• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przekładnie mechaniczne - części zamienne

Wyniki dla

Przekładnie mechaniczne - części zamienne - Import eksport

 1. JÄGER & FRESE GMBH

  Niemcy

  Produkcja i sprzedaż elementów łączących na 3.600 m2 powierzchni produkcyjnej i magazynowej. Nasi klienci to przemysł meblarski, przetwórstwa drewna i budowy schodów, inżynierii maszyn i aparatury, półek oraz wodno-kanalizacyjny i grzewczy. Nasze specjalne usługi: szybkie i punktualne dostawy, montaż, pakowanie i montaż części. Naszą specjalnością jest produkcja śrub regulujących wysokość oraz elementy ślizgowe do mebli wykonane ze stali, stali nierdzewnej i tworzyw sztucznych. Asortyment obejmuje elementy od M 8x10 mm do M 24x300 mm we wszystkich typowych powierzchniach. Możemy pomóc Ci dzięki nowym rozwiązaniom technicznych - razem znajdziemy rozwiązanie Twoich problemów.

 2. ITALGEAR SRL

  Włochy

  W zakładzie firmy Italgear srl, lidera w dziedzinie przekładni precyzyjnych o ponad 5000 m² zadaszonej powierzchni, produkuje się precyzyjne przekładnie. Nasza grupa przemysłowa zajmuje się cyklem produkcji przekładni walcowych szlifowanych i zdzieranych, przekładni zębatych kątowych spiroidalnych i hipoidalnych. Produkujemy również przekładnie zębate kątowe Gleason szlifowane, docierane i różnicowe, całkowicie wykonujemy przekładnie mechaniczne i podzespoły. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie projektowania i co-inżynierii.

 3. FROM OFFICINA MECCANICA F.LLI RONCHI

  Włochy

  Od ponad 50 lat firma From Officina Meccanica specjalizuje się w dostarczaniu i produkcji półproduktów mechanicznych dla podwozi i silników. Korzystając z najnowocześniejszych aktualnie dostępnych na rynku maszyn, dostarcza klientom produkty i usługi najwyższej jakości: obróbki spawalnicze w stali nierdzewnej, rury miedziane, rury profilowane, profile rur do hydrauliki olejowej, obróbki maszynowe ze sterowaniem numerycznym i odlewanie ciśnieniowe.

 4. NU-TECK COUPLINGS PVT. LTD.

  Indie

 5. A2000 INDUSTRIE-ELEKTRONIK GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GRUNDIG BUSINESS SYSTEMS GMBH

  Niemcy

 2. AGRO-NORM VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

 3. MEWASA AG

  Szwajcaria

 4. ETB ELECTRONIC GMBH

  Niemcy

 5. MBO OSSWALD GMBH & CO KG

  Niemcy

 1. K V V MANNHEIM GMBH

  Niemcy

 2. HESMER ANTRIEBSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

 1. A.P. MICROELECTRONIC GMBH

  Niemcy

 2. ERLEMANN & HUCKENBECK GMBH & CO KG

  Niemcy

 3. SCHÄFFER GMBH

  Niemcy

 4. R.I.D. GMBH DIENSTLEISTUNGEN FÜR DIE INDUSTRIE

  Niemcy

 5. KÖRNER ELECTRONIC GMBH

  Niemcy

 6. LOMOPACK GMBH

  Niemcy

 7. HE-ZERSPANUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

 8. MON-TEC METALLTECHNIK GMBH

  Austria

 1. KLOSSIKA WERKZEUGBAU GMBH

  Niemcy

 2. O.B.K. KLAMMERN

  Niemcy

 3. MFH TECHNOLOGIE GMBH

  Niemcy

 4. ALPHA TECHNOLOGY

  Polska

  Zakład Produkcji Urządzeń Przemysłowych oferuje szeroki zakres usług związanych z obróbką stali, aluminium, rur, profili poprzez cięcie i wiercenie laserowe, gięcie, obróbkę wiórową, spawanie, lakierowanie proszkowe. Od 1999 roku Zakład jest jedynym przedstawicielem niemieckiej firmy Mädler GmbH i jej wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski. W ofercie znajduje się ponad 23 000 elementów: znormalizowane części maszyn, elementy przenoszenia napędu, elementy sterowania i pneumatyki Między innymi: - Śruby i nakrętki trapezowe - Listwy i koła zębate - Koła łańcuchowe i łańcuchy - Koła pasowe i pasy zębate i klinowe - Koła stożkowe - Wałki i piasty wielowypustowe - Sprzęgła i przeguby - Tuleje i wałki ślizgowe - Wibroizolatory, uchwyty, pokrętła - Przekładnie, silniki, motoreduktory, podnośniki i falowniki

  Wszystkie wyroby na "przekładnie mechaniczne - części zamienne"

 5. FUNARI

  Francja

  Jestem przedsiębiorcą w dziedzinie Mechaniki. W 2007 roku, po kilku latach poszukiwań, opracowałem piastę mocującą do przekładni mechanicznej mocy do montażu-demontażu / ultra szybkiego, dostosowywalną do organów przekładni mocy maszyn, obrabiarek, linii produkcyjnych, różnych pojazdów i wszystkich branż przemysłowych. Chciałbym ujrzeć wejście tego narzędzia na rynek przemysłowy i handlowy. Poszukuję producentów, sprzedawców lub wszelkie przedsiębiorstwo, by wynegocjować związany z tym kontrakt. Od 2008 roku uczestniczyłem w czterech Salonach - Wystawach, w tym dwukrotnie w Konkursie Lépine i w każdym otrzymałem srebrny medal. Posiadam u siebie elementy "modele-prototypy" do prezentacji. Urządzenie to umożliwia oszczędność czasu, zamontowanie i demontaż wymaga poniżej jednej minuty z podstawowym narzędziem. Piasta posiada udoskonalenia umożliwiające mocowanie na wałach wielorowkowych.

 6. GHV VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

  Od ponad 30 lat naszym celem jest oferowanie Państwu, jako naszemu klientowi, doskonałego rozwiązania systemowego opartego na podzespołach. Towarzyszymy Państwu od pierwszego etapu planowania do uruchomienia i wsparcia - wszystko z jednego źródła. Nasze usługi nie ograniczają się wyłącznie do sprzedaży podzespołów z dziedzin techniki napędowej i automatyki. Jako firma niezależna od marki, chętnie doradzimy Ci we wszystkich obsługiwanych dziedzinach i dostarczymy Twoje produkty dokładnie wtedy, kiedy ich będziesz potrzebował. Nasza oferta produktów obejmuje podzespoły napędowe, silniki niskonapięciowe, przetwornice częstotliwości, małe motoreduktory, systemy bezszczotkowe, systemy serwo i systemy liniowe, lampy ostrzegawcze i sygnalizacyjne, maszyny LED i oświetlenie przemysłowe. Nasi stale szkoleni i wykwalifikowani konsultanci są dobrze zorientowani w Państwa branży i produktach, których wymaga. Funkcjonalność i ekonomiczność są na czele naszego wyboru produktów.

 7. JP INDUSTRIAS MECÁNICAS

  Hiszpania

  Przedsiębiorstwo produkcji elementów mechanicznych przeznaczonych głównie dla przemysłu samochodowego, ciężkiego sprzętu do robót publicznych, maszyn dla leśnictwa i rolnictwa. Jesteśmy wyspecjalizowani w projektowaniu i produkcji wałów transmisyjnych, skrzyń przekazu, reduktorów, sprzęgi przyczep i przyczepy trakcyjne. Produkcja i projektowanie elementów mechanicznych. Przemysł samochodowy, ciężki sprzęt do robót publicznych, maszyny dla leśnictwa i rolnictwa.

 8. BEULCO GMBH & CO. KG

  Niemcy

  BEULCO jest firmą zajmującą się obróbką metali z siedzibą w Attendorn. Producent metalowych systemów łączeniowych i komponentów specjalnie dla budownictwa lądowego i wodnego, BEULCO cieszy się doskonałą reputacją jako innowacyjne przedsiębiorstwo średniej wielkości. Główne obszary zastosowań produktów to technika przyłączeniowa w sektorze wodociągowym, mobilne zaopatrzenie w wodę pitną oraz dezynfekcja wody i instalacji wodnych.

 9. D.G.R. SNC DIVISIONE TRASMISSIONI INDUSTRIALI

  Włochy

  D.G.R. SNC COSTRUZIONI DZIAŁ PRZEKŁADNI PRZEMYSŁOWYCH, maszyny specjalne, sprzęgła na prąd wirowy Foucaulta, hamulce wiroprądowe Foucaulta, reduktory specjalne i skrzynie przekładniowe specjalne, bębny kablowe, kontrola hamowania, kontrola prędkości, SPRZĘGŁA DO PRZEKŁADNI, sprzęgła na prąd wirowy Foucaulta seria Compact, REDUKTORY MECHANICZNE, kołowrotki, PRZEKŁADNIE MOCY, PRZEKŁADNIE MECHANICZNE i ZMIENNIKI PRĘDKOŚCI DO PRZEKŁADNI.

 10. TALLERES GUIBE SA

  Hiszpania

  Wciągarki, przekładnie zębate, dźwigniki mechaniczne, sprzęgła, naprawa wciągarek.

Filtry

Wyniki dla

Przekładnie mechaniczne - części zamienne - Import eksport

Liczba wyników

1277 przedsiębiorstwa