• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • proszki metali

Wyniki dla

Proszki metali - Import eksport

 1. AMETEK SPECIALTY METAL PRODUCTS

  Stany Zjednoczone

  AMETEK Specialty Metal Products (SMP) jest światowym liderem w produkcji wysokiej jakości produktów metalurgicznych do zastosowań krytycznych. Nasze produkty metalowe wykonywane na zamówienie obejmują proszki metalowe atomizowane wodą, płyty platerowane łączone rolkowo i precyzyjnie wykonane rury metalowe, a także rury metalowe o małej średnicy, ultra cienkie folie, druty kształtowe, produkty do zarządzania termicznego i zaprojektowane elementy kształtowe. Posiadamy zakłady produkcyjne w USA i Wielkiej Brytanii, które obejmują AMETEK SMP Eighty Four, Superior Tube, Fine Tubes, Hamilton Precision Metals oraz AMETEK SMP Wallingford. Nasze firmy są światowym liderem w produkcji wysokiej jakości produktów metalowych dla rynków takich jak: medyczny, energetyczny, nuklearny, oprzyrządowania i pomiarów, elektroniczny, lotniczy, obronny, motoryzacyjny, naftowy i gazowy, wiertniczy i górniczy oraz przemysłowy. Kiedykolwiek pojawia się nowe wyzwanie inżynierskie, które wymaga niestandardowego produktu metalowego, nasz zespół ekspertów w dziedzinie metalurgii poświęca się opracowywaniu najwyższej jakości rozwiązań, które działają bezbłędnie. Prosimy skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. FEHRMANN GMBH

  Niemcy

 3. TRADIUM GMBH

  Niemcy

  TRADIUM GmbH we Frankfurcie z powodzeniem działa jako firma zarządzana przez właścicieli od 1999 roku i obsługuje klientów z branży przemysłowej i handlowej. Nasi międzynarodowi klienci reprezentują różne gałęzie przemysłu, gdzie wykorzystuje się rzadkie ziemie, metale technologiczne i metale szlachetne. Należą do nich: przemysł elektroniczny, przemysł motoryzacyjny, przemysł szklarski i ceramiczny. Prywatni inwestorzy kupują metale strategiczne jako formę lokaty kapitału. Przechowujemy duże ilości surowców strategicznych w składzie celnym naszego partnera METLOCK. W ten sposób jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów krótkim czasem dostawy. Ponieważ magazynujemy surowce o różnych charakterystykach, jesteśmy w stanie odpowiedzieć na różne wymagania naszych klientów. Dotyczy to zarówno składu chemicznego, jak i formy dostarczania różnych surowców. Inwestorzy mogą skorzystać z naszych dobrych kontaktów ze światem przemysłu.

 4. FINE TUBES

  Zjednoczone Królestwo

  Fine Tubes Ltd oferuje 70-letnie doświadczenie w dziedzinie inżynierii precyzyjnej metalu. Wspieramy naszych klientów począwszy od wstępnego etapu projektu, wyboru materiałów, po produkcję i dostawę wysokiej jakości rur, które produkujemy. Opracowywane przez nas wyroby są przeznaczone do zastosowań wymagających krytycznej tolerancji w warunkach ekstremalnych. Produkujemy dwa zasadnicze rodzaje rur: bezpołączeniowe rury ze stali nierdzewnej, rury ze stopów niklu i rury tytanowe, zarówno proste jak i zwijane. Rury spawane, spawane i wyciągane.

 5. DENTAURUM GMBH & CO. KG

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. EVOCHEM ADVANCED MATERIALS GMBH

  Niemcy

 2. METALLPULVER24

  Niemcy

 3. HAINES & MAASSEN METALLHANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

 4. HOESCH GRANULES GMBH

  Niemcy

 5. S & S SCHEFTNER GMBH

  Niemcy

 1. POSSEHL ERZKONTOR GMBH & CO. KG

  Niemcy

 2. WOMET GMBH

  Niemcy

  WOMET GmbH działa od prawie 30 lat jako międzynarodowe przedsiębiorstwo handlowe w zakresie doradztwa i sprzedaży metali, stopów i minerałów. Głównym przedmiotem zainteresowania, jeśli chodzi o surowce są: kobalt, niob, tantal, wolfram i wiele innych. Dodatkowo oferujemy specjalne materiały proszkowe do: Napylanie termiczne, spawanie, lutowanie, produkcja dodatków. Dla wszystkich materiałów proszkowych mamy możliwość zaoferowania optymalnego materiału w żądanej ilości i wielkości ziaren poprzez ścisły kontakt i bezpośrednią współpracę z działami produkcją proszków. Oferujemy zarówno standardowe materiały, jak i materiały specjalnie dostosowane do wymagań klienta. Dostępne są różne wielkości partii, kompozycje stopów i wielkości ziaren. Naszą mocną stroną jest wieloletnie międzynarodowe doświadczenie i doradztwo techniczne. Dostawy Just-in-Time, magazynowanie i specjalne partie są dla nas rzeczą oczywistą.

 1. HUNAN HUAWEI JINGCHENG MATERIAL TECHNOLOGY CO., LTD.

  Chiny

  Firma Hunan Huawei Jingcheng Material Technology Co., Ltd. Firma Hunan Huawei Jingcheng Material Technology Co., Ltd. (Spółka), z siedzibą w Yuelu Mountain Hi-tech Park, prowadzi działalność w zakresie badań i rozwoju, produkcji i stosowania tytanu, cyrkonu, hafnu, rzadkich na Ziemi materiałów oraz ich związków dwuskładnikowych lub poli-komponentów (węglików, azotku, krzemionki, borku i siarczku) i innych proszków ceramicznych nano i subnano oraz produktów powiązanych.

 2. IPUTEC GMBH UND CO. KG (EHEMALS GOTTHART MAIER METALLPULVER)

  Niemcy

 3. XTRA GMBH

  Niemcy

 4. CNPC POWDER NORTH AMERICA INC.

  Kanada

 5. ORINSO

  Francja

 6. BUFFALO TUNGSTEN INC.

  Stany Zjednoczone

 7. BIARASA METALLIANS

  Hiszpania

 8. STATE RESERCH AND PRODUCTION POWDER METALLURGY ASSOCIATION

  Białoruś

 1. TLS TECHNIK GMBH & CO SPEZIALPULVER KG

  Niemcy

 2. HAUNER METALLISCHE WERKSTOFFE

  Niemcy

 3. CENARIS GMBH

  Niemcy

 4. GEL-STAR IMPORT-EXPORT GMBH

  Niemcy

 5. STATE SCIENTIFIC INSTITUTION "POWDER METALLURGY INSTITUTE"

  Białoruś

 6. SHREE RAJESHWARANAND PAPER MILLS LTD ( METAL POWDER)

  Indie

 7. MB WIDE RANGE METALS

  Litwa

 8. SINTEX

  Dania

 9. DMT METAL

  Stany Zjednoczone

 10. MASSERINI S.R.L.

  Włochy