 roku SigGear koncentruje się na projektowaniu, rozwoju i produkcji przekładni planetarnych. Nasze systemy i rozwiązania przekładniowe znajdują zastosowanie w następujących produktach naszych klientów: roboty domowe, inteligentne toalety, urządzenia medyczne, e-rowery, drony itp. W tym samym czasie firma zrestrukturyzowała swoje kierownictwo przechodząc z modelu przedsiębiorstwa rodzinnego na bardziej zmodernizowany. Zastosowano zaawansowane narzędzia zarządzania, wprowadzono formalne standardy zarządzania. SigGear uzyskał certyfikację systemu zarządzania jakością ISO9001 w 2016 r. i TS16949 w 2017 r. SigGear założył spółkę zależną w Akwizgranie w Niemczech w 2017 r.

 2. CREAPHYS GMBH

  Niemcy

  Firma CreaPhys GmbH, jako filia Instytutu Fotofizyki Stosowanej Uniwersytetu Technicznego w Dreźnie, jest od połowy 2016 roku członkiem grupy MBRAUN. Podstawę CreaPhys stanowią naukowcy i inżynierowie z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie cienkowarstwowej technologii próżniowej, oczyszczania materiałów do molekularnych substancji organicznych i optoelektroniki. Rozległy know-how i wieloletnie doświadczenie w dzedzinie technologii powlekania próżniowego, czysczenia organicznych substancji molekularnych oraz produkcji organicznych komponentów optoelektronicznych jest podstawą do opracowania urządzeń i systemów standardowych jak również dostosowanych do procesów i technologii specyficznych dla klienta. Typowe urządzenia obejmują organiczne komponenty optoelektroniczne do wyświetlaczy i oświetlenia (OLED), organiczne ogniwa słoneczne (OPV) i czujniki, a także podstawowe badania stosowane w zakresie optoelektroniki organicznej.

 3. SWR EUROPE - VAN DINTHER GMBH

  Niemcy

  Innowacyjne procesy produkcyjne i ponad 70 lat doświadczenia w produkcji pasów klinowych to dla naszych klientów gwarancja stałej jakości. Niezależnie od Państwa planów, nasza bogata oferta pasów klinowych jest zawsze doskonałym rozwiązaniem. Surowe kontrole jakości i nowoczesna technologia produkcji gwarantują naszym Klientom na całym świecie korzystanie z produktów, które są nienagannie wykonane, bezpieczne i wytrzymałe. Pasy klinowe SWR są przeznaczone do zastosowań bez ograniczeń w regionach tropikalnych i odporne na olej i temperatury do 120° stopni Celsjusza. Proponujemy szeroki wybór pasów taśmowych, przekładni mechanicznych i części, szerokich pasów taśmowych, podwójnych pasów taśmowych, pasów taśmowych o otwartych skrzydłach, pasów napędowych, pasów i pasów klinowych ze skóry, pasów klinowych z gumy, kompozytowych pasów klinowych i wiele innych.

 4. BEINLICH PUMPEN GMBH

  Niemcy

  Firma Leistungsstarke Pumpensystem -Technik działa od ponad 60 lat. Firma zdobyła wiedzę techniczną stanowiącą podstawę proponowanych zintegrowanych rozwiązań systemowych oraz specyficznych rozwiązań dostosowanych do szczególnych sytuacji. Firma Beinlich siedzibą w Gevelsberg powstała w 1951 i należy do grupy Echterhage. Opracowywanie i produkcja wyrobów na indywidulane zamówienie. Beinlich proponuje bogaty wybór pomp dozujących i zasilających, które mogą być dostosowane do specyficznych wymagań klienta i do różnych zastosowań. Współpracując z klientem, spełniamy jego życzenia od wstępnego zapytania do instalacji i uruchomienia oraz konfigurowacji wyrobu. Własne biura handlowe w Stanach Zjednoczonych, Chinach, Indiach, Włoszech, Wielkiej Brytanii i Francji oraz wielu partnerów sprzedaży i usług we wszystkich najbardziej rozwiniętych krajach świata zapewniają optymalną światową sieć kontaktów.

 5. R.B.S. YEDEK PARCA VE MAKINA SAN.VE TIC.LTD.STI.

  Turcja

  Od 25 lat RBS produkuje elementy dla przemysłu samochodowego, maszynowego i lotniczego. Wszystkie etapy produkcji odbywają się z naszym zakładzie: obróbka, pokrywanie, klejenie, znakowanie i wulkanizacja. Jesteśmy ekspertem we wprowadzaniu nowych projektów. Dostawa próbek w ciągu 1 tygodnia. Certyfikaty: TS 16949: 2009, ISO 9001: 2008, ISO 14001: 2004. Nasze produkty: gumowe uszczelki do łożysk, części odlewane wg specyfikacji klienta, uszczelki, pierścienie typu O, części techniczne z gumy, uszczelki, elementy uszczelniające.

 6. MISUMI EUROPA GMBH

  Niemcy

  Firma MISUMI Europa GmbH od ponad 10 lat zajmuje się sprzedażą komponentów mechanicznych, które znajdują zastosowanie w technologii automatyzacji oraz w budowie maszyn specjalnych. MISUMI zaopatruje obecnie ponad 150 000 klientów z całego świata. Nasze produkty: tuleje, przenośniki taśmowe, sprzęgła, łożyska kulkowe, przekładnie śrubowo-kulowe, sprężyny do zastosowań technicznych, profile aluminiowe, znormalizowane części do budowy maszyn i aparatów, łożyska liniowe, łożyska montowane w obudowach, zespoły liniowe, tulejki wiertarskie, dysze, prowadnice liniowe, stoły pozycjonujące.

 7. JP INDUSTRIAS MECÁNICAS

  Hiszpania

  Przedsiębiorstwo produkcji elementów mechanicznych przeznaczonych głównie dla przemysłu samochodowego, ciężkiego sprzętu do robót publicznych, maszyn dla leśnictwa i rolnictwa. Jesteśmy wyspecjalizowani w projektowaniu i produkcji wałów transmisyjnych, skrzyń przekazu, reduktorów, sprzęgi przyczep i przyczepy trakcyjne. Produkcja i projektowanie elementów mechanicznych. Przemysł samochodowy, ciężki sprzęt do robót publicznych, maszyny dla leśnictwa i rolnictwa.

 8. FEDERAL-MOGUL DEVA GMBH

  Niemcy

  Firma FEDERAL-MOGUL DEVA GMBH: Twój partner w zakresie łożysk ślizgowych Dowiedz się więcej o naszych usługach w zakresie samosmarujących, wysokiej jakości łożysk ślizgowych dla przemysłu. Bezobsługowe przemysłowe łożyska ślizgowe muszą sprostać najwyższym wymaganiom i są nieodzowne zarówno w procesie produkcji elementów precyzyjnych, jak i w budowie dużych maszyn, w przemyśle budowlanym i motoryzacyjnym.

 9. TALLERES GUIBE SA

  Hiszpania

  Wciągarki, przekładnie zębate, dźwigniki mechaniczne, sprzęgła, naprawa wciągarek.

 10. MEGADYNE FRANCE

  Francja

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Przekładnie mechaniczne i części - Import eksport

Liczba wyników

7704 Przedsiębiorstwa