• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przędzalnictwo- skręcanie i nitkowanie - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Przędzalnictwo- skręcanie i nitkowanie - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. OREMUS S.R.O.

  Republika Czeska

  Verified by europages badge

  Firma OREMUS S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gięcie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Prostowanie stali i metali, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Szlifowanie stali i metali, Stal i metale - spawanie i lutowanie, Spawanie stali i metali, Blacharstwo przemysłowe, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Przędzalnictwo, skręcanie i nitkowanie - maszyny i urządzenia, i Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Ma siedzibę w Pribram, Republika Czeska.

 2. NINGBO CREDIT OCEAN MACHINERY & ELECTRON CO., LTD

  Chiny

  Firma NINGBO CREDIT OCEAN MACHINERY & ELECTRON CO., LTD., z siedzibą w mieście Ningbo, znajduje się w rozwiniętym gospodarczo obszarze w Chinach i eksportuje głównie krosna igiełkowe o dużej prędkości, oplatarki o dużej prędkości, dziewiarki sznurkowe, przewijarki i rozwijarki, końcówki metalowe, folię z acetatu celulozy oraz powiązane akcesoria. Nasze produkty wyróżniają się ogromną jakością na rynku krajowym i zagranicznym.

 3. AFACAN MAKINE METAL SAN. TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma AFACAN MAKINE METAL SAN. TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przędzalnictwo, skręcanie i nitkowanie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach kątowniki do gięcia prętów do żelbetu, maszyny do produkcji strzemion, maszyny do cięcia asfaltu, i ubijarki zdejmowalne. Ma siedzibę w Balikesir, Turcja.

 4. CESURBEND MAK. YED. PAR. ITH. IHR. SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Turcja

  Firma CESURBEND MAK. YED. PAR. ITH. IHR. SAN. TIC. LTD. ŞTI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przędzalnictwo, skręcanie i nitkowanie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 5. 4M PLANTS

  Włochy

  Firma 4M PLANTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przędzalnictwo, skręcanie i nitkowanie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach przędzarki do włókien. Ma siedzibę w Magnago, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GEBRÜDER OTTO GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Firma GEBRÜDER OTTO GMBH & CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przędzalnictwo, skręcanie i nitkowanie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach przędza. Ma siedzibę w Dietenheim, Niemcy.

 2. ERREBI S.R.L.

  Włochy

  Firma ERREBI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przędzalnictwo, skręcanie i nitkowanie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Oggiono, Włochy.

 3. BBEND MAKINA ITH. IHR. SAN. VE TIC. LTD STI

  Turcja

  Firma BBEND MAKINA ITH. IHR. SAN. VE TIC. LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przędzalnictwo, skręcanie i nitkowanie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 4. OFFICINE GAUDINO S.P.A.

  Włochy

  Firma OFFICINE GAUDINO S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Przędzalnictwo, skręcanie i nitkowanie - maszyny i urządzenia, Przędzalnictwo, skręcanie i nitkowanie - maszyny i urządzenia, maszyny i urządzenia do przędzenia i skręcania, przędzarki, i krosna do przędzenia wełny. Ma siedzibę w Cossato, Włochy.

 5. CORMATEX S.R.L.- MACCHINARIO TESSILE E IMPIANTI

  Włochy

  Firma CORMATEX S.R.L.- MACCHINARIO TESSILE E IMPIANTI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Przędzalnictwo, skręcanie i nitkowanie - maszyny i urządzenia, Przędzalnictwo, skręcanie i nitkowanie - maszyny i urządzenia, i maszyny i urządzenia do czesania i gręplowania wełny. Ma siedzibę w Montemurlo, Włochy.

 1. ROJ S.R.L.

  Włochy

  Firma ROJ S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Przędzalnictwo, skręcanie i nitkowanie - maszyny i urządzenia, Przędzalnictwo, skręcanie i nitkowanie - maszyny i urządzenia, i mapy elektroniczne. Ma siedzibę w Biella, Włochy.

 2. ALYA TEXTILE MACHINARY PARTS

  Turcja

  Firma ALYA TEXTILE MACHINARY PARTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przędzalnictwo, skręcanie i nitkowanie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł tekstylny - maszyny i materiały, Przemysł tekstylny - maszyny i materiały, i ostrza. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. MAHESH TWISTO TECH EUROPE S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma MAHESH TWISTO TECH EUROPE S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przędzalnictwo, skręcanie i nitkowanie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach zaplatarki. Ma siedzibę w Pardubice, Republika Czeska.

 2. KARL MAYER ROTAL S.R.L.

  Włochy

  Firma KARL MAYER ROTAL S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Przędzalnictwo, skręcanie i nitkowanie - maszyny i urządzenia, Przędzalnictwo, skręcanie i nitkowanie - maszyny i urządzenia, i snowarki tekstylne. Ma siedzibę w Mezzolombardo, Włochy.

 3. TESSIL GOMMA

  Włochy

  Firma TESSIL GOMMA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Przędzalnictwo, skręcanie i nitkowanie - maszyny i urządzenia, Przędzalnictwo, skręcanie i nitkowanie - maszyny i urządzenia, przegląd cylindrów tekstylnych, i cylindry z kauczuku. Ma siedzibę w Lessona, Włochy.

 4. INTERSPINNING

  Belgia

  Firma INTERSPINNING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Przędzalnictwo, skręcanie i nitkowanie - maszyny i urządzenia, Przędzalnictwo, skręcanie i nitkowanie - maszyny i urządzenia, przemysł tekstylny, Włókno tekstylne - maszyny i urządzenia do produkcji, i krosna do przędzenia lnu, konopi i juty. Ma siedzibę w Mariakerke (gent), Belgia.

 5. BTS APARAT KALIP MAK. ITH. IHR. SAN. VE TIC. LTD.STI

  Turcja

  Firma BTS APARAT KALIP MAK. ITH. IHR. SAN. VE TIC. LTD.STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przędzalnictwo, skręcanie i nitkowanie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach przegląd maszyn do obróbki rur. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 6. KMS KUBA TEXTILE MACHINES

  Turcja

  Firma KMS KUBA TEXTILE MACHINES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przędzalnictwo, skręcanie i nitkowanie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. J. JAKUBIAK S.A. FIRMA PRZEDSTAWICIELSKO - HANDLOWA

  Polska

  Firma J. JAKUBIAK S.A. FIRMA PRZEDSTAWICIELSKO - HANDLOWA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Włókna sztuczne i syntetyczne. Jest również obecna w dziedzinach Przędzalnictwo, skręcanie i nitkowanie - maszyny i urządzenia, Dywany i wykładziny podłogowe, Włókna przędne naturalne, Przędzalnictwo, skręcanie i nitkowanie - maszyny i urządzenia, Dywany i wykładziny podłogowe, i Włókna przędne naturalne. Ma siedzibę w Lódz, Polska.

 8. QINGDAO HOPER MACHINERY CO., LTD

  Chiny

  Firma QINGDAO HOPER MACHINERY CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przędzalnictwo, skręcanie i nitkowanie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Qingdao, Chiny.

 1. BIELLA SHRUNK PROCESS

  Włochy

  Firma BIELLA SHRUNK PROCESS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przędzalnictwo, skręcanie i nitkowanie - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, i Przędzalnictwo, skręcanie i nitkowanie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Quaregna Cerreto, Włochy.

 2. ASIL MAKINA SAN. VE TIC.LTD.STI.

  Turcja

  Firma ASIL MAKINA SAN. VE TIC.LTD.STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przędzalnictwo, skręcanie i nitkowanie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. OMMI S.R.L.

  Włochy

  Firma OMMI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przędzalnictwo, skręcanie i nitkowanie - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, i Przędzalnictwo, skręcanie i nitkowanie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Prato, Włochy.

 4. NOVATEX ITALIA S.P.A.

  Włochy

  Firma NOVATEX ITALIA S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przędzalnictwo, skręcanie i nitkowanie - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, i Przędzalnictwo, skręcanie i nitkowanie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Oggiono, Włochy.

 5. KRENZLER FLECHT- UND KLÖPPELSPITZENMASCHINEN

  Niemcy

  Firma KRENZLER FLECHT- UND KLÖPPELSPITZENMASCHINEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przędzalnictwo, skręcanie i nitkowanie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach zaplatarki. Ma siedzibę w Wuppertal, Niemcy.

 6. GIGITEX S.R.L.

  Włochy

  Firma GIGITEX S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przędzalnictwo, skręcanie i nitkowanie - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, i Przędzalnictwo, skręcanie i nitkowanie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Cavenago Di Brianza, Włochy.

 7. CUBOTEX S.R.L.

  Włochy

  Firma CUBOTEX S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przędzalnictwo, skręcanie i nitkowanie - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, i Przędzalnictwo, skręcanie i nitkowanie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Pregnana Milanese, Włochy.

 8. S.I.M.A. HOLDING S.R.L.

  Włochy

  Firma S.I.M.A. HOLDING S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przędzalnictwo, skręcanie i nitkowanie - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, i Przędzalnictwo, skręcanie i nitkowanie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w CRESPELLANO, Włochy.

 9. COLOR SERVICE S.R.L.

  Włochy

  Firma COLOR SERVICE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przędzalnictwo, skręcanie i nitkowanie - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, i Przędzalnictwo, skręcanie i nitkowanie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Dueville, Włochy.

 10. GIRISH TEXTILE INDUSTRIES

  Indie

  Firma GIRISH TEXTILE INDUSTRIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przędzalnictwo, skręcanie i nitkowanie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach części zamienne tekstylia. Ma siedzibę w Ahmedabad, Indie.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo