• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przeładunek - sprzęt i wyposażenie

Wyniki dla

Przeładunek - sprzęt i wyposażenie - Import eksport

 1. LÖDIGE INDUSTRIES GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Grupa Lödige Industries została założona w 1948 roku i posiada samodzielne siedziby w Hongkongu, Londynie, Nowym Jorku i w Doha (Katar), a także liczne przedsiębiorstwa zależne. Obecnie firma zatrudnia ponad 900 pracowników na całym świecie, z czego jedną trzecią stanowią pracownicy zatrudnieni w Niemczech. Lödige oferuje rozwiązania transportowe dla szerokiego spektrum branż oraz specjalizuje się w kompleksowych systemach logistycznych związanych z przepływem materiałów. Przedsiębiorstwo ma wiodącą na świecie pozycję w zakresie terminali przeładunkowych. Paleta produktów obejmuje rozwiązania umożliwiające swobodne prowadzenie prac budowlanych (windy schodowe, windy platformowe), dźwigi towarowe, jak również windy samochodowe, pomosty podnoszące i układarki regałowe oraz zautomatyzowane systemy parkowania, systemy obsługi transportu lotniczego i oprogramowanie do zarządzania ruchem produktów w magazynach. Oferowane przez Lödige usługi serwisowe obejmują konserwację, modernizację, naprawę i części zamienne do wind, podnośników, pomostów podnoszących oraz do przemysłowych systemów firmy Lödige oraz innych producentów.

 2. SAUTEC

  Francja

  Verified by europages badge

  SAUTEC jest francuskim projektantem i producentem urządzeń przeładunkowych oraz specjalistą w zakresie mobilnych przenośników typu konik polny. Od 1987 roku, w którym powstała nasza firma, stopniowo rozwinęliśmy pełną gamę obejmującą wszystkie Państwa potrzeby z zakresu obsługi ładunków luzem: rozładunek ciężarówek, załadunek barek, napełnianie kontenerów ... Zadowolenie klientów jest w centrum naszej uwagi. Więcej niż tylko dostawca, naszym zadaniem jest wsłuchanie się w Państwa potrzeby i pomoc w znalezieniu rozwiązania dostosowanego do Państwa potrzeb. Znajduje to odzwierciedlenie w tworzeniu spersonalizowanych ofert, projektowaniu wyposażenia modułowego oraz możliwości wypożyczania sprzętu na pilne i/lub chwilowe potrzeby. Dzięki naszym partnerom handlowym jesteśmy w stanie towarzyszyć Państwu na terenie całej Francji oraz na rynku eksportowym, który stanowi 45% naszych obrotów. Nasza oferta produktów dzieli się na 3 kategorie: - standardowy asortyment przenośników typu konik polny zarządzany w magazynie i dostępny natychmiast . - gama przenośników typu konik polny na zamówienie, dostosowanych do potrzeb klienta. Dzięki szerokiej gamie opcji mogą Państwo otrzymać przenośnik typu konik polny, który będzie dostosowany do Państwo działalności. - gama urządzeń uzupełniających do przenośników typu konik polny składająca się z rozładowywaczy ciężarówek i ze zbiorników odbiorczych. Sprzęt ten uzupełnia ciąg przenośników, upraszczając czynności załadunku i rozładunku. Prosimy nie wahać się i skontaktować z nami.

 3. VEGA

  Turcja

  Verified by europages badge

  VEGA Stacker Machine Engineering Ltd. jest wiodącą firmą w branży wózków widłowych, maszyn do stertowania i wózków paletowych, z siedzibą w Istambule, w Turcji od 1978 roku. Posiadamy bogaty wybór maszyn do układania, wózków paletowych i części zamiennych, w tym wózków widłowych z silnikiem diesla i LPG, elektrycznych wózków widłowych, elektrycznych wózków paletowych z platformą, palet elektrycznych, ręcznych wózków hydraulicznych, w pełni zautomatyzowanych maszyn trakcyjnych zasilanych bateriami, półautomatycznych maszyn trakcyjnych zasilanych bateriami, ręcznych platform ładunkowych i innych. Prosimy odkryć naszą pełną gamę produktów na naszej stronie internetowej! Oprócz naszych produktów w dziedzinie maszyn, produkujemy również koła z poliamidu, kółka i rolki z gumowego tworzywa sztucznego dla maszyn sztaplujących i przemysłu wózków paletowych. Nasza firma stawia na pierwszym miejscu satysfakcję klienta oraz zasady etyczne i moralne, aby zapewnić zadowolenie wszystkich naszych partnerów. Naszym celem jest świadczenie wyjątkowych usług w zakresie maszyn transportowych i sztaplarek poprzez spełnianie najwyższych oczekiwań naszych klientów. Naszą wizją jest przyczynienie się do rozwoju sektora poprzez innowacyjne podejście i stanie się pierwszym wyborem konsumentów na całym świecie. Dzięki 41-letniemu doświadczeniu oferujemy wysokiej jakości produkty po konkurencyjnych cenach i terminach płatności, sprawne i terminowe dostawy oraz podejście do zrównoważonego rozwoju firmy z uwzględnieniem świadomości ekonomicznej, środowiskowej i społecznej. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 4. MEVATEC S.R.O.

  Republika Czeska

  Verified by europages badge

  MEVA jest czeskim przedsiębiorstwem, wyspecjalizowanym, między innymi, w produkcji pojemników na odpady, sprzętu do magazynowania i transportu bliskiego, czy też elementów architektury miejskiej. Konkretnie, nasz asortyment produktów obejmuje kosze na śmieci zewnętrzne i wewnętrzne, zbiorniki na deszczówkę, pojemniki na odpady niebezpieczne, pojemniki na odpady medyczne, podnośniki platformowe, wózki paletowe, palety drewniane lub plastikowe, a także ławki, fontanny z wodą pitną dla miast. Istniejąc od 1898 roku, jesteśmy dumni z naszej bogatej historii, wiedzy i doświadczenia. Stosujemy indywidualne podejście do każdego klienta, aby mieć pewność, że wychodzimy naprzeciw jego specyficznym potrzebom i wspólnie znaleźć najlepsze rozwiązanie. Możemy zaoferować produkty dopasowane, zgodnie z wymaganiami klientów. Ponadto, mamy zapasy większości naszych produktów, co gwarantuje szybką dostawę. Od chwili powstania, przedsiębiorstwo MEVA wyznaje te same wartości: zaufanie i wiarygodność. Pragniemy zbudować długotrwałe i udane relacje partnerskie z naszymi klientami. Naszą siłą jest nasza zdolność do dostosowywania się do ciągle zmieniającego się rynku. Naszym celem jest tworzenie atrakcyjnych produktów, wyróżniających się jakością i wzorem. Ponadto, oferujemy usługi powiązane z naszymi produktami, od montażu po transport. Skontaktuj się z nami bez wahania i odwiedź naszą witrynę internetową, aby uzyskać dodatkowe informacje! Z radością, udzielimy Ci każdej porady, której będziesz potrzebować.

 5. LESSINE

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma Lessine - Tailored Bulk Technology jest aktywna w przemyśle materiałów sypkich i produktów rozpylanych od 125 lat. Lessine to producent wyposażenia oraz wyspecjalizowane biuro inżynieryjne w zakresie opracowywania, tworzenia, konstruowania i montażu maszyn, i rozwiązań przemysłowych. Firma Lessine posiada doświadczenie w pięciu największych technologiach: rozdrabnianie, mieszanie, osuszanie, rozdzielanie i przeładunek. Nasz sprzęt odpowiada wymaganiom wielu sektorów przemysłowych.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. OMECHA UAB

  Litwa

  Verified by europages badge

  Omecha to firma zajmująca się projektowaniem i produkcją mechaniczną, specjalizująca się w opracowywaniu i produkcji niestandardowych maszyn do recyklingu i zarządzania odpadami. Wsłuchujemy się w potrzeby klientów i produkujemy specjalistyczne maszyny dostosowane do indywidualnych wymagań produkcyjnych. Nasze produkty są wytwarzane z naciskiem na przemysł materiałów nadających się do recyklingu - metal, C&D, tworzywa sztuczne, papier i szkło. Nasze główne produkty to przenośniki, rozdrabniacze, przesiewacze, przesiewacze wibracyjne, maszyny separujące.

 2. BENNES ET GODETS GOUBARD

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma BENNES ET GODETS GOUBARD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeładunek - sprzęt i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Transport odpadów i śmieci, koparko-ładowarki, pojemnik z otwieranym dnem, Transport odpadów i śmieci, i akcesoria do podnoszenia ciężarów. Ma siedzibę w Seiches-Sur-Le-Loir, Francja.

 3. AEROLIFT INDUSTRIALS B.V.

  Holandia

  Verified by europages badge

  Firma AEROLIFT INDUSTRIALS B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podnośniki i przenośniki pionowe. Jest również obecna w dziedzinach Przeładunek - sprzęt i wyposażenie, sprzęt do podnoszenia metodą wysokościową, i Przeładunek - sprzęt i wyposażenie. Ma siedzibę w Barneveld, Holandia.

 4. FIMATECH FÖRDERSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FIMATECH FÖRDERSYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeładunek - sprzęt i wyposażenie. Ma siedzibę w Rehling, Niemcy.

 5. FOCO LAGER- & FÖRDERTECHNIK AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma FOCO LAGER- & FÖRDERTECHNIK AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeładunek - sprzęt i wyposażenie. Ma siedzibę w Aesch, Szwajcaria.

 1. ALZTEC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ALZTEC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeładunek - sprzęt i wyposażenie. Ma siedzibę w Trostberg, Niemcy.

 2. SYNEX TECH GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma SYNEX TECH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeładunek - sprzęt i wyposażenie. Ma siedzibę w Bad Goisern, Austria.

 1. EEM CONSEIL

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma EEM CONSEIL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wózki podnośnikowe. Jest również obecna w dziedzinach Półki metalowe, zestawy, Przeładunek - sprzęt i wyposażenie, Części zamienne do wózków podnośnikowych, wózki podnośnikowe i przenośniki ęczne, Półki metalowe, zestawy, i Przeładunek - sprzęt i wyposażenie. Ma siedzibę w Laons, Francja.

 2. NEFTEC GMBH

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma NEFTEC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeładunek - sprzęt i wyposażenie. Ma siedzibę w Giffers, Szwajcaria.

 3. NMG ITALIA - MOVING SOLUTIONS

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma NMG ITALIA - MOVING SOLUTIONS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Słupy (żurawie) z wysięgnikiem. Jest również obecna w dziedzinach Żurawie samochodowe, Przeładunek - sprzęt i wyposażenie, Przemieszczanie urządzeń przemysłowych, Przeprowadzki biur I fabryk, wynajem dźwigów, JMG CRANES, wynajem ciężarówek z dźwigiem, Żurawie samochodowe, i JEKKO CRANES. Ma siedzibę w Legnago, Włochy.

 4. SSI SCHÄFER AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma SSI SCHÄFER AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeładunek - sprzęt i wyposażenie. Ma siedzibę w Neunkirch, Szwajcaria.

 5. AXA-MASCHINEN-UND ARMATUREN-GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AXA-MASCHINEN-UND ARMATUREN-GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeładunek - sprzęt i wyposażenie. Ma siedzibę w Schöppingen, Niemcy.

 6. S.M.B.-TECHNIK ALEXANDER TITZ

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma S.M.B.-TECHNIK ALEXANDER TITZ, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przeładunek - sprzęt i wyposażenie. Ma siedzibę w Lindlar, Niemcy.

 7. MAYA PALETTES

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma MAYA PALETTES, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Palety. Jest również obecna w dziedzinach Drewno - galanteria drewniana, Import-eksport drewna, Przeładunek - sprzęt i wyposażenie, palety drewniane, Produkcja drewnianych palet, palety drewniane na miarę, palety drewniane do pakowania, skład palet, i palety standardowe. Ma siedzibę w Décines-Charpieu, Francja.

 8. CTB LATARNIA

  Polska

  Przedmiotem naszej działalności jest wykonawstwo i montaż konstrukcji metalowych (stal czarna, stal ocynkowana, stal nierdzewna, stal kwasoodporna, aluminium) oraz szeroko rozumianej ślusarki budowlanej i technicznej. Zamówienia realizujemy w oparciu o przedstawione projekty, jak i indywidualne ustalenia z naszymi klientami. W naszej ofercie, oprócz możliwości realizacji zleceń indywidualnych, posiadamy również gotowe produkty. Oferujemy m.in.: -hale stalowe, wiaty słupy; -kratownice kontenery maszty; -wieże silosy; -zbiorniki pojemniki stalowe; -wanny ociekowe; -przenośniki rolkowe; -wózki i pojemniki transportowe; -drabiny techniczne, serwisowe, ewakuacyjne; -balustrady, podesty; -konstrukcje wsporcze klimatyzatorów/wentylatorów; -odbojnice rurowe; -odbojnice drewniane; -odbojnice słupowe; -bariery drogowe ; -naprowadzacze kół samochodowych; -regały; -osłony regałów; -słupy i konstrukcje reklamowe; -stojaki reklamowe; -bariery ochronne; -schody stalowe; -ogrodzenia, wygrodzenia; Możemy wykonywać całą gamę wyrobów. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych i instytucjonalnych. W zależności od wyrobu możliwość przetwórcza naszego zakładu to 30-70 ton miesięcznie. Działamy na terenie całego kraju!

 1. BREXIT SP. Z O.O.

  Polska

  Pełna obsługa w zakresie obrotu towarowego z zagranicą - export, import, tranzyt z odpowiednim zastosowaniem przepisów celnych oraz podatkowych realizowanych z zastosowaniem elektronicznych zgłoszeń celnych. Posiadając status upoważnionego przedsiębiorcy AEO jesteśmy uprawnieni do korzystania z ułatwień, uproszczeń celnych tj. dokonywania samodzielnych odpraw celnych także poza godzinami pracy urzędu, z zastosowaniem procedury uproszczonej. ​ Wykorzystując w naszej firmie miejsce uznane przez urząd celny dokonujemy zamknięcia procedur eksportu EX, tranzytu T1 jednocześnie otwierając tranzyt TIR + CMR już w/g nowych dokumentów handlowych bez konieczności jazdy do urzędu celnego. Wykorzystując status magazynu czasowego składowania specjalizujemy się w przeładunkach towarów z kontenerów morskich kierowanych do nas z portów w Gdyni, Gdańsku, Hamburgu, Rotterdamie. Składy Celne i Składy Logistyczne położone są w odległości 24 km od granicy polsko-ukraińskiej oraz międzynarodowego, granicznego przejścia samochodowego i kolejowego Dorohusk (PL) - Jagodin (UA). Kompleks magazynowy składa się z biura administracyjnego oraz powierzchni magazynowych o łącznej powierzchni 3300 m² wraz z rampami przeładunkowymi oraz windami towarowymi, parkingu dla ciężarówek, o powierzchni około 2500 m². Cały teren celno - logistyczny jest objęty stałą, osobową kontrolą firmy ochroniarskiej a także dodatkowo chroniony przez system alarmowy z monitoringiem elektronicznym.

 2. ECCS MANUTENTION

  Francja

  Firma ECCS ma wyłączność na reprezentowanie we Francji marki ZMC i VITTORIOFOSSATI. Reprezentujemy również producenta łożysk marki KML. ZMC to producent łańcuchów do transportu bliskiego standardowych i specjalnych. Produkujemy wszystkie rodzaje łańcuchów dla branży takich jak: rolno-spożywcza, samochodowa, hutnicza, uzdatniana wody i recyklingu odpadów, dla konstruktorów maszyn specjalnych, przemysłu papierniczego, drzewnego itp… Vittoriofossati to producent przekładni przystosowanych zwłaszcza do łańcuchów zbierających. Poza tym, ECCS może dostarczyć wam części handlowe i obrabiane takie jak: łożyska (w całości ze stali nierdzewnej, żywicy lub żeliwa) i łożyska (stal nierdzewna lub stal), kute łańcuchy, koła zębate, wały napędowe ewentualnie z zębatkami na powierzchni, palety metalowe wg projektu (przenośniki do odpadów, osłony mechaniczne) oraz wszystkie części do wyposażenia waszego przenośnika.

 3. ING. SIEGMUND HENNING ANLAGENTECHNIK GMBH-SHA GMBH

  Niemcy

  Firma Ing. Siegmund Henning Anlagentechnik GmbH – SHA GmbH została założona w 1996 roku. Od samego początku SHA GmbH jest niezawodnym i kompetentnym dostawcą w dziedzinie urządzeń przenośnikowych, mieszalniczych, akcesoriów do silosów, techniki odpylania i urządzeń odcinających do towarów luzem i sypkich. Obsługujemy wiele gałęzi przemysłu, od chemicznego i spożywczego po przemysł materiałów budowlanych i farmaceutyczny. W naszych zakładach o powierzchni produkcyjnej ponad 3.000 m² w Warlow i Ludwigslust produkujemy przenośniki ślimakowe do szerokiego zakresu zastosowań, indywidualnie dostosowane do wymagań naszych klientów i oferowane w szerokiej gamie wariantów i wykończeń. Ochrona przeciwwybuchowa, certyfikat ATEX, ochrona przed zużyciem. Potrafimy rzetelnie i jakościowo zapewnić wdrożenie Twoich specyfikacji i rozmiarów. Dzięki kompetentnemu zespołowi jesteśmy w stanie szybko, kompetentnie i niezawodnie reagować na zapytania i opracowywać odpowiednie rozwiązania.

 4. HABRIAL MANUTENTION ET LEVAGE

  Francja

  Od 1954 roku, przedsiębiorstwo HABRIAL jest specjalistą w dziedzinie urządzeń do transportu bliskiego, podnoszenia i magazynowania. Produkcja i handel urządzeniami do ergonomicznego stanowiska pracy, wózkami podnośnikowymi, tapicerka, okładziny i aranżacja samochodów dostawczych, manipulatory ergonomiczne, urządzenia do ramp i środki bezpieczeństwa, podnośniki przyssawkowe, urządzenia do magazynowania i regały (regały paletowe), stoły podnośne, wózki paletowe, wózki, modernizacja, przyczepy, specyficzne urządzenia do transportu mebli. Producent dwukołowych składanych wózków transportowych z aluminium, ręcznych dwukołowych składanych wózków transportowych z aluminium, dwukołowych wózków transportowych z rur stalowych, dwukołowych wózków ze składanymi platformami. Wózki hydrauliczne do beczek, wózki podnośnikowe do beczek żelaznych i plastikowych, producent dwukołowych wózków do beczek... Pomosty przeładunkowe z klapą uchylną, pomosty przeład. z aluminium... Stojak na paletyUkładarki i rozkładarki do palet. Podnośniki stołowe obsługiwane ręcznie, podnośniki stołowe obsługiwane ręcznie inox, podnośniki stołowe elektryczne, stoły hydrauliczne inox. Wózki paletowe terenowe

 5. TNT INVESTMENT SP. Z O.O.

  Polska

  Jesteśmy firmą specjalizującą się w przenoszeniu maszyn produkcyjnych. Posiadamy własny uniwersalny program do tworzenia dokumentacji niezbędnej do odbudowy maszyny u klienta. Nasz system pozwala naszym klientom na sprawdzanie zaawansowania procesu relokacji "na żywo" wykorzystując przeglądarkę internetową. We are company specialized in relocations of production machines. We have our own computer program which is great tool needed during relocation different kind of machines. Our service inludes on-line tool that allow our customer to check advantage of dismantling, packing and shiping process by web browser.

 6. SAPELEM

  Francja

  Od ponad 50 lat, firma SAPELEM oferuje rozwiązania do uproszczenia przeładunku ręcznego i zautomatyzowanego w przemyśle. Znana od wielu lat ze swoich innowacji i technik produkcyjnych, firma SAPELEM znajduje się w czołówce, dzięki oferowanej jakości potwierdzonej znakiem ISO 9001, zarówno we Francji jak i na arenie międzynarodowej. Jako zaufany partner, firma SAPELEM oferuje inteligentne rozwiązania mające na celu poprawę warunków pracy operatorów i optymalizację środowisk produkcyjnych.

 7. NÉGOCE THIPHONET

  Francja

  Od 2020 roku firma NÉGOCE THIPHONET specjalizuje się w handlu paletami z recyklingu i nowymi. Możemy uzyskać szeroki zakres formatów i w dużych ilościach. Prosimy nie wahać się i skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 8. ROS ROLLENTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Producent rolek technicznych, takich jak rolki napinające, rolki nnapinające z tworzywa sztucznego, rolki napinające ze stali nierdzewnej, rolki z silnikiem, rolki napinające ze wszystkich stron, elementy przedłużające i akcesoria do urządzeń przenośnikowych

 9. MR.LOGISTIC

  Polska

  kompleksowa obsluga kontenerów morskich; door-door; tanio-profesjonalnie; przewóz, odprawa celna , przeładunki w portach Gdynia i Gdańsk

 10. TOPPY S.R.L

  Włochy

  Firma TOPPY S.R.L, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeładunek - sprzęt i wyposażenie. Ma siedzibę w Valsamoggia, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Przeładunek - sprzęt i wyposażenie - Import eksport

Liczba wyników

29 035 Przedsiębiorstwa