• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przeciąganie (wygładzanie) otworów w stali i metalach

Wyniki dla

Przeciąganie (wygładzanie) otworów w stali i metalach - Import eksport

 1. F.V. DI FORESTI MAURIZIO & C. S.N.C.

  Włochy

  Firma F.V. DI FORESTI MAURIZIO & C. S.N.C., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach Przeciąganie (wygładzanie) otworów w stali i metalach, Przeciągacze, Przeciąganie (wygładzanie) otworów w stali i metalach, i Przeciągacze. Ma siedzibę w Castenaso, Włochy.

 2. VEBRO ( S.R.L. )

  Włochy

  Firma VEBRO ( S.R.L. ), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeciąganie (wygładzanie) otworów w stali i metalach. Jest również obecna w dziedzinach Przeciągacze, przeciąganie metali, i Przeciągacze. Ma siedzibę w Andezeno, Włochy.

 3. 2C BROCCIATURE S.R.L.

  Włochy

  Firma 2C BROCCIATURE S.R.L., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Mechanika precyzyjna. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, Przeciąganie (wygładzanie) otworów w stali i metalach, Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, i Przeciąganie (wygładzanie) otworów w stali i metalach. Ma siedzibę w Usmate Velate, Włochy.

 4. EUROBROCCE

  Włochy

  Firma EUROBROCCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeciąganie (wygładzanie) otworów w stali i metalach. Jest również obecna w dziedzinach Przeciągacze, i Przeciągacze. Ma siedzibę w Collegno, Włochy.

 5. EFFEPI BROCCIATURA S.R.L.

  Włochy

  Firma EFFEPI BROCCIATURA S.R.L., roku i działającą w sektorze Przeciąganie (wygładzanie) otworów w stali i metalach. Jest również obecna w dziedzinach Przeciągacze, przeciągacz, i Przeciągacze. Ma siedzibę w Seregno, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. VIVANIRO AG

  Szwajcaria

  Firma VIVANIRO AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje metalowe lekkie, Budownictwo przemysłowe, Przeciąganie (wygładzanie) otworów w stali i metalach, Konstrukcje metalowe lekkie, Budownictwo przemysłowe, i Przeciąganie (wygładzanie) otworów w stali i metalach. Ma siedzibę w Winterthur, Szwajcaria.

 2. JANINET MECANIQUE

  Francja

  Firma JANINET MECANIQUE, roku i działającą w sektorze Toczenie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Przeciąganie (wygładzanie) otworów w stali i metalach, i Przeciąganie (wygładzanie) otworów w stali i metalach. Ma siedzibę w Tournus, Francja.

 3. BAYCINCO SL

  Hiszpania

  Firma BAYCINCO SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Przeciąganie (wygładzanie) otworów w stali i metalach, i Przeciąganie (wygładzanie) otworów w stali i metalach. Ma siedzibę w Barbera Del Valles, Hiszpania.

 4. GENERAL PMP S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma GENERAL PMP S.R.O., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przeciąganie (wygładzanie) otworów w stali i metalach. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczenie budynków, i Czyszczenie budynków. Ma siedzibę w Ostrava-Moravska Ostrava A Pri, Republika Czeska.

 5. MECANIZADOS SANTOS SL

  Hiszpania

  Firma MECANIZADOS SANTOS SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeciąganie (wygładzanie) otworów w stali i metalach. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka skrawaniem, i Stal i metale - obróbka skrawaniem. Ma siedzibę w Fuenlabrada, Hiszpania.

 1. S.I.B. - SIDERAL S.R.L.

  Włochy

 2. BROCCIATURE CASTELLI

  Włochy

 1. MECANIZACIONES INFE SA

  Hiszpania

 2. CATTANEO EMILIO S.R.L.

  Włochy

 3. CISCO LTD

  Irlandia