• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przebijanie gumy i tworzyw sztucznych

Wyniki dla

Przebijanie gumy i tworzyw sztucznych - Import eksport

 1. TAMBULA GMBH - PRECISION IN PERFORATION

  Niemcy

  Założona w 1945 roku firma Tambula produkowała tablice igłowe do tamburów rozdzierających. W 1995 roku firma została przejęta przez nas i rozpoczęła produkcję wałków igłowych. Nowoczesne hale wyposażone są w centra obróbcze CNC i centra wiertnicze do 12 m długości. Dobrze wyszkolony personel gwarantuje najwyższą jakość. Specjaliści w dziedzinie mechaniki i użytkownicy na całym świecie ufają naszej niezawodności. Produkujemy rolki igiełkowe / rolki perforacyjne / segmenty igiełkowe / pierścienie igiełkowe z mosiądzu, tworzywa sztucznego, aluminium, stali, do perforacji folii, worków, aluminium, do nano i mikroperforacji oraz perforacji na gorąco folii / włókniny do ponad 400° C- do transportu w maszynach włókienniczych lub maszynach do obróbki drewna ...od Ø 20 do 400 mm / >5000 mm długości, rolki wytłaczające do folii / włókniny (walce do zagniatania), rolki walcowe (produkcja opon), rolki do fibrylacji, maszyny i urządzenia do walcowania na gorąco i na zimno, rolki do napinania włókien tekstylnych, nożyce do tamburów do rozdzierania/ otwierania włókien

 2. JANU'SAC

  Francja

 3. STEWARTS OF AMERICA - PERFORATING TECHNOLOGIES

  Stany Zjednoczone

 4. BURCKHARDT OF SWITZERLAND AG

  Szwajcaria

 5. KOVINOPLASTIKA LOZ D.D.

  Słowenia

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DRAGON PLASTICS B.V.

  Holandia

 2. IMPACT FORME B.V.

  Holandia

 3. FUCHS EUROPLASTICS DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

 4. GOTMAR E O O D

  Bułgaria

 5. DZERZHINSK PRODUCTION ASSOCIATION PLASTIK PJSC

  Rosja

 1. ELESTRA D.O.O.

  Słowenia

 2. ISOFLOCK ITALIA S.R.L.

  Włochy

 1. IDOLWIN

  Turcja

 2. STOCKHOLMS PLAT- OCH GUMMI PERFORERING SPG AB

  Szwecja

 3. VALID PLASTIC SRL

  Włochy

 4. SHANGHAI LONGJI PRECISION INDUSTRIAL CO.,LTD.

  Chiny

 5. POLITEC POLIMERI TECNICI SA

  Szwajcaria

 6. PUNCH PRODUCTS TRNAVA SPOL. S R.O.

  Słowacja

 7. GDP TECH

  Francja

 8. PANDAN MUANYAGFELDOLGOZO ES KORNYEZETTECHNIKAI KFT

  Węgry

 1. MODELPLAST DI SERGIO ROMANO GIOVANNI & C. (S.N.C.)

  Włochy

 2. PROGRESS SILICONES

  Francja

  PROGRESS SILICONES specjalizuje się w produkcji elementów z silikonu oraz innych elastomerów dla przemysłu i sektora medycznego od roku 1985. PROGRESS SILICONES projektuje, produkuje i sprzedaje elementy z silikonu dla najbardziej wymagających gałęzi przemysłu. Obsługuje takie sektory, jak: rolno-spożywczy, nuklearny, kosmetyczny, lotniczy, farmaceutyczny i biomedyczny. Począwszy od pojedynczych części, aż po produkcję wielkoseryjną, wykonujemy wszelkie typy elementów poprzez odlewanie, formowanie, wytłaczanie, współwytłaczanie, konfekcjonowanie i wycinanie. Wszystkie te rodzaje produkcji można powiązać z określonymi procesami znakowania i kondycjonowania, zgodnie z założeniami technicznymi klienta. Posiadamy 2 pomieszczenia czyste o łącznej powierzchni 550 m2, sklasyfikowane jako ISO 7 i ISO 8, przystosowane do produkcji wyrobów medycznych i farmaceutycznych. Nasz system zarządzania jakością posiada certyfikat ISO 9001 i ISO 13485.

 3. JEDI KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma JEDI Kunststofftechnik GmbH należy do światowej czołówki producentów miękkiego PVC w zwojach, płytach i rolkach, a także kurtyn paskowych o różnych szerokościach. Sukces JEDI Kunststofftechnik GmbH opiera się na naszej podstawowej filozofii - konsekwentnej strategii zorientowanej na klienta, która obejmuje zarówno koncepcję, produkcję, jak i kompleksowy serwis. Każdy z naszych klientów oczekuje dokładnej realizacji swoich indywidualnych wymagań. Wymagania te są podstawowymi wyznacznikami wszystkich naszych procesów roboczych. Tylko w ten sposób możemy osiągnąć pełne zadowolenie klientów, które jest naszym głównym celem przy każdym zamówieniu.

 4. MAR-MAT SP. Z O.O.

  Polska

  Założone w 2004 roku, przedsiębiorstwo Mar-Mat Sp. z o.o. specjalizuje się w formowaniu wtryskowym tworzyw sztucznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, z powodzeniem wykonujemy usługi formowania wtryskowego jako poddostawca wielkich, światowych firm z branż motoryzacyjnej, gospodarstwa domowego, czy też przemysłu kosmetycznego i opakowań. OFEROWANE USŁUGI: Wtrysk dwukomponentowy formowanie wtryskowe Montaż narzędzia (form) + wykonywanie próbek Własny produkt: miska na karmę dla psów i kotów, legowisko budka ze ściółką. PARK MASZYNOWY: Nasz park maszynowy obejmuje 24 zrobotyzowane maszyny do formowania wtryskowego od 40t do 900t, włącznie z wtryskarkami dwukomponentowymi. OFERTA PRODUKCYJNO-USŁUGOWA: Oferujemy produkcję wyrobów z tworzyw sztucznych poprzez formowanie wtryskowe, a także usługi montażu. Możemy także wykonywać formy zgodnie z życzeniami klienta, włącznie z testowaniem. Ponadto, dysponujemy narzędziem umożliwiającym wykonywanie pomiarów przestrzennych złożonych komponentów. Posiadamy certyfikat ISO 9001. Prosimy nie wahać się i skontaktować z nami aby uzyskać więcej informacji.

 5. SACEL GROUP

  Włochy

  Sacel to firma z miasta Ozegna mająca czterdziestoletnie doświadczenie w zakresie budowy form do blachy i tworzyw sztucznych, formowania termoplastycznego, cięcia blach, laserowego spawania metali oraz konstrukcji automatyki. Firma posiada duży i nowoczesny park maszynowy oraz dział badawczo-rozwojowy zdolny do projektowania i wdrażania procesów we współpracy z klientami w zakresie rozwoju produktu. Sacel zarządza wszystkimi fazami łańcucha produkcyjnego, od projektu urządzenia po dostawę części, z poszanowaniem wymagań klienta. Nasi klienci działają w branży MOTORYZACYJNEJ, MEDYCZNEJ I ELEKTRONICZNEJ. Działamy na arenie międzynarodowej z naszymi siedzibami w następujących krajach: Włochy, Słowacja i Meksyk, siedziba w Słowacji: SACELEST Juzna Trieda, 125 00401 Kosice Slovak Republic Tel: +421 557995541 info@sacelest.com Odwiedź naszą stronę internetową, aby uzyskać informacje o pozostałych siedzibach na świecie. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

 6. FAE PROJECT

  Włochy

  FAEPROJECT działa na rynku międzynarodowym jako producent wysokiej jakości form dla najbardziej prestiżowych marek branży obuwniczej i technicznej. Dzięki inwestycjom w nowe technologie oraz wyspecjalizowanemu personelowi technicznemu firma FAEPROJECT cieszy się renomą na całym świecie. Firma projektuje i wytwarza formy przy użyciu najbardziej zaawansowanych systemów CAD/CAM oraz najwyższej jakości surowców, zwracając szczególną uwagę na wykończenie, aby uzyskać jak najlepsze efekty w jak najkrótszym czasie.

 7. WESTLAKE PLASTICS EUROPE

  Francja

 8. DOREY

  Francja

 9. EXTRUPLESA

  Hiszpania

 10. GDI CORPORATION

  Bułgaria

Filtry

Wyniki dla

Przebijanie gumy i tworzyw sztucznych - Import eksport

Liczba wyników

1932 przedsiębiorstwa