• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przeciągacze

Wyniki dla

Przeciągacze - Import eksport

 1. GMN PAUL MÜLLER INDUSTRIE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Prawie 100-letnie doświadczenie i najwyższa precyzja: już w 4. pokoleniu zarządu, norymberskie przedsiębiorstwo rodzinne GMN Paul Müller Industrie GmbH & Co. KG produkuje wysoce precyzyjne łożyska kulkowe, wrzeciona maszyn, koła pasowe natryskowe, uszczelnienia bezdotykowe i napędy elektryczne. Duża część z nich jest wykonywana na zamówienie dla specjalnych zastosowań zgodnie z życzeniami naszych klientów i jest wykorzystywana w szerokim zakresie zastosowań na wiele różnych sposobów. Koncentrujemy się jednak również na dalszych i nowych rozwiązaniach, ponieważ nasza wizja jest stale ukierunkowana na przyszłość. Produkcja próbek odbywa się już w warunkach seryjnych, ponieważ jest to jedyny sposób na zagwarantowanie identycznej jakości od samego początku produkcji seryjnej. Jednak podstawą i jednym z najważniejszych czynników sukcesu GMN są przede wszystkim wykwalifikowani i zaangażowani pracownicy, którzy kompetentnie doradzają zainteresowanym stronom i klientom przed, w trakcie i po dokonaniu zakupu.

 2. PDS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PDS GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przeciągacze. Ma siedzibę w Herford, Niemcy.

 3. HUGO RECKERTH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HUGO RECKERTH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeciągacze. Ma siedzibę w Filderstadt, Niemcy.

 4. GF MACHINING SOLUTIONS AG - STEP TEC

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma GF MACHINING SOLUTIONS AG - STEP TEC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeciągacze. Ma siedzibę w Biel, Szwajcaria.

 5. AG MASCHINENSERVICE INH. JOACHIM GROSSMANN E. K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AG MASCHINENSERVICE INH. JOACHIM GROSSMANN E. K., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przeciągacze. Ma siedzibę w Göppingen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SN-SPINDELTECHNIK STEFFEN NITSCHKE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SN-SPINDELTECHNIK STEFFEN NITSCHKE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przeciągacze. Ma siedzibę w Lommatzsch, Niemcy.

 2. SPINDEL- UND LAGERUNGSTECHNIK FRAUREUTH GMBH

  Niemcy

  Firma Spindel- und Lagerungstechnik Fraureuth GmbH jest synonimem najwyższego standardu i postępu technicznego w dziedzinie produkcji łożysk tocznych i jednostek obróbkowych. Nasze produkty oznakowane markami "SLF" i "DKF" trafiają nie tylko do renomowanych firm niemieckich, ale także klientów z ponad 40 krajów na całym świecie. Gama naszych produktów obejmuje precyzyjne łożyska kulkowe skośne, łożyska kulkowe wzdłużne, łożyska kulkowe zwykłe, łożyska walcowe, duże łożyska toczne, łożyska wahliwe kulkowe, wrzeciona wiertarek, łożyska pierścieniowe i inne.

 3. R.G. TECHNIKA

  Polska

  R.G. „Technika” s.c. to dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjno-usługowa branży metalowej. Przedsiębiorstwo może zaoferować profesjonalny i obszerny zakres usług: tokarsko - frezarsko - szlifierskich oraz spawalniczych.W swojej działalności rozwinęliśmy także dział produkcji narzędzi specjalnych. Jesteśmy producentem przeciągaczy i przepychaczy do następujących profili: wielowypusty o zarysie prostokątnym i o zarysie ewolwentowym, rowki zabierakowe, otwory kwadratowe, otwory o dowolnym kształcie, zgodnym z rysunkiem klienta.Wykonujemy narzędzia specjalne w oparciu o dokumentację opracowaną przez naszą firmę lub kontrahenta.Realizujemy zarówno zapotrzebowania na seryjne produkcje jak i indywidualne, jednostkowe zlecenia.Od początku działalności za główne cele postawiliśmy sobie profesjonalne, terminowe wykonawstwo oraz świadczenie wysokiej jakości usług w zakresie obróbki skrawaniem

 4. HAGEN & GOEBEL WERKZEUGMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Firma HAGEN & GOEBEL WERKZEUGMASCHINEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hutnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Gwinciarki wewnętrzne, Frezarki, Przeciągacze, Wiertła, Gwinciarki wewnętrzne, Frezarki, Przeciągacze, i Wiertła. Ma siedzibę w Soest, Niemcy.

 5. ROMAI ROBERT MAIER GMBH

  Niemcy

  Firma ROMAI ROBERT MAIER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeciągacze. Jest również obecna w dziedzinach jednostki wiercenia, i Motowrzeciona. Ma siedzibę w Vaihingen, Niemcy.

 1. CNC-TECHNIK-AUTOMATION WOLFGANG KLEISER

  Niemcy

  Firma CNC-TECHNIK-AUTOMATION WOLFGANG KLEISER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przeciągacze. Ma siedzibę w Villingen-Schwenningen, Niemcy.

 2. IBAG HSC TECHNOLOGY

  Francja

  Firma IBAG HSC TECHNOLOGY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Jest również obecna w dziedzinach Przeciągacze, Przeciągacze, konstrukcja przeciągaczy, i szlifierki do wrzecion. Ma siedzibę w Niederbronn Les Bains, Francja.

 1. PRECISE FRANCE

  Francja

  Firma PRECISE FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeciągacze. Ma siedzibę w Peillonnex, Francja.

 2. BERMA MACCHINE SRL

  Włochy

  Firma BERMA MACCHINE SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeciągacze. Jest również obecna w dziedzinach znakowarki, Industrial marking, i maszyny do znakowania. Ma siedzibę w BUDRIO, Włochy.

 3. SERI - SOCIEDADE DE ESTUDOS E REALIZAÇÕES INDUSTRIAIS

  Portugalia

  Firma SERI - SOCIEDADE DE ESTUDOS E REALIZAÇÕES INDUSTRIAIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeciągacze. Jest również obecna w dziedzinach Automatyzacja - maszyny i urządzenia, Automatyzacja łańcuchów montażowych, i Automatyzacja - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Vila Do Conde, Portugalia.

 4. BROCHEXPRESS

  Francja

  Firma BROCHEXPRESS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeciągacze. Jest również obecna w dziedzinach Konserwacja instalacji przemysłowych, i Konserwacja instalacji przemysłowych. Ma siedzibę w Beaurepaire, Francja.

 5. DER SPINDELDOCTOR - EGIN-HEINISCH GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma DER SPINDELDOCTOR - EGIN-HEINISCH GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przeciągacze. Ma siedzibę w Naumburg, Niemcy.

 6. BLACK ET DECKER (BELGIUM)

  Belgia

  Firma BLACK ET DECKER (BELGIUM), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Jest również obecna w dziedzinach Baterie, Narzędzia pneumatyczne, Przeciągacze, Baterie, Narzędzia pneumatyczne, narzędzia ogrodnicze, i Przeciągacze. Ma siedzibę w Mechelen, Belgia.

 7. DOMS

  Belgia

  Firma DOMS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przeciągacze. Jest również obecna w dziedzinach taczki, system kontroli dostępu, bramy, i portale. Ma siedzibę w Brussegem, Belgia.

 8. ALAA MAKINA

  Turcja

  Firma ALAA MAKINA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przeciągacze. Jest również obecna w dziedzinach Strugarki, i Strugarki. Ma siedzibę w Abana, Turcja.

 1. ZWANZIG HF-SPINDEL-SYSTEME

  Niemcy

  Firma ZWANZIG HF-SPINDEL-SYSTEME, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Przeciągacze, Przekładnie mechaniczne i części, Magnetofony, magnetowidy i akcesoria, Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej, Przeciągacze, Przekładnie mechaniczne i części, Magnetofony, magnetowidy i akcesoria, i Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej. Ma siedzibę w Ahrensburg, Niemcy.

 2. UNIOR COMPONENTS

  Serbia

  Firma UNIOR COMPONENTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeciągacze. Jest również obecna w dziedzinach przeciągacz, i spawanie metali. Ma siedzibę w Kragujevac, Serbia.

 3. ELECTROBROCHE CONCEPT - SMG

  Francja

  Firma ELECTROBROCHE CONCEPT - SMG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przeciągacze. Ma siedzibę w Noeux Les Mines, Francja.

 4. FEINMEC MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma FEINMEC MASCHINENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Toczenie stali i metali, Śruby i nakrętki, Przeciągacze, Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji, Toczenie stali i metali, Śruby i nakrętki, Przeciągacze, i Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Bösingen, Niemcy.

 5. BROS TAKIM SANAYI

  Turcja

  Firma BROS TAKIM SANAYI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeciągacze. Jest również obecna w dziedzinach przeciągacz, frezarki z przekładniami przemysłowymi, i przeciągarka. Ma siedzibę w Hadimkoy, Turcja.

 6. ANKARA ÇILINGIR

  Turcja

  Firma ANKARA ÇILINGIR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeciągacze. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 7. HUSILLOS PLASTICOS

  Hiszpania

  Firma HUSILLOS PLASTICOS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeciągacze. Ma siedzibę w Ajalvir, Hiszpania.

 8. C.C.H. RECAHU

  Hiszpania

  Firma C.C.H. RECAHU, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Przeciągacze. Ma siedzibę w Tordera, Hiszpania.

 9. EFFEPI BROCCIATURA S.R.L.

  Włochy

  Firma EFFEPI BROCCIATURA S.R.L., roku i działającą w sektorze Przeciąganie (wygładzanie) otworów w stali i metalach. Jest również obecna w dziedzinach Przeciągacze, przeciągacz, i Przeciągacze. Ma siedzibę w Seregno, Włochy.

 10. VEBRO ( S.R.L. )

  Włochy

  Firma VEBRO ( S.R.L. ), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeciąganie (wygładzanie) otworów w stali i metalach. Jest również obecna w dziedzinach Przeciągacze, przeciąganie metali, i Przeciągacze. Ma siedzibę w Andezeno, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo