• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • programowanie komputerowe

Wyniki dla

Programowanie komputerowe - Import eksport

 1. WEBGARDEN KFT.

  Węgry

  Verified by europages badge

  Webgarden Kft. działa od 2006 roku. Od tego czasu firma przeszła niezwykły, międzynarodowy rozwój. Utrzymując swoją siedzibę w Budapeszcie na Węgrzech, utworzyła także międzynarodowe oddziały m.in. w Czarnogórze, a ostatnio w Maroku. Nasza firma opracowuje i realizuje z sukcesem projekty o małej i dużej skali, zarówno w kraju, jak i za granicą. Ta elastyczność wzbogaciła nas o zdolność skutecznego zaspokajania potrzeb naszych klientów. Do chwili obecnej posiadamy referencje w 28 różnych krajach, obsługując zarówno klientów publicznych, jak i prywatnych. To doświadczenie i obecność międzynarodowa stanowią siłę napędową owocnej wielokulturowej współpracy z klientami na całym świecie. Pielęgnowanie relacji z klientami jest dla nas najważniejsze — ich sukces jest powiązany z naszym. W naszym przekonaniu nasi klienci są podstawą celów biznesowych naszej firmy. Dlatego ważne jest, aby ich poznać (w tym ich punkt kontaktowy), wysłuchać ich osobiście, uczyć się od nich przez zrozumienie ich działalności i celów zawodowych i dzięki temu móc odpowiedzieć i zaspokoić ich potrzeby, konsekwentnie spełniając ich oczekiwania. Zadowolenie klienta jest naszym sukcesem i stanowi podstawę naszego modelu biznesowego.

 2. MICROMEGA DYNAMICS S.A.

  Belgia

  Verified by europages badge
 3. ALEXANDER FIESSINGER AUTOMATION

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ALEXANDER FIESSINGER AUTOMATION, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Programowanie komputerowe. Ma siedzibę w Marktredwitz, Niemcy.

 4. ANDERSEN SP. Z O. O.

  Polska

  Andersen to międzynarodowa firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania. Od momentu powstania w 2007 roku firma otworzyła 10+ centrów rozwoju oprogramowania i około 10+ biur sprzedaży na całym świecie. Firma zatrudnia ponad 3700 wysoko wykwalifikowanych specjalistów w zakresie tworzenia, dostosowywania i integracji korporacyjnych rozwiązań IT, aplikacji internetowych i aplikacji mobilnych. Andersen zrealizował ponad 1000 projektów i otrzymał setki pozytywnych recenzji od klientów na całym świecie. Obecnie firma pracuje nad ponad 250 projektami w takich obszarach jak FinTech, e-commerce, opieka zdrowotna, e-learning, handel detaliczny, podróże, telekomunikacja, multimedia i rozrywka. Doświadczenie ze stosem technologii obejmuje . NET, C#, Java, Python, PHP, Node.js, TypeScript, Golang, C++, JavaScript, Angular, React.js, Vue.js, HTML, CSS, Java (Android), Swift. / Cel C (iOS), React Native. Firma oferuje również testy manualne i automatyczne, analizę biznesową i analizę danych, projektowanie UX/UI, DevOps, bezpieczeństwo IT oraz wsparcie na poziomie 1/2/3. Deweloperzy, analitycy biznesowi, projektanci, kierownicy projektów i inni specjaliści ds. rozwoju zakończą Twój projekt od początku do końca, na czas i w ramach budżetu. Alternatywnie mogą pełnić kluczowe role, aby uzupełnić istniejący zespół.

 5. ID SERVICEPOINT GMBH

  Niemcy

  Opracowujemy rozwiązania do mobilnego gromadzenia danych w sprzęcie i oprogramowaniu i udzielamy niezależnych porad w tej dziedzinie. Planowanie i modernizację technologii gromadzenia danych można często uwzględnić w istniejących systemach. Należą do nich mobilne i stacjonarne systemy kodów kreskowych, radiowej transmisji danych, czytniki RFID, drukarki etykiet i czujniki. Oczywiście oferujemy również instalację, naprawę, szkolenia i konserwację dla wszystkich systemów z jednego źródła. Te kompleksowe usługi uzupełniają indywidualnie tworzone oprogramowania i istniejące standardowe rozwiązania dla systemów Windows i Android. Przeprowadzamy również szkolenia w dziedzinie bezprzewodowego pomiaru w zakresie WLAN i 433MHz (przykład) i szkolenia użytkownika. Sposób integrowania naszych rozwiązań i oprogramowania z instniejącym środowiskiem IT. Niezależnie od tego, czy oprogramowanie dotyczy komputerów, serwerów czy aplikacji specyficznych dla urządzenia np. dla terminali danych i połączeń przez LAN, WAN lub radio.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CAD COMPUTER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  CAD-Computer GmbH&Co.KG., od chwili założenia w roku 1985, projektuje oprogramowanie przemysłowe do rejestrowania danych pomiarowych oraz do automatyki przemysłowej. Specjalizujemy się w dostarczaniu gotowych do eksploatacji systemów rejestrowania danych w formie rozwiązań jednostanowiskowych lub przystosowanych do pracy w sieci. Aby zrealizować te zadania na wysokim poziomie, intensywnie współpracujemy z renomowanymi producentami sprzętu. Nasze produkty, a zwłaszcza stworzony przez nas program do rejestrowania danych pomiarowych MCPS, są wykorzystywane od wielu lat, w wielu dziedzinach przemysłu. Na naszej stronie informujemy użytkowników o najnowszych produktach i udostępniamy pakiety demo, aktualizacje, poprawki itd. Jeśli podzielą się Państwo z nami swoimi sugestiami i życzeniami, będziemy w stanie reagować jeszcze szybciej na nowe wymagania i wdrażać je w praktyce.

 2. LUKANTE

  Polska

  W Lukante zajmujemy się tworzeniem prostych i użytecznych stron www. Projektujemy profesjonalne strony www wykorzystując aktualne trendy oraz dbając o prawidłowy design. Mając na uwadze odpowiednie techniki designu zapewniamy przyjazny wygląd strony www dla Twoich klientów. Dbamy o każdy szczegół wykonywanego projektu angażując się na każdym etapie jego realizacji. Naszą ofertę kierujemy zarówno do firm jak i klientów indywidualnych. Wykorzystując najwyższe standardy i najpopularniejsze systemy CMS tworzymy nowoczesne i funkcjonalne strony internetowe. Sprawimy, że Twoje miejsce w sieci będzie atrakcyjne dla Twoich klientów, a zarządzanie stroną nie sprawi Ci problemów. Oferujemy opiekę nad stronami www, stały monitoring i utrzymanie, kopie bezpieczeństwa, aktualizacje szablonów, pluginów, CMS, dodawanie nowych treści na strony internetowe. Zapewniamy stabilną pracę serwisu i profesjonalną konfigurację. Zajmujemy się również pozycjonowaniem, optymalizacją stron pod względem SEO, zgodnie z wytycznymi wyszukiwarki Google. Wykonujemy również inne prace ściśle związane z serwisami internetowymi, pomożemy w konfiguracji usług, przygotujemy grafikę na Twoją stronę (logo, bannery, zdjęcia, inne elementy graficzne). Wystarczy, że się z nami skontaktujesz!

 3. ARTIFICES WEB

  Meksyk

  Opracowywanie oprogramowania, aplikacji internetowych i systemów niestandardowych jest specjalnością Web Framers (jednostki biznesowej Tecnocen Group). Jesteśmy profesjonalnymi programistami, dostosowujemy się do wymagań naszych klientów i zapewniamy oprogramowanie doskonale odpowiadające Waszym potrzebom. Nasza inżynieria ma na celu maksymalizację zwrotu z inwestycji poprzez rozwój systemów informacji, które umożliwiają automatyzację procesów i sterowanie organizacją w celu zwiększenia ich efektywności i produktywności.

 4. CODERS LAB

  Polska

  Coders Lab to szkoła programowania najwyższej klasy. Jest to placówka z filiami w pięciu miastach Polski - w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie i Katowicach. Od 2013 roku działa na polskim rynku i od tego czasu stała się największą w Polsce szkołą IT. Uznawana za najlepszą w kraju, jest równocześnie jedną z największych szkół o takim profilu. Kursy programowania, oferowane przez Coders Lab to najaktualniejsze informacje, ciekawe zajęcia praktyczne i profesjonalni, pracujący od lat w branży IT, specjaliści. Wybierać można spośród kursów pozwalających na osiągnięcie umiejętności Testera Manualnego lub Automatyzującego, kursów projektowania UX, JavaScript Developera - czyli najpopularniejszego kursu w szkole. Intensywne zajęcia uczą od samych podstaw, pozwalają na samodzielną pracę i dużo praktyki. Dzięki najlepszym wykładowcom i mentorom większość absolwentów szkoły programowania Coders Lab dostało dobrze płatną pracę w branży, mimo, że wcześniej nie mieli z nią styczności. Motywacja nauczycieli oraz egzaminy po każdym module gwarantują ciągłą pracę z zadowalającymi efektami.

 5. IDEO SOFTWARE

  Polska

  Ideo Software, boasting a remarkable history since 1999, is a premier project-based software development company with over 20 years of invaluable experience. During this time, the firm has collaborated with over a thousand businesses and public institutions, fostering enduring relationships with 76% as long-term clients, some for seven years or more. Recognizing the dynamic needs of businesses, Ideo Software provides bespoke IT solutions tailored to each client’s unique requirements. Whether a dedicated development team or individual specialists, software design and development or support and maintenance, the firm adapts to optimize costs and enhance your business’s operational efficiency. If that kind of assistance is what you seek, go to their website for more information.

 1. MOBILE REALITY

  Polska

  Mobile Reality creates and designs profitable digital products like mobile and web solutions and monetizes data. We cooperate with Deloitte Technology Fast 500 Award winners and global leaders to deliver them the best quality and profitable software solutions. We are JavaScript experts. The NFTs creators and developers. We are Clutch awarded team of over 30 specialists, with 50+ projects in the portfolio, with budgets over $1 mln. Our products are used by 100k users. Let's talk about how we can support you in digital products and services. Lovers of such technologies as React.JS, React Native, Vue.JS, Node.JS, AWS, Android, iOS, Python, R. We create NFTs based on FLOW blockchain and we develop NFTs-related smart contracts using Cadence language.

 2. PROEXE SP. Z O.O.

  Polska

  Proexe to firma, która na rynku istnieje już od 2010 roku i w tak krótkim czasie zdobyła uznanie na rynku krajowym, jak i międzynarodowym – otrzymaliśmy wyróżnienia w konkursach programistycznych organizowanych m.in. przez firmę Samsung. Naszą specjalnością są mobilne programy i aplikacje tworzone na telefony komórkowe pod systemy Android, iOS, bada, Tizen, Windows Phone. Realizujemy wszelkiego rodzaju zlecenia- nawet na najbardziej zaawansowane technicznie programy. W gronie naszych Klientów znalazła się między innymi firma TVN oraz wiele dużych korporacji, które oczekują najlepszych rozwiązań. Zapewniamy profesjonalne wsparcie techniczne, a nasza wiedza i doświadczenie to najlepsza gwarancja realizacja nawet wygórowanych oczekiwań Klientów.Oferta: Tworzenie mobilnych programów i aplikacje na telefony komórkoweProfesjonalne wsparcie techniczne

 1. PS AUTOMATION

  Belgia

  PS automation to przedsiębiorstwo zajmujące się automatyzacją przemysłową (badania, realizacje i pomoc techniczna). Badamy i realizujemy każdy rodzaj systemu zautomatyzowanego, od najprostszego procesu sekwencyjnego do kompletnej instalacji z różnymi funkcjami technologicznymi, takimi jak regulacja i pozycjonowanie. Interweniujemy od czasu do czasu na różnych etapach badań lub realizacji jako konsultanci, dzięki naszej ekspertyzie w dziedzinie programowania PLC.

 2. JEDEN IT

  Polska

  Jeden IT oferuję tworzenie oprogramowania na zamówienie w technologii Java/J2EE. Wdrażamy i integrujemy systemy informatyczne. Tworzymy programy komputerowe dla małych i średnich firm. Świadczymy także usługi outsourcingu kadry IT, rekrutacji programistów, administratorów, konsultantów SAP. Oferujemy pracę za granicą dla specjalistów branży IT - także na kontrakcie.

 3. AEXOL

  Polska

  We are passionate about solving real-world problems using code and making an impact on its users' lives. Innovation first When we create a new project, innovation is our priority. Apart from the top quality of the code, we put extra emphasis on using bleeding-edge technologies which give the product a lasting competitive advantage. This technological head start also ensures that your app is always up to date with current trends and that the tech used inside is actively maintained.

 4. DOKTOR PIT

  Polska

  Serwis internetowy DoktorPIT.pl oferuje Państwu bezpłatną pomoc w rozliczaniu PIT za 2013 rok. Z pomoca naszego serwisu bez problemów rozliczą się Państwo z PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-38 za 2013 rok. Znajdą Państwo u nas szereg przydatnych porad i informacji, a także darmowy program do PIT za 2013 rok.

 5. GOLDENMELON.PL

  Polska

  Katalog najlepszych specjalistów Java, .NET, PHP, Android, iOS dostępnych od zaraz

 6. EDGCO

  Francja

  Firma EDGCO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Programowanie komputerowe. Jest również obecna w dziedzinach Tworzenie stron internetowych, Web konsultant, strony internetowe dla handlu, strony witryny, i Tworzenie stron internetowych. Ma siedzibę w Nantes, Francja.

 7. DBM INTERNATIONAL S.R.L.

  Włochy

  Firma DBM INTERNATIONAL S.R.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pojemniki i kubły na śmiecie. Jest również obecna w dziedzinach Programowanie komputerowe, pojemniki na śmieci do zbiórki selektywnej, zbiórka zróżnicowana, worki ulegające biodegradacji, i Programowanie komputerowe. Ma siedzibę w Lamezia Terme, Włochy.

 8. JETVEO

  Republika Czeska

  Firma JETVEO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Programowanie komputerowe. Jest również obecna w dziedzinach Hosting oprogramowania, Oprogramowania do programowania, i programowanie webowe. Ma siedzibę w Brno, Republika Czeska.

 1. GEFASOFT AUTOMATISIERUNG UND SOFTWARE GMBH

  Niemcy

  Firma GEFASOFT AUTOMATISIERUNG UND SOFTWARE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Urządzenia do wykonywania prób i testów. Jest również obecna w dziedzinach Mikrokomputery - doradztwo, Programowanie komputerowe, Mikrokomputery - doradztwo, i Programowanie komputerowe. Ma siedzibę w Regensburg, Niemcy.

 2. DIALOGOS DI M.RELLA

  Włochy

  Firma DIALOGOS DI M.RELLA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Serwis i konserwacja minikomputerów i dużych komputerów. Jest również obecna w dziedzinach Przerób odpadków i śmieci - przedsiębiorstwa, Programowanie komputerowe, Przerób odpadków i śmieci - przedsiębiorstwa, Programowanie komputerowe, realizacja stron web, i konserwacja sprzętu. Ma siedzibę w Bresso, Włochy.

 3. ARGVIS; GMBH

  Niemcy

  Firma ARGVIS; GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Programowanie komputerowe. Jest również obecna w dziedzinach konserwacja maszyn. Ma siedzibę w Walldorf (baden), Niemcy.

 4. IT STUDIO D.O.O.

  Słowenia

  Firma IT STUDIO D.O.O., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Systemy informacyjne i doradcze. Jest również obecna w dziedzinach Programowanie komputerowe, Sieć komputerowa - instalacja i czynności manipulacyjne, Programowanie komputerowe, i Sieć komputerowa - instalacja i czynności manipulacyjne. Ma siedzibę w Laško, Słowenia.

 5. ORIENTEED

  Hiszpania

  Firma ORIENTEED, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Programowanie komputerowe. Jest również obecna w dziedzinach Tworzenie stron internetowych, handel elektroniczny, i Tworzenie stron internetowych. Ma siedzibę w A Coruña, Hiszpania.

 6. CLEVEROAD

  Ukraina

  Firma CLEVEROAD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rozwój aplikacji mobilnych. Jest również obecna w dziedzinach Programowanie komputerowe, i Programowanie komputerowe. Ma siedzibę w Dnipro, Ukraina.

 7. VENTION

  Niemcy

  Firma VENTION, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Programowanie komputerowe. Jest również obecna w dziedzinach Rozwój aplikacji mobilnych, Tworzenie stron internetowych, Rozwój aplikacji mobilnych, Opracowywanie aplikacji biznesowych, Tworzenie stron internetowych, i Rozwój oprogramowania niestandardowego. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 8. WASA CONSULT

  Niemcy

  Firma WASA CONSULT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługi informatyczne. Jest również obecna w dziedzinach Programowanie komputerowe, i Programowanie komputerowe. Ma siedzibę w Heinsberg, Niemcy.

 9. VREISOFT

  Rumunia

  Firma VREISOFT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Programowanie komputerowe. Jest również obecna w dziedzinach restauracja, aplikacje do telefonów komórkowych, Smartfon, i Webapp kolaboracyjna. Ma siedzibę w Bucuresti, Rumunia.

 10. KIPROM LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma KIPROM LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Programowanie komputerowe. Jest również obecna w dziedzinach montaż mechaniczny, usługi z zakresu inżynierii, Automatyzacja maszyn, i electronic design. Ma siedzibę w Warrington, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Programowanie komputerowe - Import eksport

Liczba wyników

5232 Przedsiębiorstwa