• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • programowanie komputerowe

Wyniki dla

Programowanie komputerowe - Import eksport

 1. MICROMEGA DYNAMICS S.A.

  Belgia

  MICROMEGA DYNAMICS specjalizuje się w produkcji urządzeń mechatronicznych do monitorowania, kontroli i redukcji drgań strukturalnych. Oferujemy usługi inżynieryjne pomagające w projektowaniu, wytwarzaniu i wdrażaniu dedykowanych rozwiązań przemysłowych w zakresie monitorowania linii, redukcji drgań oraz mechanizmów o wysokiej precyzji. Dzięki 20-letniemu doświadczeniu zaufało nam wielu klientów na całym świecie.

  Wszystkie wyroby na "programowanie komputerowe"

 2. ALEXANDER FIESSINGER AUTOMATION

  Niemcy

 3. VISION TECH S.R.L. SEM

  Włochy

 4. ANDERSEN SP. Z O. O.

  Polska

  Andersen to międzynarodowa firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania. Od momentu powstania w 2007 roku firma otworzyła 10+ centrów rozwoju oprogramowania i około 10+ biur sprzedaży na całym świecie. Firma zatrudnia ponad 3700 wysoko wykwalifikowanych specjalistów w zakresie tworzenia, dostosowywania i integracji korporacyjnych rozwiązań IT, aplikacji internetowych i aplikacji mobilnych. Andersen zrealizował ponad 1000 projektów i otrzymał setki pozytywnych recenzji od klientów na całym świecie. Obecnie firma pracuje nad ponad 250 projektami w takich obszarach jak FinTech, e-commerce, opieka zdrowotna, e-learning, handel detaliczny, podróże, telekomunikacja, multimedia i rozrywka. Doświadczenie ze stosem technologii obejmuje . NET, C#, Java, Python, PHP, Node.js, TypeScript, Golang, C++, JavaScript, Angular, React.js, Vue.js, HTML, CSS, Java (Android), Swift. / Cel C (iOS), React Native. Firma oferuje również testy manualne i automatyczne, analizę biznesową i analizę danych, projektowanie UX/UI, DevOps, bezpieczeństwo IT oraz wsparcie na poziomie 1/2/3. Deweloperzy, analitycy biznesowi, projektanci, kierownicy projektów i inni specjaliści ds. rozwoju zakończą Twój projekt od początku do końca, na czas i w ramach budżetu. Alternatywnie mogą pełnić kluczowe role, aby uzupełnić istniejący zespół.

  Wszystkie wyroby na "programowanie komputerowe"

 5. ID SERVICEPOINT GMBH

  Niemcy

  Opracowujemy rozwiązania do mobilnego gromadzenia danych w sprzęcie i oprogramowaniu i udzielamy niezależnych porad w tej dziedzinie. Planowanie i modernizację technologii gromadzenia danych można często uwzględnić w istniejących systemach. Należą do nich mobilne i stacjonarne systemy kodów kreskowych, radiowej transmisji danych, czytniki RFID, drukarki etykiet i czujniki. Oczywiście oferujemy również instalację, naprawę, szkolenia i konserwację dla wszystkich systemów z jednego źródła. Te kompleksowe usługi uzupełniają indywidualnie tworzone oprogramowania i istniejące standardowe rozwiązania dla systemów Windows i Android. Przeprowadzamy również szkolenia w dziedzinie bezprzewodowego pomiaru w zakresie WLAN i 433MHz (przykład) i szkolenia użytkownika. Sposób integrowania naszych rozwiązań i oprogramowania z instniejącym środowiskiem IT. Niezależnie od tego, czy oprogramowanie dotyczy komputerów, serwerów czy aplikacji specyficznych dla urządzenia np. dla terminali danych i połączeń przez LAN, WAN lub radio.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LUKANTE

  Polska

  W Lukante zajmujemy się tworzeniem prostych i użytecznych stron www. Projektujemy profesjonalne strony www wykorzystując aktualne trendy oraz dbając o prawidłowy design. Mając na uwadze odpowiednie techniki designu zapewniamy przyjazny wygląd strony www dla Twoich klientów. Dbamy o każdy szczegół wykonywanego projektu angażując się na każdym etapie jego realizacji. Naszą ofertę kierujemy zarówno do firm jak i klientów indywidualnych. Wykorzystując najwyższe standardy i najpopularniejsze systemy CMS tworzymy nowoczesne i funkcjonalne strony internetowe. Sprawimy, że Twoje miejsce w sieci będzie atrakcyjne dla Twoich klientów, a zarządzanie stroną nie sprawi Ci problemów. Oferujemy opiekę nad stronami www, stały monitoring i utrzymanie, kopie bezpieczeństwa, aktualizacje szablonów, pluginów, CMS, dodawanie nowych treści na strony internetowe. Zapewniamy stabilną pracę serwisu i profesjonalną konfigurację. Zajmujemy się również pozycjonowaniem, optymalizacją stron pod względem SEO, zgodnie z wytycznymi wyszukiwarki Google. Wykonujemy również inne prace ściśle związane z serwisami internetowymi, pomożemy w konfiguracji usług, przygotujemy grafikę na Twoją stronę (logo, bannery, zdjęcia, inne elementy graficzne). Wystarczy, że się z nami skontaktujesz!

 2. CAD COMPUTER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  CAD-Computer GmbH&Co.KG., od chwili założenia w roku 1985, projektuje oprogramowanie przemysłowe do rejestrowania danych pomiarowych oraz do automatyki przemysłowej. Specjalizujemy się w dostarczaniu gotowych do eksploatacji systemów rejestrowania danych w formie rozwiązań jednostanowiskowych lub przystosowanych do pracy w sieci. Aby zrealizować te zadania na wysokim poziomie, intensywnie współpracujemy z renomowanymi producentami sprzętu. Nasze produkty, a zwłaszcza stworzony przez nas program do rejestrowania danych pomiarowych MCPS, są wykorzystywane od wielu lat, w wielu dziedzinach przemysłu. Na naszej stronie informujemy użytkowników o najnowszych produktach i udostępniamy pakiety demo, aktualizacje, poprawki itd. Jeśli podzielą się Państwo z nami swoimi sugestiami i życzeniami, będziemy w stanie reagować jeszcze szybciej na nowe wymagania i wdrażać je w praktyce.

 3. CODERS LAB

  Polska

  Coders Lab to szkoła programowania najwyższej klasy. Jest to placówka z filiami w pięciu miastach Polski - w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie i Katowicach. Od 2013 roku działa na polskim rynku i od tego czasu stała się największą w Polsce szkołą IT. Uznawana za najlepszą w kraju, jest równocześnie jedną z największych szkół o takim profilu. Kursy programowania, oferowane przez Coders Lab to najaktualniejsze informacje, ciekawe zajęcia praktyczne i profesjonalni, pracujący od lat w branży IT, specjaliści. Wybierać można spośród kursów pozwalających na osiągnięcie umiejętności Testera Manualnego lub Automatyzującego, kursów projektowania UX, JavaScript Developera - czyli najpopularniejszego kursu w szkole. Intensywne zajęcia uczą od samych podstaw, pozwalają na samodzielną pracę i dużo praktyki. Dzięki najlepszym wykładowcom i mentorom większość absolwentów szkoły programowania Coders Lab dostało dobrze płatną pracę w branży, mimo, że wcześniej nie mieli z nią styczności. Motywacja nauczycieli oraz egzaminy po każdym module gwarantują ciągłą pracę z zadowalającymi efektami.

 4. ARTIFICES WEB

  Meksyk

  Opracowywanie oprogramowania, aplikacji internetowych i systemów niestandardowych jest specjalnością Web Framers (jednostki biznesowej Tecnocen Group). Jesteśmy profesjonalnymi programistami, dostosowujemy się do wymagań naszych klientów i zapewniamy oprogramowanie doskonale odpowiadające Waszym potrzebom. Nasza inżynieria ma na celu maksymalizację zwrotu z inwestycji poprzez rozwój systemów informacji, które umożliwiają automatyzację procesów i sterowanie organizacją w celu zwiększenia ich efektywności i produktywności.

 5. MOBILE REALITY

  Polska

  Mobile Reality creates and designs profitable digital products like mobile and web solutions and monetizes data. We cooperate with Deloitte Technology Fast 500 Award winners and global leaders to deliver them the best quality and profitable software solutions. We are JavaScript experts. The NFTs creators and developers. We are Clutch awarded team of over 30 specialists, with 50+ projects in the portfolio, with budgets over $1 mln. Our products are used by 100k users. Let's talk about how we can support you in digital products and services. Lovers of such technologies as React.JS, React Native, Vue.JS, Node.JS, AWS, Android, iOS, Python, R. We create NFTs based on FLOW blockchain and we develop NFTs-related smart contracts using Cadence language.

 1. PS AUTOMATION

  Belgia

  PS automation to przedsiębiorstwo zajmujące się automatyzacją przemysłową (badania, realizacje i pomoc techniczna). Badamy i realizujemy każdy rodzaj systemu zautomatyzowanego, od najprostszego procesu sekwencyjnego do kompletnej instalacji z różnymi funkcjami technologicznymi, takimi jak regulacja i pozycjonowanie. Interweniujemy od czasu do czasu na różnych etapach badań lub realizacji jako konsultanci, dzięki naszej ekspertyzie w dziedzinie programowania PLC.

 2. AEXOL

  Polska

  We are passionate about solving real-world problems using code and making an impact on its users' lives. Innovation first When we create a new project, innovation is our priority. Apart from the top quality of the code, we put extra emphasis on using bleeding-edge technologies which give the product a lasting competitive advantage. This technological head start also ensures that your app is always up to date with current trends and that the tech used inside is actively maintained.

 1. EDGCO

  Francja

 2. DBM INTERNATIONAL S.R.L.

  Włochy

 3. DIALOGOS DI M.RELLA

  Włochy

 4. ARGVIS; GMBH

  Niemcy

 5. GEFASOFT AUTOMATISIERUNG UND SOFTWARE GMBH

  Niemcy

 6. JETVEO

  Republika Czeska

 7. IT STUDIO D.O.O.

  Słowenia

 8. CLEVEROAD

  Ukraina

 1. VENTION

  Austria

 2. GARAMANTIS GMBH

  Niemcy

 3. WASA CONSULT

  Niemcy

 4. ICONPARC GMBH

  Niemcy

 5. FLS FERTIGUNGSLEITSYSTEME

  Niemcy

 6. FLIT2GO

  Hiszpania

 7. AGANIS WEB SOFTWARE

  Włochy

 8. INDICUS SOFTWARE

  Hiszpania

 9. INFORM TECHNOLOGY GMBH

  Niemcy

 10. ŽEJN D.O.O.

  Słowenia

Filtry

Wyniki dla

Programowanie komputerowe - Import eksport

Liczba wyników

5179 przedsiębiorstwa