• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przeciąganie drutu żelaznego

Wyniki dla

Przeciąganie drutu żelaznego - Import eksport

 1. HOLDENRIEDER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HOLDENRIEDER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przeciąganie drutu żelaznego. Ma siedzibę w Bergkirchen/munich, Niemcy.

 2. RESTRADE AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma RESTRADE AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeciąganie drutu żelaznego. Ma siedzibę w Breitenbach, Szwajcaria.

 3. C. REINHOLD GMBH FEINDRAHTWERK

  Niemcy

  Firma C. REINHOLD GMBH FEINDRAHTWERK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeciąganie drutu żelaznego. Ma siedzibę w Schwerte, Niemcy.

 4. UNIVERSAL CENTER LLC

  Ukraina

  Firma UNIVERSAL CENTER LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeciąganie drutu żelaznego. Ma siedzibę w Dnepropetrovsk, Ukraina.

 5. SHANGHAI BAO ZHANG DORSTENER + PRODUCTS GMBH

  Niemcy

  Firma SHANGHAI BAO ZHANG DORSTENER + PRODUCTS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeciąganie drutu żelaznego. Ma siedzibę w Dorsten, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FABRIQUE DE GRILLAGE SCHERTZ

  Francja

  Firma FABRIQUE DE GRILLAGE SCHERTZ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Przeciąganie drutu żelaznego, Przeciąganie drutu żelaznego, siatki, i ogrodzenia. Ma siedzibę w Berthelming, Francja.

 2. BEYTEL - BEYAZIT WIRE COMPANY

  Turcja

  Firma BEYTEL - BEYAZIT WIRE COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeciąganie drutu żelaznego. Jest również obecna w dziedzinach drut żelazny, Galvanized Wire, Druty ze stali niskowęglowej ocynkowanej, i obróbka powierzchnowai cynkowaniem ogniowym. Ma siedzibę w Hatay, Turcja.

 3. METALLURGICA LEDRENSE SOCIETA' COOPERATIVA

  Włochy

  Firma METALLURGICA LEDRENSE SOCIETA' COOPERATIVA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciągnienie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Przeciąganie drutu żelaznego, i Przeciąganie drutu żelaznego. Ma siedzibę w Ledro, Włochy.

 4. INDUSTRIA SARMEI CAMPIA TURZII SA

  Rumunia

  Firma INDUSTRIA SARMEI CAMPIA TURZII SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeciąganie drutu żelaznego. Jest również obecna w dziedzinach drut wyżarzony. Ma siedzibę w Campia Turzii, Rumunia.

 5. A. VAN MEIRVENNE & ZONEN

  Belgia

  Firma A. VAN MEIRVENNE & ZONEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeciąganie drutu żelaznego. Jest również obecna w dziedzinach Walcówka, drut walcowany żelazny, Round reinforcing bars, steel drawing plant, Walcówka, drut walcowany żelazny, i Bright steel. Ma siedzibę w Beveren-waas, Belgia.

 1. ROTHSTEIN DRAHT GMBH

  Niemcy

  Firma ROTHSTEIN DRAHT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeciąganie drutu żelaznego. Ma siedzibę w Gummersbach, Niemcy.

 2. DURMAZ CELIK SAN.VE TIC A.S

  Turcja

  Firma DURMAZ CELIK SAN.VE TIC A.S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeciąganie drutu żelaznego. Jest również obecna w dziedzinach steel wires, i drawn iron and steel wires. Ma siedzibę w Gaziantep, Turcja.

 1. TRAFILERIE GALLI SRL

  Włochy

  Firma TRAFILERIE GALLI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeciąganie drutu żelaznego. Jest również obecna w dziedzinach shiny chromable wires, i zinc-coated wires. Ma siedzibę w Torre De' Picenardi, Włochy.

 2. METALURGIA SA

  Polska

  Firma METALURGIA SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeciąganie drutu żelaznego. Jest również obecna w dziedzinach drut wyżarzony, gwoździe, ogrodzenia i płyty galwanizowane, i bright wire. Ma siedzibę w Radomsko, Polska.

 3. ACIA SUD

  Tunezja

  Firma ACIA SUD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kraty, siatki i tkaniny metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje metalowe lekkie, Ciągnienie stali i metali, Przeciąganie drutu żelaznego, Druty i kable żelazne, Konstrukcje metalowe lekkie, Ciągnienie stali i metali, Przeciąganie drutu żelaznego, i Druty i kable żelazne. Ma siedzibę w SFAX, Tunezja.

 4. BROWN EUROPE

  Francja

  Firma BROWN EUROPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeciąganie drutu żelaznego. Jest również obecna w dziedzinach ciągnienie, steel wires, druty ciągane, i ciągnienie metali. Ma siedzibę w Laval-de-cère, Francja.

 5. METIZ PLANT

  Ukraina

  Firma METIZ PLANT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeciąganie drutu żelaznego. Ma siedzibę w Kamenskoe, Ukraina.

 6. FRIGERIO & DURONI SNC

  Włochy

  Firma FRIGERIO & DURONI SNC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeciąganie drutu żelaznego. Jest również obecna w dziedzinach kable metalowe ciągnione na zimno. Ma siedzibę w Meda, Włochy.

 7. TAS

  Ukraina

  Firma TAS, roku i działającą w sektorze Przeciąganie drutu żelaznego. Jest również obecna w dziedzinach Materiały do śrutowania, gwoździe, i Materiały do śrutowania. Ma siedzibę w Kyiv, Ukraina.

 8. ROIG MAPREM S.L.

  Hiszpania

  Firma ROIG MAPREM S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeciąganie drutu żelaznego. Jest również obecna w dziedzinach drut stalowy do matrycowania na zimno. Ma siedzibę w Silla-Valencia-España, Hiszpania.

 1. CONFLANDEY INDUSTRIES

  Francja

  Firma CONFLANDEY INDUSTRIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeciąganie drutu żelaznego. Jest również obecna w dziedzinach ciągadło do wyciągania drutu. Ma siedzibę w Port Sur Saône, Francja.

 2. SVISHCH V.B.

  Ukraina

  Firma SVISHCH V.B., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeciąganie drutu żelaznego. Jest również obecna w dziedzinach malowanie proszkowe termoutwardzalne. Ma siedzibę w Uman, Ukraina.

 3. WEBSTER AND HORSFALL LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma WEBSTER AND HORSFALL LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal nierdzewna. Jest również obecna w dziedzinach Przeciąganie drutu żelaznego, drut żelazny, steel wires for springs, wires for springs, i Przeciąganie drutu żelaznego. Ma siedzibę w Birmingham, Zjednoczone Królestwo.

 4. DESIREE-VICTORIANO PASCUAL S.L.

  Hiszpania

  Firma DESIREE-VICTORIANO PASCUAL S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeciąganie drutu żelaznego. Jest również obecna w dziedzinach drut żelazny, i walcowanie drutu żelaznego. Ma siedzibę w NAVARRETE(LA RIOJA), Hiszpania.

 5. DESIMETAL

  Portugalia

  Firma DESIMETAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeciąganie drutu żelaznego. Jest również obecna w dziedzinach Metal wire objects, i wzory użytkowe i ozdobne. Ma siedzibę w Mem Martins, Portugalia.

 6. FRIENDS INTERNATIONAL

  Bangladesz

  Firma FRIENDS INTERNATIONAL, roku i działającą w sektorze Walcówka, drut walcowany żelazny. Jest również obecna w dziedzinach Druty i kable stalowe, Drut kolczasty żelazny, Przeciąganie drutu żelaznego, Druty i kable żelazne, Druty i kable stalowe, Drut kolczasty żelazny, Przeciąganie drutu żelaznego, i Druty i kable żelazne. Ma siedzibę w Chittagong, Bangladesz.

 7. KEN-TRON MFG.

  Stany Zjednoczone

  Firma KEN-TRON MFG., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kucie i wygniatanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Przeciąganie drutu żelaznego, Przeciąganie drutu żelaznego, i druty ciągane. Ma siedzibę w Owensboro, Stany Zjednoczone.

 8. ANPING GALVANIZED WIRE FACTORY

  Chiny

  Firma ANPING GALVANIZED WIRE FACTORY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeciąganie drutu żelaznego. Jest również obecna w dziedzinach drut wyżarzony, i Stainless steel. Ma siedzibę w Hengshui, Chiny.

 9. TRA.ME.T. S.P.A.

  Włochy

  Firma TRA.ME.T. S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciągnienie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Przeciąganie drutu żelaznego, i Przeciąganie drutu żelaznego. Ma siedzibę w Orbassano, Włochy.

 10. TRAFILERIA SACCHI C. S.A.S.

  Włochy

  Firma TRAFILERIA SACCHI C. S.A.S., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Kraty, siatki i tkaniny metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Ciągnienie stali i metali, Przeciąganie drutu żelaznego, Ciągnienie stali i metali, i Przeciąganie drutu żelaznego. Ma siedzibę w Lecco, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo