• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przekładnie mechaniczne - części zamienne

Wyniki dla

Przekładnie mechaniczne - części zamienne - Import eksport

 1. JÄGER & FRESE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Produkcja i sprzedaż elementów łączących na 3.600 m2 powierzchni produkcyjnej i magazynowej. Nasi klienci to przemysł meblarski, przetwórstwa drewna i budowy schodów, inżynierii maszyn i aparatury, półek oraz wodno-kanalizacyjny i grzewczy. Nasze specjalne usługi: szybkie i punktualne dostawy, montaż, pakowanie i montaż części. Naszą specjalnością jest produkcja śrub regulujących wysokość oraz elementy ślizgowe do mebli wykonane ze stali, stali nierdzewnej i tworzyw sztucznych. Asortyment obejmuje elementy od M 8x10 mm do M 24x300 mm we wszystkich typowych powierzchniach. Możemy pomóc Ci dzięki nowym rozwiązaniom technicznych - razem znajdziemy rozwiązanie Twoich problemów.

 2. ITALGEAR SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  W zakładzie firmy Italgear srl, lidera w dziedzinie przekładni precyzyjnych o ponad 5000 m² zadaszonej powierzchni, produkuje się precyzyjne przekładnie. Nasza grupa przemysłowa zajmuje się cyklem produkcji przekładni walcowych szlifowanych i zdzieranych, przekładni zębatych kątowych spiroidalnych i hipoidalnych. Produkujemy również przekładnie zębate kątowe Gleason szlifowane, docierane i różnicowe, całkowicie wykonujemy przekładnie mechaniczne i podzespoły. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie projektowania i co-inżynierii.

 3. MBO OSSWALD GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MBO OSSWALD GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przekładnie mechaniczne - części zamienne. Ma siedzibę w Külsheim-Steinbach, Niemcy.

 4. A2000 INDUSTRIE-ELEKTRONIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma A2000 INDUSTRIE-ELEKTRONIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przekładnie mechaniczne - części zamienne. Ma siedzibę w Friesenheim, Niemcy.

 5. K V V MANNHEIM GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma K V V MANNHEIM GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przekładnie mechaniczne - części zamienne. Ma siedzibę w Mannheim, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GRUNDIG BUSINESS SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GRUNDIG BUSINESS SYSTEMS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przekładnie mechaniczne - części zamienne. Ma siedzibę w Bayreuth, Niemcy.

 2. MEWASA AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma MEWASA AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężarki przeponowe. Jest również obecna w dziedzinach Przekładnie mechaniczne - części zamienne, Diaphragm bellows, manipulatory, accumulators, urządzenia do manipulacji, akumulator, złączki metalowe, akumulatory przemysłowe, i industrial consulting. Ma siedzibę w Wangs, Szwajcaria.

 3. ETB ELECTRONIC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ETB ELECTRONIC GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przekładnie mechaniczne - części zamienne. Ma siedzibę w Am Mellensee, Niemcy.

 4. AGRO-NORM VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AGRO-NORM VERTRIEBS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przekładnie mechaniczne - części zamienne. Ma siedzibę w Mühldorf, Niemcy.

 5. HESMER ANTRIEBSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HESMER ANTRIEBSTECHNIK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal. Jest również obecna w dziedzinach Druty i kable aluminiowe, Przekładnie mechaniczne - części zamienne, BHP, Druty i kable aluminiowe, i Przekładnie mechaniczne - części zamienne. Ma siedzibę w Werdohl, Niemcy.

 1. A.P. MICROELECTRONIC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma A.P. MICROELECTRONIC GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przekładnie mechaniczne - części zamienne. Ma siedzibę w Minden, Niemcy.

 2. ERLEMANN & HUCKENBECK GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ERLEMANN & HUCKENBECK GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, Tworzywa sztuczne w medycynie, Przekładnie mechaniczne - części zamienne, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Formy do tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu, Tworzywa sztuczne - półprodukty, Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, i Tworzywa sztuczne w medycynie. Ma siedzibę w Radevormwald, Niemcy.

 1. R.I.D. GMBH DIENSTLEISTUNGEN FÜR DIE INDUSTRIE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma R.I.D. GMBH DIENSTLEISTUNGEN FÜR DIE INDUSTRIE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przekładnie mechaniczne - części zamienne. Ma siedzibę w Erbach, Niemcy.

 2. LOMOPACK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LOMOPACK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przekładnie mechaniczne - części zamienne. Ma siedzibę w Reinbek, Niemcy.

 3. KÖRNER ELECTRONIC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KÖRNER ELECTRONIC GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przekładnie mechaniczne - części zamienne. Ma siedzibę w Verden, Niemcy.

 4. O.B.K. KLAMMERN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma O.B.K. KLAMMERN, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Przekładnie mechaniczne - części zamienne. Ma siedzibę w Ammersbek, Niemcy.

 5. KLOSSIKA WERKZEUGBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KLOSSIKA WERKZEUGBAU GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przekładnie mechaniczne - części zamienne. Ma siedzibę w Neu-Ulm, Niemcy.

 6. MFH TECHNOLOGIE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MFH TECHNOLOGIE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przekładnie mechaniczne - części zamienne. Ma siedzibę w Holzkirchen, Niemcy.

 7. ALPHA TECHNOLOGY

  Polska

  Zakład Produkcji Urządzeń Przemysłowych oferuje szeroki zakres usług związanych z obróbką stali, aluminium, rur, profili poprzez cięcie i wiercenie laserowe, gięcie, obróbkę wiórową, spawanie, lakierowanie proszkowe. Od 1999 roku Zakład jest jedynym przedstawicielem niemieckiej firmy Mädler GmbH i jej wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski. W ofercie znajduje się ponad 23 000 elementów: znormalizowane części maszyn, elementy przenoszenia napędu, elementy sterowania i pneumatyki Między innymi: - Śruby i nakrętki trapezowe - Listwy i koła zębate - Koła łańcuchowe i łańcuchy - Koła pasowe i pasy zębate i klinowe - Koła stożkowe - Wałki i piasty wielowypustowe - Sprzęgła i przeguby - Tuleje i wałki ślizgowe - Wibroizolatory, uchwyty, pokrętła - Przekładnie, silniki, motoreduktory, podnośniki i falowniki

 8. GHV VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

  Od ponad 30 lat naszym celem jest oferowanie Państwu, jako naszemu klientowi, doskonałego rozwiązania systemowego opartego na podzespołach. Towarzyszymy Państwu od pierwszego etapu planowania do uruchomienia i wsparcia - wszystko z jednego źródła. Nasze usługi nie ograniczają się wyłącznie do sprzedaży podzespołów z dziedzin techniki napędowej i automatyki. Jako firma niezależna od marki, chętnie doradzimy Ci we wszystkich obsługiwanych dziedzinach i dostarczymy Twoje produkty dokładnie wtedy, kiedy ich będziesz potrzebował. Nasza oferta produktów obejmuje podzespoły napędowe, silniki niskonapięciowe, przetwornice częstotliwości, małe motoreduktory, systemy bezszczotkowe, systemy serwo i systemy liniowe, lampy ostrzegawcze i sygnalizacyjne, maszyny LED i oświetlenie przemysłowe. Nasi stale szkoleni i wykwalifikowani konsultanci są dobrze zorientowani w Państwa branży i produktach, których wymaga. Funkcjonalność i ekonomiczność są na czele naszego wyboru produktów.

 1. JP INDUSTRIAS MECÁNICAS

  Hiszpania

  Przedsiębiorstwo produkcji elementów mechanicznych przeznaczonych głównie dla przemysłu samochodowego, ciężkiego sprzętu do robót publicznych, maszyn dla leśnictwa i rolnictwa. Jesteśmy wyspecjalizowani w projektowaniu i produkcji wałów transmisyjnych, skrzyń przekazu, reduktorów, sprzęgi przyczep i przyczepy trakcyjne. Produkcja i projektowanie elementów mechanicznych. Przemysł samochodowy, ciężki sprzęt do robót publicznych, maszyny dla leśnictwa i rolnictwa.

 2. BEULCO GMBH & CO. KG

  Niemcy

  BEULCO jest firmą zajmującą się obróbką metali z siedzibą w Attendorn. Producent metalowych systemów łączeniowych i komponentów specjalnie dla budownictwa lądowego i wodnego, BEULCO cieszy się doskonałą reputacją jako innowacyjne przedsiębiorstwo średniej wielkości. Główne obszary zastosowań produktów to technika przyłączeniowa w sektorze wodociągowym, mobilne zaopatrzenie w wodę pitną oraz dezynfekcja wody i instalacji wodnych.

 3. TALLERES GUIBE SA

  Hiszpania

  Wciągarki, przekładnie zębate, dźwigniki mechaniczne, sprzęgła, naprawa wciągarek.

 4. JORESA GRAUPE DRIVE CHAINS

  Hiszpania

  Przekładnie łańcuchowe z wałkami do transportu, konserwacji, podnoszenia i innych specjalnych zastosowań.

 5. ARNOLD UMFORMTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  ARNOLD – to nazwa znana na rynku międzynarodowym ze swoich skutecznych i trwałych systemów łączenia najwyższej jakości.

 6. PB.MEK SRL

  Włochy

  Firma PB.MEK SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przekładnie mechaniczne - części zamienne. Jest również obecna w dziedzinach Systemy automatyzacji, akcesoria techniczne, Automatyka, i wpusty profilowe. Ma siedzibę w Paderno Dugnano, Włochy.

 7. RBK ROULEMENTS BEARINGS KUGELLAGER

  Francja

  Firma RBK ROULEMENTS BEARINGS KUGELLAGER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przekładnie mechaniczne - części zamienne. Jest również obecna w dziedzinach łożyska, krążki liniowe, pasy napędowe, i Bearings. Ma siedzibę w Croissy-Sur-Seine, Francja.

 8. SUZHOU FUBANG MACHINERY CHAIN TRANSMISSION MANUFACTURE CO.,LTD

  Chiny

  Firma SUZHOU FUBANG MACHINERY CHAIN TRANSMISSION MANUFACTURE CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przekładnie mechaniczne - części zamienne. Jest również obecna w dziedzinach mechaniczne przenośniki łańcuchowe dla wewnętrznego transportu towarów. Ma siedzibę w Suzhou, Chiny.

 9. EMILE MAURIN - ELEMENTS STANDARD MECANIQUES

  Francja

  Firma EMILE MAURIN - ELEMENTS STANDARD MECANIQUES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przekładnie mechaniczne - części zamienne. Jest również obecna w dziedzinach montaż mechaniczny, elementy mechaniczne, obróbka elementów mechanicznych, i ekspertyzy dla sektora mechanicznego. Ma siedzibę w Saint-Priest Cedex, Francja.

 10. MIKI PULLEY EUROPE AG

  Szwajcaria

  Firma MIKI PULLEY EUROPE AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przekładnie mechaniczne - części zamienne. Jest również obecna w dziedzinach Hamulce, serwohamulce i akcesoria, Safety brakes, Shaft clutch, elastyczne uszczelki dla przekładni, i Hamulce, serwohamulce i akcesoria. Ma siedzibę w Schaffhausen, Szwajcaria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Przekładnie mechaniczne - części zamienne - Import eksport

Liczba wyników

1202 Przedsiębiorstwa