• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przeładunek - sprzęt i wyposażenie

Wyniki dla

Przeładunek - sprzęt i wyposażenie - Import eksport

 1. LÖDIGE INDUSTRIES GMBH

  Niemcy

  Grupa Lödige Industries została założona w 1948 roku i posiada samodzielne siedziby w Hongkongu, Londynie, Nowym Jorku i w Doha (Katar), a także liczne przedsiębiorstwa zależne. Obecnie firma zatrudnia ponad 900 pracowników na całym świecie, z czego jedną trzecią stanowią pracownicy zatrudnieni w Niemczech. Lödige oferuje rozwiązania transportowe dla szerokiego spektrum branż oraz specjalizuje się w kompleksowych systemach logistycznych związanych z przepływem materiałów. Przedsiębiorstwo ma wiodącą na świecie pozycję w zakresie terminali przeładunkowych. Paleta produktów obejmuje rozwiązania umożliwiające swobodne prowadzenie prac budowlanych (windy schodowe, windy platformowe), dźwigi towarowe, jak również windy samochodowe, pomosty podnoszące i układarki regałowe oraz zautomatyzowane systemy parkowania, systemy obsługi transportu lotniczego i oprogramowanie do zarządzania ruchem produktów w magazynach. Oferowane przez Lödige usługi serwisowe obejmują konserwację, modernizację, naprawę i części zamienne do wind, podnośników, pomostów podnoszących oraz do przemysłowych systemów firmy Lödige oraz innych producentów.

 2. SAUTEC

  Francja

  SAUTEC jest francuskim projektantem i producentem urządzeń przeładunkowych oraz specjalistą w zakresie mobilnych przenośników typu konik polny. Od 1987 roku, w którym powstała nasza firma, stopniowo rozwinęliśmy pełną gamę obejmującą wszystkie Państwa potrzeby z zakresu obsługi ładunków luzem: rozładunek ciężarówek, załadunek barek, napełnianie kontenerów ... Zadowolenie klientów jest w centrum naszej uwagi. Więcej niż tylko dostawca, naszym zadaniem jest wsłuchanie się w Państwa potrzeby i pomoc w znalezieniu rozwiązania dostosowanego do Państwa potrzeb. Znajduje to odzwierciedlenie w tworzeniu spersonalizowanych ofert, projektowaniu wyposażenia modułowego oraz możliwości wypożyczania sprzętu na pilne i/lub chwilowe potrzeby. Dzięki naszym partnerom handlowym jesteśmy w stanie towarzyszyć Państwu na terenie całej Francji oraz na rynku eksportowym, który stanowi 45% naszych obrotów. Nasza oferta produktów dzieli się na 3 kategorie: - standardowy asortyment przenośników typu konik polny zarządzany w magazynie i dostępny natychmiast . - gama przenośników typu konik polny na zamówienie, dostosowanych do potrzeb klienta. Dzięki szerokiej gamie opcji mogą Państwo otrzymać przenośnik typu konik polny, który będzie dostosowany do Państwo działalności. - gama urządzeń uzupełniających do przenośników typu konik polny składająca się z rozładowywaczy ciężarówek i ze zbiorników odbiorczych. Sprzęt ten uzupełnia ciąg przenośników, upraszczając czynności załadunku i rozładunku. Prosimy nie wahać się i skontaktować z nami.

 3. NÉGOCE THIPHONET

  Francja

  Od 2020 roku firma NÉGOCE THIPHONET specjalizuje się w handlu paletami z recyklingu i nowymi. Możemy uzyskać szeroki zakres formatów i w dużych ilościach. Prosimy nie wahać się i skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 4. LESSINE

  Belgia

  Firma Lessine - Tailored Bulk Technology jest aktywna w przemyśle materiałów sypkich i produktów rozpylanych od 125 lat. Lessine to producent wyposażenia oraz wyspecjalizowane biuro inżynieryjne w zakresie opracowywania, tworzenia, konstruowania i montażu maszyn, i rozwiązań przemysłowych. Firma Lessine posiada doświadczenie w pięciu największych technologiach: rozdrabnianie, mieszanie, osuszanie, rozdzielanie i przeładunek. Nasz sprzęt odpowiada wymaganiom wielu sektorów przemysłowych.

 5. ROS ROLLENTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Producent rolek technicznych, takich jak rolki napinające, rolki nnapinające z tworzywa sztucznego, rolki napinające ze stali nierdzewnej, rolki z silnikiem, rolki napinające ze wszystkich stron, elementy przedłużające i akcesoria do urządzeń przenośnikowych

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BENNES ET GODETS GOUBARD

  Francja

 2. KRUSE + SOHN MASCHINENBAU UND ANLAGENTECHNIK AG

  Niemcy

 3. ARISMA GMBH

  Niemcy

 4. ALZTEC GMBH

  Niemcy

 5. L. U. T. METALLTECHNIK GMBH

  Niemcy

 1. FOCO LAGER- & FÖRDERTECHNIK AG

  Szwajcaria

 2. WWT TECHNOLOGIE GMBH & CO. KG

  Niemcy

 1. ROBERT SIEGLING GMBH & CO. KG

  Niemcy

 2. SYNEX TECH GMBH

  Austria

 3. NEFTEC GMBH

  Szwajcaria

 4. BERGER-KARIN FÖRDERANLAGEN & STAHLBAU BEKA GMBH

  Niemcy

 5. SSI SCHÄFER AG

  Szwajcaria

 6. HK-CON GMBH

  Niemcy

 7. AXA-MASCHINEN-UND ARMATUREN-GMBH & CO KG

  Niemcy

 8. MKF GMBH

  Niemcy

 1. NMG ITALIA - MOVING SOLUTIONS

  Włochy

 2. S.M.B.-TECHNIK ALEXANDER TITZ

  Niemcy

 3. CTB LATARNIA

  Polska

  Przedmiotem naszej działalności jest wykonawstwo i montaż konstrukcji metalowych (stal czarna, stal ocynkowana, stal nierdzewna, stal kwasoodporna, aluminium) oraz szeroko rozumianej ślusarki budowlanej i technicznej. Zamówienia realizujemy w oparciu o przedstawione projekty, jak i indywidualne ustalenia z naszymi klientami. W naszej ofercie, oprócz możliwości realizacji zleceń indywidualnych, posiadamy również gotowe produkty. Oferujemy m.in.: -hale stalowe, wiaty słupy; -kratownice kontenery maszty; -wieże silosy; -zbiorniki pojemniki stalowe; -wanny ociekowe; -przenośniki rolkowe; -wózki i pojemniki transportowe; -drabiny techniczne, serwisowe, ewakuacyjne; -balustrady, podesty; -konstrukcje wsporcze klimatyzatorów/wentylatorów; -odbojnice rurowe; -odbojnice drewniane; -odbojnice słupowe; -bariery drogowe ; -naprowadzacze kół samochodowych; -regały; -osłony regałów; -słupy i konstrukcje reklamowe; -stojaki reklamowe; -bariery ochronne; -schody stalowe; -ogrodzenia, wygrodzenia; Możemy wykonywać całą gamę wyrobów. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych i instytucjonalnych. W zależności od wyrobu możliwość przetwórcza naszego zakładu to 30-70 ton miesięcznie. Działamy na terenie całego kraju!

  Wszystkie wyroby na "przeładunek - sprzęt i wyposażenie"

 4. ECCS MANUTENTION

  Francja

  Firma ECCS ma wyłączność na reprezentowanie we Francji marki ZMC i VITTORIOFOSSATI. Reprezentujemy również producenta łożysk marki KML. ZMC to producent łańcuchów do transportu bliskiego standardowych i specjalnych. Produkujemy wszystkie rodzaje łańcuchów dla branży takich jak: rolno-spożywcza, samochodowa, hutnicza, uzdatniana wody i recyklingu odpadów, dla konstruktorów maszyn specjalnych, przemysłu papierniczego, drzewnego itp… Vittoriofossati to producent przekładni przystosowanych zwłaszcza do łańcuchów zbierających. Poza tym, ECCS może dostarczyć wam części handlowe i obrabiane takie jak: łożyska (w całości ze stali nierdzewnej, żywicy lub żeliwa) i łożyska (stal nierdzewna lub stal), kute łańcuchy, koła zębate, wały napędowe ewentualnie z zębatkami na powierzchni, palety metalowe wg projektu (przenośniki do odpadów, osłony mechaniczne) oraz wszystkie części do wyposażenia waszego przenośnika.

 5. ING. SIEGMUND HENNING ANLAGENTECHNIK GMBH-SHA GMBH

  Niemcy

  Firma Ing. Siegmund Henning Anlagentechnik GmbH – SHA GmbH została założona w 1996 roku. Od samego początku SHA GmbH jest niezawodnym i kompetentnym dostawcą w dziedzinie urządzeń przenośnikowych, mieszalniczych, akcesoriów do silosów, techniki odpylania i urządzeń odcinających do towarów luzem i sypkich. Obsługujemy wiele gałęzi przemysłu, od chemicznego i spożywczego po przemysł materiałów budowlanych i farmaceutyczny. W naszych zakładach o powierzchni produkcyjnej ponad 3.000 m² w Warlow i Ludwigslust produkujemy przenośniki ślimakowe do szerokiego zakresu zastosowań, indywidualnie dostosowane do wymagań naszych klientów i oferowane w szerokiej gamie wariantów i wykończeń. Ochrona przeciwwybuchowa, certyfikat ATEX, ochrona przed zużyciem. Potrafimy rzetelnie i jakościowo zapewnić wdrożenie Twoich specyfikacji i rozmiarów. Dzięki kompetentnemu zespołowi jesteśmy w stanie szybko, kompetentnie i niezawodnie reagować na zapytania i opracowywać odpowiednie rozwiązania.

 6. BULKIT SAS

  Francja

  BULKIT SAS jest konstruktorem maszyn dla sektora rolno-spożywczego. Firma znajduje się w Granges sur Lot, w sercu regionu Lot-et-Garonne, w południowo-zachodniej Francji. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji sprzętu do transportu bliskiego, maszyn i narzędzi do mieszania, maszyn do suszenia i pakowania do worków. BULKIT SAS oferuje sprzęt standardowy, ale może również wyprodukować maszyny na zamówienie i wykonać zlecenia dotyczące wszelkiego wyposażenia wykorzystywanego przez klienta na liniach suszenia, w bliskim transporcie, na liniach konfekcjonowania oraz pakowania do worków. Nasza działalność obejmuje swoim zasięgiem Francję, a także rynek międzynarodowy.

 7. HABRIAL MANUTENTION ET LEVAGE

  Francja

  Od 1954 roku, przedsiębiorstwo HABRIAL jest specjalistą w dziedzinie urządzeń do transportu bliskiego, podnoszenia i magazynowania. Produkcja i handel urządzeniami do ergonomicznego stanowiska pracy, wózkami podnośnikowymi, tapicerka, okładziny i aranżacja samochodów dostawczych, manipulatory ergonomiczne, urządzenia do ramp i środki bezpieczeństwa, podnośniki przyssawkowe, urządzenia do magazynowania i regały (regały paletowe), stoły podnośne, wózki paletowe, wózki, modernizacja, przyczepy, specyficzne urządzenia do transportu mebli. Producent dwukołowych składanych wózków transportowych z aluminium, ręcznych dwukołowych składanych wózków transportowych z aluminium, dwukołowych wózków transportowych z rur stalowych, dwukołowych wózków ze składanymi platformami. Wózki hydrauliczne do beczek, wózki podnośnikowe do beczek żelaznych i plastikowych, producent dwukołowych wózków do beczek... Pomosty przeładunkowe z klapą uchylną, pomosty przeład. z aluminium... Stojak na paletyUkładarki i rozkładarki do palet. Podnośniki stołowe obsługiwane ręcznie, podnośniki stołowe obsługiwane ręcznie inox, podnośniki stołowe elektryczne, stoły hydrauliczne inox. Wózki paletowe terenowe

 8. TNT INVESTMENT SP. Z O.O.

  Polska

  Jesteśmy firmą specjalizującą się w przenoszeniu maszyn produkcyjnych. Posiadamy własny uniwersalny program do tworzenia dokumentacji niezbędnej do odbudowy maszyny u klienta. Nasz system pozwala naszym klientom na sprawdzanie zaawansowania procesu relokacji "na żywo" wykorzystując przeglądarkę internetową. We are company specialized in relocations of production machines. We have our own computer program which is great tool needed during relocation different kind of machines. Our service inludes on-line tool that allow our customer to check advantage of dismantling, packing and shiping process by web browser.

 9. SAPELEM

  Francja

  Od ponad 50 lat, firma SAPELEM oferuje rozwiązania do uproszczenia przeładunku ręcznego i zautomatyzowanego w przemyśle. Znana od wielu lat ze swoich innowacji i technik produkcyjnych, firma SAPELEM znajduje się w czołówce, dzięki oferowanej jakości potwierdzonej znakiem ISO 9001, zarówno we Francji jak i na arenie międzynarodowej. Jako zaufany partner, firma SAPELEM oferuje inteligentne rozwiązania mające na celu poprawę warunków pracy operatorów i optymalizację środowisk produkcyjnych.

 10. MR.LOGISTIC

  Polska

  kompleksowa obsluga kontenerów morskich; door-door; tanio-profesjonalnie; przewóz, odprawa celna , przeładunki w portach Gdynia i Gdańsk

Filtry

Wyniki dla

Przeładunek - sprzęt i wyposażenie - Import eksport

Liczba wyników

29 538 przedsiębiorstwa