• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • produkty rolne

Wyniki dla

Produkty rolne - Import eksport

 1. BIZIM ANADOLU TARIM

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma Bizim Anadolu Tarım została założona w 1973 roku. Nasza firma specjalizuje się w dostawie i produkcji jadalnych nasion i produktów z orzechów. Aktualnie posiadamy jeden z największych zakładów przetwórczych w Europie, wykorzystujący najnowsze dostępne technologie, aby tworzyć najlepsze produkty dla naszych klientów. Oferujemy różne rodzaje nasion, w tym: Głównie nasiona dyni, nasiona słonecznika, ziarna kawy, migdały, nerkowca, orzechy kokosowe, orzechy włoskie, ciecierzycę i soję. Nasze nasiona znane są z wyjątkowej jakości i smaku. Nasze najnowsze obiekty wyposażone są w najnowocześniejsze maszyny do obróbki nasion, zdolne do przetwarzania ponad 80 ton dziennie, co gwarantuje jakość produktu. Nasz zakład dostarcza produkty o wysokiej jakości. Dzięki naszemu 50-letniemu doświadczeniu, Bizim Anadolu Tarım jest z pewnością jednym z najstarszych i najbardziej znanych eksporterów towarów rolnych w Turcji. Ciągle rozwijamy innowacje i rozwijamy się, a to pozwoliło nam szybko przekształcić naszą firmę w wiodące przedsiębiorstwo rolnicze w Turcji. Zdobyliśmy powszechne uznanie za wysokiej jakości produkty i usługi w kraju i za granicą. Jakość produktów i zadowolenie klienta to nasz priorytet w Bizim Anadolu Tarım. Odwiedź naszą stronę internetową lub skontaktuj się z nami w przypadku jakichkolwiek pytań.

 2. BOULEVARD BENIN

  Benin

  Verified by europages badge

  Od 2018 roku firma Boulevard BENIN specjalizuje się w następujących dziedzinach: Działalność rolnicza; Produkcja i wprowadzanie do obrotu produktów rolno-spożywczych; Przedstawicielstwo handlowe, partnerstwo i usługi z zakresu NTiC (Nowych technologii informacji i komunikacji). Firma znajduje się w Beninie, a jej główną działalnością jest eksport i import surowców oraz produktów wytworzonych. W Beninie istnieje ponad 300 organizacji rolniczych rozsianych na całym terytorium. Inicjujemy, rozwijamy, planujemy i wdrażamy projekty rolnicze dotyczące masowej produkcji takich produktów jak orzechy nerkowca; soja; shea; sezam; arachidy; bawełna; proso; kukurydza; pieprz; czosnek; cebula... na całym terytorium Beninu. Jesteśmy znani z efektywności, dynamizmu i szybkości w świadczeniu naszych usług. Gwarantowany stosunek ceny do jakości i nasz nienaganny serwis po sprzedaży są naszymi głównymi atutami. Pracujemy w ścisłej zgodności z przepisami ujednoliconego aktu OHADA. Prosimy nie wahać się i skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. BERNIS FOOD INDUSTRY AND TRADE LTD.

  Turcja

  Verified by europages badge

  Z ponad 20-letnim doświadczeniem w handlu żywnością Bernis Food zaprasza do skosztowania najbardziej najbardziej wyjątkowych i organicznych suszonych owoców i warzyw. Nasza sucha żywność jest produkowana lokalnie przez miejscowych rolników i suszona ręcznie. Zapewniamy, że z naszą suchą żywnością odnajdziesz smak babcinego stołu. Twoje podniebienie z pewnością poczuje smak w 100% naturalnej i produkowanej lokalnie suszonej żywności. Nasze produkty pochodzą z upraw na żyznych ziemiach Anatolii i są suszone na słońcu. W procesie suszenia wykorzystujemy naturalną dobroczynną moc słońca i przestrzegamy najbardziej rygorystycznych metod higieny. Bernis Food dostarcz produkty do Twojej kuchni, nie degradując ich świeżości i naturalności. Dostarczamy nasze wysokiej jakości produkty na całym świecie i w najlepszej cenie. Oferujemy obszerne portfolio produktów w zakresie suszonych owoców i warzyw: •Suszone pomidory •Suszone figi •Suszona fasolka szparagowa •Suszone banany •Suszone jabłka •Suszone Suszone truskawki •Suszone winogrona •Suszone bakłażany •Suszone grzyby i wiele innych. Więcej informacji o naszym asortymencie znajdziesz w naszym katalogu online na naszej stronie internetowej! Nasze produkty są uprawiane i suszone bez żadnych chemikaliów i pestycydów. U nas znajdziesz najbardziej niezawodne smaki natury. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami aby uzyskać więcej informacji!

 4. FLEVOTRADE WORLDWIDE FOOD TRADER

  Holandia

  Verified by europages badge

  FlevoTrade Worldwide Food Trader jest ekspertem w dziedzinie cebuli. Zajmujemy się uprawą cebuli dzięki naszej wyspecjalizowanej stacji sortowania i pakowania. Cebula jest sortowana z wydajnością 75 ton na godzinę. Zaawansowany technologicznie sprzęt w połączeniu z kunsztem zapewnia, że cebula FlevoTrade jest znana na całym świecie ze swojej jakości. Ponadto FlevoTrade oferuje szeroką gamę produktów "gotowych na półkę" pod własną marką. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w imporcie i eksporcie, nasze produkty są starannie dobierane i eksportowane do ponad 70 krajów na całym świecie. Zlokalizowani w Flevoland, w Holandii, zapewniamy wysokiej jakości obsługę wewnętrzną i szerokie możliwości magazynowania. Dzięki naszej globalnej sieci zarządzamy logistyką od pola do rąk klienta, gwarantując światowy smak jakości.

 5. ÁRIK 21 - AGRO KFT

  Węgry

  Verified by europages badge

  Witamy w ÁRIK 21 - AGRO KFT, prywatnej firmie handlowej z siedzibą w Rotterdamie w Holandii. Naszym celem jest dostarczanie niezrównanych rozwiązań biznesowych klientom na całym świecie. Specjalizujemy się w oferowaniu wysokiej jakości markowych produktów w przystępnych cenach hurtowych, zaspokajając potrzeby firm każdej wielkości. Dodatkowo nasza sprawna logistyka zapewnia terminowe dostawy. Będąc wiodącą firmą handlową, wyróżniamy się jako hurtownik i dystrybutor, oferując szeroką gamę produktów. Nasze portfolio obejmuje napoje, takie jak napoje bezalkoholowe i energetyczne, piwa alkoholowe i bezalkoholowe, produkty mleczne, w tym mleko dla niemowląt, a także artykuły spożywcze, takie jak czekolady, słodycze oraz herbaty i kawy premium. Nasze silne partnerstwo z renomowanymi producentami, takimi jak Nestle, Heinz, Mars, Red Bull, Coca Cola, Tchibo i Ferrero umożliwia nam doskonałą obsługę firm na całym świecie. Nasze dążenie do doskonałości motywuje nas do odkrywania atrakcyjnych niszowych kategorii produktów i unikatowych marek. Dbamy o niezawodne relacje z dostawcami, zapewniając szybką realizację zamówień w ciągu 48 godzin. Kluczową wartością dla ÁRIK 21 - AGRO KFT jest zaufanie i trwałe partnerstwo. Nasz doświadczony zespół łączy wiedzę handlową z wizjonerskim podejściem, zapewniając efektywne transakcje. Naszym celem jest wspieranie współpracy, która wykracza poza początkowe zamówienie, kładąc nacisk na wzajemy rozwój.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. JJGFDVJH

  Korea Północna

  Verified by europages badge

  AFRIQUE-EXPRESS to firma specjalizująca się w imporcie i eksporcie produktów rolno-spożywczych i surowców pochodzących z Senegalu i innych krajów afrykańskich. Jesteśmy importerami i eksporterami pragnącymi tworzyć relacje partnerskie w celu ułatwienia handlu z krajami na całym świecie. Oferujemy szeroką gamę sezonowych produktów rolno-spożywczych: sezam, orzechy nerkowca, masło shea, pszenica, soja… Wykorzystujemy naszą wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie, gwarantując wysoką jakość usług. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji na temat naszych produktów i usług.

 2. BAYCELIK TARIM ÜRÜNLERI

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założona w 1975 roku firma Baycelik Tarim jest wiodącym producentem nasion rolniczych z siedzibą w Denizli w Turcji. Dzięki 50-letniemu doświadczeniu w branży staliśmy się jednym z najstarszych i najbardziej znanych eksporterów towarów rolnych w Turcji. Nasza firma specjalizuje się w produkcji i dostarczaniu wysokiej jakości jadalnych nasion i orzechów. Jesteśmy dumni z posiadania jednego z najbardziej rozległych zakładów przetwórczych w Europie, wyposażonych w najnowsze technologie do tworzenia wyjątkowych produktów dla naszych klientów. Baycelik Tarim oferuje wysokiej jakości nasiona, głównie pestki dyni, słonecznika i orzechy włoskie. Nasze nasiona słonecznika są starannie wybierane z najbardziej żyznych równin Turcji i przetwarzane z drobiazgową starannością, aby zapewnić ich najwyższą jakość i smak. Z roczną zdolnością przetwarzania 15 000 ton nasion słonecznika, nasz zakład stale się rozwija, aby sprostać rosnącemu popytowi. Jesteśmy zaangażowani w dostarczanie naszym klientom najwyższej jakości produktów i usług. Staramy się stale wprowadzać innowacje i rozwijać naszą działalność, aby stać się wiodącą firmą rolniczą w Turcji. W firmie Baycelik Tarim zadowolenie klienta stanowi najwyższy priorytet. Jesteśmy dumni z naszej reputacji w zakresie dostarczania wysokiej jakości produktów i usług w kraju i za granicą. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej o naszej firmie, odwiedź naszą stronę internetową lub skontaktuj się z nami bezpośrednio.

 3. PLANT OF AGRICULTURAL MACHINERY

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Fabryka maszyn rolniczych specjalizuje się w produkcji różnych maszyn do czyszczenia ziarna, separatorów ziarna, miotaczy i ładowarek ziarna, które upraszczają i zmniejszają koszty czyszczenia po zbiorach, przetwarzania, przeładunku i wysyłki ziarna 2-3 razy. Firma z powodzeniem produkuje tego typu produkty od 1999 roku. W tym czasie wyprodukowaliśmy ponad 7000 maszyn rolniczych, z powodzeniem pracujących w 21 krajach na całym świecie. Nasze innowacyjne maszyny rolnicze są prezentowane na najważniejszych międzynarodowych wystawach, otrzymały wiele nagród, są opatentowane i certyfikowane w UE i na Ukrainie. Doskonałe parametry techniczne, jakość, wygoda i bezpieczeństwo produkowanego sprzętu potwierdzają testy państwowe i tysiące wdzięcznych klientów. Z ufnością patrzymy w przyszłość i szukamy nowych partnerów na całym świecie. Innowacyjna technika, doświadczenie i profesjonalne wsparcie partnerów jest tym, co daje wyjątkowe możliwości udanego biznesu w dziedzinie rolnictwa. Dealerzy zakładu osiągnęli już doskonałe wyniki. Zakład rozszerza sieć dealerów i poszukuje nowych partnerów w różnych krajach.

 4. AGROPRODSERVICE, THE PRIVATE AGROINDUSTRIAL ENTERPRISE

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Prywatne Przedsiębiorstwo Rolno-Przemysłowe „Agroprodservice” stało się jedną z trzech największych firm rolniczych w zachodniej Ukrainie w ciągu 24 lat swojego istnienia. Całkowita powierzchnia żyznych gruntów uprawianych przez Agroprodservice wynosi około 45 000 hektarów. Uprawiamy kukurydzę, pszenicę ozimą i jęczmień, słonecznik, soję, jęczmień jary i pszenicę, rzepak, groch i buraki cukrowe. Całkowita liczba bydła wynosi ponad 3000 sztuk. Przy jednoczesnym utrzymaniu, roczna wielkość produkcji wyniesie 1255 ton mięsa wołowego. Doświadczenie firm o europejskich i światowych nazwach jest szeroko wdrażane, co przyczynia się do efektywnego wzrostu plonów i jakości ziarna zbóż i roślin strączkowych, a także roślin okopowych buraka cukrowego. Prywatne Przedsiębiorstwo Rolno-Przemysłowe „Agroprodservice” rozumie znaczenie ochrony środowiska, dlatego jedną z głównych zasad firmy jest „Nie szkodzić". Firma dba o środowisko naturalne i wspiera programy ekologiczne, pozostając wierną swojej misji.

 5. GK KUSHPIT-AGRO

  Ukraina

  Verified by europages badge

  KUSHPIT-AGRO jest stowarzyszeniem ukraińskich rolników (FE "Kushpita BO", FE "Kushpit", LLC "AGRO-LAN"), którego główną działalnością jest uprawa zbóż, roślin technicznych i roślin oleistych. Zajmujemy się magazynowaniem i sprzedażą, utrzymując krajowy sektor spożywczy produktów roślinnych poprzez uprawę roślin ziarnistych i zaangażowanie wykwalifikowanych pracowników oraz wykorzystanie najnowszych technologii. GC KUSHPIT-AGRO to firma rodzinna prosperująca od prawie 30 lat. Obszar uprawny wynosi około 5 000 hektarów. Główne uprawy: pszenica jara, pszenica ozima, słonecznik, kukurydza, soja, gryka. Gospodarstwa posiadają własną flotę maszyn i ciągników. W 2020 roku uruchomiliśmy własny kompleks czyszczenia ziarna z suszarnią. Pojemność elewatora wynosi 40 tysięcy ton. Posiadamy również własne laboratorium i własny transport - ciężarówki do przewozu zboża. Krótkie informacje o nas można znaleźć na naszej stronie internetowej: www.kushpit-agro.com - Sprzedajemy nasze produkty zarówno na Ukrainie, jak i za granicą. Możemy pracować według warunków dostaw DAP i CIF. Dostarczamy produkty własnymi pojazdami zbożowymi, możemy również użyć transportu kontenerowego i kolejowego.

 1. FROSTY FOODS EGYPT

  Egypt

  Verified by europages badge

  Frosty jest wiodącą egipską firmą specjalizującą się w przetwarzaniu wysokiej jakości egipskich produktów rolnych, takich jak warzywa i owoce IQF - świeże warzywa i owoce oraz produkty w solance. Naszym głównym atutem jest nasz personel, posiadający ponad 10-letnie doświadczenie w przetwórstwie produktów rolnych oraz wielką pasję do bycia liderem w tej dziedzinie. Nasze relacje z właścicielami największych gospodarstw rolnych, doświadczenie w produkcji i dostarczaniu surowców czynią nas jednym z najlepszych dostawców w Egipcie.

 2. HILAIRE AGRI-SERVICES

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma HILAIRE AGRI-SERVICES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa strączkowe. Jest również obecna w dziedzinach Oleiste, Oleje roślinne, Oleje roślinne surowe, Produkcja rolna, oleje roślinne spożywcze, oleje paliwowe półgęste, nasiona rzepaku, olej słonecznikowy, i soczewica. Ma siedzibę w Vregny, Francja.

 1. CREMONINI MECCANICA S.N.C. DI FABIO & DARIO CREMONINI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma CREMONINI MECCANICA S.N.C. DI FABIO & DARIO CREMONINI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Irygacja - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Rolnictwo - urządzenia rolnicze, motopompy, elektropompy, Rolnictwo - urządzenia rolnicze, i produkty rolne. Ma siedzibę w Roncoferraro, Włochy.

 2. LES FERMIERS D'ARGOAT

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma LES FERMIERS D'ARGOAT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Jaja. Jest również obecna w dziedzinach Rolnictwo - import-export, Mięso i wyroby masarskie, Rolnictwo - import-export, produkty rolne, drób, i Mięso i wyroby masarskie. Ma siedzibę w Ploufragan, Francja.

 3. PAL GARDENS COMPANY

  Okupowane Terytorium Palestyny

  Verified by europages badge

  Firma PAL GARDENS COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Suszone owoce. Jest również obecna w dziedzinach Produkcja rolna, Rolnictwo - import-export, Żywność - import-eksport, daktyle, produkty rolne, daktyle pakowane, Produkcja rolna, Rolnictwo - import-export, i Żywność - import-eksport. Ma siedzibę w Jericho, Okupowane Terytorium Palestyny.

 4. ZUCCARELLA SOCIETÀ COOPERATIVA AGRICOLA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma ZUCCARELLA SOCIETÀ COOPERATIVA AGRICOLA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Owoce. Jest również obecna w dziedzinach truskawki, mango, warzywa, hodowla drzew i krzewów owocowych, fruit and vegetable wholesaler, produkty rolne, owoce egzotyczne paczkowane, i warzywa świeże. Ma siedzibę w Scanzano Jonico, Włochy.

 5. ETS BOUVET NICOLAS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ETS BOUVET NICOLAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uprawa ziemi - usługi rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach Rolnictwo - import-export, Hodowla bydła - usługi, Rolnictwo - import-export, Hodowla bydła - usługi, i produkty rolne. Ma siedzibę w Livet, Francja.

 6. LAROSA SPOLKA SP Z.O.O

  Polska

  Larosa Spolka is a general distributor of goods based in Warsaw, Poland. We sell all sorts of equipment, containers, spare parts, fertilizers, and occasionally confectionery products. Our clients can visit our warehouses and contact us on phone to verify thieir products before they make a purchase.

 7. SEMILLAS BATLLE SA

  Hiszpania

  Firma SEMILLAS BATLLE SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sadzonki, cebulki, materiały siewne. Jest również obecna w dziedzinach Produkcja rolna, Produkcja rolna, produkty rolne, ogrodnictwo, i nasiona ogrodowe. Ma siedzibę w Molins De Rei, Hiszpania.

 8. ELEOFARM P.C.

  Grecja

  Firma ELEOFARM P.C., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport artykułów rolno-spożywczych. Jest również obecna w dziedzinach produkty rolne, Grecka oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia (extra virgin), ekstra czyste oleje z pierwszego tłoczenia oliwek, i Destylator lawendy wąskolistnej CNP (AOP). Ma siedzibę w Chania/crete, Grecja.

 1. SARIMSAK MERKEZI ( GARLIC CENTER )

  Turcja

  Firma SARIMSAK MERKEZI ( GARLIC CENTER ), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zdrowa żywność, naturalna, makrobiotyczna. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, produkty rolne, czosnek, OWOCE I Warzywa, i Import-eksport artykułów rolno-spożywczych. Ma siedzibę w Kastamonu, Turcja.

 2. FADE-KAY VENTURES LIMITED

  Turcja

  Firma FADE-KAY VENTURES LIMITED, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Rolnictwo - import-export. Jest również obecna w dziedzinach produkty rolne, orzechy indyjskie, i nasiona sezamu. Ma siedzibę w Konak,izmir, Turcja.

 3. KARÇEK AGRICULTURAL PRODUCTS FOOD INDUSTRY CO.LTD.

  Turcja

  Firma KARÇEK AGRICULTURAL PRODUCTS FOOD INDUSTRY CO.LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Suszone owoce. Jest również obecna w dziedzinach produkty rolne, prażona kukurydza, nasiona słonecznika, i nakrętki. Ma siedzibę w Kahramanmaraş/elbistan, Turcja.

 4. ANTICO FRANTOIO TAVIAN DI DRUETTI MILKO & C. S.A.S.

  Włochy

  Firma ANTICO FRANTOIO TAVIAN DI DRUETTI MILKO & C. S.A.S., roku i działającą w sektorze Oleje roślinne. Jest również obecna w dziedzinach produkty rolne, oliwki, ekstra czyste oleje z pierwszego tłoczenia oliwek, i mydło i mydełka z oliwy. Ma siedzibę w Vado Ligure, Włochy.

 5. BODEX HOLDING B.V

  Holandia

  Firma BODEX HOLDING B.V, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rolnictwo - import-export. Jest również obecna w dziedzinach produkty rolne. Ma siedzibę w Middelbeers,, Holandia.

 6. DE SANGOSSE

  Francja

  Firma DE SANGOSSE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Nawozy i środki ulepszające glebę. Jest również obecna w dziedzinach nasiona, produkty rolne, artykuły dla gryzoni, i biura badań i rozwoju w sektorze rolniczym i zootechnicznym. Ma siedzibę w Pont Du Casse, Francja.

 7. BALAMIR INTERNATIONAL

  Turcja

  Firma BALAMIR INTERNATIONAL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sprzęt medyczny. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny I URZĄDZENIA, doradztwo handlowe, produkty rolne, i metal. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. SERIGSTAD CR S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma SERIGSTAD CR S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkcja rolna. Jest również obecna w dziedzinach produkty rolne. Ma siedzibę w Novy Knin, Republika Czeska.

 9. RAQUEL MARTÍNEZ CARRIQUE

  Hiszpania

  Firma RAQUEL MARTÍNEZ CARRIQUE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach produkty rolne, rury, ściski, i siatki rolnicze. Ma siedzibę w Almería, Hiszpania.

 10. IMPENS

  Belgia

  Firma IMPENS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wózki transportowe. Jest również obecna w dziedzinach transport materiałów, i produkty rolne. Ma siedzibę w Oostrozebeke, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo