• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • proszki metali

Wyniki dla

Proszki metali - Import eksport

 1. FEHRMANN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FEHRMANN Materials jest producentem wysokowydajnego aluminium o jakości przemysłowej, spełniającego najwyższe wymagania. Opracowujemy wysokowydajne stopy aluminium do druku 3D, odlewania i wytłaczania na potrzeby innych dostawców, jak również wykorzystujemy je we własnym zakresie do przemysłowej produkcji części odlewanych w formach piaskowych. FEHRMANN Materials jako podmiot stosujący procedurę one-stop shop oferuje także renomowane proszki metalowe do druku 3D, takie jak proszek ze stali narzędziowej (1.2709), proszek ze stali nierdzewnej 316L, proszek ze stopu AlSi10Mg, proszek ze stopu TiAl6V4 (drobny/gruby) oraz proszek CoCr. Poprzez zwiększanie wielkości produkcji połączone z optymalizacją magazynowania i zapewnieniem jakości, łączymy zalety handlu o zasięgu międzynarodowym z dostępnością i wymaganiami jakościowymi naszych klientów, jak również promujemy przemysłowy druk 3D. Kolejnym obszarem naszej działalności jest opracowywanie własnych stopów aluminium (AlMgty®) o specjalnych właściwościach mechanicznych - tzw. stopów wysokowydajnych. Są one przeznaczone do odlewania (odlewy w formach piaskowych oraz odlewy kokilowe i ciśnieniowe), jak również do wyciskania i produkcji addytywnej / druku 3D (LPBF/SLM i DED). Jako eksperci w dziedzinie stopów aluminium stawiamy na niezawodność i jakość. Naszym celem niezmiennie jest tworzenie wartości dodanej dla naszych klientów. Rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb, najlepsza jakość na długie lata użytkowania i doskonałe doradztwo nawet w przypadku najbardziej wymagających oczekiwań. Uwielbiamy przecierać nowe szlaki. „Coś wydaje się niewykonalne”? – Przekonamy się.

 2. TRADIUM GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  TRADIUM GmbH we Frankfurcie z powodzeniem działa jako firma zarządzana przez właścicieli od 1999 roku i obsługuje klientów z branży przemysłowej i handlowej. Nasi międzynarodowi klienci reprezentują różne gałęzie przemysłu, gdzie wykorzystuje się rzadkie ziemie, metale technologiczne i metale szlachetne. Należą do nich: przemysł elektroniczny, przemysł motoryzacyjny, przemysł szklarski i ceramiczny. Prywatni inwestorzy kupują metale strategiczne jako formę lokaty kapitału. Przechowujemy duże ilości surowców strategicznych w składzie celnym naszego partnera METLOCK. W ten sposób jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów krótkim czasem dostawy. Ponieważ magazynujemy surowce o różnych charakterystykach, jesteśmy w stanie odpowiedzieć na różne wymagania naszych klientów. Dotyczy to zarówno składu chemicznego, jak i formy dostarczania różnych surowców. Inwestorzy mogą skorzystać z naszych dobrych kontaktów ze światem przemysłu.

 3. METALLPULVER24

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma METALLPULVER24, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Proszki metali. Jest również obecna w dziedzinach proszek grafitowy, ołów, Proszek srebrny, proszek miedzi, wełna ołowiana, i rękawice ochronne. Ma siedzibę w Sankt Augustin, Niemcy.

 4. EVOCHEM ADVANCED MATERIALS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EVOCHEM ADVANCED MATERIALS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Proszki metali. Ma siedzibę w Offenbach, Niemcy.

 5. HAINES & MAASSEN METALLHANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HAINES & MAASSEN METALLHANDELSGESELLSCHAFT MBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Proszki metali. Ma siedzibę w Bonn, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HOESCH GRANULES GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HOESCH GRANULES GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Proszki metali. Ma siedzibę w Neuss, Niemcy.

 2. S & S SCHEFTNER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma S & S SCHEFTNER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Proszki metali. Ma siedzibę w Mainz, Niemcy.

 3. AUFBEREITUNGSTECHNOLOGIE NOLL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AUFBEREITUNGSTECHNOLOGIE NOLL GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Proszki metali. Ma siedzibę w Bobingen, Niemcy.

 4. FINE TUBES

  Zjednoczone Królestwo

  Fine Tubes Ltd oferuje 70-letnie doświadczenie w dziedzinie inżynierii precyzyjnej metalu. Wspieramy naszych klientów począwszy od wstępnego etapu projektu, wyboru materiałów, po produkcję i dostawę wysokiej jakości rur, które produkujemy. Opracowywane przez nas wyroby są przeznaczone do zastosowań wymagających krytycznej tolerancji w warunkach ekstremalnych. Produkujemy dwa zasadnicze rodzaje rur: bezpołączeniowe rury ze stali nierdzewnej, rury ze stopów niklu i rury tytanowe, zarówno proste jak i zwijane. Rury spawane, spawane i wyciągane.

 5. AMETEK SPECIALTY METAL PRODUCTS

  Stany Zjednoczone

  AMETEK Specialty Metal Products (SMP) jest światowym liderem w produkcji wysokiej jakości produktów metalurgicznych do zastosowań krytycznych. Nasze produkty metalowe wykonywane na zamówienie obejmują proszki metalowe atomizowane wodą, płyty platerowane łączone rolkowo i precyzyjnie wykonane rury metalowe, a także rury metalowe o małej średnicy, ultra cienkie folie, druty kształtowe, produkty do zarządzania termicznego i zaprojektowane elementy kształtowe. Posiadamy zakłady produkcyjne w USA i Wielkiej Brytanii, które obejmują AMETEK SMP Eighty Four, Superior Tube, Fine Tubes, Hamilton Precision Metals oraz AMETEK SMP Wallingford. Nasze firmy są światowym liderem w produkcji wysokiej jakości produktów metalowych dla rynków takich jak: medyczny, energetyczny, nuklearny, oprzyrządowania i pomiarów, elektroniczny, lotniczy, obronny, motoryzacyjny, naftowy i gazowy, wiertniczy i górniczy oraz przemysłowy. Kiedykolwiek pojawia się nowe wyzwanie inżynierskie, które wymaga niestandardowego produktu metalowego, nasz zespół ekspertów w dziedzinie metalurgii poświęca się opracowywaniu najwyższej jakości rozwiązań, które działają bezbłędnie. Prosimy skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 1. WOMET GMBH

  Niemcy

  WOMET GmbH działa od prawie 30 lat jako międzynarodowe przedsiębiorstwo handlowe w zakresie doradztwa i sprzedaży metali, stopów i minerałów. Głównym przedmiotem zainteresowania, jeśli chodzi o surowce są: kobalt, niob, tantal, wolfram i wiele innych. Dodatkowo oferujemy specjalne materiały proszkowe do: Napylanie termiczne, spawanie, lutowanie, produkcja dodatków. Dla wszystkich materiałów proszkowych mamy możliwość zaoferowania optymalnego materiału w żądanej ilości i wielkości ziaren poprzez ścisły kontakt i bezpośrednią współpracę z działami produkcją proszków. Oferujemy zarówno standardowe materiały, jak i materiały specjalnie dostosowane do wymagań klienta. Dostępne są różne wielkości partii, kompozycje stopów i wielkości ziaren. Naszą mocną stroną jest wieloletnie międzynarodowe doświadczenie i doradztwo techniczne. Dostawy Just-in-Time, magazynowanie i specjalne partie są dla nas rzeczą oczywistą.

 2. DENTAURUM GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma DENTAURUM GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Proszki metali. Ma siedzibę w Ispringen, Niemcy.

 1. IPUTEC GMBH UND CO. KG (EHEMALS GOTTHART MAIER METALLPULVER)

  Niemcy

  Firma IPUTEC GMBH UND CO. KG (EHEMALS GOTTHART MAIER METALLPULVER), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Proszki metali. Ma siedzibę w Rheinfelden, Niemcy.

 2. XTRA GMBH

  Niemcy

  Firma XTRA GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Proszki metali. Ma siedzibę w Böblingen, Niemcy.

 3. ORINSO

  Francja

  Firma ORINSO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Proszki metali. Jest również obecna w dziedzinach Pasze dla zwierząt hodowlanych, Pasze dla zwierząt hodowlanych, i pasze ekologiczne dla zwierząt. Ma siedzibę w Lille, Francja.

 4. HAUNER METALLISCHE WERKSTOFFE

  Niemcy

  Firma HAUNER METALLISCHE WERKSTOFFE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Proszki metali. Ma siedzibę w Röttenbach, Niemcy.

 5. POSSEHL ERZKONTOR GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma POSSEHL ERZKONTOR GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Proszki metali. Ma siedzibę w Lübeck, Niemcy.

 6. POMETON SPA

  Włochy

  Firma POMETON SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Proszki metali. Jest również obecna w dziedzinach proszki metalu. Ma siedzibę w Maerne Venezia, Włochy.

 7. STATE RESERCH AND PRODUCTION POWDER METALLURGY ASSOCIATION

  Białoruś

  Firma STATE RESERCH AND PRODUCTION POWDER METALLURGY ASSOCIATION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Proszki metali. Jest również obecna w dziedzinach materiały złożone, i stal do konstrukcji. Ma siedzibę w Minsk, Białoruś.

 8. TLS TECHNIK GMBH & CO SPEZIALPULVER KG

  Niemcy

  Firma TLS TECHNIK GMBH & CO SPEZIALPULVER KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Proszki metali. Ma siedzibę w Bitterfeld, Niemcy.

 1. SINTEX A/S

  Dania

  Firma SINTEX A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Proszki metali. Jest również obecna w dziedzinach magnesy trwałe, i produkty nowatorskie. Ma siedzibę w Hobro, Dania.

 2. BIARASA METALLIANS

  Hiszpania

  Firma BIARASA METALLIANS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Proszki metali. Ma siedzibę w Bilbao, Hiszpania.

 3. GLOBAL EXPORT TR

  Turcja

  Firma GLOBAL EXPORT TR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Proszki metali, Handel zagraniczny - doradztwo, gabinet stomatologiczny, Active carbon, Proszki metali, i Handel zagraniczny - doradztwo. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 4. GEL-STAR IMPORT-EXPORT GMBH

  Niemcy

  Firma GEL-STAR IMPORT-EXPORT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Proszki metali, Aluminium i stopy aluminium, Miedź i stopy miedzi, Metale szlachetne i specjalne, Proszki metali, Aluminium i stopy aluminium, Miedź i stopy miedzi, i Metale szlachetne i specjalne. Ma siedzibę w Stade, Niemcy.

 5. CENARIS GMBH

  Niemcy

  Firma CENARIS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Proszki metali. Jest również obecna w dziedzinach farba proszkowa, farba w proszku, i farba epoksydowa. Ma siedzibę w Bremen, Niemcy.

 6. STATE SCIENTIFIC INSTITUTION "POWDER METALLURGY INSTITUTE"

  Białoruś

  Firma STATE SCIENTIFIC INSTITUTION "POWDER METALLURGY INSTITUTE", jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Proszki metali. Jest również obecna w dziedzinach sprzęgła cierne. Ma siedzibę w Minsk, Białoruś.

 7. EUROTAB

  Francja

  Firma EUROTAB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Proszki metali. Ma siedzibę w Saint-Just-Saint-Rambert, Francja.

 8. HOGANAS GB LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HOGANAS GB LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Proszki metali. Ma siedzibę w Tonbridge, Zjednoczone Królestwo.

 9. MB WIDE RANGE METALS

  Litwa

  Firma MB WIDE RANGE METALS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Proszki metali. Ma siedzibę w Rumsiskes, Litwa.

 10. PROSURA AG

  Szwajcaria

  Firma PROSURA AG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Proszki metali. Jest również obecna w dziedzinach proszek miedzi. Ma siedzibę w Pfaeffikon Sz, Szwajcaria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo