• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przeguby i przekładnie mechaniczne

Wyniki dla

Przeguby i przekładnie mechaniczne - Import eksport

 1. ERA - CONTACT GMBH

  Niemcy

  Firma era-contact GmbH, należąca do grupy Aichele, jest firmą działającą na skalę międzynarodową zarządzaną przez właścicieli w drugim pokoleniu i posiadającą ponad 90-letnie doświadczenie w branży kolejowej, motoryzacyjnej, pojazdów użytkowych, maszyn budowlanych, techniki pomiarowej i medycznej, budowy maszyn i urządzeń. Jako światowy lider w dziedzinie elektrycznych sprzęgόw kolejowych oraz innowacyjny dostawca systemów dla zaawansowanych technologicznie produktów i rozwiązań w zakresie montażu kabli, systemów złączy UIC i systemów styków, opracowujemy i projektujemy dla wiodących producentów pojazdów oraz wiodących na rynku firm. Nasi klienci czerpią korzyści z naszego doświadczenia i znajomości rynku, organizacji procesów zorientowanej na klienta i ciągłego doskonalenia jakości. Wspieramy Państwa w zakresie tworzenia pomysłów, koncepcji, projektowania, modelowania 3D i rysowania, obliczeń FEM, jak również w produkcji prototypów i seryjnej.

 2. FROM OFFICINA MECCANICA F.LLI RONCHI

  Włochy

  Od ponad 50 lat firma From Officina Meccanica specjalizuje się w dostarczaniu i produkcji półproduktów mechanicznych dla podwozi i silników. Korzystając z najnowocześniejszych aktualnie dostępnych na rynku maszyn, dostarcza klientom produkty i usługi najwyższej jakości: obróbki spawalnicze w stali nierdzewnej, rury miedziane, rury profilowane, profile rur do hydrauliki olejowej, obróbki maszynowe ze sterowaniem numerycznym i odlewanie ciśnieniowe.

 3. AVK REWAG

  Holandia

 4. NU-TECK COUPLINGS PVT. LTD.

  Indie

 5. PMAX - HYDRAULIKTEILE GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. H. C. SCHMIDT GMBH & CO. KG

  Niemcy

 2. DYNA SHOCK SYSTEM - VERBINDUNGSBÜRO DEUTSCHLAND

  Niemcy

 3. MAYR KUPPLUNGEN AG

  Szwajcaria

 4. HERBER HYDRAULIK GMBH

  Niemcy

 5. LAESSER AG

  Szwajcaria

 1. 3 TRANSMISSIONS

  Francja

  3Transmission, partner RATHI EUROPE GMBH, specjalizuje się w dystrybucji sprzęgieł silnikowych i oferuje szeroką gamę produktów z zakresu przemysłowych przekładni mechanicznych. 3Transmission, z 30-letnim doświadczeniem, doradza w definiowaniu mechanicznych, łańcuchowych, taśmowych, liniowych, okrągłych, cylindrycznych, wibracyjnych, elastycznych układów napędowych... Nasz zespół ds. sprzedaży technicznej jest do Państwa dyspozycji, aby odpowiedzieć na Państwa najbardziej złożone zadania związane z przekładniami mechanicznymi. 3Transmissions to również zespół wyspecjalizowanych inżynierów w biurach RATHI Transpower. Aby zagwarantować Państwu zawsze najlepszą jakość, nasze złącza RATHI posiadają certyfikat ISO i na życzenie klienta certyfikat ATEX. Rozwijamy ścisłe kontakty z naszymi klientami, aby zagwarantować wysoką jakość usług i produktów w najbardziej przystępnej cenie, dzięki dużemu zapasowi wyrobów pochodzących bezpośrednio z fabryki.

 2. LLC SMARTSERVICE

  Rosja

  SmartService LLC jest przedsiębiorstwem badawczo-produkcyjnym, które zajmuje się formowaniem wyrobów z włókna szklanego i węglowego (preform) do produkcji części kompozytowych. Projektujemy i produkujemy bezszwowe preformy wzmacniające z rowingu węglowego i szklanego: preformy z litego włókna węglowego, cienkościenne wypełniacze wzmacniające, bezszwowe preformy o różnych kształtach, bezszwowe preformy dla skomplikowanych geometrycznie części, preformy do mocowania nakrętek i śrub (ultramocne i ultralekkie śruby i nakrętki dla astronautyki i budowy samolotów). Stosujemy technologię tkania 3D, uzyskując w jednym procesie produkcyjnym bezszwową preformę wzmocnioną 3D. Trójwymiarowo wzmocnione części kompozytowe dla budownictwa zapobiegają rozwarstwianiu się struktur laminowanych pod wpływem niestałych obciążeń termicznych o dużej prędkości.

 1. PETER RENZ SP. Z O.O.

  Polska

  Firma Peter Renz jest generalnym przedstawicielem i autoryzowanym dystrybutorem oraz serwisem koncernu ZF Friedrichshafen AG od 1992r. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz dostępowi do nowoczesnych technologii i wiedzy technicznej, możemy naszym Klientom zapewnić profesjonalną pomoc w zakresie doboru podzespołów, serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego mechanicznych oraz automatycznych skrzyń biegów. Poza sprzedażą oraz serwisem manualnych i automatycznych przekładni, specjalizujemy się również w serwisie podzespołów samochodowych, takich jak przekładnie kierownicze, pompy wspomagania, przystawki odbioru mocy, reduktory, osie, tylne mosty i inne elementy oraz zespoły wchodzące w skład układów napędowych pojazdów mechanicznych, jednostek pływających i latających. Naszą firmę wyróżnia profesjonalne podejście do napraw gwarancyjnych, a także pogwarancyjnych, które wykonujemy tylko na oryginalnych częściach.

 2. SIBRE FRANCE

  Francja

 3. HBE BAGLANTI ELEMANLARI SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcja

 4. NMH EUCODER GMBH

  Niemcy

 5. TECHNISCHER FACHHANDEL 24 TEFA24 INH. STEFAN HAGGE

  Niemcy

 6. RINGSPANN GMBH

  Niemcy

 7. MUPESA TRANSMISIONES MECÁNICAS

  Hiszpania

 8. KEE CONNECTIONS LTD

  Zjednoczone Królestwo

 1. SOCIEDAD INDUSTRIAL DE TRANSMISIONES SA

  Hiszpania

 2. AVD BELGIUM

  Belgia

 3. EXTRUMAT

  Belgia

 4. RECAMBIOS INDUSTRIALES

  Hiszpania

 5. VSK KENTAVAR ZMM EOOD

  Bułgaria

 6. NORTHON TRASMISSIONI S.R.L.

  Włochy

 7. MUPESA CONSTRUCCIONES MECANICAS, S.L.

  Hiszpania

 8. STE AZIZA TRANSPORT

  Tunezja

 9. APA (APPLICATION PERIPHERIQUES D'AUTOMATION)

  Francja

 10. ESCO COUPLINGS

  Belgia