• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przecinaki

Wyniki dla

Przecinaki - Import eksport

 1. JACK&FILS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma JACK&FILS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny budowlane, Walce drogowe, Zamiatarki przemysłowe, Maszyny budowlane, Walce drogowe, Samochody-wywrotki, przyczepy, poręcze, i podnośniki nożycowe. Ma siedzibę w Sarre-Union, Francja.

 2. HERFRAGA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma HERFRAGA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Paczkowanie w skrzynkach - urządzenia, Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje, maszyny do produkcji konserw, obróbka mechaniczna, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, maszyny dla sektora produkcji konserw, i Paczkowanie w skrzynkach - urządzenia. Ma siedzibę w Carballo-A Coruña, Hiszpania.

 3. ZDT TOP PORĘBA SP. Z O.O. SP.K.

  Polska

  Firma "TOP" powstała w marcu 1994 r. w Porębie znanej w Polsce i na świecie z tradycji budowy obrabiarek. Obrabiarki nasze wykonujemy w oparciu o wieloletnie rozeznanie światowych rynków obrabiarkowych skąd importujemy wiele zespołów, części i odlewów o wyselekcjonowanej, wysokiej jakości, przy możliwie najniższych kosztach. W oparciu o taką bazę i naszych doświadczonych specjalistów potrafimy w Porębie wykonać dla Państwa szeroki asortyment obrabiarek o wysokiej jakości, trwałości i niezawodności po wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

 4. RINIERI SRL

  Włochy

  Firma RINIERI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do wycinania zarośli i krzewów, Uprawa winorośli - maszyny i sprzęt, sekatory, Maszyny do wycinania zarośli i krzewów, Uprawa winorośli - maszyny i sprzęt, i przecinaki. Ma siedzibę w Forlì, Włochy.

 5. TUGAYHAN FIBER LASER CUTTING MACHINES CO. LTD.

  Turcja

  Firma TUGAYHAN FIBER LASER CUTTING MACHINES CO. LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przecinaki. Ma siedzibę w Antalya, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. WEDA

  Holandia

  Firma WEDA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do wiązania, Ważenie i dozowanie - instrumenty i urządzenia, Maszyny do wiązania, Ważenie i dozowanie - instrumenty i urządzenia, przecinaki, i sortowanie. Ma siedzibę w Naarden, Holandia.

 2. SONMEZLER METAL DEMIR CELIK INSAAT SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Turcja

  Firma SONMEZLER METAL DEMIR CELIK INSAAT SAN. TIC. LTD. ŞTI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach maszyny automatyczne do obróbki dużych serii prętów, kształtowników i rur, przecinaki, i kształtowanie rur. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 3. SICMA SPA

  Włochy

  Firma SICMA SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach frezarki rolnicze, przecinaki, kosiarki rolnicze, i granulatory do pelletu. Ma siedzibę w Miglianico, Włochy.

 4. J. LALLEMAND

  Belgia

  Firma J. LALLEMAND, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach zmywarka, przecinaki, i maszynka do mielenia. Ma siedzibę w Holsbeek, Belgia.

 5. ZUND BENELUX

  Holandia

  Firma ZUND BENELUX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny krojnicze do tkanin. Jest również obecna w dziedzinach przecinaki, i System wycinania. Ma siedzibę w Eersel, Holandia.

 1. CMT CUTTING MACHINE TOOLS CO.,LTD

  Chiny

  Firma CMT CUTTING MACHINE TOOLS CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przecinaki. Ma siedzibę w Shanghai, Chiny.

 2. CALDERONI ROLANDO & C. SNC

  Włochy

  Firma CALDERONI ROLANDO & C. SNC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny rolnicze, Maszyny do wycinania zarośli i krzewów, Maszyny rolnicze, Maszyny do wycinania zarośli i krzewów, i przecinaki. Ma siedzibę w Forli', Włochy.

 1. ARDEN EQUIPMENT

  Francja

  Firma ARDEN EQUIPMENT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty ziemne - przygotowanie gruntu. Jest również obecna w dziedzinach przecinaki, i kruszarki. Ma siedzibę w Charleville-Mézières, Francja.

 2. TIEMANN LANDTECHNIK

  Niemcy

  Firma TIEMANN LANDTECHNIK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ciągniki i przyczepy rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach traktory rolnicze, kombajny, i przecinaki. Ma siedzibę w Sittensen, Niemcy.

 3. EURO-LEDER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma EURO-LEDER GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przecinaki. Jest również obecna w dziedzinach Obuwie - maszyny do produkcji, Pasty do czyszczenia butów, Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia, Kleje syntetyczne, Obuwie - maszyny do produkcji, Pasty do czyszczenia butów, Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia, i Kleje syntetyczne. Ma siedzibę w Georgsmarienhütte, Niemcy.

 4. OZKAYALI MACHINERY CO. LTD. STI.

  Turcja

  Firma OZKAYALI MACHINERY CO. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przecinaki. Jest również obecna w dziedzinach Szczypce do zaciskania, i szczęki zaciskowe. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 5. TUNABOYLU MAKINE MEKATRONIK METAL SANAYI LTD.ŞTI.

  Turcja

  Firma TUNABOYLU MAKINE MEKATRONIK METAL SANAYI LTD.ŞTI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczenie przemysłowe - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach maszyna do mycia tkanin, i przecinaki. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 6. WUHAN LANSUN TECHNOLOGY CO,LTD

  Chiny

  Firma WUHAN LANSUN TECHNOLOGY CO,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przecinaki. Ma siedzibę w Wuhan, Chiny.

 7. TENGZHOU JIANDA CNC MACHINE CO., LTD

  Chiny

  Firma TENGZHOU JIANDA CNC MACHINE CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przecinaki. Ma siedzibę w Tengzhou, Chiny.

 8. VICSIGN(CHINA)

  Chiny

  Firma VICSIGN(CHINA), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przecinaki. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 1. NINGBO XINGWEI PLASTIC PRODUCT CO., LTD.

  Chiny

  Firma NINGBO XINGWEI PLASTIC PRODUCT CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przecinaki. Jest również obecna w dziedzinach nóż do kartonu, i noże. Ma siedzibę w Ningbo, Chiny.

 2. WLY TRANSMISSION CO.,LTD

  Chiny

  Firma WLY TRANSMISSION CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przecinaki. Ma siedzibę w Tieye, Chiny.

 3. GUIZHOU AVIC INTERNATIONAL LOGISTICS CO., LTD.

  Chiny

  Firma GUIZHOU AVIC INTERNATIONAL LOGISTICS CO., LTD., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przecinaki. Ma siedzibę w Guiyang, Chiny.

 4. NANJING HEZHAN PRECISION TECHNOLOGY CO.,LTD

  Chiny

  Firma NANJING HEZHAN PRECISION TECHNOLOGY CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przecinaki. Ma siedzibę w Nanjing, Chiny.

 5. KUNSHAN JST INDUSTRY CO., LTD.

  Chiny

  Firma KUNSHAN JST INDUSTRY CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przecinaki. Jest również obecna w dziedzinach odlewnictwo - formowanie pod ciśnieniem, i artykuły metalowe mocujące. Ma siedzibę w Kunshan, Chiny.

 6. DIYUAN UNITED INDUSTRIAL CO., LTD

  Chiny

  Firma DIYUAN UNITED INDUSTRIAL CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przecinaki. Ma siedzibę w Shanghai, Chiny.

 7. CHENGDU KILOWOOD CO.,LTD.

  Chiny

  Firma CHENGDU KILOWOOD CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przecinaki. Jest również obecna w dziedzinach głowice obsady narzędzi, i krajalnica do truskawek. Ma siedzibę w Chengdu, Chiny.

 8. ZHEJIANG BOTIAN TOOLS CO., LTD

  Chiny

  Firma ZHEJIANG BOTIAN TOOLS CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wykrawanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach przecinaki. Ma siedzibę w Yueqing, Chiny.

 9. WENZHOU BOYUAN WELDING&CUTTING TECHNOLOGY CO.,LTD.

  Chiny

  Firma WENZHOU BOYUAN WELDING&CUTTING TECHNOLOGY CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przecinaki. Ma siedzibę w Zhejiang Provice, Chiny.

 10. HEJIAN RUIDA PETROLEUM MATERIAL CO.LTD

  Chiny

  Firma HEJIAN RUIDA PETROLEUM MATERIAL CO.LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przecinaki. Ma siedzibę w Canghou, Chiny.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo