• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przeguby i przekładnie mechaniczne

Wyniki dla

Przeguby i przekładnie mechaniczne - Import eksport

 1. AVK REWAG

  Holandia

  Verified by europages badge

  Firma AVK REWAG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeguby i przekładnie mechaniczne. Jest również obecna w dziedzinach złączki do rur, złącze rurowe, naprawcze obejmy zaciskowe, obejmy naprawcze, złączki naprawcze, złączka naprawcza, taśmowe obejmy naprawcze, zaciski naprawcze ze stali nierdzewnej, i złączki uchwytowe. Ma siedzibę w Vaassen, Holandia.

 2. H. C. SCHMIDT GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma H. C. SCHMIDT GMBH & CO. KG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przeguby i przekładnie mechaniczne. Ma siedzibę w Bremen, Niemcy.

 3. PMAX - HYDRAULIKTEILE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PMAX - HYDRAULIKTEILE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przeguby i przekładnie mechaniczne. Ma siedzibę w Riegelsberg, Niemcy.

 4. MAYR KUPPLUNGEN AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma MAYR KUPPLUNGEN AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeguby i przekładnie mechaniczne. Ma siedzibę w Neuhausen Am Rheinfall, Szwajcaria.

 5. LAESSER AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma LAESSER AG, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Przeguby i przekładnie mechaniczne. Ma siedzibę w Aarburg, Szwajcaria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. 3 TRANSMISSIONS

  Francja

  3Transmission, partner RATHI EUROPE GMBH, specjalizuje się w dystrybucji sprzęgieł silnikowych i oferuje szeroką gamę produktów z zakresu przemysłowych przekładni mechanicznych. 3Transmission, z 30-letnim doświadczeniem, doradza w definiowaniu mechanicznych, łańcuchowych, taśmowych, liniowych, okrągłych, cylindrycznych, wibracyjnych, elastycznych układów napędowych... Nasz zespół ds. sprzedaży technicznej jest do Państwa dyspozycji, aby odpowiedzieć na Państwa najbardziej złożone zadania związane z przekładniami mechanicznymi. 3Transmissions to również zespół wyspecjalizowanych inżynierów w biurach RATHI Transpower. Aby zagwarantować Państwu zawsze najlepszą jakość, nasze złącza RATHI posiadają certyfikat ISO i na życzenie klienta certyfikat ATEX. Rozwijamy ścisłe kontakty z naszymi klientami, aby zagwarantować wysoką jakość usług i produktów w najbardziej przystępnej cenie, dzięki dużemu zapasowi wyrobów pochodzących bezpośrednio z fabryki.

 2. PETER RENZ SP. Z O.O.

  Polska

  Firma Peter Renz jest generalnym przedstawicielem i autoryzowanym dystrybutorem oraz serwisem koncernu ZF Friedrichshafen AG od 1992r. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz dostępowi do nowoczesnych technologii i wiedzy technicznej, możemy naszym Klientom zapewnić profesjonalną pomoc w zakresie doboru podzespołów, serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego mechanicznych oraz automatycznych skrzyń biegów. Poza sprzedażą oraz serwisem manualnych i automatycznych przekładni, specjalizujemy się również w serwisie podzespołów samochodowych, takich jak przekładnie kierownicze, pompy wspomagania, przystawki odbioru mocy, reduktory, osie, tylne mosty i inne elementy oraz zespoły wchodzące w skład układów napędowych pojazdów mechanicznych, jednostek pływających i latających. Naszą firmę wyróżnia profesjonalne podejście do napraw gwarancyjnych, a także pogwarancyjnych, które wykonujemy tylko na oryginalnych częściach.

 3. LLC SMARTSERVICE

  Rosja

  SmartService LLC jest przedsiębiorstwem badawczo-produkcyjnym, które zajmuje się formowaniem wyrobów z włókna szklanego i węglowego (preform) do produkcji części kompozytowych. Projektujemy i produkujemy bezszwowe preformy wzmacniające z rowingu węglowego i szklanego: preformy z litego włókna węglowego, cienkościenne wypełniacze wzmacniające, bezszwowe preformy o różnych kształtach, bezszwowe preformy dla skomplikowanych geometrycznie części, preformy do mocowania nakrętek i śrub (ultramocne i ultralekkie śruby i nakrętki dla astronautyki i budowy samolotów). Stosujemy technologię tkania 3D, uzyskując w jednym procesie produkcyjnym bezszwową preformę wzmocnioną 3D. Trójwymiarowo wzmocnione części kompozytowe dla budownictwa zapobiegają rozwarstwianiu się struktur laminowanych pod wpływem niestałych obciążeń termicznych o dużej prędkości.

 4. HBE BAGLANTI ELEMANLARI SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma HBE BAGLANTI ELEMANLARI SAN. VE TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęgła pneumatyczne. Jest również obecna w dziedzinach Przeguby i przekładnie mechaniczne, Przeguby i przekładnie mechaniczne, i rekuperatory. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. SIBRE FRANCE

  Francja

  Firma SIBRE FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żurawie i suwnice pomostowe. Jest również obecna w dziedzinach Przeguby i przekładnie mechaniczne, hamulce przemysłowe, Przeguby i przekładnie mechaniczne, i amortyzatory przemysłowe. Ma siedzibę w Saint Etienne, Francja.

 1. DYNA SHOCK SYSTEM - VERBINDUNGSBÜRO DEUTSCHLAND

  Niemcy

  Firma DYNA SHOCK SYSTEM - VERBINDUNGSBÜRO DEUTSCHLAND, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeguby i przekładnie mechaniczne. Ma siedzibę w Frankfurt Am Main, Niemcy.

 2. TECHNISCHER FACHHANDEL 24 TEFA24 INH. STEFAN HAGGE

  Niemcy

  Firma TECHNISCHER FACHHANDEL 24 TEFA24 INH. STEFAN HAGGE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przeguby i przekładnie mechaniczne. Ma siedzibę w Husum, Niemcy.

 1. NMH EUCODER GMBH

  Niemcy

  Firma NMH EUCODER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeguby i przekładnie mechaniczne. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 2. HERBER HYDRAULIK GMBH

  Niemcy

  Firma HERBER HYDRAULIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeguby i przekładnie mechaniczne. Ma siedzibę w Reiskirchen, Niemcy.

 3. RINGSPANN GMBH

  Niemcy

  Firma RINGSPANN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeguby i przekładnie mechaniczne. Ma siedzibę w Bad Homburg, Niemcy.

 4. MUPESA TRANSMISIONES MECÁNICAS

  Hiszpania

  Firma MUPESA TRANSMISIONES MECÁNICAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przekładnie mechaniczne i części. Jest również obecna w dziedzinach Przekładnie mechaniczne - części zamienne, Przeguby i przekładnie mechaniczne, Przekładnie mechaniczne - części zamienne, Przeguby i przekładnie mechaniczne, i Przekładnie i części przegubowe mechaniczne. Ma siedzibę w Rubí-Barcelona, Hiszpania.

 5. KEE CONNECTIONS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma KEE CONNECTIONS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeguby i przekładnie mechaniczne. Jest również obecna w dziedzinach Urządzenia sprzęgowe, złączki i zawory do użytku przemysłowego, i valves and couplings. Ma siedzibę w Prescot, Zjednoczone Królestwo.

 6. EXTRUMAT

  Belgia

  Firma EXTRUMAT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeguby i przekładnie mechaniczne. Jest również obecna w dziedzinach produkcja form, construction design of moulds, matryce, i mould manufacturing plants. Ma siedzibę w Pittem, Belgia.

 7. JBJ TECHNIQUES LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma JBJ TECHNIQUES LTD, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach Przekładnie mechaniczne i części, Przeguby i przekładnie mechaniczne, Przekładnie mechaniczne i części, Przeguby i przekładnie mechaniczne, Gearboxes, i chłodnica hydrauliczna. Ma siedzibę w Redhill, Zjednoczone Królestwo.

 8. AVD BELGIUM

  Belgia

  Firma AVD BELGIUM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeguby i przekładnie mechaniczne. Jest również obecna w dziedzinach Hamulce pneumatyczne, Hamulce pneumatyczne, transmisje przemysłowe, wagi i systemy ważenia przemysłowego, i akcesoria do suwnic pomostowych. Ma siedzibę w Nivelles, Belgia.

 1. PT COUPLINGS CO., LTD.

  Korea Południowa

  Firma PT COUPLINGS CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeguby i przekładnie mechaniczne. Jest również obecna w dziedzinach kalibrownice, podklejanie kauczuku, uszczelki do przekładni, i uszczelki elastyczne. Ma siedzibę w SEOUL, Korea Południowa.

 2. SOCIEDAD INDUSTRIAL DE TRANSMISIONES SA

  Hiszpania

  Firma SOCIEDAD INDUSTRIAL DE TRANSMISIONES SA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przekładnie mechaniczne i części. Jest również obecna w dziedzinach Przeguby i przekładnie mechaniczne, i Przeguby i przekładnie mechaniczne. Ma siedzibę w San Sebastian, Hiszpania.

 3. LMC-COUPLINGS

  Belgia

  Firma LMC-COUPLINGS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska igiełkowe. Jest również obecna w dziedzinach Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe, Sprzęgła, Przeguby i przekładnie mechaniczne, Sprzęgła mechaniczne, Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe, Sprzęgła, Przeguby i przekładnie mechaniczne, i Sprzęgła mechaniczne. Ma siedzibę w Mollem-Asse, Belgia.

 4. RECAMBIOS INDUSTRIALES

  Hiszpania

  Firma RECAMBIOS INDUSTRIALES, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Połączenia hydrauliczne. Jest również obecna w dziedzinach Przekładnie mechaniczne i części, Przeguby i przekładnie mechaniczne, transmisja mocy, Przekładnie mechaniczne i części, Przeguby i przekładnie mechaniczne, i industrial mechanics. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 5. SHANGHAI REIJAY HYDRAULIC & TRANSMISSION TECH., LTD

  Chiny

  Firma SHANGHAI REIJAY HYDRAULIC & TRANSMISSION TECH., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeguby i przekładnie mechaniczne. Ma siedzibę w Shanghai, Chiny.

 6. NORTHON TRASMISSIONI S.R.L.

  Włochy

  Firma NORTHON TRASMISSIONI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeguby i przekładnie mechaniczne. Jest również obecna w dziedzinach uszczelki do przekładni. Ma siedzibę w Villa Carcina, Włochy.

 7. VSK KENTAVAR ZMM EOOD

  Bułgaria

  Firma VSK KENTAVAR ZMM EOOD, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Jest również obecna w dziedzinach Przebijanie i dziurkowanie metali - maszyny, Przeguby i przekładnie mechaniczne, Przebijanie i dziurkowanie metali - maszyny, i Przeguby i przekładnie mechaniczne. Ma siedzibę w Velingrad, Bułgaria.

 8. MUPESA CONSTRUCCIONES MECANICAS, S.L.

  Hiszpania

  Firma MUPESA CONSTRUCCIONES MECANICAS, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeguby i przekładnie mechaniczne. Ma siedzibę w Rubi, Hiszpania.

 9. ESCO COUPLINGS

  Belgia

  Firma ESCO COUPLINGS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeguby i przekładnie mechaniczne. Ma siedzibę w Diegem, Belgia.

 10. STE AZIZA TRANSPORT

  Tunezja

  Firma STE AZIZA TRANSPORT, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Samochody ciężarowe. Jest również obecna w dziedzinach Przeguby i przekładnie mechaniczne, naprawa samochodów ciężarowych, akcesoria i części zamienne, Przeguby i przekładnie mechaniczne, i Agencje I PRZEDSTAWICIELSTWA W DZIEDZINIE ELEKTRONIKI. Ma siedzibę w Nabeul, Tunezja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo