• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • profesjonalne maszyny do prania

Wyniki dla

Profesjonalne maszyny do prania - Import eksport

 1. ATEGA TOPRAS

  Belgia

  Firma ATEGA lub Ateliers Gastout powstała w 1961 roku, a jej główną działalnością było wówczas tworzenie pralni bielizny i automatycznych pralni samoobsługowych w Belgii. Czyszczenie na sucho zostało dodane do tej działalności, a obszar geograficzny został poszerzony o Afrykę i Azję, a działalność - o pralnie hotelowe i szpitalne. Wyposażenie dla laboratoriów fotograficznych, jak też dla warsztatów szewskich i punktów biurotyki zostało włączone do naszej działalności.

 2. FRANCHISE EASYWASH SELF SERVICE LAUNDRY

  Grecja

 3. PRIMULA S.A.

  Grecja

 4. SPEED QUEEN INVESTOR

  Belgia

 5. ANNAVI

  Chorwacja

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. EASYWASH SELF SERVICE LAUNDRY

  Grecja

 2. BLANCHISSERIE ALGERIE

  Algieria

 3. LAPAUW INTERNATIONAL

  Belgia

 4. WEBER MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Od krojenia z dokładną wagą, po precyzyjny załadunek i pakowanie wędlin, mięsa i serów: Weber Maschinenbau jest jednym z wiodących dostawców systemów do krojenia, a także automatyzacji i pakowania świeżych produktów. Głównym celem firmy jest ułatwienie życia klientom za pomocą wyjątkowych, indywidualnych rozwiązań oraz umożliwienie im optymalnej obsługi swoich linii, przez ich cały cykl życia. W firmie Weber Maschinenbau zatrudnionych jest obecnie około 1450 pracowników w 22 lokalizacjach w 18 krajach, a ich zaangażowanie i pasja każdego dnia przyczyniają się do sukcesu Grupy Weber. Od samego początku firma była własnością rodziny, a obecnie jest zarządzana przez CEO Tobiasa Webera, najstarszego syna założyciela firmy, pana Günthera Webera.

 5. GEPPETTO EIS GMBH

  Niemcy

  Przykładamy dużą wagę do tego, aby nasze lody zawierały znaczną część wybranych składników naturalnych. Tylko najlepsze surowce, i ich wysoka jakość, gwarantują wyjątkowy smak GEPPETTO. Nasze lody są wytwarzane tradycyjnie, ręcznie i są świeże. Smakosze i koneserzy cenią nasze lody ze względu na ich kremową świeżość i subtelny smak. Dla zadowolenia naszych klientów, w przypadku wszystkich naszych lodów zawsze dbamy o świeżość, z troską o staranne wykonanie i przestrzeganie starych receptur przekazanych do naszego zakładu produkcyjnego. Otrzymują Państwo jakość, która smakuje! Poprzez ciągłą kontrolę nieustannie dbamy o przestrzeganie przepisów higieny, poprawę naszych standardów i przewyższanie Państwa oczekiwań.

 1. S.A.R. GROUP

  Włochy

  Firma S.A.R. Grupa została stworzona w 1988 roku i oferuje szeroką gamę maszyn dla lodziarstwa i ciastkarstwa. Proponuje także zróżnicowany asortyment produktów, takich jak półprodukty do wyrobów cukierniczych, gofry, naleśniki, wafle. Uprzejmy i wykwalifikowany personel pozostaje do Państwa dyspozycji i wyjaśni wszelkie wątpliwości oraz udzieli konsultacji zarówno w kwestii użytkowania maszyn, jak i samych produktów. S.A.R. Grupa działa na terenie całego kraju oraz za granicą z uznanym doświadczeniem oraz profesjonalizmem.

 2. HEROS CARPETCLEAN BLACKBURN

  Zjednoczone Królestwo

 1. HOUSTON'S CARPET GUY

  Stany Zjednoczone

 2. GLOBAL INDUSTRIAL SEWING MACHINES

  Holandia

  Od 1950 roku Global znany jest w branży obuwniczej, tekstylnej i maszyn do szycia. W siedzibie naszej firmy mieści się duży magazyn magazynowy, dział maszyn używanych, dział części zamiennych oraz nasze muzeum zabytkowych maszyn do szycia. Nasz dział maszyn używanych oferuje maszyny używane, marek takich jak: Juki, Brother, Pegasus, Kansai Special, Yamato, Lewis, Strobel, Kingtex, Reece, Pfaff, Durkopp Adler, Singer, Rimoldi, Merrow, Global, Texi, Sewmaq, Jack, Golden Wheel, Typical, Mitsubishi, Minerva, Union Special i Siruba. Nasz program obejmuje ponad 400 różnych typów maszyn do szycia dla przemysłu odzieżowego, motoryzacyjnego, tapicerskiego, żaglowego, skórzanego i obuwniczego. Globalne maszyny do szycia to jakość, trwałość i zawsze najnowocześniejsze innowacje w branży!

 3. EMMETT MACHINERY

  Zjednoczone Królestwo

 4. ZIJLSTRA NAAIMACHINES

  Holandia

 5. CAGNONI ENRICO S.R.L.

  Włochy

 6. CAMAFRI - EQUIPAMENTOS DE FRIO, LDA

  Portugalia

 7. ROMANO MASSIMO

  Włochy

 8. FABER SERVICE

  Włochy

 1. SOPINOTE - SOCIEDADE COMERCIAL DE PRODUTOS INDUSTRIAIS E DOMESTICOS, LDA

  Portugalia

 2. FRIGOMAT - ER CONCEPT

  Francja

 3. VETTA MACCHI SRL

  Włochy

 4. COMAS INTERNATIONAL

  Włochy

 5. BLU ITALIA S.R.L.

  Włochy

 6. LES CAFES RECSI

  Belgia

 7. BIG DRUM ENGINEERING GMBH

  Niemcy

 8. ICETEAM 1927

  Włochy

 9. NOWACO OPAVA S.R.O.

  Republika Czeska

 10. ZUMEX MAQUINAS Y ELEMENTOS SA

  Hiszpania

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo