• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przebijanie i dziurkowanie metali - maszyny

Wyniki dla

Przebijanie i dziurkowanie metali - maszyny - Import eksport

 1. AFOTEK SERVICES GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AFOTEK SERVICES GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przebijanie i dziurkowanie metali - maszyny. Ma siedzibę w Bad Hersfeld, Niemcy.

 2. REMO BORDEAUX

  Francja

  Powstała w 1979 roku, firma REMO specjalizuje się w produkcji dziurkarek matrycowych. Firma składa się z dwóch jednostek: REMO OUTILLAGES i REMO MACHINES. REMO Outillages zajmuje się produkcją dziurkarek, matryc, noży oraz dystrybucją narzędzi, np. frezów rdzeniowych, wiertarek magnetycznych, noży do gięcia i nożyc mechanicznych, brzeszczotów do pił taśmowych i wielu innych. REMO Machines zajmuje się importem obrabiarek, np. dziurkarek "GEKA", giętarek, zwijarek, pras, krawędziarek i nożyc mechanicznych, pił taśmowych, przecinarek. Działamy na terenie Europy i w innych krajach świata. Wyposażamy największe budowle i metalowe konstrukcje szkieletowe, walcownie blach, warsztaty kotlarskie, zakłady ślusarskie, zakłady produkcji i montażu elementów metalowych dla budownictwa, SNCF-RATP, a także zakłady publiczne "LEP" oraz inne struktury użytku zbiorowego, warsztaty marynarki krajowej i wojska. W celu zapewnienia bezpośredniej obsługi naszych klientów, posiadamy 3 oddziały: w Bordeaux, w regionie paryskim oraz regionie lyońskim.

 3. GW METALLBAU GMBH

  Niemcy

  Firma GW METALLBAU GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przebijanie i dziurkowanie metali - maszyny. Ma siedzibę w Biberach, Niemcy.

 4. BETTELLI SERVICE - MANUTENZIONE ASSISTENZA MACCHINE PUNZONATRICI

  Włochy

  Firma BETTELLI SERVICE - MANUTENZIONE ASSISTENZA MACCHINE PUNZONATRICI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przebijanie i dziurkowanie metali - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach dziurkarki przemysłowe, dziurkarki do obróbki blachy, matryce do dziurkarek, i dziurkarki do kształtowników plastikowych. Ma siedzibę w Lonato Del Garda, Włochy.

 5. ACCUMATION GMBH

  Niemcy

  Firma ACCUMATION GMBH, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Akumulatory, baterie i zepoły urządzeń. Jest również obecna w dziedzinach Przebijanie i dziurkowanie metali - maszyny, rozlewarki do kwasów, i Przebijanie i dziurkowanie metali - maszyny. Ma siedzibę w Limburg Offheim, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. IPI TECHNOLOGY SRL

  Włochy

  Firma IPI TECHNOLOGY SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przebijanie i dziurkowanie metali - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach dziurkarki. Ma siedzibę w Carmagnola, Włochy.

 2. PRODUTECH S.R.L.

  Włochy

  Firma PRODUTECH S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przebijanie i dziurkowanie metali - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach podkaszarka pour le formowanie de la blacha, i dziurkarki do obróbki blachy. Ma siedzibę w San Paolo D'argon, Włochy.

 3. APOLLO SRL

  Włochy

  Firma APOLLO SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Jest również obecna w dziedzinach Przebijanie i dziurkowanie metali - maszyny, maszyny do przewiercania półautomatycznego, Przebijanie i dziurkowanie metali - maszyny, i horizontal presses. Ma siedzibę w Castellarano, Włochy.

 4. DIMECO

  Francja

  Firma DIMECO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia przenośne zasilane. Jest również obecna w dziedzinach Przebijanie i dziurkowanie metali - maszyny, cewki, i Przebijanie i dziurkowanie metali - maszyny. Ma siedzibę w Pirey, Francja.

 5. JAHN GES.B.M.H.

  Austria

  Firma JAHN GES.B.M.H., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przebijanie i dziurkowanie metali - maszyny. Ma siedzibę w Mönichkirchen, Austria.

 1. EUROMAC SPA

  Włochy

  Firma EUROMAC SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przebijanie i dziurkowanie metali - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach prasy - falcówki, horizontal presses, panel finishing, i nożyce do blachy. Ma siedzibę w Formigine, Włochy.

 2. VERNET BEHRINGER

  Francja

  Firma VERNET BEHRINGER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Jest również obecna w dziedzinach Przebijanie i dziurkowanie metali - maszyny, Wiertarki, Przebijanie i dziurkowanie metali - maszyny, obrabiarki do cięcia metali nożycami, i Wiertarki. Ma siedzibę w Dijon, Francja.

 1. LVD FRANCE

  Francja

  Firma LVD FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przebijanie i dziurkowanie metali - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Zwijanie metali - maszyny, Cięcie metali - obrabiarki, Rozwiertarki, Zwijanie metali - maszyny, Cięcie metali - obrabiarki, Rozwiertarki, i obrabiarki. Ma siedzibę w Raismes, Francja.

 2. KTH TOOLS A/S

  Dania

  Firma KTH TOOLS A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wykrawanie metali - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Cięcie metali - obrabiarki, Przebijanie i dziurkowanie metali - maszyny, Piłowanie metali - obrabiarki, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Cięcie metali - obrabiarki, Przebijanie i dziurkowanie metali - maszyny, i Piłowanie metali - obrabiarki. Ma siedzibę w Struer, Dania.

 3. AKTIESELSKABET MASKINFABRIKKEN RIVAL

  Dania

  Firma AKTIESELSKABET MASKINFABRIKKEN RIVAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wykrawanie metali - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Cięcie metali - obrabiarki, Przebijanie i dziurkowanie metali - maszyny, Piłowanie metali - obrabiarki, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Cięcie metali - obrabiarki, Przebijanie i dziurkowanie metali - maszyny, i Piłowanie metali - obrabiarki. Ma siedzibę w Skanderborg, Dania.

 4. BOLETO APS, DANMARK

  Dania

  Firma BOLETO APS, DANMARK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali. Jest również obecna w dziedzinach Piłowanie metali - obrabiarki, Wykrawanie metali - obrabiarki, Cięcie metali - obrabiarki, Przebijanie i dziurkowanie metali - maszyny, Piłowanie metali - obrabiarki, Wykrawanie metali - obrabiarki, Cięcie metali - obrabiarki, i Przebijanie i dziurkowanie metali - maszyny. Ma siedzibę w Vamdrup, Dania.

 5. VSK KENTAVAR ZMM EOOD

  Bułgaria

  Firma VSK KENTAVAR ZMM EOOD, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Jest również obecna w dziedzinach Przebijanie i dziurkowanie metali - maszyny, Przeguby i przekładnie mechaniczne, Przebijanie i dziurkowanie metali - maszyny, i Przeguby i przekładnie mechaniczne. Ma siedzibę w Velingrad, Bułgaria.

 6. ZEHNDER & SOMMER AG

  Szwajcaria

  Firma ZEHNDER & SOMMER AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia przenośne zasilane. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Przebijanie i dziurkowanie metali - maszyny, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Przebijanie i dziurkowanie metali - maszyny, i Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Ma siedzibę w Burgdorf, Szwajcaria.

 7. FRITEK MASKINFABRIK A/S

  Dania

  Firma FRITEK MASKINFABRIK A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cięcie metali - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach Wykrawanie metali - obrabiarki, Przebijanie i dziurkowanie metali - maszyny, Piłowanie metali - obrabiarki, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Wykrawanie metali - obrabiarki, Przebijanie i dziurkowanie metali - maszyny, Piłowanie metali - obrabiarki, i Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali. Ma siedzibę w Aabenraa, Dania.

 8. TAMA APS

  Dania

  Firma TAMA APS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wykrawanie metali - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Cięcie metali - obrabiarki, Przebijanie i dziurkowanie metali - maszyny, Piłowanie metali - obrabiarki, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Cięcie metali - obrabiarki, Przebijanie i dziurkowanie metali - maszyny, i Piłowanie metali - obrabiarki. Ma siedzibę w Tarm, Dania.

 1. JORHER INDUSTRIAL CO.,LTD.

  Tajwan R.O.C.

  Firma JORHER INDUSTRIAL CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przebijanie i dziurkowanie metali - maszyny. Ma siedzibę w Changhua County, Tajwan R.O.C..

 2. PETERSEN MACHINERY GROUP A/S

  Dania

  Firma PETERSEN MACHINERY GROUP A/S, roku i działającą w sektorze Piłowanie metali - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach Wykrawanie metali - obrabiarki, Cięcie metali - obrabiarki, Przebijanie i dziurkowanie metali - maszyny, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Wykrawanie metali - obrabiarki, Cięcie metali - obrabiarki, Przebijanie i dziurkowanie metali - maszyny, i Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali. Ma siedzibę w Uldum, Dania.

 3. E.C. MASKINFABRIK A/S

  Dania

  Firma E.C. MASKINFABRIK A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przebijanie i dziurkowanie metali - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej, Piłowanie metali - obrabiarki, Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej, i Piłowanie metali - obrabiarki. Ma siedzibę w Egtved, Dania.

 4. JOH. FR. MÜLLER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma JOH. FR. MÜLLER GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali. Jest również obecna w dziedzinach Przebijanie i dziurkowanie metali - maszyny, Narzędzia ręczne niezasilane, Przebijanie i dziurkowanie metali - maszyny, i Narzędzia ręczne niezasilane. Ma siedzibę w Velbert, Niemcy.

 5. S.P.S. TOOLS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma S.P.S. TOOLS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przebijanie i dziurkowanie metali - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Wykrawanie metali - obrabiarki, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, i Wykrawanie metali - obrabiarki. Ma siedzibę w Bridgend, Zjednoczone Królestwo.

 6. JUN-EN ENTERPRISE CORPORATION

  Tajwan R.O.C.

  Firma JUN-EN ENTERPRISE CORPORATION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przebijanie i dziurkowanie metali - maszyny. Ma siedzibę w Kaohsiung, Tajwan R.O.C..

 7. MORFOMICHANIKI LTD

  Cypr

  Firma MORFOMICHANIKI LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przebijanie i dziurkowanie metali - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach aluminium. Ma siedzibę w Paralimni, Cypr.

 8. WUHU LIFENG PRECISION TECHNOLOGY CO., LTD

  Chiny

  Firma WUHU LIFENG PRECISION TECHNOLOGY CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przebijanie i dziurkowanie metali - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Frezowanie CNC, i perforacja cnc. Ma siedzibę w Wuhu City, Chiny.

 9. SHENZHEN SUXFLY TECHNOLOGY CO., LTD

  Chiny

  Firma SHENZHEN SUXFLY TECHNOLOGY CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przebijanie i dziurkowanie metali - maszyny. Ma siedzibę w Longhua Town,Shenzhen, Chiny.

 10. PU.MA. DI VINCENZO NEGRI

  Włochy

  Firma PU.MA. DI VINCENZO NEGRI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przebijanie i dziurkowanie metali - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach przebijaki, i matryce. Ma siedzibę w Napoli, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo