• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przebijanie gumy i tworzyw sztucznych

Wyniki dla

Przebijanie gumy i tworzyw sztucznych - Import eksport

 1. TAMBULA GMBH - PRECISION IN PERFORATION

  Niemcy

  Założona w 1945 roku firma Tambula produkowała tablice igłowe do tamburów rozdzierających. W 1995 roku firma została przejęta przez nas i rozpoczęła produkcję wałków igłowych. Nowoczesne hale wyposażone są w centra obróbcze CNC i centra wiertnicze do 12 m długości. Dobrze wyszkolony personel gwarantuje najwyższą jakość. Specjaliści w dziedzinie mechaniki i użytkownicy na całym świecie ufają naszej niezawodności. Produkujemy rolki igiełkowe / rolki perforacyjne / segmenty igiełkowe / pierścienie igiełkowe z mosiądzu, tworzywa sztucznego, aluminium, stali, do perforacji folii, worków, aluminium, do nano i mikroperforacji oraz perforacji na gorąco folii / włókniny do ponad 400° C- do transportu w maszynach włókienniczych lub maszynach do obróbki drewna ...od Ø 20 do 400 mm / >5000 mm długości, rolki wytłaczające do folii / włókniny (walce do zagniatania), rolki walcowe (produkcja opon), rolki do fibrylacji, maszyny i urządzenia do walcowania na gorąco i na zimno, rolki do napinania włókien tekstylnych, nożyce do tamburów do rozdzierania/ otwierania włókien

 2. JANU'SAC

  Francja

  Firma JANU'SAC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - opakowania. Jest również obecna w dziedzinach Folia z tworzyw sztucznych do opakowań, Opakowania ciepłochronne, izolatory termiczne, Folia z tworzyw sztucznych, Przebijanie gumy i tworzyw sztucznych, Folia z tworzyw sztucznych do opakowań, Opakowania ciepłochronne, izolatory termiczne, Folia z tworzyw sztucznych, i Przebijanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Saint Pal De Mons, Francja.

 3. STEWARTS OF AMERICA - PERFORATING TECHNOLOGIES

  Stany Zjednoczone

  Firma STEWARTS OF AMERICA - PERFORATING TECHNOLOGIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przebijanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach wyposażenie do perforacji. Ma siedzibę w Simpsonville, Stany Zjednoczone.

 4. BURCKHARDT OF SWITZERLAND AG

  Szwajcaria

  Firma BURCKHARDT OF SWITZERLAND AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Przebijanie gumy i tworzyw sztucznych, Folia z tworzyw sztucznych, Perforated metal sheeting, Przebijanie gumy i tworzyw sztucznych, wytrawianie plastiku, i Folia z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Basel, Szwajcaria.

 5. IDOLWIN

  Turcja

  Firma IDOLWIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przebijanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. IMPACT FORME B.V.

  Holandia

  Firma IMPACT FORME B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie. Jest również obecna w dziedzinach Przebijanie gumy i tworzyw sztucznych, i Przebijanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Enschede, Holandia.

 2. DRAGON PLASTICS B.V.

  Holandia

  Firma DRAGON PLASTICS B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie. Jest również obecna w dziedzinach Przebijanie gumy i tworzyw sztucznych, i Przebijanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Sint-Maartensdijk, Holandia.

 3. GOTMAR E O O D

  Bułgaria

  Firma GOTMAR E O O D, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie. Jest również obecna w dziedzinach Przebijanie gumy i tworzyw sztucznych, i Przebijanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Saedinenie, Bułgaria.

 4. MODELPLAST DI SERGIO ROMANO GIOVANNI & C. (S.N.C.)

  Włochy

  Firma MODELPLAST DI SERGIO ROMANO GIOVANNI & C. (S.N.C.), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie. Jest również obecna w dziedzinach Przebijanie gumy i tworzyw sztucznych, i Przebijanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Rende (Cs), Włochy.

 5. VALID PLASTIC SRL

  Włochy

  Firma VALID PLASTIC SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie. Jest również obecna w dziedzinach Przebijanie gumy i tworzyw sztucznych, i Przebijanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Strangolagalli (Fr), Włochy.

 1. PANDAN MUANYAGFELDOLGOZO ES KORNYEZETTECHNIKAI KFT

  Węgry

  Firma PANDAN MUANYAGFELDOLGOZO ES KORNYEZETTECHNIKAI KFT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - artykuły gospodarstwa domowego, Przebijanie gumy i tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - artykuły gospodarstwa domowego, i Przebijanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Szombathely, Węgry.

 2. SHANGHAI LONGJI PRECISION INDUSTRIAL CO.,LTD.

  Chiny

  Firma SHANGHAI LONGJI PRECISION INDUSTRIAL CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przebijanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach kauczuk, i rury viton. Ma siedzibę w Shanghai, Chiny.

 1. STOCKHOLMS PLAT- OCH GUMMI PERFORERING SPG AB

  Szwecja

  Firma STOCKHOLMS PLAT- OCH GUMMI PERFORERING SPG AB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacharstwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Przebijanie gumy i tworzyw sztucznych, i Przebijanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Vasterhaninge, Szwecja.

 2. POLITEC POLIMERI TECNICI SA

  Szwajcaria

  Firma POLITEC POLIMERI TECNICI SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie. Jest również obecna w dziedzinach Przebijanie gumy i tworzyw sztucznych, i Przebijanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Stabio, Szwajcaria.

 3. ELESTRA D.O.O.

  Słowenia

  Firma ELESTRA D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia pneumatyczne. Jest również obecna w dziedzinach Przebijanie gumy i tworzyw sztucznych, i Przebijanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Ljubljana, Słowenia.

 4. FUCHS EUROPLASTICS DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

 5. ISOFLOCK ITALIA S.R.L.

  Włochy

 6. PUNCH PRODUCTS TRNAVA SPOL. S R.O.

  Słowacja

 7. PROGRESS SILICONES

  Francja

  Verified by europages badge

  PROGRESS SILICONES specjalizuje się w produkcji elementów z silikonu oraz innych elastomerów dla przemysłu i sektora medycznego od roku 1985. PROGRESS SILICONES projektuje, produkuje i sprzedaje elementy z silikonu dla najbardziej wymagających gałęzi przemysłu. Obsługuje takie sektory, jak: rolno-spożywczy, nuklearny, kosmetyczny, lotniczy, farmaceutyczny i biomedyczny. Począwszy od pojedynczych części, aż po produkcję wielkoseryjną, wykonujemy wszelkie typy elementów poprzez odlewanie, formowanie, wytłaczanie, współwytłaczanie, konfekcjonowanie i wycinanie. Wszystkie te rodzaje produkcji można powiązać z określonymi procesami znakowania i kondycjonowania, zgodnie z założeniami technicznymi klienta. Posiadamy 2 pomieszczenia czyste o łącznej powierzchni 550 m2, sklasyfikowane jako ISO 7 i ISO 8, przystosowane do produkcji wyrobów medycznych i farmaceutycznych. Nasz system zarządzania jakością posiada certyfikat ISO 9001 i ISO 13485.

 8. WYTWÓRNIA ARTYKUŁÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH LUSTBERG S.J.

  Polska

  Verified by europages badge

  Zbigniew Zawadzki, wizjoner w dziedzinie automatyki i budowy maszyn, założył naszą rodzinną firmę w 1986 roku. Dziś, gdy przekazujemy pochodnię następnemu pokoleniu, nasze zaangażowanie w ciągłe doskonalenie i rozszerzanie działalności pozostaje silne. Dzięki ponad 36-letniemu doświadczeniu w branży jesteśmy dumni z dostarczania naszym klientom najwyższej jakości. Nasze bogate doświadczenie pozwoliło nam wejść na rynki międzynarodowe i zdobyć zaufanie kontrahentów poza granicami Polski. Współpracujemy z doświadczonymi dostawcami, którzy dostarczają kompleksowe rozwiązania technologiczne dostosowane do naszej branży. Jako producent butelek i uchwytów plastikowych specjalizujemy się w wytwarzaniu wysokiej jakości elementów z tworzyw sztucznych wykorzystywanych w produkcji wyrobów cmentarnych i opakowań. Nasza szeroka gama produktów obejmuje drobne elementy plastikowe, takie jak podstawki pod znicze, wkłady, tuleje i osłonki. Oferujemy również plastikowe butelki, konewki i kanistry o różnym przeznaczeniu. Ponadto nasze kule ogrodowe służą jako dekoracyjne rozwiązania oświetleniowe do ogrodów. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu i pracownikom wykwalifikowanym w zakresie zaawansowanych rozwiązań technologicznych, jesteśmy zobowiązani do świadczenia kompleksowych usług. Od wyboru nadruku i przygotowania projektu po transport gotowych produktów, zapewniamy, że nasze plastikowe kanistry i dekoracyjne kule solarne są lekkie, praktyczne oraz cechują się najwyższą jakością i precyzją wykonania. Aby uzyskać więcej informacji, zapraszamy na naszą stronę internetową lub prosimy o kontakt!

 1. JEDI KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma JEDI Kunststofftechnik GmbH należy do światowej czołówki producentów miękkiego PVC w zwojach, płytach i rolkach, a także kurtyn paskowych o różnych szerokościach. Sukces JEDI Kunststofftechnik GmbH opiera się na naszej podstawowej filozofii - konsekwentnej strategii zorientowanej na klienta, która obejmuje zarówno koncepcję, produkcję, jak i kompleksowy serwis. Każdy z naszych klientów oczekuje dokładnej realizacji swoich indywidualnych wymagań. Wymagania te są podstawowymi wyznacznikami wszystkich naszych procesów roboczych. Tylko w ten sposób możemy osiągnąć pełne zadowolenie klientów, które jest naszym głównym celem przy każdym zamówieniu.

 2. CONSTAB POLYOLEFIN ADDITIVES GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy jednym z liderów na rynku w produkcji koncentratów typu mastebatch do dwuosiowo zorientowanych folii polipropylenowych (BOPP-). Oferujemy rozwiązania typu masterbatch, które są używane między innymi do produkcji wysokiej jakości produktów końcowych w branży folii opakowaniowych (BOPP, CPP, PE), arkuszy poliwęglanowych, folii rolniczych i pochodnych, zastosowań biopolimerowych i uniepalniających, rur, włókien, włóknin, włóknin nietkanych, wytłaczania z rozdmuchem, formowania wtryskowego itd. Jako substancje pomocnicze, ułatwiają przetwarzanie tworzyw sztucznych lub osiągnięcie pożądanych właściwości produktu. Od 2003 roku należymy w 100 procentach do KafritGroup. Nasze koncentraty, jak również te KafritGroup, są używane na całym świecie. Jesteśmy innowacyjną firmą niemiecką średniej wielkości z siedzibą w Rüthen koło Dortmundu. Zatrudniamy ponad 120 pracowników.

 3. SACEL GROUP

  Włochy

  Verified by europages badge

  Sacel to firma z miasta Ozegna mająca czterdziestoletnie doświadczenie w zakresie budowy form do blachy i tworzyw sztucznych, formowania termoplastycznego, cięcia blach, laserowego spawania metali oraz konstrukcji automatyki. Firma posiada duży i nowoczesny park maszynowy oraz dział badawczo-rozwojowy zdolny do projektowania i wdrażania procesów we współpracy z klientami w zakresie rozwoju produktu. Sacel zarządza wszystkimi fazami łańcucha produkcyjnego, od projektu urządzenia po dostawę części, z poszanowaniem wymagań klienta. Nasi klienci działają w branży MOTORYZACYJNEJ, MEDYCZNEJ I ELEKTRONICZNEJ. Działamy na arenie międzynarodowej z naszymi siedzibami w następujących krajach: Włochy, Słowacja i Meksyk, siedziba w Słowacji: SACELEST Juzna Trieda, 125 00401 Kosice Slovak Republic Tel: +421 557995541 info@sacelest.com Odwiedź naszą stronę internetową, aby uzyskać informacje o pozostałych siedzibach na świecie. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

 4. MARIS FRATELLI SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Wiodący producent wytłaczarek dwuślimakowych współbieżnych, ze ślimakami samoczyszczącymi o złożonej budowie, do kompandowania i granulacji materiałów takich jak m.in. SBS/SEBS/TPV-PVC, kompozyty, mączka drzewna itp., materiały kompozytowe wzmacniane włóknem szklanym, włóknem karbonowym, włóknami naturalnymi, przedmieszki pigmentów organicznych, nieorganicznych i dodatków, klejów termotopliwych i rozpuszczalnikowych, mieszanek gumy naturalnej i syntetycznej, polimerów do wytłaczania reaktywnego, materiałów polimerowych i materiałów pochodzących z recyklingu.

 5. FAE PROJECT

  Włochy

  Verified by europages badge

  FAEPROJECT działa na rynku międzynarodowym jako producent wysokiej jakości form dla najbardziej prestiżowych marek branży obuwniczej i technicznej. Dzięki inwestycjom w nowe technologie oraz wyspecjalizowanemu personelowi technicznemu firma FAEPROJECT cieszy się renomą na całym świecie. Firma projektuje i wytwarza formy przy użyciu najbardziej zaawansowanych systemów CAD/CAM oraz najwyższej jakości surowców, zwracając szczególną uwagę na wykończenie, aby uzyskać jak najlepsze efekty w jak najkrótszym czasie.

 6. MOVINGROUP S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma opracowuje i sprzedaje uszczelnienia z tworzyw sztucznych oraz niestandardowe komponenty przemysłowe. Ponadto dysponuje wykwalifikowanym zespołem, o doświadczeniu i umiejętnościach technicznych zdobywanych w branży uszczelek i obróbki tworzyw sztucznych przez ponad 30 lat. Movingroup obsługuje wielkie firmy z sektora stoczniowego, małe i średnie firmy z branży komponentów hydraulicznych, producentów maszyn do robót ziemnych, producentów instalacji przemysłowych oraz wiele innych przedsiębiorstw. ISO 9001: możliwość śledzenia każdej dostawy.

 7. WESTLAKE PLASTICS EUROPE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma WESTLAKE PLASTICS EUROPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - półprodukty, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, formowanie materiałów termoplastycznych, wytłaczania tworzyw sztucznych, formowanie termiczne tworzyw sztucznych, Termoformowanie tworzyw sztucznych, Produkcja tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - półprodukty, i Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Ma siedzibę w Tourcoing, Francja.

 8. DOREY

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma DOREY, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Spawanie, zgrzewanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Wykrawanie gumy i tworzyw sztucznych, sprzęt do spawania ultradźwiękowego, Welding, wykrawanie, montaż ultradźwiękowy, maszyny i urzadzenia dla przemysłu graficznego, Sewing machines for tarpaulins, System wycinania, i Wykrawanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Chatillon St-Jean, Francja.

 9. EXTRUPLESA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma EXTRUPLESA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Rury z tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - materiały dla budownictwa, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Rury z tworzyw sztucznych, wytłaczania tworzyw sztucznych, i Tworzywa sztuczne - materiały dla budownictwa. Ma siedzibę w La Muela-Zaragoza, Hiszpania.

 10. INDUSTRIEBEDARF CASTAN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma INDUSTRIEBEDARF CASTAN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Uszczelki gumowe, Dętki, Shut-off valves, armatura, uszczelnianie, armatury ze stali nierdzewnej, Węże ze stali nierdzewnej, Płaskie uszczelki, i uszczelki kołnierzowe. Ma siedzibę w Freiberg, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Przebijanie gumy i tworzyw sztucznych - Import eksport

Liczba wyników

1668 Przedsiębiorstwa