• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • prysznice- kabiny natryskowe

Wyniki dla

Prysznice- kabiny natryskowe - Import eksport

 1. SC BELFORM PROD SRL

  Rumunia

  Verified by europages badge

  Belform, rumuńska firma założona w 1992 roku, specjalizuje się w produkcji wanien akrylowych. Przy obecnej liczbie 35 pracowników i rocznej zdolności produkcyjnej wynoszącej 60 000 sztuk, Belform poczynił znaczące postępy w branży. W 2004 roku Belform rozpoczął produkcję wanien akrylowych i szybko, bo w 2006 roku, wspiął się na trzecią pozycję wśród największych producentów takich wanien w Rumunii. Z dumą firma stała się również pierwszym lokalnym producentem wanien prysznicowych z blachy i drugim lokalnym producentem wanien z hydromasażem. Belform oferuje szeroką gamę produktów, w tym proste wanny, wanny prysznicowe, wanny z hydromasażem i mini baseny. Produkty te są wykonane wyłącznie z akrylu, materiału, który zyskał znaczną popularność na rynku rumuńskim, przewyższając tradycyjne materiały, takie jak żeliwo, stal nierdzewna i szkło spun. Jakość jest podstawą wszystkiego, co robi Belform. Firma wdrożyła i utrzymuje solidny system zarządzania jakością, certyfikowany zgodnie ze standardami certyfikatu jakości ISO 9001 we wszystkich swoich działaniach. Zaangażowanie Belform w doskonałość wykracza poza granice kraju, ponieważ firma rozszerzyła swoją sieć dystrybucji na kraje poza Rumunią. Obecnie nasze produkty można znaleźć w sieciach dystrybucyjnych we Włoszech, Mołdawii, Rosji, Serbii, Szwecji, na Ukrainie i w Iraku, gdzie są rozprowadzane przez jednego z największych dystrybutorów wyrobów sanitarnych w regionie, który nawiązał współpracę w 2011 roku.

 2. MAIER-GLAS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MAIER-GLAS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prysznice, kabiny natryskowe. Ma siedzibę w Heidenheim, Niemcy.

 3. FSP-TECH GMBH

  Niemcy

  Firma FSP-Tech GmbH® powstała w 1995 roku w Essen jako jednoosobowe przedsiębiorstwo, które rozwinęło się pod kierownictwem Thomasa Geier, stając się jednym z wiodących producentów w dziedzinie pryszniców awaryjnych, natrysków cysternowych, rozwiązań do przemywania oczu oraz systemów dekontaminacji. Oferujemy prysznice ratunkowe i zestawy do przemywania oczu zgodne z normami DIN 12899-3, DIN EN 15154-1 / 15154-2 i ANSI Z358.1 oraz wysokiej jakości przeciwwybuchowe urządzenia grzewcze, grzałki i szafki bezpieczeństwa zgodne z normą EN 14470-1, szafki na niebezpieczne materiały oraz maty ochronne. W zakładzie w Essen zmotywowany zespół odpowiada na pytania i potrzeby naszych międzynarodowych klientów. Każdy pracownik zespołu FSP-Tech ® Teams posiada i zobowiązuje się stale rozwijać swoje kompetencje zawodowe, zorientowanie na klienta, jakość i elastyczność.

 4. ARMATURA ŁAZIENKOWA

  Polska

  Firma ABCBATH działa na rynku polskim oraz angielskim. Zajmuje się importem i sprzedażą luksusowych kabin prysznicowych. Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych jak i firm.ABC PRZYJEMNOŚCIWracacie do domu zmęczeni nawałem pracy? W plecach coś strzyka, a kolejny dzień zbliża się w niepokojącym tempie? Przydałaby się chwila ożywczego relaksu i odpoczynku? Mamy rozwiązanie: gorąca kąpiel de luxe! I tu przybywamy z pomocą...Oferujemy szeroki wachlarz urządzeń łazienkowych najwyższej jakości, które zapewnią chwilę tak bardzo potrzebnego wytchnienia.W ofercie mamy między innymi: - kabiny prysznicowe, - kabiny z hydromasażem, - kabiny parowe, - kabiny parowe z jacuzzi, - spa i wiele, wiele innych.Nasze produkty pozwolą Ci się odprężyć po ciężkim dniu i odzyskać energię niezbędną do dalszego działania. Do tego Twoja łazienka nabierze zupełnie nowych barw – sprzedawane przez nas kabiny (jak i reszta asortymentu) wyglądają bowiem fantastycznie! ZADBAMY O WSZYSTKOGdy już wybierzesz swoją wyma

 5. PODBIELSKI. SKLAD BUDOWLANY

  Polska

  Firma Skład Budowlany Podbielski specjalizuje się w dystrybucji systemów dociepleń budynków, systemów suchej zabudowy, dachówki ceramicznej, chemii budowlanej, ceramiki łazienkowej a także armatury łazienkowej. Nasz firma pomoże Państwu w przygotowaniu odpowiedniej specyfikacji materiałów do przedstawionego projektu. Służymy doradztwem i pomocą w wyborze materiałów a także w zorganizowaniu transportu. Współpracujemy z wieloma firmami z Norwegii, Anglii, Niemiec i Francji. W celu uzyskania większej ilości informacji prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. INSTALACJE SANITARNE I GRZEWCZE, HANDEL

  Polska

  Nasza firma zajmuje się od 1979 roku instalacjami grzewczymi i sanitarnymi a od 1994 także prowadzimy działalność handlową. Oprócz sprzedaży bezpośredniej w naszym sklepie posiadamy także sklep internetowy pod adresem sklep.instalgren.pl, a w niedługim czasie uruchomimy także sprzedaż poprzez serwis allegro. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i posiadanym kontaktom z dystrybutorami jesteśmy w stanie zapewnić konkurencyjne ceny i zapewnić najwyższą jakość zarówno świadczonych przez nas usług jak i towarów, które posiadamy w swojej ofercie.

 2. STYLE 4 HOME BOŻENA WYRWAŁ

  Polska

  Lazienka360 to marka działająca na rynku od wielu lat, oferując korzystne rozwiązania dla klientów prywatnych, jak również projektantów i architektów oraz właścicieli firm remontowych. W ofercie dostępny jest szeroki wybór armatury łazienkowej, która charakteryzuje się wysoką trwałością i nowoczesnym designem. Niemal wszystkie produkty są dostępne od ręki, dzięki czemu zamówienia zostają wysyłane do klienta w bardzo krótkim czasie. Nowoczesne elementy wyposażenia łazienek Właściciel sklepu internetowego zadbał o najwyższą jakość produktów, oferując akcesoria pochodzące wyłącznie od popularnych marek, m.in. Viega, Vabo, DUSO oraz Balneo. Wśród asortymentu dostępne są różne modele wanien, brodzików i kabin prysznicowych, a także bidety i toalety oraz dodatkowe akcesoria (syfony, baterie). Projektując łazienkę, można więc znaleźć wszystkie niezbędne elementy wyposażenia, aby stworzyć spójną całość. Na firmowym blogu udostępniono liczne przykłady aranżacji z wykorzystaniem produktów dostępnych w sklepie.

 3. BATH DEPOT

  Zjednoczone Królestwo

  Depot Bath oferuje unikalną gamę prysznice parowe i luksusowe kabiny prysznicowe parowe dla domu.

 4. UMYWALKI Z KAMIENIA NATURALNEGO

  Polska

  Nasz Firma zajmuje sie sprzedażą artykułów z kamienia naturalnego takiego jak: Umywalki kamienne, wanny z kamienia, mozaiki, okładziny ścienne.

 5. FLAIR SHOWERS LIMITED

  Irlandia

  Firma FLAIR SHOWERS LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prysznice, kabiny natryskowe. Ma siedzibę w Bailieborough, Irlandia.

 1. PFEFFEREDER GLASBAU GLASHANDEL GMBH

  Niemcy

  Firma PFEFFEREDER GLASBAU GLASHANDEL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prysznice, kabiny natryskowe. Ma siedzibę w Pfarrkirchen, Niemcy.

 2. WINWALL GMBH

  Niemcy

  Firma WINWALL GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Prysznice, kabiny natryskowe. Ma siedzibę w Icking, Niemcy.

 1. C. F. LANGE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma C. F. LANGE GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Prysznice, kabiny natryskowe. Ma siedzibę w Göppingen, Niemcy.

 2. BADUSCHO GES.M.B.H. PRODUKTIONS- U. VERTRIEBSGES.M.B.H.

  Austria

  Firma BADUSCHO GES.M.B.H. PRODUKTIONS- U. VERTRIEBSGES.M.B.H., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Prysznice, kabiny natryskowe. Ma siedzibę w Margarethen/moos, Austria.

 3. KARL GRUMBACH GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma KARL GRUMBACH GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prysznice, kabiny natryskowe. Ma siedzibę w Wetzlar, Niemcy.

 4. DUSBAD GMBH

  Niemcy

  Firma DUSBAD GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Prysznice, kabiny natryskowe. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria do pryszniców, i kolumny prysznicowe. Ma siedzibę w Anhausen, Niemcy.

 5. JENS KROPP GLASEREI

  Niemcy

  Firma JENS KROPP GLASEREI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Prysznice, kabiny natryskowe. Ma siedzibę w Erharting, Niemcy.

 6. MIDLAND TOILET HIRE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MIDLAND TOILET HIRE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Prysznice, kabiny natryskowe. Jest również obecna w dziedzinach chemical toilets for hire, kąpiel chemiczna, domki kempingowe prefabrykowane, i wynajem pryszniców na energię słoneczną. Ma siedzibę w Birmingham, Zjednoczone Królestwo.

 7. ARTDESIGN SRL

  Włochy

  Firma ARTDESIGN SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prysznice, kabiny natryskowe. Jest również obecna w dziedzinach kabiny prysznicowe ze szkła, drzwi do kabin prysznicowych na miarę, i kabina prysznicowa z rozsuwanymi drzwiami. Ma siedzibę w San Biagio Di Callalta, Włochy.

 8. DUCHASHOP

  Hiszpania

  Firma DUCHASHOP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prysznice, kabiny natryskowe. Jest również obecna w dziedzinach brodziki natryskowe na miarę, akcesoria do pryszniców, i brodziki natryskowe. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 1. DER KLEMPNER PETER

  Niemcy

  Firma DER KLEMPNER PETER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Prysznice, kabiny natryskowe. Ma siedzibę w Werne, Niemcy.

 2. KL-MEGLA GMBH

  Niemcy

  Firma KL-MEGLA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prysznice, kabiny natryskowe. Ma siedzibę w Eitorf, Niemcy.

 3. HIPPE & KRÜGER GLASEREI- UND GLASHANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Firma HIPPE & KRÜGER GLASEREI- UND GLASHANDELSGESELLSCHAFT MBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Prysznice, kabiny natryskowe. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 4. SEMCOGLAS HOLDING GMBH

  Niemcy

  Firma SEMCOGLAS HOLDING GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prysznice, kabiny natryskowe. Ma siedzibę w Westerstede, Niemcy.

 5. DIETER HOEFER GMBH

  Niemcy

  Firma DIETER HOEFER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Prysznice, kabiny natryskowe. Jest również obecna w dziedzinach Kabiny natryskowe, Okna, Drzwi i bramy, Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane, Kabiny natryskowe, Okna, Drzwi i bramy, i Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 6. SANOTECHNIK HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Firma SANOTECHNIK HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sanitarne urządzenia łazienkowe. Jest również obecna w dziedzinach Prysznice, kabiny natryskowe, Prysznice, kabiny natryskowe, i wanna. Ma siedzibę w Wollersdorf, Austria.

 7. GUARDNER

  Japonia

  Firma GUARDNER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prysznice, kabiny natryskowe. Jest również obecna w dziedzinach natryski bezpieczeństwa, wynajem łązienek przenośnych ubikacji chemicznych i kabin natryskowych, brodziki natryskowe dla osób niepełnosprawnych, i prysznice wielofunkcyjne. Ma siedzibę w Fukuoka, Japonia.

 8. MOCANO

  Niemcy

  Firma MOCANO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie. Jest również obecna w dziedzinach Woda pitna - produkcja i dystrybucja, Sanitarne urządzenia łazienkowe, Prysznice, kabiny natryskowe, Prace budowlane wykończeniowe, Woda pitna - produkcja i dystrybucja, Sanitarne urządzenia łazienkowe, Prysznice, kabiny natryskowe, i Prace budowlane wykończeniowe. Ma siedzibę w Görlitz, Niemcy.

 9. FL TERMOSERVICE DI FORNASIERO LORIS

  Włochy

  Firma FL TERMOSERVICE DI FORNASIERO LORIS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Prysznice, kabiny natryskowe. Jest również obecna w dziedzinach Hydrauliczne roboty instalacyjne, i Hydrauliczne roboty instalacyjne. Ma siedzibę w Cassina De' Pecchi, Włochy.

 10. SAXOBOARD WELLNESS & DUSCHSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Firma SAXOBOARD WELLNESS & DUSCHSYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie. Jest również obecna w dziedzinach Woda pitna - produkcja i dystrybucja, Sanitarne urządzenia łazienkowe, Prysznice, kabiny natryskowe, Prace budowlane wykończeniowe, Woda pitna - produkcja i dystrybucja, Sanitarne urządzenia łazienkowe, Prysznice, kabiny natryskowe, i Prace budowlane wykończeniowe. Ma siedzibę w Großenhain, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo